België

Vlaamse Gemeenschap

Universiteiten

Evangelische Theologische Faculteit, Leuven

Faculteit voor Protestantse Theologie en Religiestudies, Etterbeek

Katholieke Universiteit Leuven, Leuven, Kortrijk, Brussel, Sint-Katelijne-Waver, Gent, Antwerpen, Diepenbeek, Geel, Brugge, Aalst, Lubbeek en Kortenberg

Orpheusinstituut, Gent

Prins Leopoldinstituut voor Tropische Geneeskunde, Antwerpen

Universiteit Antwerpen, Antwerpen, Mechelen en Turnhout

Universiteit Gent, Gent, Merelbeke, Kortrijk, Brugge, Oudenaarde en Oostende

Universiteit Hasselt, Hasselt en Diepenbeek

Vlerick Business School, Gent, Leuven en Sint-Joost-ten-Node
Vlerick-Handelsschool

Vrije Universiteit Brussel, Etterbeek, Jette, Anderlecht, Leuven, Diest en Oudergem

Erkende privé-universiteiten

Continental Theological Seminary, Sint-Pieters-Leeuw en Tubeke
Continentaal Theologisch Seminarie van de Pinkstergemeente

Europacollege / College of Europe / Collège d'Europe, Brugge

Flanders Business School, Antwerpen
Vlaamse Handelsschool

University of Kent, Etterbeek
Universiteit van Kent

Von Kármáninstituut voor Stromingsdynamica / Institut von Karman de dynamique des fluides / von Karman Institute for Fluid Dynamics, Sint-Genesius-Rode

Privébedrijven met academische opleidingen

Inno.com, Beerzel

Hogescholen

Artesis Plantijn Hogeschool, Antwerpen, Mechelen, Turnhout en Lier

Arteveldehogeschool, Gent en Oudenaarde

EHSAL Management School, Brussel

Erasmushogeschool Brussel, Brussel, Anderlecht, Jette, Etterbeek, Leuven en Diest

Fiscale Hogeschool, Brussel

Hogere Zeevaartschool / École supérieure de navigation, Antwerpen

Hoger Instituut voor Schone Kunsten, Gent en Sint-Jans-Molenbeek

Hogeschool Gent, Gent, Aalst, Melle, Merelbeke, Lokeren en Dendermonde

Hogeschool Odisee, Brussel, Gent, Aalst, Sint-Niklaas, Dilbeek en Schaarbeek

Hogeschool PXL, Hasselt en Diepenbeek

Hogeschool Thomas More, Mechelen, Sint-Katelijne-Waver, Antwerpen, Geel, Turnhout, Lier, Vorselaar, Herentals en Sint-Niklaas

Hogeschool West-Vlaanderen, Brugge, Kortrijk en Oudenaarde

Instituut voor Complementaire Zorgopleidingen, Antwerpen en Brugge

International Opera Academy, Gent
Internationale Opera-Academie

Karel de Grotehogeschool, Antwerpen

Katholieke Hogeschool Vives, Brugge, Oostende, Kortrijk, Roeselare en Torhout

Leuven University College of Arts, Schaarbeek, Vorst, Gent, Leuven en Genk
Leuvense Hogeschool voor de Kunsten

Posthogeschool voor Podiumkunsten, Sint-Jans-Molenbeek

University Colleges Leuven-Limburg, Leuven, Diepenbeek, Hasselt, Genk en Diest
Hogescholen Leuven-Limburg

Erkende privéhogescholen

Performing Arts Research and Training Studios, Vorst
Onderzoeks- en trainingstudio's voor Uitvoerende Kunsten

Hoger beroepsonderwijs

BenedictusPoort, Gent

Busleyden-Atheneum, Mechelen en Jette

Centrum voor Volwassenenonderwijs HBO5 Antwerpen - Verpleegkunde, Antwerpen

Hoger Diocesaan Godsdienstinstituut, Gent

Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen Antwerpen, Antwerpen

Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen Hasselt, Hasselt

Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen Leuven, Leuven

Hoger Instituut voor Opvoedkunde Brussel, Sint-Agatha-Berchem

Hoger Instituut voor Opvoedkunde Hasselt, Hasselt en Diepenbeek

Hoger Instituut voor Opvoedkunde Leuven, Leuven

Hoger Instituut voor Opvoedkunde West-Vlaanderen, Brugge

Hoger Instituut voor Opvoedkundige Wetenschappen, Mechelen

Hoger Instituut voor Protestantse Godsdienstwetenschappen, Anderlecht

Hoger Instituut voor Verpleegkunde Sint-Elisabeth Turnhout, Turnhout

Instituut voor Bijbelse Vorming, Leuven

Instituut voor Verpleegkunde Sint-Vincentius, Gent, Eeklo, Oudenaarde, Zottegem en Ronse

Instituut voor Verpleegkunde ZoWe, Brugge, Oostende, Knokke-Heist, Veurne en Koksijde

Katholieke Hogere Beroepsopleiding Verpleegkunde Genk, Genk

Katholiek Hoger Instituut voor Opvoedkunde Dr. F. De Hovre, Gent

Koninklijke Beiaardschool Jef Denyn, Mechelen

Oost-Vlaams Instituut voor Opvoedkundige Wetenschappen, Gent

Orthodox Theologisch Instituut Heilige Apostel Paulus, Gent

Pedagogisch Vormingsinstituut voor de Kempen, Turnhout

Provinciaal Instituut voor Verpleegkunde Hasselt, Hasselt

Sint-Aloysiusinstituut voor Verpleegkunde, Lier

Sint-Augustinusinstituut, Aalst en Geraardsbergen

Sint-Franciscusinstituut voor Verpleegkunde, Leuven

Sint-Guido-Instituut, Anderlecht

Sint-Norbertusinstituut voor Verpleegkunde, Duffel

Technisch Instituut Sint-Carolus, Sint-Niklaas

Vesaliusinstituut / Institut Vésalius, Brugge, Gent, Oostende, Ronse, Sint-Niklaas, Kortrijk, Deinze en Aalst

Vives HBO5 Verpleegkunde, Kortrijk, Roeselare, Brugge, Waregem, Tielt, Ieper en Veurne

Vrij Technisch Instituut Hasselt, Hasselt en Pelt

Franse Gemeenschap

Universiteiten

Faculté universitaire de théologie protestante, Etterbeek
Universitaire Faculteit voor Protestantse Godgeleerdheid

Université catholique de Louvain, Ottignies-Louvain-la-Neuve, Sint-Lambrechts-Woluwe, Bergen, Sint-Gillis, Doornik, Elsene, Charleroi, Luik, Yvoir en Dinant
Katholieke Universiteit Leuven

Université de Liège, Luik, Gembloers, Aarlen en Charleroi
Universiteit Luik

Université de Mons, Bergen, Charleroi en Elsene
Universiteit Bergen

Université de Namur, Namen en Charleroi
Universiteit Namen

Université libre de Bruxelles, Brussel, Elsene, Anderlecht, Ukkel, Sint-Genesius-Rode, Charleroi, Bergen en Saint-Hubert
Vrije Universiteit Brussel

Université ouverte de la Fédération Wallonie-Bruxelles, Charleroi
Open Universiteit van de Waals-Brusselse Federatie

Université Saint-Louis à Bruxelles, Brussel en Elsene
Sint-Aloysiusuniversiteit Brussel

Hogescholen

Académie des beaux-arts et des arts décoratifs de Tournai, Doornik
Academie voor Schone en Decoratieve Kunsten van Doornik

Académie royale des beaux-arts de Bruxelles, Brussel
Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Brussel

Académie royale des beaux-arts de Liège, Luik
Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Luik

Conservatoire royal de musique de Bruxelles, Brussel en Elsene
Koninklijk Muziekconservatorium van Brussel

Conservatoire royal de musique de Liège, Luik
Koninklijk Muziekconservatorium van Luik

École de recherche graphique, Sint-Gillis
School voor Grafisch Onderzoek

École nationale supérieure des arts visuels de La Cambre, Elsene
Nationale Hogeschool voor Beeldende Kunsten van Ter Kameren

École pratique des hautes études commerciales, Schaarbeek, Sint-Lambrechts-Woluwe en Ottignies-Louvain-la-Neuve
Praktijkschool voor Hogere Handelsstudies

École supérieure communale des arts de l'image "Le 75", Sint-Lambrechts-Woluwe
Gemeentelijke Hogeschool voor Beeldkunsten "De 75"

École supérieure des arts au Carré, Bergen
Kunsthogeschool op het Vierkant

École supérieure des arts du cirque, Anderlecht
Hogeschool voor Circuskunsten

École supérieure des arts Saint-Luc de Bruxelles, Sint-Gillis
Sint-Lukashogeschool voor de Kunsten Brussel

École supérieure des arts Saint-Luc de Liège, Luik
Sint-Lukashogeschool voor de Kunsten Luik

École supérieure des arts Saint-Luc de Tournai, Doornik
Sint-Lukashogeschool voor de Kunsten Doornik

Haute école Albert Jacquard, Namen en Sambreville
Albert Jacquardhogeschool

Haute école Bruxelles-Brabant, Brussel, Ukkel, Anderlecht, Elsene, Oudergem en Nijvel
Hogeschool Brussel-Brabant

Haute école Charlemagne, Luik, Gembloers, Verviers en Hoei
Karel de Grotehogeschool

Haute école de la province de Liège, Luik, Seraing, Verviers, Hoei en Theux
Hogeschool van de Provincie Luik

Haute école de la province de Namur, Namen en Ciney
Hogeschool van de Provincie Namen

Haute école de la ville de Liège, Luik
Stedelijke Hogeschool Luik

Haute école de Namur-Liège-Luxembourg, Namen, Aarlen, Seraing, Bastenaken, Virton en Marche-en-Famenne
Hogeschool Namen-Luik-Luxemburg

Haute École – École centrale des arts et métiers / Institut catholique des hautes études commerciales / Institut supérieur de formation sociale et de communication, Sint-Lambrechts-Woluwe, Schaarbeek en Sint-Pieters-Woluwe
Katholiek Instituut voor Hogere Handelsstudies / Hoger Instituut voor Maatschappelijke Vorming en Communicatie

Haute école en Hainaut, Bergen en Doornik
Hogeschool Henegouwen

Haute école Francisco Ferrer, Brussel
Francisco Ferrerhogeschool

Haute école Galilée, Schaarbeek en Brussel
Galileïhogeschool

Haute école Léonard de Vinci, Sint-Lambrechts-Woluwe, Elsene, Sint-Gillis, Ukkel en Ottignies-Louvain-la-Neuve
Leonardo da Vincihogeschool

Haute école libre de Bruxelles Ilya Prigogine, Anderlecht en Vorst
Vrije Hogeschool van Brussel Ilya Prigogine

Haute école libre mosane, Luik, Verviers, Hoei, Ans en Theux
Vrije Hogeschool van het Maasland

Haute école Louvain en Hainaut, Bergen, Charleroi, Doornik, Moeskroen, La Louvière, 's-Gravenbrakel, Leuze-en-Hainaut, Gerpinnes en Ottignies-Louvain-la-Neuve
Leuvense Hogeschool in Henegouwen

Haute école Lucia de Brouckère, Anderlecht en Geldenaken
Lucia de Brouckèrehogeschool

Haute école provinciale du Hainaut-Condorcet, Bergen, Charleroi, Doornik, Aat, Morlanwelz en Saint-Ghislain
Provinciale Condorcethogeschool van Henegouwen

Haute école Robert Schuman, Libramont-Chévigny, Virton en Aarlen
Robert Schumanhogeschool

Institut des arts de diffusion, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Instituut voor Omroeptechnieken

Institut national supérieur des arts du spectacle et des techniques de diffusion, Brussel
Nationaal Hoger Instituut voor Spektakelkunsten en Omroeptechnieken

Institut supérieur de musique et de pédagogique, Namen
Hoger Instituut voor Muziek en Opvoedkunde

Hoger onderwijs voor sociale promotie

Ateliers Saint-Luc, Sint-Gillis
Sint-Lukaswerkplaatsen

Centre de formation pour les secteurs infirmier et de santé, Sint-Lambrechts-Woluwe
Vormingscentrum voor de Verpleegkunde- en Gezondheidssector

Centre de formation professionnelle des Femmes Prévoyantes Socialistes, Charleroi
Beroepsvormingscentrum van de Socialistische Vooruitziende Vrouwen

Centre d'enseignement supérieur de promotion sociale et de formation continue du Brabant-Wallon, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Centrum voor Hoger Onderwijs voor Sociale Promotie en Permanente Vorming van Waals-Brabant

Centre d'enseignement supérieur pour adultes, Sint-Lambrechts-Woluwe en Charleroi
Centrum voor Hoger Onderwijs voor Volwassenen

Centre d'études supérieures d'optométrie appliquée, Sint-Jans-Molenbeek
Centrum voor Hogere Studies in de Toegepaste Optometrie

Collège technique des Aumôniers du travail, Charleroi
Technisch College van de Aalmoezeniers van de Arbeid

Collège technique Saint-Henri, Moeskroen
Technisch Sint-Hendrikscollege

Cours de promotion sociale Saint-Luc, Luik
Sint-Lucascursus voor Sociale Promotie

Cours industriels, Brussel
Nijverheidscursussen

Cours pour éducateurs en fonction, Luik
Cursus voor opvoeders in functie

École d'arts et métiers, Erquelinnes
School voor Kunsten en Ambachten

École de commerce et d'informatique de la Ville de Liège, Luik
Stedelijke School voor Handel en Informatica van Luik

École industrielle et commerciale d'Écaussines, Écaussinnes
Nijverheids- en Handelsschool van Écaussines

École industrielle et commerciale de la Ville de Namur, Namen
Stedelijke Nijverheids- en Handelsschool van Namen

École pratique des hautes études commerciales, Sint-Lambrechts-Woluwe
Praktische School voor Hogere Handelsstudies

École provinciale de promotion sociale de Mons-Borinage, Bergen, Boussu en Saint-Ghislain
Provinciale School voor Sociale Promotie van Bergen-Borinage

École supérieure de catéchèse, Brussel
Hogeschool voor de Katechese

École supérieure de comptabilité, Luik
Hogeschool voor Accountancy

École supérieure des affaires, Namen
Hogere Handelsschool

Enseignement de promotion et de formation continue de l'ULB et de la Chambre de Commerce et d'Industrie de Bruxelles, Elsene, Etterbeek, Brussel en Sint-Pieters-Woluwe
Promotieonderwijs en Permanente Vorming van de ULB en de Kamer voor Handel en Nijverheid van Brussel

Établissement communal d'enseignement de promotion sociale de la Ville de Charleroi, Charleroi
Gemeentelijke Instelling voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Stad Charleroi

Institut biblique de Bruxelles, Brussel
Brussels Bijbelinstituut

Institut de formation des cadres pour le développement, Elsene
Vormingsinstituut voor Ontwikkelingskaders

Institut de formation supérieure, Waver
Instituut voor Hogere Vorming

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française d'Arlon-Musson-Athus-Virton, Aarlen
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Aarlen, Musson, Athus en Virton

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française d'Ath, Aat
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Aat

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Dour, Dour
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Dour

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Libramont-Bertrix, Libramont-Chevigny
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Libramont en Bertrix

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Marche-en-Famenne, Marche-en-Famenne en Rochefort
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Marche-en-Famenne

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Mouscron-Comines, Moeskroen en Komen-Waasten
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Moeskroen en Komen

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Namur, Namen
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Namen

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Péruwelz, Péruwelz
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Péruwelz

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Tournai-Antoing-Templeuve, Doornik
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Doornik, Antoing en Templeuve

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française de Waremme-Saint-Georges-Anthisnes-Ouffet, Borgworm en Saint-Georges-sur-Meuse
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Borgworm, Saint-Georges-sur-Meuse, Anthisnes en Ouffet

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Communauté française d'Uccle, Ukkel
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Franse Gemeenschap in Ukkel

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Fédération Wallonie-Bruxelles de Dison-Malmedy-Waimes-Welkenraedt, Dison
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Federatie Wallonië-Brussel in Dison, Malmedy, Weismes en Welkenraat

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Fédération Wallonie-Bruxelles de Fléron-Chênée, Luik
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Federatie Wallonië-Brussel in Fléron-Chênée

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Fédération Wallonie-Bruxelles de Morlanwelz, Morlanwelz
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Federatie Wallonië-Brussel in Morlanwelz

Institut d'enseignement de promotion sociale de la Fédération Wallonie-Bruxelles d'Evere-Laeken-Anderlecht, Evere en Anderlecht
Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van de Federatie Wallonië-Brussel in Evere, Laken en Anderlecht

Institut de formation continuée de Jonfosse, Luik
Instituut voor Permanente Vorming van Jonfosse

Institut de rythmique Jaques-Dalcroze de Belgique, Sint-Gillis
Belgisch Jaques-Dalcroze-Instituut voor Ritmische Gymnastiek

Institut des carrières commerciales, Brussel
Instituut voor Handelsberoepen

Institut de technologie, Luik
Technologisch Instituut

Institut de théologie orthodoxe Apôtre Paul, Sint-Gillis
Apostel Paulusinstituut voor Orthodoxe Godgeleerdheid

Institut de théologie orthodoxe Saint-Jean-le-Théologien, Elsene
Sint-Johannes-de-Theolooginstituut voor Orthodoxe Godgeleerdheid

Institut diocésain de formation, Namen, Rochefort, Bastenaken en Libramont-Chevigny
Bisschoppelijk Vormingsinstituut

Institut international de catéchèse et de pastorale "Lumen Vitae", Elsene
Internationaal Instituut voor Katechese en Pastoraal "Lumen Vitae"

Institut Jean-Pierre Lallemand, Brussel
Jean-Pierre Lallemand-Instituut

Institut Machtens, Sint-Jans-Molebeneek
Machtensinstituut

Institut Paul Hankar, Brussel
Paul Hankarinstituut

Institut provincial de formation sociale, Namen
Provinciaal Instituut voor Maatschappelijke Vorming

Institut provincial d'enseignement commercial de promotion sociale de Verviers, Verviers
Provinciaal Instituut voor Handelsonderwijs voor Sociale Promotie van Verviers

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale de Herstal, Herstal
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van Herstal

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale de Huy-Waremme, Hoei
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van Hoei-Borgworm

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale de Liège, Luik
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van Luik

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale de Wallonie picarde Tournai-Leuze, Doornik
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie van Picardisch-Wallonië Doornik-Leuze

Institut provincial d'enseignement de promotion sociale et de formation continuée, Nijvel, Waver en Ottignies-Louvain-la-Neuve
Provinciaal Instituut voor Onderwijs voor Sociale Promotie en Permanente Vorming

Institut provincial d'enseignement supérieur de promotion sociale de Seraing, Seraing
Provinciaal Instituut voor Hoger Onderwijs voor Sociale Promotie van Seraing

Institut provincial d'enseignement technologique de promotion sociale de Verviers, Verviers
Provinciaal Instituut voor Technologisch Onderwijs voor Sociale Promotie van Verviers

Institut Reine Astrid, Bergen
Koningin Astridinstituut

Institut Roger Guilbert, Anderlecht
Roger Guilbertinstituut

Institut Roger Lambion, Anderlecht
Roger Lambioninstituut

Institut Saint-Laurent, Luik
Sint-Laurensinstituut

Institut supérieur européen Charles Péguy, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Europees Hoger Instituut Charles Péguy

Institut supérieur de catéchèse et de pastorale, Luik
Hoger Instituut voor Katechese en Pastoraal

Institut supérieur de formation continue d'Etterbeek, Etterbeek
Etterbeeks Hoger Instituut voor Permanente Vorming

Institut supérieur de formation social et communication, Schaarbeek
Hoger Instituut voor Maatschappelijke Vorming en Communicatie

Institut supérieur de promotion sociale libre de Bruxelles Ilya Prigogine, Elsene
Vrij Hoger Ilya Prigogine-Instituut voor Sociale Promotie van Brussel

Institut supérieur des sciences religieuses, Paliseul
Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen

Institut supérieur de théologie du diocèse de Tournai, Doornik, Bergen, Charleroi en Manage
Hoger Instituut voor Godgeleerdheid van het Bisdom Doornik

Institut supérieur du bouddhisme, Ottignies-Louvain-la-Neuve en Sint-Gillis
Hoger Instituut voor Boeddhisme

Institut supérieur Plus Oultre, Binche
Hoger Instituut Plus Ultra

Institut technique de Namur, Namen
Technisch Instituut van Namen

Institut technique et agricole de la Province de Hainaut, Zinnik
Technisch en Landbouwinstituut van de Provincie Henegouwen

Institut technique supérieur Cardinal Mercier, Schaarbeek
Hoger Technisch Instituut Kardinaal Mercier

Université du travail, Charleroi
Arbeidshogeschool

Duitstalige Gemeenschap

Hogescholen

Autonome Hochschule Ostbelgien, Eupen
Autonome Hogeschool Oost-België

Hoger beroepsonderwijs

Institut für Aus- und Weiterbildung des Mittelstandes, Eupen
Opleidings- en Vervolmakingsinstituut van de Middenstand

Federaal

Universiteiten

Benelux Universitair Centrum, Wijnegem

Faculteit voor Vergelijkende Godsdienstwetenschappen, Antwerpen

Instituut voor Gerechtelijke Opleiding / Institut de formation judiciaire, Brussel

Koninklijke Militaire School / École royale militaire, Brussel

Buitenlands geaccrediteerde universiteiten

Baltic Management Institute, Brussel
Baltisch Managementinstituut

Bhaktivedanta College, Durbuy
Bhaktivedantahogeschool

Faculté de formation théologique de Bruxelles, Brussel
Brusselse Faculteit voor Theologische Vorming

Flanders International College of Osteopathy, Antwerpen
Vlaamse Internationale Hogeschool voor Osteopathie

International Academy of Osteopathy, Gent
Internationale Academie voor Osteopathie

Islamitische Faculteit van Europa / Avrupa İslam Fakültesi, Gent

United Business Institutes, Brussel
Verenigd Handelsinstituten

United Nations University, Brugge
Universiteit van de Verenigde Naties

Universiteit Maastricht, Etterbeek

Niet-erkende privé-universiteiten

Belgische Faculteit voor Homeopathische Geneeskunde / Faculté belge pour la médecine homéopathique, Tervuren, Esneux, Oostende, Veurne, Antwerpen, Luik, Evere, Brussel en Hechtel-Eksel

European Institute for Advanced Studies in Management, Brussel
Europees Instituut voor Gevorderde Managementstudies

International Management Institute, Machelen
Internationaal Instituut voor Bedrijfsbeheer

Université libre internationale de Bruxelles, Brussel
Internationale Vrije Universiteit van Brussel

Hogescholen

Koninklijk Hoger Instituut voor Landsverdediging / Institut royal supérieur de défense, Brussel

Koninklijk Militair Instituut voor Lichamelijke Opvoeding / Institut royal militaire d'éducation physique / Königliches Militärinstitut für Leibeserziehung, Eupen

Buitenlands geaccrediteerde hogescholen

École supérieure de réalisation audiovisuelle, Brussel
Hogeschool voor Audiovisuele Realisaties

European Communication School, Brussel
Europese Communicatieschool

Fontys Hogescholen, Wetteren

Niet-erkende privéhogescholen

Belgian Flight School, Charleroi, Grâce-Hollogne, Namen en Genk
Belgische Luchtvaartschool

Ben Air Flight Academy, Antwerpen
Ben Air-Luchtvaartschool

CAE Oxford Aviation Academy, Steenokkerzeel
Oxford-Luchtvaartacademie van CAE

College of Advertising and Design, Brussel
Hogeschool voor Reclame en Design

Chambre belge des comptables, Brussel
Belgische Kamer van Rekenplichtigen

École internationale de théâtre Lassaad, Sint-Gillis
Internationale Lassaadschool voor Toneel

École supérieure de journalisme, Brussel
Hogeschool voor Journalistiek

New Centre d'aviation générale, Charleroi
Nieuw Centrum voor Algemene Luchtvaart

Ostend Air College, Oostende
Oostendse Luchtvaarthogeschool

Sutherland College of Osteopathic Medicine, Namen, Gembloers en Sint-Gillis
Sutherland-Hogeschool voor Osteopathische Geneeskunde

Université européenne d'écriture, Elsene
Europese Universiteit voor Schrijvers

Theologische seminaries

Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Johannes XIII, Leuven

Académie européenne de la culture et des sciences islamiques de Belgique, Anderlecht
Europese Academie voor Cultuur en Islamitische Wetenschappen in België

Agripo Abdijschool, Scherpenheuvel-Zichem, Mol, Grimbergen en Westerlo

Bisschoppelijk Grootseminarie Brugge, Brugge

Centre de formation pastorale de l'Église de Dieu, Sint-Jans-Molenbeek
Centrum voor Pastorale Vorming van de Kerk van God

Centre islamique et culturel de Belgique / Islamitisch en Cultureel Centrum van België, Brussel

Hoger Theologisch Instituut voor Joodse Wetenschappen, Antwerpen

Internationaal Missieseminarie Redemptoris Mater / Séminaire missionnaire international Redemptoris Mater, Brussel

International Institute Canon Triest, Gent
Internationaal Instituut Kanunnik Triest

Institut biblique de théologie pentecôtiste, Bergen
Bijbelinstituut voor Godgeleerdheid van de Pinksterkerk

Institut des études islamiques de Bruxelles, Sint-Jans-Molenbeek
Instituut voor Islamitische Studies Brussel

Institut de théologie inter-monastères, Ottignies-Louvain-la-Neuve
Theologisch Instituut voor Monniken

Institut supérieur de hautes études talmudiques, Brussel
Hoger Instituut voor Talmudstudie

Séminaire biblique de Bruxelles, Oudergem
Brussels Bijbelseminarie

Séminaire diocésain missionnaire international Redemptoris Mater, Namen
Internationaal Diocesaan Missieseminarie Redemptoris Mater

Séminaire épiscopal et Studium Notre-Dame de Namur, Namen
Bisschoppelijk Seminarie en Studium Onze-Lieve-Vrouw van Namen

Luxemburg

Universiteiten

Luxembourg Institute of Health, Luxemburg, Strassen en Esch-aan-de-Alzette
Luxemburgs Gezondheidsinstituut

Luxembourg Institute of Science and Technology, Esch-aan-de-Alzette
Luxemburgs Instituut voor Wetenschap en Technologie

Luxembourg Institute of Socio-Economic Research, Esch-aan-de-Alzette
Luxemburgs Instituut voor Sociaaleconomomisch Onderzoek

Université du Luxembourg / Universität Luxemburg, Esch-aan-de-Alzette en Luxemburg
Universiteit van Luxemburg

Privé-universiteiten

Brussels Business Institute, Wiltz
Brussels Handelsinstituut

Institut supérieur de l'économie / Hochschule der Wirtschaft, Luxemburg
Economische Hogeschool

Lunex University, Differdingen
Lunex-Universiteit

Luxembourg Lifelong Learning Center, Luxemburg
Luxemburgs Centrum voor Levenslang Leren

Luxembourg School of Business, Luxemburg
Luxemburgse Handelsschool

Luxembourg School of Religion and Society, Luxemburg
Luxemburgse School voor Godsdienst en Maatschappij

United Business Institutes, Wiltz
Verenigd Handelsinstituten

Internationaal geaccrediteerde universiteiten

European Institute of Public Administration / Institut européen d'administration publique, Luxemburg
Europees Instituut voor Openbaar Bestuur

Miami University Luxembourg, Differdingen
Miami-Universiteit van Luxemburg

Sacred Heart University Luxembourg, Luxemburg
Heilig Hartuniversiteit Luxemburg

Hoger beroepsonderwijs

Conservatoire de musique de la Ville d'Esch/Alzette / Konservatorium der Stadt Esch/Alzette, Esch-aan-de-Alzette
Muziekconservatorium van de Stad Esch-aan-de-Alzette

Conservatoire de musique de la Ville de Luxembourg / Konservatorium der Stadt Luxemburg, Luxemburg
Muziekconservatorium van de Stad Luxemburg

Conservatoire de musique du Nord / Konservatorium des Nordens, Diekirch en Ettelbrück
Muziekconservatorium van het Noorden

École de commerce et de gestion, Luxemburg
Handels- en Managementschool

Lycée classique d'Echternach, Echternach
Klassiek Lyceum van Echternach

Lycée classique de Diekirch, Diekirch
Klassiek Lyceum van Diekirch

Lycée du Nord, Wiltz
Lyceum van het Noorden

Lycée Josy Barthel, Mamer
Josy Barthellyceum

Lycée technique de Bonnevoie, Luxemburg
Technisch Lyceum van Bonnevoie

Lycée technique des arts et métiers, Luxemburg
Technisch Lyceum voor Kunst en Nijverheid

Lycée technique d'Esch-sur-Alzette, Esch-aan-de-Alzette
Technisch Lyceum van Esch-aan-de-Alzette

Lycée technique d'Ettelbruck, Ettelbrück
Technisch Lyceum van Ettelbrück

Lycée technique du Centre, Luxemburg
Technisch Lyceum van Midden-Luxemburg

Lycée technique pour professions de santé, Luxemburg
Technisch Lyceum voor Geneeskundige Beroepen

Privaat hoger beroepsonderwijs

École privée Grandjean, Luxemburg
Private Grandjeanschool

House of Training, Luxemburg
Opleidingshuis

Theologische seminaries

Grand Séminaire de Luxembourg Centre Jean XXIII / Priesterseminar Luxemburg, Luxemburg
Groot-Seminarie van Luxemburg

Séminaire missionaire Redemptoris Mater de Luxembourg, Luxemburg
Missieseminarie Redemptoris Mater Luxemburg

Nederland

Universiteiten

Erasmusuniversiteit Rotterdam, Rotterdam en Den Haag

Open Universiteit Nederland [afstandsonderwijs]

Protestantse Theologische Universiteit, Amsterdam en Groningen

Radbouduniversiteit Nijmegen, Nijmegen

Rijksuniversiteit Groningen / Ryksuniversiteit Grins, Groningen en Leeuwarden

Technische Universiteit Delft, Delft en Den Haag

Technische Universiteit Eindhoven, Eindhoven, Venlo en 's-Hertogenbosch

Theologische Universiteit Apeldoorn, Apeldoorn

Theologische Universiteit van de Gereformeerde Kerken, Kampen

Universiteit Leiden, Leiden en Den Haag

Universiteit Maastricht, Maastricht, Utrecht, Groningen, Venlo en Sittard-Geleen

Universiteit Twente, Enschede, Leeuwarden, Franeker en Utrecht

Universiteit Utrecht, Utrecht en Middelburg

Universiteit van Amsterdam, Amsterdam

Universiteit van Tilburg, Tilburg en Utrecht

Universiteit voor Humanistiek, Utrecht

Vrije Universiteit Amsterdam, Amsterdam en Zwolle

Wageningen University, Wageningen en Leeuwarden
Universiteit Wageningen

Geaccrediteerde privé-universiteiten

Benelux Universitair Centrum, 's-Hertogenbosch

Maastricht School of Management, Maastricht
Maastrichtse Managementschool

Nederlandse School voor Onderwijsmanagement, Amsterdam

Netherlands Institute of International Relations Clingendael, Den Haag
Nederlands Clingendaelinstituut voor Internationale Betrekkingen

Nyenrode Business Universiteit, Breukelen, Amsterdam, Arnhem, Breda, Den Haag, Eindhoven, Rotterdam en Zwolle

Tyndale Theological Seminary, Haarlemmermeer
Theologisch Tyndaleseminarie

Via Vinci Academy, Breda, Goes, Zwolle en Almere
Via Vinci-Academie

Webster University, Leiden, Amsterdam, Utrecht, Eindhoven en Maastricht
Websteruniversiteit

Wetsus Academy, Leeuwarden
Wetsusacademie

Internationaal geaccrediteerde privé-universiteiten

European Institute of Public Administration / Institut européen d'administration publique, Maastricht
Europees Instituut voor Openbaar Bestuur

Institute for Hydraulic Engineering, Delft
Instituut voor Waterbouwkunde

Intercultural Open University [afstandsonderwijs]
Interculturele Open Universiteit

International Baptist Theological Seminary of the European Baptist Federation, Amsterdam
Internationaal Baptistisch Theologisch Seminarie van de Europese Baptistenbond

The Hague Academy of International Law / Académie de droit international de La Haye, Den Haag
Haagse Academie voor Internationaal Recht

United Nations University, Maastricht
Universiteit van de Verenigde Naties

Niet-geaccrediteerde privé-universiteiten

Alhuraa Universiteit, Den Haag

Geert Grote-Universiteit, Kerkrade

Hogescholen

Aeres Hogeschool, Dronten, Wageningen en Almere

Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten, Amsterdam

ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten, Enschede, Arnhem, Zwolle en Venlo

Avanshogeschool, Breda, Tilburg, 's-Hertogenbosch en Roosendaal

Breda University of Applied Sciences, Breda
Hogeschool Breda

Christelijke Hogeschool De Driestar, Gouda

Christelijke Hogeschool Ede, Ede en Dordrecht

Christelijke Hogeschool Windesheim, Zwolle, Almere, Enschede, Leusden en Groningen

Codarts – Hogeschool voor de Kunsten, Rotterdam

Design Academy Eindhoven, Eindhoven

Fontyshogescholen, Eindhoven, 's-Hertogenbosch, Venlo, Tilburg, Sittard-Geleen, Meierijstad en Utrecht

Gereformeerde Hogeschool Viaa, Zwolle

Gerrit Rietveldacademie, Amsterdam

Haagse Hogeschool, Den Haag, Delft en Zoetermeer

Hanzehogeschool Groningen, Groningen, Leeuwarden, Assen en Amsterdam

Hogere Agrarische School Den Bosch, 's-Hertogenbosch en Venlo

Hogeschool De Kempel, Helmond

Hogeschool der Kunsten Den Haag, Den Haag

Hogeschool Inholland, Rotterdam, Den Haag, Delft, Amsterdam, Dordrecht, Diemen, Haarlem, Groningen en Alkmaar

Hogeschool Leiden, Leiden

Hogeschool Marnixacademie, Utrecht, Helmond en Zwolle

Hogeschool Rotterdam, Rotterdam en Dordrecht

Hogeschool Utrecht, Utrecht, Amersfoort, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag

Hogeschool van Amsterdam, Amsterdam

Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Arnhem en Nijmegen

Hogeschool Van Hall-Larenstein, Leeuwarden en Rheden

Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, Utrecht, Hilversum en Amersfoort

Hogeschool Zeeland, Vlissingen, Middelburg en Roosendaal

Hogeschool Zuyd, Maastricht, Heerlen en Sittard-Geleen

Hotelschool Den Haag, Den Haag en Amsterdam

Interconfessionele Pedagogische Academie voor het Basisonderwijs Alkmaar/Amsterdam, Alkmaar en Amsterdam

Iselinge-Hogeschool, Doetinchem

Katholieke Pedagogische Academie voor het Basisonderwijs Zwolle, Zwolle

Nederlandse Defensieacademie, Breda, Den Helder en Den Haag

Nederlandse Politieacademie, Apeldoorn

NHL Stenden Hogeschool / NHL Stenden Hegeskoalle, Leeuwarden, Emmen, Groningen, Assen, Meppel, Terschelling, Zwolle en Amsterdam

Rijksakademie van Beeldende Kunsten, Amsterdam

Saxionhogeschool, Enschede, Deventer en Apeldoorn

Thomas More Hogeschool, Rotterdam

Privéhogescholen

ABC Hogeschool, Dordrecht

Actuarieel Instituut, Utrecht

Alba-Academie, Veldhoven

Amsterdam School of Real Estate, Amsterdam
Amsterdamse School voor Vastgoed

Artemis Academie, Amsterdam

Business School Nederland, Buren
Handelsschool Nederland

Business School Notenboom, Eindhoven, Hilversum en Maastricht
Handelsschool Notenboom

Capabel Hogeschool, Utrecht, Rotterdam, Amsterdam, Eindhoven, Zwolle en Apeldoorn

Centrum voor Humanistische Vorming, Utrecht

EuroCollege Hogeschool, Rotterdam

Europort Business School, Rotterdam en Amsterdam
Handelsschool van de Europoort

Hogeschool Dirksen, Arnhem, Utrecht en Tilburg

Hogeschool Drechtsteden, Dordrecht

Hogeschool E3 ICT, Maastricht

Hogeschool Markus Verbeek / Praehep, Alkmaar, Almere, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Breda, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haarlem, Leeuwarden, Nijmegen, Rijswijk, Rotterdam, Smallingerland, Utrecht, Zwolle, Arnhem, Bergen op Zoom, Ede, Goes, Maastricht en Tilburg

Hogeschool NCOI, Hilversum, Eindhoven, Rotterdam, Zwolle, Amsterdam, Groningen, Maastricht, Arnhem en Den Haag

Hogeschool NHA [afstandsonderwijs]

Hogeschool NOVI, Utrecht, Den Haag, Eindhoven, Enschede en Assen

Hogeschool NTI, Voorschoten

Hogeschool PBNA, Zwijndrecht

Hogeschool Pro Education, Amsterdam, Eindhoven, Arnhem, Groningen en Rotterdam

Hogeschool Saxion Next, Deventer, Hengelo, Zwolle, Dordrecht, Amsterdam en Utrecht

Hogeschool Schoevers, Houten, Almere, Amsterdam, Arnhem, Breda, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Rotterdam, Utrecht en Zwolle

Hogeschool SOD Next, Woerden, Etten-Leur, Zwolle en Groningen

Hogeschool Toeristische Informatieopleiding, Hengelo, Rotterdam, Utrecht, Eindhoven, Amsterdam en Groningen

Hogeschool voor Fysiotherapie Thim van der Laan, Nieuwegein

Hogeschool voor Modemanagement TMO, Utrechtse Heuvelrug

Hogeschool voor Pedagogisch en Sociaal-Agogisch Onderwijs Groningen, Groningen

Hogeschool Wittenborg, Apeldoorn

Instituut voor Autobranche en Management, Utrechtse Heuvelrug

Instituut voor Psychosynthese, Utrecht, Heusden en Soest

Instituut voor Sociale en Bedrijfswetenschappen, Zaltbommel, Almere, Smallingerland, Heerenveen, Leeuwarden, Arnhem, Doetinchem, Groningen, Heerlen, Maastricht, Roermond, Sittard-Geleen, Venlo, Breda, Eindhoven, Amsterdam, Alkmaar, Almelo, Enschede, Zwolle, Amersfoort, Utrecht, Capelle aan den IJssel, Den Haag en Rotterdam

Instituut voor Tolken en Vertalen, Utrecht en Amsterdam

Intercollege Business School, Amsterdam, Utrecht en Rotterdam

International Academy of Osteopathy, Maasdonk
Internationale Academie voor Osteopathie

Islamitische Universiteit Rotterdam, Rotterdam

Landelijk Expertisecentrum Sociale Interventie, Utrecht

Leidse Onderwijsinstellingen [afstandsonderwijs]

Lucia Marthas Institute for Performing Arts, Amsterdam en Groningen
Lucia Marthasinstituut voor Podiumkunsten

Nederlands Instituut voor Financieel-Economische en Administratieve Opleidingen, Leiden

New School for Information Services, Amsterdam
Nieuwe School voor Informatiediensten

Opleidingsinstelling Geestelijke Gezondheidszorg Verpleegkundig Specialist, Utrecht

Oysterwyck Hogeschool, Tilburg

Rotterdam Mainport University / Netherlands Maritime University, Rotterdam
Hogeschool van de Haven van Rotterdam / Nederlandse Zeevaartuniversiteit

Schouten & Nelissen University of Applied Sciences, Zaltbommel
Schouten- en Nelissenhogeschool

Stichting Deeltijdopleidingen, Oosterhout

Stichting Opleidingen Musculoskeletale Therapie, Amersfoort

Stichting ter Bevordering van het Bestuderen van de Leer der Waarheid van de Gereformeerde Gemeente van Rotterdam, Gouda

Wagner Group, Groningen

ZIN.nu - Post-HBO-academie voor Integrale Coaching, Den Haag

Internationaal geaccrediteerde hogescholen

College voor Osteopathische Geneeskunde Sutherland, Amsterdam

Niet-geaccrediteerde privéhogescholen

Academie voor Geesteswetenschappen, Utrecht

Academie voor Mesologie, Amsterdam

Bourdon Hogeschool voor Muziek, Oosterhout

CAE Oxford Aviation Academy, Haarlemmermeer
Oxford-Luchtvaartacademie van CAE

De Acteerstudio, Den Haag

De Ateliers, Amsterdam

Evangelisch College, Zwijndrecht, Rotterdam, Meppel en Amersfoort

Evangelische Hogeschool, Amersfoort

Frank Sanders' Akademie voor Musicaltheater, Amsterdam

Hahnemanninstituut Nederland, Den Haag

Hogeschool EVO [afstandsonderwijs]

Hogeschool voor Natuurgeneeskunde Hippocrates, Bloemendaal

Hogeschool voor Natuurgeneeswijzen Arnhem, Rheden

Hogeschool voor Natuurlijke Gezondheid van Mens en Dier, Meppel

Hogeschool voor Toegepaste Filosofie, Utrecht

Jan Van Eyckacademie, Maastricht

KLM Luchtvaartschool, Tynaarlo

Kunstacademie Haarlem Leiden, Haarlem en Oegstgeest

Operastudio Nederland, Amsterdam

Reformatorische Bijbelschool De Wittenberg, Zeist

School voor Homeopathie, Amersfoort

SORAG-Academie, Helden

Vrije Hogeschool, Utrecht

Theologische seminaries

Centrum voor Priesteropleiding Bovendonk, Hoeven

Centrum voor Priesteropleiding Vronesteyn, Leidschendam-Voorburg

Groot-Seminarie Rolduc, Kerkrade

Groot-Seminarie Willibrordushuis, Niedorp

Hersteld Hervormd Seminarie, Amsterdam

Instituut voor Islamstudies, Den Haag, Amsterdam, Utrecht, Rotterdam en Eindhoven

Internationaal Missionair Diocesaan Grootseminarie Redemptoris Mater, Kerkrade

Internationaal Missionair Diocesaan Grootseminarie Redemptoris Mater, Niedorp

Islamitisch Seminarium, Den Haag en Amsterdam

Nederlands Israëlitisch Seminarium, Amsterdam

Oud-Katholiek Seminarie, Utrecht

Seminarium der Algemene Doopsgezinde Sociëteit, Amsterdam

Seminarium der Remonstranten, Amsterdam

Seminarium van de Bond van Vrije Evangelische Gemeenten in Nederland, Utrecht

Seminarium van de Unie van Baptistengemeenten in Nederland, Utrecht

Sint-Janscentrum, 's-Hertogenbosch

Theologische School van de Gereformeerde Gemeenten in Nederland, Rotterdam


Åland

Hogescholen

Högskolan på Åland, Mariehamn
Ålandse Hogeschool

Albanië

Universiteiten

Akademia e Forcave të Armatosura, Tirana en Valona
Academie van de Gewapende Machten

Akademia e Sigurisë, Tirana
Veiligheidsacademie

Akademia e Studimeve Albanologjike, Tirana
Academie voor Albanologische Studies

Shkolla e Magjistraturës së Republikës së Shqipërisë, Tirana
School voor Magistratuur van de Republiek Albanië

Universiteti Aleksandër Moisiu i Durrësit, Durazzo
Alekander Moisiu-Universiteit van Durazzo

Universiteti Aleksandër Xhuvani i Elbasanit , Elbasan
Aleksandër Xhuvani-universiteit van Elbasan

Universiteti Bujqësor i Tiranës, Kamza
Landbouwuniversiteit van Tirana

Universiteti e Arteve, Tirana
Universiteit voor de Kunsten

Universiteti Eqerem Çabej i Gjirokastrës, Argyrokastro
Eqerem Çabej-Universiteit van Argyrokastro

Universiteti Fan Noli i Korçës, Koritza
Fan Noli-universiteit van Koritza

Universiteti i Mjekësisë Tiranë, Tirana
Medische Universiteit Tirana

Universiteti Ismail Qemali i Vlorës, Valona
Ismail Qemali-Universiteit van Valona

Universiteti i Sporteve te Tiranës, Tirana
Sportuniversiteit van Tirana

Universiteti i Tiranës, Tirana
Universiteit van Tirana

Universiteti Luigj Gurakuqi i Shkodrës, Scutari
Luigj Gurakuqi-universiteit van Scutari

Universiteti Politeknik i Tiranës, Tirana
Polytechnische Universiteit van Tirana

Privé-universiteiten

Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi, Tirana
Marubiacademie voor Film en Multimedia

Albanian University, Tirana
Albanese Universiteit

Canadian Institute of Technology / Instituti Kanadez i Teknologjisë, Tirana
Canadees Technologisch Instituut

Kolegji Universitar Bedër, Tirana
Universitair Centrum van de Volle Maan

Kolegji Universitar e Biznesit, Tirana
Universitair Centrum voor Handel

Kolegji Universitar Pavarësia Vlorë, Valona
Universitair Centrum van de Onafhankelijkheid in Valona

Kolegji Universitar Wisdom [afstandsonderwijs]
Universitair Centrum van de Wijsheid

Universiteti Aldent, Tirana
Aldentuniversiteit

Universiteti Epoka, Tirana
Epoche-Universiteit

Universiteti Europian i Tiranës, Tirana
Europese Universiteit van Tirana

Universiteti Luarasi, Tirana
Luarasi-Universiteit

Universiteti Marin Barleti, Tirana
Marin Barleti-Universiteit

Universiteti Mesdhetare e Shqipërisë, Tirana
Middellandse Zee-Universiteit van Albanië

Universiteti Metropolitan i Tiranës, Tirana
Grootstedelijke Universiteit van Tirana

Universiteti Nehemia, Pogradec
Nehemia-Universiteit

Universiteti Polis, Tirana
Polisuniversiteit

Universiteti Zoja e Këshillit të Mirë, Tirana
Universiteit van Onze-Lieve-Vrouw-van-de-Goede-Raad

University of New York / Tirana, Tirana
Universiteit van New York te Tirana

Privéhogescholen

Kolegji Profesional i Tiranës, Tirana
Beroepshogeschool van Tirana

Kolegji Profesional New Generation, Tirana
Beroepshogeschool Nieuwe Generatie

Theologische seminaries

Akademia Teologjike Ngjallja e Krishtit, Durazzo
Theologische Academie van de Verrijzenis van Christus

Seminar Interdioqesan Mater Boni Consilii, Scutari
Interdiocesaan Seminarie Mater Boni Consilii van Scutari

Andorra

Universiteiten

Universitat d'Andorra, Sant Julia de Lorià
Universiteit van Andorra

Privé-universiteiten

Universitat Oberta de la Salle [afstandsonderwijs]
Open De la Salle-Universiteit

Armenië

Universiteiten

American University of Armenia / Հայաստանի Ամերիկյան համալսարան, Jerevan
Amerikaanse Universiteit van Armenië

Արմենակ Խանփերյանցի անվան ռազմական ավիացիոն համալսարան, Nor Hatsjn
Armenak Chanperjantsuniversiteit van de Luchtmacht

Ազգային պաշտպանության հետազոտական համալսարան, Jerevan
Nationale Onderzoeksuniversiteit voor Landsverdediging

Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան, Jerevan en Gjoemri
Economische Staatsuniversiteit van Armenië

Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարան, Jerevan, Gjoemri, Vanadzor, Goris en Kapan
Nationale Polytechnische Universiteit van Armenië

Հայաստանի ազգային ագրարային համալսարան, Jerevan, Vanadzor, Sisian en Gjoemri
Nationale Landbouwuniversiteit van Armenië

Երեանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, Jerevan
Medische Mchitar Heratsi-Staatsuniversiteit van Jerevan

Երևանի պետական համալսարան, Jerevan en Izjevan
Staatsuniversiteit van Jerevan

Ճարտարապետության և շինարարարության Հայաստանի ազգային համալսարան, Jerevan en Goris
Armeense Nationale Universiteit voor Architectuur en Bouwkunde

Եվրոպական համալսարանը , Jerevan
Europese Universiteit

Գավառի պետական համալսարան, Gavar
Staatsuniversiteit van Gavar

Գորիսի պետական համալսարան, Goris
Staatsuniversiteit van Goris

Շիրակի Միքայել Նալբանդյանի անվան պետական համալսարանի, Gjoemri
Mikajel Nalbandian-Staatsuniversiteit van Sjirak

Խաչատուր Աբովյանի անվան հայկական պետական մանկավարժական համալսարան, Jerevan
Armeense Pedagogische Chatsjatoer Abovjan-Staatsuniversiteit

Երևանի Բրյուսովի անվան պետական լեզվահասարակագիտական համալսարան, Jerevan
Valerij Brjoesov-Staatsuniversiteit voor Talen en Maatschappijwetenschappen van Jerevan

Վազգեն Սարգսյանի անվան ռազմական համալսարան, Jerevan
Militaire Vazgen Sargjanuniversiteit

Վանաձորի Հովհաննես Թումանյանի անվան պետական համալսարան, Vanadzor
Hovhannes Toemanjan-Staatsuniversiteit van Vanadzor

Российско-Армянский (Славянский) университет / Հայ-Ռուսական (Սլավոնական) Համալսարան, Jerevan
Russisch-Armeense (Slavische) Universiteit

Université française en Arménie / Հայաստանի ֆրանսիական համալսարան, Jerevan
Franse Universiteit in Armenië

Privé-universiteiten

Ավանդական բժշկության համալսարան, Jerevan
Universiteit voor Traditionele Geneeskunde

Ավետիք Մկրտչյանի անվան տնտեսաիրավագիտական համալսարան, Jerevan
Avetik Mkrtsjanuniversiteit voor Economie en Recht

Գյումրիի Իմաստասեր Անանիա Շիրակացի համալսարան, Gjoemri
Semasioloog Anania Sjirakatsi-Universiteit van Gjoemri

Գյումրիի Պրոգրես համալսարան, Gjoemri
Vooruitgangsuniversiteit van Gjoemri

Եղեգնաձորի Գիտելիք համալսարան, Jeghegnadzor
Kennisuniversiteit van Jeghednadzor

Երևանի Անանիա Շիրակացի միջազգային հարաբերությունների համալսարան, Jerevan
Anania Sjirakatsiuniversiteit voor Internationale Betrekkingen van Jerevan

Երևանի Գալիք համալսարան, Jerevan
Galikuniversiteit van Jerevan

Երեւանր Գլաձոր համալսարան, Jerevan
Gladzoruniversiteit van Jerevan

Երևանի Հայբուսակ համալսարան, Jerevan
Hajboesakuniversiteit van Jerevan

Երևանի Ինտերլինգվա լեզվագիտական համալսարան, Jerevan
Taalkundige Interlingua-Universiteit van Jerevan

Երևանի գյուղատնտեսական համալսարան, Jerevan
Landbouwuniversiteit van Jerevan

Երևանի մենեջմենթի համալսարան, Jerevan
Managementuniversiteit van Jerevan

Երևանի կառավարման և ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների համալսարան, Jerevan en Dilizjan
Universiteit van Jerevan voor Management en Informatietechnologie

Երևանի ֆինանսաբանկային և բորսայական համալսարան, Jerevan
Universiteit van Jerevan voor Financiën, Bankwezen en Beurswezen

Երևանի Մանց համալսարան, Jerevan
Mantsuniversiteit van Jerevan

Երեւանի Հյուսիսային համալսարան, Jerevan, Alaverdi en Artik
Noordelijke Universiteit van Jerevan

Երևանի Սուրբ Թերեզայի անվան համալսարան, Jerevan
Medische Sint-Theresa-Universiteit van Jerevan

Եվրասիա միջազգային համալսարան, Jerevan, Idzjevan en Nojemberian
Internationale Eurazische Universiteit

Էջմիածնի Գրիգոր Լուսավորիչ համալսարան, Etsjmiadzin
Gregorius de Verlichteruniversiteit van Etsjmiadzin

Մարտիգ արտաքին տնտեսական կապերի համալսարան, Jerevan
Martiguniversiteit voor Internationale Economische Betrekkingen

Մեսրոպ Մաշտոցի անվան համալսարան, Jerevan
Mesrop Masjtotsuniversiteit

Մխիթար Գոշ հայ-ռուսական միջազգային համալսարան, Vanadzor
Internationale Armeens-Russische Mchitar Gosj-Universiteit

Մովսես Խորենացու անվան համալսարան, Jerevan
Mozes Chorenatsoe-Universiteit

Ուրարտու համալսարանի, Jerevan, Vanadzor en Artik
Universiteit van Oerartoe

Российский государственный университет туризма и сервиса, Jerevan
Russische Staatsuniversiteit voor Toerisme en Diensten

Hogescholen

Երևանի թատրոնի և կինոյի պետական ինստիտուտը, Jerevan en Gjoemri
Staatsinstituut van Jerevan voor Toneel en Film

Կոմիտասի անվան Երեվանի պետական կոնսերվատորիա, Jerevan en Gjoemri
Komitas-Staatsconservatorium van Jerevan

Հայաստանի ֆիզիկական կուլտուրայի և սպորտի պետական ինստիտուտ, Jerevan
Armeens Staatsinstituut voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Հայաստանի գեղարվեստի պետական ակադեմիա, Jerevan, Gjoemri en Dilizjan
Armeense Staatsacademie voor Schone Kunsten

Հայաստանի Հանրապետության պետական կառավարման ակադեմիայի, Jerevan
Academie voor Openbaar Bestuur van de Republiek Armenië

Ճգնաժամային կառավարման պետական ակադեմիա, Jerevan
Staatsacademie voor Crisismanagement

Erkende privéhogescholen

Ազպաթ-Վետերան դատական փորձագիտական և հոգեբանության ինստիտուտ, Jerevan
Azpat-Veteraneninstituut voor Rechtsonderzoek en -psychologie

Ամիրդովլաթ Ամասիացի բժշկական ինստիտուտ, Vanadzor
Medisch Amirdovlat Amasiatsi-Instituut

Հրազդանի հումանիտար ինստիտուտ, Hrazdan
Instituut voor Menswetenschappen van Hrazdan

Վարդենիսի Վիկտոր Համբարձումյանի անվան մանկավարժական ինստիտուտ, Vardenis
Pedagogisch Viktor Hambartsymjaninstituut van Vardenis

Երևանի Հայկական բժշկական ինստիտուտ, Jerevan
Armeens Medisch Instituut van Jerevan

Երևանի հումանիտար ինստիտուտ, Jerevan
Instituut voor Menswetenschappen van Jerevan

Երևանի Հաշվապահության ուսուցման միջազգային կենտրոն, Jerevan
Internationaal Centrum voor Accountancyopleiding van Jerevan

Երևանի էկոլոգիայի, տնտեսագիտության և իրավունքի հայկական ինստիտուտ, Jerevan
Instituut voor Milieu, Economie en Armeens Recht van Jerevan

Մեհրաբյանի անվան բժշկական ինստիտուտ, Jerevan
Medisch Mehrabjaninstituut van Jerevan

Գեղեցիկ արվեստների ազգային ակադեմիա, Jerevan
Nationale Academie voor Schone Kunsten

Հեռուստատեսության և ռադիոյի ակադեմիա Երևան, Jerevan
Televisie- en Radioacademie van Jerevan

Տնտեսագիտության և կառավարման ինստիտուտ, Jerevan
Instituut voor Economie en Management

Ֆինանսական ակադեմիա, Jerevan
Academie voor Financiën

Սյունիք իստիտուտ, Goris
Sjoenikinstituut

Theologische seminaries

Գևորգյան Հոգևոր Ճեմարան, Etsjmiadzin
Theologisch Seminarie van katholikos Joris IV

Սևանի Վագզէնյան Հոգևոր դպրանոց, Sevan
Theologisch Seminarie van katholikos Vazken I

Theological Seminary of Armenia, Asjtarak
Theologisch Seminarie van Armenië

Azerbeidzjan

Universiteiten

Azərbaycan Dillər Universiteti, Bakoe
Taalkundige Universiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Diplomatiya Akademiyası, Bakoe
Diplomatieke Academie van Azerbeidzjan

Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti, Gandzja
Staatslandbouwuniversiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitesi, Bakoe
Economische Staatsuniversiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti, Bakoe en Goeba
Azerbeidzjaanse Staatsuniversiteit voor Cultuur en Kunsten

Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti, Bakoe
Azerbeidzjaanse Staatsuniversiteit voor Olie en Nijverheid

Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitesi, Bakoe en Mingetsjavoer
Pedagogische Staatsuniversiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universiteti, Bakoe
Azerbeidzjaanse Universiteit voor Architectuur en Bouwkunde

Azərbaycan Texniki Universitesi, Bakoe en Gandzja
Technische Universiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Texnologiya Universiteti, Bakoe en Gandzja
Technologische Universiteit van Azerbeizjan

Azərbaycan Tibb Universiteti, Bakoe
Medische Universiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Turizm və Menecment Universiteti, Bakoe
Azerbeidzjaanse Universiteit voor Toerisme en Management

Bakı Dövlət Universitesi, Bakoe
Staatsuniversiteit van Bakoe

Bakı Slavyan Universiteti, Bakoe
Slavische Universiteit van Bakoe

Gəncə Dövlət Universitesi, Gandzja
Staatsuniversiteit van Gandzja

Lənkəran Dövlət Universiteti, Lenkaran
Staatsuniversiteit van Lenkaran

Mingəçevir Dövlət Universiteti, Mingetsjavoer
Polytechnisch Instituut van Mingetsjavoer

Sumgayit Dövlət Universiteti, Soemgaït
Staatsuniversiteit van Soemgaït

Privé-universiteiten

Azərbaycan Kooperasiya Universitesi, Bakoe
Coöperatieve Universiteit van Azerbeidzjan

Azərbaycan Universitesi, Bakoe
Universiteit van Azerbeidzjan

Bakı Avrasiya Universiteti, Bakoe
Eurazische Universiteit van Bakoe

Bakı Biznes Universiteti, Bakoe
Handelsuniversiteit van Bakoe

Bakı Qızlar Universiteti, Bakoe
Vrouwenuniversiteit van Bakoe

Elm və Təhsil Mərkəzi Təfəkkür Universiteti, Bakoe
Tafakkuruniversiteit

Московский государственный университет имени М.В. Ломоносова, Bakoe
Lomonosov-Staatsuniversiteit van Moskou

Odlar Yurdu Universiteti, Bakoe
Odlar Yurdu-Universiteit

Первый Московский медицинский университет имени И.М. Сеченова, Bakoe
Eerste Medische Setsjenovuniversiteit van Moskou

Qərb Universiteti, Bakoe
Westerse Universiteit

Xəzər Universiteti, Bakoe
Kapsische Universiteit

Hogescholen

Azərbaycan Ali Hərbi Dənizçilik Məktəbi, Bakoe
Azerbeidzjaanse Hogere Marineschool

Azərbaycan Ali Hərbi Təyyarəçilik Məktəbi, Bakoe
Azerbeidzjaanse Hogere Luchtmachtschool

Azərbaycan Dövlət Bədən Tərbiyəsi və İdman Akademiyası, Bakoe
Azerbeidzjaanse Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Azərbaycan Dövlət Dəniz Akademiyası, Bakoe
Staatszeevaartacademie van Azerbeidzjan

Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyası, Bakoe
Azerbeidzjaanse Staatsacademie voor de Kunsten

Azərbaycan Müəllimlər İnstitutu, Bakoe, Gandzja, Goeba, Mingetsjaoer, Soemgaït, Saljany, Kazach, Agdzjabad, Dzjalilabad, Sjemacha, Sjeki en Zakatala
Azerbeidzjaans Instituut voor Leraars

Azərbaycan Respublikası Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin Heydər Əliyev adına Akademiyası, Bakoe
Haidar Aliëv-Academie voor Staatsveiligheid van de Republiek Azerbeidzjan

Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyası, Bakoe
Azerbeidzjaanse Staatsbestuursacademie

Bakı Ali Neft Məktəbi, Bakoe
Hogeschool voor Olie van Bakoe

Bakı Xoreoqrafiya Akademiyası, Bakoe
Dansacademie van Bakoe

Heydər Əliyev adına Azərbaycan Ali Hərbi Məktəbi, Bakoe
Azerbeidzjaanse Hogere Militaire School

Milli Aviasiya Akademiyası, Bakoe
Burgerluchtvaartacademie

Polis Akademiyası, Bakoe
Politieacademie

Uzeir Hacıbəyov adına Bakı Musiqi Akademiyası, Bakoe
Uzierk Hajibeyli-Muziekacademie van Bakoe

Privéhogescholen

Azərbaycan Aqroekoloji İnstitutu, Gandzja
Azerbeidzjaans Instituut voor Landbouwecologie

Bakı İdarəetmə İnstitutu, Bakoe
Managementinstituut van Bakoe

Bakı Menecerlər Ali Kolleci, Bakoe
Managementhogeschool van Bakoe

Bakı Sosial İdarəetmə və Siyasət Elmləri İnstitutu, Bakoe
Instituut voor Maatschappelijk Beheer en Politologie van Bakoe

Bakı Ticarət və Kommersiya İnstitutu, Bakoe
Zaken- en Handelsinstituut van Bakoe

Beynəlxalq Tətbiqi Kosmonavtika İnstitutu, Bakoe
Internationaal Instituut voor Ruimtevaart

Biznes və Diplomatiya Beynəlxalq Kolleci, Bakoe
Internationale Hogeschool voor Handel en Diplomatie

Biznes və Sazişlər Beynəlxalq İnstitutu, Bakoe
Internationaal Instituut voor Handel en Contracten

Gəncə Elm və Təhsil Mərkəzi, Gandzja
School voor Wetenschap en Onderwijs van Gandzja

Государственная Еврейская Академия имени Маймонида, Bakoe
Joodse Maimonides-Staatsacademie

Санкт-Петербургский Институт Внешнеэкономических Связей, Экономики и Права, Bakoe
Sint-Petersburgs Instituut voor Buitenlandse Economische Betrekkigen, Economie en Recht

Современная Гуманитарная Академия, Bakoe
Moderne Academie voor Menswetenschappen

Nachitsjevan

Universiteiten

Naxçıvan Dövlət Universiteti, Nachitsjevan
Staatsuniversiteit van Nachitsjevan

Privé-universiteiten

Naxçıvan Özəl Universiteti, Nachitsjevan
Privé-universiteit van Nachitsjevan

Hogescholen

Naxçıvan Müəllimlər İnstitutu, Nachitsjevan
Instituut voor Leraars van Nachitsjevan

Naxçıvan Tibb Kolleci, Nachitsjevan
Medische Hogeschool van Nachitsjevan

Opper-Karabach

Universiteiten

Հայաստանի ազգային ագրարային համալսարան, Sjoesji
Nationale Landbouwuniversiteit van Armenië

Արցախի պետական համալսարան, Stepanakert
Staatsuniversiteit van Opper-Karabach

Privé-universiteiten

Ստեփանակերտի Գրիգոր Նարեկացի համալսարան, Stepanakert
Gregorius van Narekuniversiteit van Stepanakert

Մեսրոպ Մաշտոցի անվան համալսարան, Stepanakert
Mesrop Masjtots-Universiteit

Privéhogescholen

Յակոբ Գյուրջյան կիրառական արվեստի ինստիտուտ, Stepanakert
Jakob Gjoerdjaninstituut voor Toegepaste Kunst

Hoger beroepsonderwijs

Arsen Khachatrian State Humanitarian College, Sjoesji
Arsen Chatsjatrian-Staatshogeschool voor Menswetenschappen

Ստեփանակերտի պարարվեստի քոլեջ, Stepanakert
Danshogeschool van Stepanakert

Ստեփանակերտի Սայաթ-Նովայի անվան երաժշտական քոլեջ, Stepanakert
Sajat-Nova-Staatsmuziekhogeschool van Stepanakert

Ստեփանակերտի արհեստագործական քոլեջ, Stepanakert
Beroepshogeschool van Stepanakert

Թամարա Քամալյանի անվան պետական բժշկական քոլեջ, Stepanakert
Medische Tamara Kamaljan-Staatshogeschool

Bosnië-Herzegovina

District Brčko

Privé-universiteiten

Internacionalni univerzitet u Brčkom, Brčko
Internationale Universiteit van Brčko

Niet-geaccrediteerde privé-universiteiten

Evropski univerzitet, Brčko
Europese Universiteit

Privéhogescholen

Visoka škola računarstva i poslovnih komunikacija eMPIRICA, Brčko
Hogeschool voor Informatica en Bedrijfscommunicatie eMPIRICA

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Bosnisch Drinadal

Privé-universiteiten

Internacionalni univerzitet u Goraždu, Goražde
Internationale Universiteit van Goražde

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Herzegovina-Neretva

Universiteiten

Sveučilište u Mostaru, Mostar en Široki Brijeg
Universiteit van Mostar

Univerzitet Džemal Bijelić u Mostaru, Mostar en Zenica
Džemal Bijelić-Universiteit van Mostar

Privé-universiteiten

Sveučilište Hercegovina, Međugorje en Mostar
Universiteit Herzegovina

Privéhogescholen

Logos Centar, Mostar
Logoscentrum

Visoka škola Fircon, Mostar
Firconhogeschool

Visoka škola za turizam i menadžment Konjic, Konjic
Hogeschool voor Toerisme en Management Konjic

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Livno

geen instellingen voor hoger onderwijs

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Midden-Bosnië

Privé-universiteiten

Interlogos Centar u Kiseljaku, Kiseljak
Interlogoscentrum in Kiseljak

Internacionalni univerzitet Travnik, Travnik
Internationale Universiteit Travnik

Univerzitet u Travniku, Travnik en Kiseljak
Universiteit van Travnik

Univerzitet Vitez u Travniku, Travnik
Vitezuniversiteit van Travnik

Privé-hogescholen

Centar za poslovne studije, Kiseljak
Centrum voor Handelsstudies

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Posavina

geen instellingen voor hoger onderwijs

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Sarajevo

Universiteiten

Univerzitet u Sarajevu, Sarajevo en Mostar
Universiteit van Sarajevo

Privé-universiteiten

Internacionalni univerzitet Burč, Sarajevo
Internationale Burchuniversiteit

Internacionalni univerzitet u Sarajevu, Sarajevo
Internationale Universiteit van Sarajevo

Sarajevska škola za nauku i tehnologiju, Sarajevo
School voor Wetenschap en Technologie van Sarajevo

Theologische seminaries

Biblijski Institut Kršćanske Baptističke Crkve u Bosni i Hercegovini, Sarajevo
Bijbelinstituut van de Christelijke Baptistische Kerk in Bosnië-Herzegovina

Franjevačka teologija u Sarajevu, Sarajevo
Franciscaans Theologisch seminarie van Sarajevo

Vrhbosanska katolička bogoslovija, Sarajevo
Katholiek Seminarie van Sarajevo

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Tuzla

Universiteiten

Univerzitet u Tuzli, Tuzla
Universiteit van Tuzla

Privé-universiteiten

Američki univerzitet u Bosni i Hercegovini , Tuzla, Sarajevo, Mostar en Banja Luka
Amerikaanse Universiteit in Bosnië-Herzegovina

Privéhogescholen

Internacionalna poslovno-informaciona akademija, Tuzla
Internationale Academie voor Handel en Informatica

Theologische seminaries

Behram-Begova medresa u Tuzli, Tuzla
Behram-Begova-Sjariaschool van Tuzla

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Una-Sana

Universiteiten

Univerzitet u Bihaću, Bihać
Universiteit van Bihać

Privéhogescholen

Koledž za industrijski i poslovni menadžment, Bosanska Krupa
Hogeschool voor Nijverheids- en Handelsmanagement

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton West-Herzegovina

geen instellingen voor hoger onderwijs

Federatie van Bosnië en Herzegovina - Kanton Zenica-Doboj

Universiteiten

Universitet u Zenici, Zenica
Universiteit van Zenica

Servische Republiek

Universiteiten

Универзитет у Бањој Луци, Banja Luka
Universiteit van Banja Luka

Универзитет у Источном Сарајеву, Pale, Lukavica, Brčko, Doboj, Zvornik, Foča, Trebinje en Bijeljina
Universiteit van Oost-Sarajevo

Privé-universiteiten

Независни универзитет Бања Лука, Banja Luka
Onafhankelijke Universiteit Banja Luka

Паневропски универзитет Апеирон, Banja Luka
Paneuropese Apeironuniversiteit

Словомир П. универзитет, Bijeljina en Doboj
Slobomir P.-Universiteit

Универзитет Бијељина, Bijeljina
Universiteit Bijeljina

Универзитет за пословне студије, Banja Luka, Lukavica en Bijelina
Universiteit voor Handelsstudies

Универзитет за пословни инжењеринг и менаџмент, Banja Luka
Universiteit voor Handelsingenieurswetenschappen en Management

Универзитет Синергија, Bijeljina, Višegrad en Banja Luka
Synergie-Universiteit

Hogescholen

Висока медицинска школа Приједор, Prijedor
Medische Hogeschool van Prijedor

Висока школа за туризам и хотелијерство Требиње, Trebinje
Hogeschool voor Toerisme en Hotelwezen van Trebinje

Privéhogescholen

Banja Luka College, Banja Luka
Hogeschool van Banja Luka

Висока пословно-техничка школа, Doboj
Handels- en Technische Hogeschool

Висока школа за економију и информатику, Prijedor
Hogeschool voor Economie en Informatica

Висока школа за пословни менаџмент Примус, Gradiška
Primushogeschool voor Bedrijfsbeheer

Висока школа за примијенјене и правне науке Прометеј, Banja Luka
Prometheushogeschool voor Toegepaste en Rechtswetenschappen

Висока школа за услужни бизнис Соколац, Sokolac
Hogeschool voor Dienstenhandel van Sokolac

Колеџ козметологије и естетике Бања Лука, Banja Luka
Hogeschool voor Cosmetologie en Esthetica Banja Luka

Комуниколошки колеџ у Бањалуци Капа Фи, Banja Luka
Kappa Phi-Hogeschool voor Communicatiewetenschappen van Banja Luka

Theologische seminaries

Богословија Светог Петра Дабробосанског у Фочи, Foča
Theologisch Seminarie van de H. Peter Dabrobosanski in Foča

Bulgarije

Universiteiten

Аграрен университет Пловдив, Filippopel
Landbouwuniversiteit Filippopel

Академия за музикално, танцово и изобразително изкуство, Filippopel
Academie voor Muziek-, Dans- en Beeldende Kunst

Академия на Министерство на вътрешните работи, Sofia, Pazardzjik, Kazanluk en Varna
Academie van het Ministerie van Binnenlandse Zaken

Бургаски университет Професор Асен Златаров, Boergas
Professor Asen Zlatarovuniversiteit van Boergas

Великотърновски университет Св. св. Кирил и Методий, Veliko Turnovo, Pleven en Vratsa
Sint-Kyrillos-en-Methodiosuniversiteit

Висше военноморско училище Никола Вапцаров, Varna
Hogere Nikola Vaptsarov-Marineacademie

Висше строително училище Любен Каравелов, Sofia
Hogere Ljoeben Karavelov-Ingenieursschool

Висше транспорано училище Тодор Каблешков, Sofia
Hogere Todor Kablesjkovopleiding voor Transport

Висше училище по агробизнес и развитие на регионите, Filippopel, Veliko Turnovo en Roese
Hogere Opleiding voor Agrobusiness en Landelijke Ontwikkeling

Висше училище по телекомуникации и пощи, Sofia
Hogere Opleiding voor Telecommunicatie en Posterijen

Военна академия Георги Стойков Раковски, Sofia
Militaire Georgi Stojkov Rakovski-Academie

Икономически университет Варна, Varna
Economische Universiteit Varna

Лесотехнически университет, Sofia
Technische Universiteit voor Bosbouw

Медицински университет Плевен, Pleven
Medische Universiteit Pleven

Медицински университет Пловдив, Filippopel
Medische Universiteit Filippopel

Медицински университет Професор доктор Параскев Иванов Стоянов Варна, Varna, Sliven, Sjoemen en Veliko Turnovo
Medische Stojanovuniversiteit Varna

Медицински университет София, Sofia en Vratsa
Medische Universiteit Sofia

Минно-геоложки университет Свети Иван Рилски, Sofia en Kurdzjali
Sint-Johannes-Rilski-Universiteit voor Mijnbouw en Geologie

Национален военен университет Васил Левски, Veliko Turnovo, Sjoemen en Dolna Mitropolia
Nationale Militaire Vasil Levski-Universiteit

Национална академия за театрално и филмово изкуство Кръстьо Сарафов, Sofia
Nationale Krustjoe Sarafovacadie voor Theater- en Filmkunsten

Национална музикална академия Професор Панчо Владигеров, Sofia
Nationale Pantsjo Vladigerov-Muziekacademie

Национална спортна академия Васил Левски, Sofia
Nationale Vasil Levski-Sportacademie

Национална художествена академия, Sofia
Nationale Kunstacademie

Пловдивски университет Паисий Хилендарски, Filippopel, Kurdzjali en Smoljan
Païsij Chilendarski-Universiteit van Filippopel

Русенски университет Ангел Кънчев, Roese, Razgrad, Silistra en Vidin
Angel Kuntsjevuniversiteit van Roese

Софийски университет Свети Климент Охридски, Sofia
Sint-Clemens-van-Ohrid-Universiteit van Sofia

Стопанска академя Димитър Апостолов Ценов, Svisjtov
Economische Dimitur Apostolov Tsenovacademie

Технически университет Варна, Varna en Dobritsj
Technische Universiteit Varna

Технически университет Габрово, Gabrovo en Lovetsj
Technische Universiteit Gabrovo

Технически университет София, Sofia, Filippopel, Sliven, Kazanluk, Filippopel en Pravets
Technische Universiteit Sofia

Тракийски университет, Stara Zagora, Chaskovo en Jambol
Thracische Universiteit

Университет за национално и световно стопанство, Sofia
Universiteit voor Nationale en Wereldeconomie

Университет по архитектура, строителство и геодезия, Sofia
Universiteit voor Architectuur, Ingenieurstechnieken en Landmeetkunde

Университет по библиотекознание и информационни технологии, Sofia
Universiteit voor Bibliotheekwezen en Informatietechnologie

Университет по хранителни технологии, Filippopel
Universiteit voor Voedingstechnologie

Шуменски университет Епископ Константин Преславски, Sjoemen, Dobritsj en Varna
Bisschop Konstantin Preslavski-Universiteit van Sjoemen

Химикотехнологичен и металургичен университет, Sofia
Universiteit voor Scheikundige Technologieën en Metallurgie

Югозападен университет Неофит Рилски, Blagojevgrad
Neofit Rilski-Universiteit van het Zuidwesten

Privé-universiteiten

Бургаски свободен университет, Boergas
Vrije Universiteit Boergas

Варненски свободен университет Черноризец Храбър, Varna en Smoljan
Vrije Chraburuniversiteit Varna

Висш евангелски богословски институт, Sofia
Hoger Evangelisch Instituut voor Godgeleerdheid

Висше училище по застраховане и финанси, Sofia
Hogere Opleiding voor Verzekering en Financiën

Висше училище по мениджмънт / Varna University of Management, Varna, Dobritsj en Sofia
Hogere Managementopleiding

Висше училище по сигурност и икономика, Filippopel
Hogere Opleiding voor Veiligheid en Economie

Европейския политехнически университет, Pernik
Europese Polytechnische Universiteit

Европейско висше училище по икономика и мениджмънт, Filippopel en Sofia
Europese Hogere Opleiding voor Economie en Management

Международно висше бизнес училище, Botevgrad en Sofia
Internationale Hogere Handelsschool

Нов български университет, Sofia
Nieuwe Bulgaarse Universiteit

Православна духовна академия Св. св. Кирил и Методий, Filippopel
Orthodoxe Theologische Academie van de HH. Kyrillos en Methodios

American University in Bulgaria / Американски университет в България, Blagojevgrad
Amerikaanse Universiteit in Bulgarije

Privéhogescholen

Висш ислямски институт, Sofia
Hoger Islamitisch Instituut

Колеж по мениджмънт, търговия и маркетинг, Sofia
Hogeschool voor Management, Handel en Marketing

Колеж по туризъм, Blagojevgrad
Hogeschool voor Toerisme

Театрален колеж Любен Гройс, Sofia
Theaterhogeschool Ljoeben Grojs

Теологичен колеж Стефан Константинов, Sofia
Theologische Stefan Konstantinovhogeschool

Theologische seminaries

Пловдивска духовна семинария Св.Св. Кирил и Методий, Filippopel
Theologisch Seminarie van de HH. Kyrillos en Methodios in Filippopel

Софийска духовна семинария Св. Йоан Рилски, Sofia
Theologisch Seminarie van de H. Jan Rilski van Sofia

Cyprus

Republiek

Universiteiten

Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου [afstandsonderwijs]
Open Universiteit van Cyprus

Πανεπιστήμιο Κύπρου, Nikosia
Universiteit van Cyprus

Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου, Limassol en Nikosia
Technologische Universiteit van Cyprus

Privé-universiteiten

Cyprus School of Molecular Medicine, Nikosia
Cypriotische School voor Moleculaire Geneeskunde

Eυρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου / European University Cyprus, Nikosia
Europese Universiteit van Cyprus

Ινστιτούτο Κύπρου / Cyprus Institute, Nikosia
Cyprusinstituut

Πανεπιστήμιο Λευκωσίας / University of Nicosia, Nikosia, Limassol en Larnaka
Universiteit van Nikosia

Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφου / Neapolis University of Pafos, Pafos
Neapolisuniversiteit van Pafos

Πανεπιστήμιο Φρειδερίκου / Frederick University, Nikosia en Limassol
Frederickuniversiteit

University of Central Lancashire, Larnaka
Universiteit van Centraal-Lancashire

Hogescholen

Αστυνομική Ακαδημία Κύπρου / Cyprus Police Academy, Nikosia
Cypriotische Politieacademie

Κυπριακή Μουσική Ακαδημία / Cyprus Academy of Music, Nikosia
Cypriotische Muziekacademie

Μεσογειακό Ινστιτούτο Διεύθυνσης / Mediterranean Institute of Management, Nikosia
Mediterraan Instituut voor Management

Public Health Inspectors School, Nikosia
School voor Inspecteurs van Volksgezondheid

Privéhogescholen

Alexander College, Larnaka
Alexanderhogeschool

American College, Nikosia
Amerikaanse Hogeschool

Atlantis College, Liopetri
Atlantishogeschool

Casa College, Nikosia
Casahogeschool

CDA College, Nikosia, Limassol en Larnaka
CDA-Hogeschool

City Unity College, Nikosia
Stedelijke Eenheidshogeschool

College of Tourism and Hotel Management, Nikosia
Hogeschool voor Toerisme en Hotelbeheer

Κολλέγιο Τέχνης της Κύπρου / Cyprus College of Art and Design, Pafos en Larnaka
Cypriotische Kunsthogeschool

CTL Eurocollege, Limassol
CTL-Eurohogeschool

Cyprus College, Nikosia en Limassol
Cypriotische Hogeschool

Cyprus Institute of Marketing, Nikosia en Limassol
Cypriotisch Instituut voor Marketing

Cyprus International Institute for Management, Nikosia
Cypriotisch Internationaal Instituut voor Management

Frederick Institute of Technology, Nikosia en Limasol
Frederickinstituut voor Technologie

Global College, Nikosia
Globale Hogeschool

Intercollege, Nikosia, Limasol en Larnaka
Intercollege

InterNapa College, Sotira
InterNapahogeschool

Kes College, Nikosia
Keshogeschool

Κολλέγιο Μεσόγειος / Mesoyios College, Pafos
Middellandse Zeehogeschool

Larnaca College, Larnaka
Hogeschool van Larnaka

Ledra College, Nikosia
Ledrahogeschool

Limassol College, Limassol
Hogeschool van Limassol

M.K.C. City College, Larnaka
MKC-Stadshogeschool

Μουσική Ακαδημία Arte / Arte Music Academy, Nikosia
Arte-Muziekacademie

P.A. College, Larnaka
P.A.-Hogeschool

Philips College, Nikosia
Philipshogeschool

Σχολή Καλών και Εφαρμοσμένων Τεχνών Αιγαία / Aigaia School of Art and Design, Nikosia
Aigaiaschool voor Schone en Toegepaste Kunsten

Susini College, Limassol en Nikosia
Soesinihogeschool

Vladimiros Kafkarides School of Drama, Nikosia
Vladimiros Kafkaridesschool voor Toneel

Theologische seminaries

Ιερατική Σχολή Απόστολος Βαρνάβας, Nikosia
Priesterseminarie Apostel Barnabas

Turkse Republiek Noord-Cyprus

Universiteiten

Anadolu Üniversitesi, Nikosia
Universiteit van Anatolië

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Nikosia
Universiteit voor Sociale Wetenschappen van Ankyra

Çukurova Üniversitesi, Trikomo
Çukurova-Universiteit

Doğu Akdeniz Üniversitesi / Eastern Mediterranean University, Famagusta
Universiteit van de Oostelijke Middellandse Zee

Gazi Üniversitesi, Nikosia
Gazi-Universiteit

İstanbul Teknik Üniversitesi, Famagusta
Technische Universiteit van Konstantinopel

Orta Doğu Teknik Üniversitesi / Middle East Technical University, Morfoe
Technische Universiteit van het Midden-Oosten

Privé-universiteiten

Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi [afstandsonderwijs]
Middellandse Zee-Universiteit voor Onderzoek en Wetenschap

Akdeniz Karpaz Üniversitesi / University of Mediterranean Karpasia, Nikosia
Middellandse Zee-Universiteit van Karpasia

Girne Amerikan Üniversitesi / American University of Girne, Kyrenia
Amerikaanse Universiteit van Kyrenia

Girne Üniversitesi, Kyrenia
Universiteit van Kyrenia

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi / American University of Cyprus, Nikosia
Amerikaanse Universiteit van Cyprus

Kıbrıs İlim Üniversitesi, Nikosia
Cypriotische Wetenschappelijke Universiteit

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi, Morfoe
Cypriotische Universiteit voor Gezondheids- en Maatschappijwetenschappen

Lefke Avrupa Üniversitesi / European University of Lefke, Leukas
Europese Universiteit van Leukas

Uluslararası Final Üniversitesi / Final International University, Kyrenia
Internationale Finale Universiteit

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi / Cyprus International University, Nikosia
Internationale Universiteit van Cyprus

Yakin Doğu Üniversitesi / Near East University, Nikosia
Universiteit van het Nabije Oosten

Hogescholen

Atatürk Öğretmen Akademisi, Nikosia
Pedagogische Atatürkacademie

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Polis Okulu, Nikosia
Politieschool van de Turkse Republiek Noord-Cyprus

Denemarken

Universiteiten

Aalborg Universitet, Ålborg, Esbjerg, Ballerup, Frederiksberg en Hørsholm
Universiteit van Ålborg

Aarhus Universitet, Århus, Herning, Kopenhagen, Vordingborg, Viborg, Frederiksberg, Slagelse, Lyngby-Taarbæk, Horsens en Faaborg-Midtfyn
Universiteit van Århus

Arkitektskolen i Aarhus, Århus
Architectenschool van Århus

Danmarks Teknisk Universitet, Lyngby-Taarbæk, Ballerup, Roskilde, Kopenhagen, Gladsaxe, Vordingborg en Århus
Deense Technische Universiteit

Designskolen Kolding, Kolding
School voor Design van Kolding

Det Kongelige Danske Kunstakademis Skolen for Arkitektur, Design og Konservering, Kopenhagen en Bornholm
School voor Architectuur, Design en Conservatie van de Koninklijke Deense Kunstacademie

Handelshøjskolen i København, Kopenhagen, Frederiksberg en Bornholm
Handelshogeschool van Kopenhagen

IT-Universitetet i København, Kopenhagen
Kopenhaagse Universiteit voor Informatietechnologie

Københavns Universitet, Kopenhagen, Frederiksberg, Holstebro, Hørsholm, Fredensborg, Norddjurs, Ålborg, Vejle en Høje-Taastrup
Universiteit van Kopenhagen

Roskilde Universitet, Roskilde
Universiteit van Roskilde

Syddansk Universitet, Odense, Kolding, Sønderborg, Esbjerg, Slagelse en Kopenhagen
Universiteit van Zuid-Denemarken

In het buitenland geaccrediteerde privé-universiteiten

Dansk Bibelinstitut, Kopenhagen
Deens Bijbelinstituut

Fjellhaug internasjonale høgskole, Aarhus en Kopenhagen
Internationale Fjellhaughogeschool

Kolding Internationale Højskole, Kolding
Internationale Hogeschool van Kolding

Mariager Højskole, Mariagerfjord
Hogeschool van Mariager

Menighedsfakultetet, Århus
Lutherse Theologische Faculteit

University of Reading, Kopenhagen
Universiteit van Reading

Niet-erkende privé-universiteiten

Arab Open Academy / الدكتورة إنعام الحيالي [afstandsonderwijs]
Arabische Open Universiteit

Hogescholen

Aarhus Maskinmesterskole, Århus
Zeevaartschool van Århus

Bornholms Sundheds- og Sygeplejeskole, Bornholm
Gezondheids- en Verpleegstersschool van het district Bornholm

Center for Offentlig Kompetenceudvikling, Norddjurs, Ålborg, Holstebro, Århus, Vejen, Odense, Næstved en Ballerup
Centrum voor Openbare Compententieontwikkeling

Danmarks Medie- og Journalisthøjskole, Århus en Kopenhagen
Deens Hogeschool voor Media en Journalistiek

Den Danske Scenekunstskolen, Kopenhagen, Århus, Odense, Fredericia en Odsherred
Deense School voor Toneelkunst

Det Fynske Kunstakademi, Odense
Kunstacademie van Funen

Det Jyske Kunstakademi, Århus
Jutse Kunstacademie

Det Jyske Musikkonservatorium, Århus en Ålborg
Juts Muziekconservatorium

Det Kongelige Danske Kunstakademis Billedkonstskoler, Kopenhagen
Scholen voor Beeldende Kunsten van de Koninklijke Deense Kunstacademie

Det Kongelige Danske Musikkonservatorium, Kopenhagen
Koninklijk Deens Muziekconservatorium

Forsvarsakademiet, Frederiksberg, Kopenhagen en Ballerup
Militaire Academie

Fredericia Maskinmesterskole, Fredericia en Esbjerg
Zeevaartschool van Fredericia

Københavns Professionshøjskolen, Kopenhagen, Frederiksberg, Hvidovre, Århus, Hillerød, Helsingør en Bornholm
Kopenhaagse Hogeschool

Maritime and Polytechnic College, Frederikshavn
Zeevaart- en Technische Hogeschool

Maskinmesterskolen København, Lyngby-Taarbæk
Zeevaartschool Kopenhagen

Professionshøjskolen Absalon, Slagelse, Næstved, Roskilde, Vordingborg, Holbæk, Odsherred en Sorø
Absalonhogeschool

Rytmisk Musikkonservatorium, Kopenhagen
Ritmisch Muziekconservatorium

Svendborg International Maritime Academy, Svendborg
Internationale Zeevaartacademie Svendborg

Syddansk Musikkonservatorium, Odense en Esbjerg
Zuid-Deens Muziekconservatorium

University College Lillebælt, Vejle, Odense, Svendborg en Fredericia
Hogeschool Kleine Belt

University College Nordjylland, Ålborg, Hjørring en Thisted
Hogeschool Noord-Jutland

University College Syddanmark, Esbjerg, Haderslev, Sønderborg, Kolding en Åbenrå
Hogeschool Zuid-Denemarken

VIA University College, Århus, Horsens, Holstebro, Viborg, Silkeborg, Randers, Ikast-Brande, Skive, Norddjurs en Lemvig
VIA-Hogeschool

Privéhogescholen

Den Frie Lærerskole, Svendborg
Vrije Pedagogische School

Diakonhøjskolen, Århus
Diakenhogeschool

University College Diakonissestiftelsen, Frederiksberg
Hogeschool van de Diaconissenstichting

Niet-erkende privéhogescholen

Det nødvendige Seminarium, Holstebro
Het noodzakelijke seminarie

Hoger beroepsonderwijs

Den Danske Filmskolen, Kopenhagen
Deense Filmschool

Erhvervsakademi Århus, Århus
Beroepsacademie Århus

Erhvervsakademi Copenhagen Business, Lyngby-Taarbæk, Hillerød en Frederiksberg
Kopenhaagse Beroepsacademie voor Handel

Erhvervsakademi Dania, Randers, Horsens, Skive, Silkeborg, Viborg, Norddjurs, Mariagerfjord en Favrskov
Beroepsacademie Dania

Erhvervsakademi Kolding, Kolding
Beroepsacademie Kolding

Erhvervsakademi MidtVest, Herning en Holstebro
Beroepsacademie van het Midden-Westen

Erhvervsakademi Sjælland, Næstved, Roskilde, Slagelse, Faxe, Køge, Vordingborg en Guldborgsund
Beroepsacademie Zeeland

Erhvervsakademi Sydvest, Esbjerg en Sønderborg
Beroepsacademie van het Zuidwesten

Farmakonomskolen, Hillerød
School voor Apotheker-Assistenten

Forsikringsakademiet, Hørsholm
Verzekeringsacademie

Københavns Erhvervsakademi, Kopenhagen, Frederiksberg, Gentofte, Ballerup en Ishøj
Kopenhaagse Beroepsacademie

Københavns Mode- og Design Skole, Kopenhagen
Kopenhaagse Mode- en Designschool

Operaakademiet, Kopenhagen
Opera-academie

Politiskolen, Brøndby
Politieschool

Theologische seminaries

Præstekollegiet Redemptoris Mater, Rudersdal
Groot-Seminarie Redemptoris Mater

Skandinavisk Akademi for Lederskab og Teologi, Kopenhagen
Scandinavische Academie voor Leiderschap en Theologie

Duitsland

Baden-Wurtemberg

Universiteiten

Albert-Ludwigs-Universität Freiburg, Freiburg im Breisgau
Albrecht-Lodewijksuniversiteit Freiburg

Eberhard-Karls-Universität Tübingen, Tübingen
Everaart-Karel-Universiteit Tübingen

Hochschule für Musik Freiburg, Freiburg im Breisgau
Muziekhogeschool Freiburg

Hochschule für Musik Karlsruhe, Karlsruhe
Muziekhogeschool Karlsruhe

Karlsruher Institüt für Technologie, Karlsruhe en Eggenstein-Leopoldshafen
Technologisch Instituut Karlsruhe

Pädagogische Hochschule Freiburg, Freiburg im Breisgau
Pedagogische Hogeschool Freiburg

Pädagogische Hochschule Heidelberg, Heidelberg
Pedagogische Hogeschool Heidelberg

Pädagogische Hochschule Karlsruhe, Karlsruhe
Pedagogische Hogeschool Karlsruhe

Pädagogische Hochschule Ludwigsburg, Ludwigsburg
Pedagogische Hogeschool Ludwigsburg

Pädagogische Hochschule Schwäbisch Gmünd, Schwäbisch Gmünd
Pedagogische Hogeschool Schwäbisch Gmünd

Pädagogische Hochschule Weingarten, Weingarten
Pedagogische Hogeschool Weingarten

Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg, Heidelberg en Mannheim
Robrecht-Karelsuniversiteit Heidelberg

Staatliche Akademie der bildenden Künste, Stuttgart
Staatsacademie voor Beeldende Kunsten

Staatliche Hochschule für Gestaltung Karlsruhe, Karlsruhe
Staatshogeschool voor Vormgeving Karlsruhe

Staatliche Hochschule für Musik Trossingen, Trossingen
Staatsmuziekhogeschool Trossingen

Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Mannheim, Mannheim
Staatshogeschool voor Muziek en Toneelkunst Mannheim

Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Stuttgart, Stuttgart
Staatshogeschool voor Muziek en Toneelkunst Stuttgart

Universität Hohenheim, Stuttgart
Universiteit Hohenheim

Universität Konstanz, Konstanz
Universiteit Konstanz

Universität Mannheim, Mannheim
Universiteit Mannheim

Universität Stuttgart, Stuttgart
Universiteit Stuttgart

Universität Ulm, Ulm
Universiteit Ulm

Erkende privé-universiteiten

Akademie für Weltmission, Korntal-Münchingen
Academie voor Wereldmissie

Akad-Hochschule, Stuttgart
Akadhogeschool

Alanus-Hochschule, Mannheim
Alanushogeschool

Allensbach Hochschule, Konstanz
Allensbachhogeschool

Freie Hochschule Stuttgart, Stuttgart
Vrije Hogeschool Stuttgart

Hochschule für Jüdische Studien, Heidelberg
Hogeschool voor Joodse Studies

Hochschule für Kirchenmusik der Evangelischen Landeskirche in Baden, Heidelberg
Hogeschool voor Kerkmuziek van de Evangelische Landskerk in Baden

Hochschule für Kirchenmusik der Evangelischen Landeskirche in Württemberg, Tübingen
Hogeschool voor Kerkmuziek van de Evangelische Landskerk in Wurtemberg

Hochschule für Kirchenmusik Rottenburg, Rottenburg am Neckar
Hogeschool voor Kerkmuziek Rottenburg

Karlshochschule International University, Karlsruhe
Internationale Universiteit Karelshogeschool

Steinbeis-Hochschule, Stuttgart en Memmingen
Steinbeishogeschool

Zeppelin-Universität, Friedrichshafen
Zeppelinuniversiteit

Hogescholen

Akademie für Darstellende Kunst Baden-Württemberg, Ludwigsburg
Academie voor Podiumkunsten Baden-Wurtemberg

Bundesakademie für musikalische Jugendbildung, Trossingen
Bondsacademie voor Muziekonderwijs aan de Jeugd

Duale Hochschule Baden-Württemberg, Stuttgart, Horb am Neckar, Ravensburg, Mosbach, Mannheim, Karlsruhe, Villingen-Schwenningen, Lörrach, Heidenheim en Friedrichshafen
Duale Hogeschool Baden-Wurtemberg

Filmakademie Baden-Württemberg, Ludwigsburg
Filmacademie van Baden-Wurtemberg

Hochschule Aalen, Aalen
Hogeschool Aalen

Hochschule Albstadt-Sigmaringen, Albstadt en Sigmaringen
Hogeschool Albstadt-Sigmaringen

Hochschule Biberach, Biberach an der Riss
Hogeschool Biberach

Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Mannheim
Hogeschool van het Bondsagentschap voor Arbeid

Hochschule der Medien Stuttgart, Stuttgart
Hogeschool voor de Media van Stuttgart

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Mannheim
Bondshogeschool voor Openbaar Bestuur

Hochschule Esslingen, Esslingen am Neckar en Göppingen
Hogeschool Esslingen

Hochschule für Forstwirtschaft Rottenburg, Rottenburg am Neckar
Bosbouwhogeschool Rottenburg

Hochschule für Gestaltung Schwäbisch Gmünd, Schwäbisch Gmünd
Hogeschool voor Vormgeving Schwäbisch Gmünd

Hochschule für öffentliche Verwaltung Kehl, Kehl
Hogeschool voor Openbaar Bestuur Kehl

Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg, Ludwigsburg
Hogeschool voor Openbaar Bestuur en Financiën Ludwigsburg

Hochschule für Polizei Villingen-Schwenningen, Villingen-Schwenningen
Politiehogeschool Villingen-Schwenningen

Hochschule für Rechtspflege Schwetzingen, Schwetzingen en Ulm
Juridische Hogeschool Schwetzingen

Hochschule für Technik Stuttgart, Stuttgart
Technische Hogeschool Stuttgart

Hochschule Furtwangen, Furtwangen, Villingen-Schwenningen en Tuttlingen
Hogeschool Furtwangen

Hochschule für Wirtschaft und Umwelt Nürtingen-Geislingen, Nürtingen en Geislingen an der Steige
Hogeschool voor Economie en Milieu Nürtingen-Geislingen

Hochschule Heilbronn, Heilbronn, Künzelsau en Schwäbisch Hall
Hogeschool Heilbronn

Hochschule Karlsruhe, Karlsruhe
Hogeschool Karlsruhe

Hochschule Konstanz, Konstanz
Hogeschool Konstanz

Hochschule Mannheim, Mannheim
Hogeschool Mannheim

Hochschule Offenburg, Offenburg en Gengenbach
Hogeschool Offenburg

Hochschule Pforzheim, Pforzheim
Hogeschool Pforzheim

Hochschule Ravensburg-Weingarten, Weingarten
Hogeschool Ravensburg-Weingarten

Hochschule Reutlingen, Reutlingen
Hogeschool Reutlingen

Pop-Akademie Baden-Württemberg, Mannheim
Popacademie Baden-Wurtemberg

Technische Hochschule Ulm, Ulm
Technische Hogeschool Ulm

Erkende privéhogescholen

Akademie für Waldorfpädagogik, Mannheim
Academie voor Waldorfpedagogiek

Evangelische Hochschule Freiburg, Freiburg im Breisgau
Evangelische Hogeschool Freiburg

Evangelische Hochschule Ludwigsburg, Ludwigsburg
Evangelische Hogeschool Ludwigsburg

German Graduate School of Management and Law, Heilbronn
Duitse Postgraduate School voor Management en Recht

Hochschule für Kommunikation und Gestaltung, Ulm en Stuttgart
Hogeschool voor Communicatie en Design

Hochschule für Kunst, Design und populäre Musik, Freiburg im Breisgau
Hogeschool voor Kunst, Design en Popmuziek

Hochschule der Wirtschaft für Management, Mannheim
Economische Hogeschool voor Management

Hohner-Konservatorium Trossingen, Trossingen
Hohnerconservatorium Trossingen

Internationale Hochschule Liebenzell, Bad Liebenzell
Internationale Hogeschool Liebenzell

Katholische Hochschule Freiburg, Freiburg im Breisgau
Katholieke Hogeschool Freiburg

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Stuttgart
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Merz-Akademie, Stuttgart
Merzacademie

Naturwissenschaftlich-Technische Akademie Prof. Dr. Grübler, Isny im Allgäu
Natuurwetenschappelijk-Technische Grübleracademie

SRH Fernhochschule Riedlingen [afstandsonderwijs]
Open SRH-Hogeschool Riedlingen

SRH Hochschule Calw, Calw
SRH-Hogeschool Calw

SRH Hochschule Heidelberg, Heidelberg
SRH-Hogeschool Heidelberg

Theologische Hochschule Reutlingen, Reutlingen
Theologische Hogeschool Reutlingen

Beieren

Universiteiten

Akademie der Bildenden Künste München, München
Academie voor Beeldende Kunsten München

Akademie der Bildenden Künste Nürnberg, Neurenberg en Lauf an der Pegnitz
Academie voor Beeldende Kunsten Neurenberg

Bayerische Theaterakademie August Everding, München
Beierse August Everding-Toneelacademie

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg, Erlangen, Neurenberg en Bayreuth
Frederik-Alexanderuniversiteit Erlangen-Neurenberg

Hochschule für Fernsehen und Film München, München
Hogeschool voor Televisie en Film München

Hochschule für Musik Nürnberg, Neurenberg
Muziekhogeschool Neurenberg

Hochschule für Musik und Theater München, München
Hogeschool voor Muziek en Theater München

Hochschule für Musik Würzburg, Würzburg
Muziekhogeschool Würzburg

Hochschule für Politik München, München
Hogeschool voor Staatskunde München

Internationales Künstlerhaus Villa Concordia, Bamberg
Internationaal Kunstenaarshuis Villa Concordia

Julius-Maximilians-Universität Würzburg, Würzburg
Julius-Maximiliaansuniversiteit Würzburg

Ludwig-Maximilians-Universität München, München
Lodewijk-Maximiliaansuniversiteit München

Otto-Friedrich-Universität Bamberg, Bamberg
Otto-Frederiksuniversiteit Bamberg

Technische Universität München, München, Garching, Freising, Straubing en Heilbronn
Technische Universiteit München

Technische Universität Nürnberg, Neurenberg
Technische Universiteit Neurenberg

Universität Augsburg, Augsburg
Universiteit Augsburg

Universität Bayreuth, Bayreuth
Universiteit Bayreuth

Universität der Bundeswehr München, Neubiberg
Bondsweeruniversiteit München

Universität Passau, Passau
Universiteit Passau

Universität Regensburg, Regensburg
Universiteit Regensburg

Erkende privé-universiteiten

Augustana-Hochschule Neuendettelsau, Neuendettelsau
Augustana-Hogeschool Neuendettelsau

Hochschule für evangelische Kirchenmusik Bayreuth, Bayreuth
Hogeschool voor Evangelische Kerkmuziek Bayreuth

Hochschule für katholische Kirchenmusik und Musikpädagogik Regensburg, Regensburg
Hogeschool voor Katholieke Kerkmuziek en Muziekpedagogie Regensburg

Hochschule für Philosophie München, München
Hogeschool voor Wijsbegeerte München

Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt, Eichstätt, Ingolstadt en München
Katholieke Universiteit Eichstätt-Ingolstadt

Paracelsus Medizinische Privatuniversität, Neurenberg
Medische Paracelsus-Privé-Universiteit

Ukrainische Freie Universität / Український Вільний Університет, München
Oekraïense Vrije Universiteit

Hogescholen

Akademie für Lehrerfortbildung und Personalführung, Dillingen an der Donau
Academie voor Voortgezette Opleidingen voor Leerkrachten en Personeelsmanagement

Hochschule Ansbach, Ansbach
Hogeschool Ansbach

Hochschule Augsburg, Augsburg
Hogeschool Augsburg

Hochschule Coburg, Coburg
Hogeschool Coburg

Hochschule für angewandte Wissenschaften Würzburg-Schweinfurt, Würzburg en Schweinfurt
Hogeschool voor Toegepaste Wetenschappen Würzburg-Schweinfurt

Hochschule für den öffentlichen Dienst in Bayern, München, Hof, Fürstenfeldbruck, Sulzbach-Rosenberg, Starnberg, Herrsching am Ammersee, Wasserburg, Bad Tölz, Kaufbeuren en Kronach
Hogeschool de Openbare Dienst in Beieren

Hochschule Hof, Hof
Hogeschool Hof

Hochschule Kempten, Kempten im Allgäu, Memmingen en Kaufbeuren
Hogeschool Kempten

Hochschule Landshut, Landshut
Hogeschool Landshut

Hochschule München, München
Hogeschool München

Hochschule Neu-Ulm, Neu-Ulm
Hogeschool Neu-Ulm

Hochschule Weihenstephan-Triesdorf, Freising en Triesdorf
Hogeschool Weihenstephan-Triesdorf

Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden, Amberg en Weiden in der Oberpfalz
Oost-Beierse Technische Hogeschool Amberg-Weiden

Ostbayerische Technische Hochschule Regensburg, Regensburg
Oost-Beierse Technische Hogeschool Regensburg

Technische Hochschule Aschaffenburg, Aschaffenburg
Technische Hogeschool Aschaffenburg

Technische Hochschule Deggendorf, Deggendorf
Technische Hogeschool Deggendorf

Technische Hochschule Ingolstadt, Ingolstadt
Technische Hogeschool Ingolstadt

Technische Hochschule Nürnberg Georg Simon Ohm, Neurenberg
Technische Hogeschool Neurenberg Georg Simon Ohm

Technische Hochschule Rosenheim, Rosenheim
Technische Hogeschool Rosenheim

Erkende privéhogescholen

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, München
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Evangelische Hochschule Nürnberg, Neurenberg
Evangelische Hogeschool Neurenberg

Hochschule der Bayerischen Wirtschaft, München, Bamberg en Traunstein
Hogeschool van de Beierse Economie

Hochschule für angewandtes Management, Erding, Berlijn, Neumarkt in der Oberpfalz, Bad Tölz, Günzburg en Neurenberg
Hogeschool voor Toegepast Management

Internationale Hochschule des Sprachen- und Dolmetscherinstituts München, München
Internationale Hogeschool van het Talen- en Tolkeninstituut München

Katholische Stiftungshochschule München, München en Benediktbeuern
Katholieke Stichtingshogeschool München

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, München
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Mediadesign - Hochschule für Design und Informatik, München en Würzburg
Mediadesign - Hogeschool voor Design en Informatica

Munich Business School, München
Handelsschool van München

Wilhelm Löhe Hochschule, Fürth
Wilhelm Löhehogeschool

Berlijn

Universiteiten

Deutsche Film- und Fernsehakademie Berlin, Berlijn
Duitse Film- en Televisieacademie Berlijn

Freie Universität Berlin, Berlijn
Vrije Universiteit Berlijn

Hochschule für Musik Hanns Eisler Berlin, Berlijn
Muziekhogeschool Hanns Eisler Berlijn

Hochschule für Schauspielkunst Ernst Busch Berlin, Berlijn
Toneelhogeschool Ernst Busch Berlijn

Humboldt-Universität zu Berlin, Berlijn
Humboldtuniversiteit Berlijn

Kunsthochschule Berlin-Weißensee, Berlijn
Kunsthogeschool Berlijn-Weissensee

Technische Universität Berlin, Berlijn
Technische Unviersiteit Berlijn

Universität der Künste Berlin, Berlijn
Berlijnse Hogeschool voor de Kunsten

Erkende privé-universiteiten

Bard College, Berlijn
Bardhogeschool

Europäische Wirtschaftshochschule, Berlijn
Europese Economische Hogeschool

Hertie School of Governance, Berlijn
Hertie-Bestuursschool

International Psychoanalytic University, Berlijn
Internationale Psychoanalytische Universiteit

Medical School Berlin, Berlijn
Medische Faculteit Berlijn

Psychologische Hochschule Berlin, Berlijn
Psychologische Hogeschool Berlijn

Sigmund-Freud-Privatuniversität Berlin, Berlijn
Private Sigmund Freuduniversiteit Berlijn

Steinbeis-Hochschule, Berlijn
Steinbeishogeschool

Touro College Berlin, Berlijn
Touro-Universiteit Berlijn

Hogescholen

Alice-Salomon-Hochschule Berlin, Berlijn
Alice Salomonhogeschool Berlijn

Beuth-Hochschule für Technik Berlin, Berlijn
Technische Beuthhogeschool Berlijn

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Berlijn
Bondshogeschool voor Oopenbaar Bestuur

Hochschule für Technik und Wirtschaft Berlin, Berlijn
Hogeschool voor Techniek en Economie Berlijn

Hochschule für Wirtschaft und Recht Berlin, Berlijn
Hogeschool voor Economie en Recht Berlijn

Erkende privéhogescholen

Akkon-Hochschule für Humanwissenschaften, Berlijn
Akkonhogeschool voor Menswetenschappen

Art-on-the-Run Film School, Berlijn
Art-on-the-Run-Filmschool

Barenboim-Said-Akademie, Berlijn
Barenboim-Saidacademie

bbw-Hochschule, Berlijn, Frankfort-aan-de-Oder, Hamburg en Prenzlau
Hogeschool van de Economische Opleidingsinstelling in Berlijn en Brandenburg

BSP Business School Berlin, Berlijn en Hamburg
BSP-Handelsschool Berlijn

DEKRA-Hochschule Berlin, Berlijn
DEKRA-Hogeschool Berlijn

Design Akademie Berlin, Berlijn
Designacademie Berlijn

Deutsche Hochschule für Gesundheit und Sport, Berlijn
Duitse Hogeschool voor Gezondheid en Sport

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Berlijn
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

European School of Management and Technology, Berlijn en München
Europese School voor Management en Technologie

Evangelische Hochschule Berlin, Berlijn
Evangelische Hogeschool Berlijn

German Open Business School, Berlijn
Duitse Open Handelsschool

Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft, Berlijn en Keulen
Hogeschool voor Media, Communicatie en Economie

IB-Hochschule Berlin, Berlijn, Stuttgart, Keulen, Hamburg en München
Berlijnse Hogeschool van de Internationale Bond

International Business School, Berlijn, Lippstadt en Neurenberg
Internationale Handelsschool

Katholische Hochschule für Sozialwesen Berlin, Berlijn
Katholieke Hogeschool voor Maatschappelijk Werk Berlijn

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Berlijn
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Mediadesign - Hochschule für Design und Informatik, Berlijn
Mediadesign - Hogeschool voor Design en Informatica

Quadriga-Hochschule Berlin, Berlijn
Quadrigahogeschool Berlijn

SRH Hochschule Berlin, Berlijn
SRH-Hogeschool Berlijn

SRH Hochschule der populären Künste, Berlijn
SRH-Hogeschool voor Populaire Kunsten

Brandenburg

Universiteiten

Brandenburgische Technische Universität Cottbus-Senftenberg, Cottbus en Senftenberg
Brandenburgse Technische Universiteit Cottbus-Senftenberg

Europa-Universität Viadrina Frankfurt an der Oder, Frankfort-aan-de-Oder
Europa-universiteit Viadrina Frankfort-aan-de-Oder

Filmuniversität Babelsberg Konrad Wolf, Potsdam
Konrad Wolfuniversiteit voor Film Babelsberg

Universität Potsdam, Potsdam
Universiteit Potsdam

Erkende privé-universiteiten

Health and Medical University Potsdam, Potsdam
Universiteit voor Gezondheid en Geneeskunde van Potsdam

Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane, Brandenburg-aan-de-Havel en Neuruppin
Medische Theodor Fontanehogeschool van Brandenburg

Hogescholen

Fachhochschule für Finanzen Königs Wusterhausen, Königs Wusterhausen
Hogeschool voor Financiën Königs Wusterhausen

Fachhochschule Potsdam, Potsdam
Hogeschool Potsdam

Hochschule der Polizei des Landes Brandenburg, Oranienburg
Politiehogeschool van het Land Brandenburg

Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Eberswalde
Hogeschool voor Duurzame Ontwikkeling Eberswalde

Technische Hochschule Brandenburg, Brandenburg-aan-de-Havel
Technische Hogeschool Brandenburg

Technische Hochschule Wildau, Wildau
Technische Hogeschool Wildau

Erkende privéhogescholen

Bildungszentrum Elstal des Bundes Evangelisch-Freikirchlicher Gemeinden in Deutschland, Wustermark
Elstal-Opleidingscentrum van de Bond van Evangelisch-Vrijkerkelijke Gemeenten in Duitsland

Fachhochschule Clara Hoffbauer, Potsdam
Clara Hoffbauerhogeschool

Fachhochschule für Sport und Management, Potsdam, Cottbus en Frankfort-aan-de-Oder
Hogeschool voor Sport en Management

XU Exponential University of Applied Sciences, Potsdam
Exponentiële XU-Hogeschool

Bremen

Universiteiten

Hochschule für Künste Bremen, Bremen
Kunsthogeschool Bremen

Universität Bremen, Bremen
Universiteit Bremen

Erkende privé-universiteiten

Jacobs University Bremen, Bremen
Jacobsuniversiteit van Bremen

Hogescholen

Hochschule Bremen, Bremen
Hogeschool Bremen

Hochschule Bremerhaven, Bremerhaven
Hogeschool Bremerhaven

Hochschule für öffentliche Verwaltung Bremen, Bremen
Hogeschool voor Bestuurskunde Bremen

Erkende privéhogescholen

Apollon-Hochschule der Gesundheitswirtschaft, Bremen
Apollohogeschool voor Gezondheidsmanagement

Hamburg

Universiteiten

HafenCity-Universität Hamburg, Hamburg
HafenCity-Universiteit Hamburg

Helmut-Schmidt-Universität Hamburg, Hamburg
Helmut Schmidtuniversiteit Hamburg

Hochschule für bildende Künste Hamburg, Hamburg
Hogeschool voor Beeldende Kunsten Hamburg

Hochschule für Musik und Theater Hamburg, Hamburg
Hogeschool voor Muziek en Toneel Hamburg

Technische Universität Hamburg-Harburg, Hamburg
Technische Universiteit Hamburg-Harburg

Universität Hamburg, Hamburg
Universiteit Hamburg

Erkende privé-universiteiten

Bucerius-Hochschule für Rechtswissenschaft, Hamburg
Buceriushogeschool voor Rechtsgeleerheid

Kühne Logistics University, Hamburg
Kühne-Universiteit voor Logistiek

Medical School Hamburg, Hamburg
Medische School Hamburg

Universitätsmedizin Neumarkt am Mieresch – Campus Hamburg, Hamburg
Medische Faculteit Neumarkt am Mieresch – Campus Hamburg

Hogescholen

Akademie der Polizei Hamburg, Hamburg
Politieacademie Hamburg

Berufliche Hochschule Hamburg, Hamburg
Beroepshogeschool Hamburg

Hamburger Konservatorium, Hamburg
Conservatorium van Hamburg

Hochschule für angewandte Wissenschaften Hamburg, Hamburg
Hogeschool voor Toegepaste Wetenschappen van Hamburg

Norddeutsche Akademie für Finanzen und Steuerrecht, Hamburg, Bremen en Güstrow
Noord-Duitse Academie voor Financiën en Belastingsrecht

Erkende privéhogescholen

Alfred-Schnittke-Akademie International, Hamburg
Internationale Alfred Schnittkeacademie

Berufsakademie Hamburg, Hamburg
Beroepsacademie Hamburg

Brand University of Applied Sciences, Hamburg
Brandhogeschool

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Hamburg
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Europäische Fernhochschule Hamburg [afstandsonderwijs]
Europese Open Hogeschool Hamburg

Europäische Medien- und Businessakademie, Hamburg, Berlijn en Dusseldorp
Europese Media- en Handelsacademie

European Business College, Hamburg, Berlijn, Dusseldorp, Dresden en Hamburg
Europese Handelsschool

Evangelische Hochschule für soziale Arbeit und Diakonie, Hamburg
Evangelische Hogeschool voor Maatschappelijk Werk en Diakonie

Hamburger Fernhochschule [afstandsonderwijs]
Open Hogeschool Hamburg

Hamburg Media School, Hamburg
Hamburgse Mediaschool

Hamburg School of Business Administration, Hamburg
Hamburgse School voor Bedrijfsbeheer

International Business School of Service Management, Hamburg
Internationale Handelsschool voor Dienstenmanagement

Johannes-Brahms-Konservatorium, Hamburg
Johannes Brahmsconservatorium

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Hamburg
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Northern Business School, Hamburg en Neumünster
Noordelijke Handelsschool

Hessen

Universiteiten

Hochschule Fulda, Fulda
Hogeschool Fulda

Hochschule für Gestaltung Offenbach, Offenbach am Main
Hogeschool voor Vormgeving Offenbach

Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Frankfurt am Main, Frankfort-aan-de-Main
Hogeschool voor Muziek en Uitvoerende Kunst van Frankfort-aan-de-Main

Hochschule Geisenheim, Geisenheim
Hogeschool Geisenheim

Johann-Wolfgang-Goethe-Universität Frankfurt am Main, Frankfort-aan-de-Main
Johann Wolfgang Goethe-universiteit Frankfort-aan-de-Main

Justus-Liebig-Universität Gießen, Giessen
Justus Liebiguniversiteit Giessen

Philipps-Universität Marburg, Marburg an der Lahn
Filipsuniversiteit Marburg

Staatliche Hochschule für bildende Künste, Frankfort-aan-de-Main
Staatshogeschool voor Beeldende Kunsten

Technische Universität Darmstadt, Darmstadt
Technische Universiteit Darmstadt

Universität Kassel, Kassel en Witzenhausen
Universiteit Kassel

Erkende privé-universiteiten

European Business School , Wiesbaden en Oestrich-Winkel
Europese Handelsschool

Frankfurt School of Finance and Management, Frankfort-aan-de-Main, Hamburg en München
Frankfortse School voor Financiën en Management

Philosophisch-Theologische Hochschule Sankt-Georgen, Frankfort-aan-de-Main
Filosofisch-Theologische Hogeschool Sint-Joris

Theologische Fakultät Fulda, Fulda en Marburg an der Lahn
Theologische Faculteit Fulda

University of Labour, Frankfurt am Main
Arbeidsuniversiteit

Hogescholen

Akademie für Tonkunst, Darmstadt
Academie voor Toonkunst

Archivschule Marburg, Marburg an der Lahn
Archiefschool Marburg

Dr. Hoch's Konservatorium, Frankfort-aan-de-Main
Dr. Hochconservatorium

Frankfurt University of Applied Sciences, Frankfort-aan-de-Main
Hogeschool Frankfort-aan-de-Main

Hessische Hochschule für Finanzen und Rechtspflege, Rotenburg an der Fulda
Hessische Hogeschool voor Financiën en Rechtspleging

Hessische Hochschule für Polizei und Verwaltung, Wiesbaden, Kassel, Giessen en Mühlheim
Hessische Hogeschool voor Politie en Bestuurskunde

Hochschule Darmstadt, Darmstadt en Dieburg
Hogeschool Darmstadt

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Langen, Kassel en Wiesbaden
Bondshogeschool voor Openbaar Bestuur

Hochschule RheinMain, Wiesbaden en Rüsselsheim
Rijn-Mainhogeschool

Musikakademie der Stadt Kassel Louis Spohr, Kassel
Louis Spohr-Muziekacademie van de Stad Kassel

Technische Hochschule Mittelhessen, Giessen, Friedberg en Wetzlar
Technische Hogeschool Midden-Hessen

Wiesbadener Musikakademie, Wiesbaden
Muziekacademie Wiesbaden

Erkende privéhogescholen

accadis - Internationale Hochschule für internationales Management, Bad Homburg
accadis - Internationale Hogeschool voor Internationaal Management

CVJM-Hochschule, Kassel
Hogeschool van de YMCA

Diploma - Europäische Fachhochschulen, Kassel, Bad Sooden-Allendorf, Baden-Baden, Berlijn, Bochum, Bonn, Bückeburg, Friedrichshafen, Hannover, Heilbronn, Kaiserslautern, Leipzig, Mannheim, München, Neurenberg, Oldenburg, Plauen, Regenstauf en Schwentinental
Europese Diplomahogescholen

Evangelische Hochschule Darmstadt, Darmstadt en Schwalmstadt
Evangelische Hogeschool Darmstadt

Evangelische Hochschule Tabor, Marburg an der Lahn
Evangelische Hogeschool Tabor

Freie Theologische Hochschule Gießen, Giessen
Vrije Theologische Hogeschool Giessen

Hochschule Fresenius, Idstein, Keulen, Hamburg, Darmstadt, München, Zwickau, Dusseldorp, Heidelberg en Berlijn
Freseniushogeschool

Hochschule für Gesetzliche Unfallversicherung, Bad Hersfeld
Hogeschool voor de Wettelijke Ongevallenverzekering

Internationale Berufsakademie, Darmstadt, Heidelberg, Berlijn, Erfurt, Freiburg im Breisgau, Bochum, Keulen, München, Hamburg, Göttingen, Kassel, Neurenberg en Lindau
Internationale Beroepsacademie

Lutherische Theologische Hochschule Oberursel, Oberursel
Lutherse Theologische Hogeschool Oberursel

Provadis School of International Management and Technology, Frankfort-aan-de-Main
Provadisschool voor Internationaal Management en Technologie

Theologische Hochschule Ewersbach, Dietzhölztal
Theologische Hogeschool Ewersbach

Wilhelm Büchner-Hochschule, Darmstadt
Wilhelm Büchnerhogeschool

Mecklenburg-Voor-Pommeren

Universiteiten

Hochschule für Musik und Theater Rostock, Rostock
Hogeschool voor Muziek en Theater Rostock

Universität Greifswald, Greifswald
Universiteit Greifswald

Universität Rostock, Rostock
Universiteit Rostock

Hogescholen

Fachhochschule für öffentliche Verwaltung, Polizei und Rechtspflege, Güstrow
Hogeschool voor Bestuurskunde en Rechtspleging

Hochschule der Bundesagentur für Arbeit, Schwerin
Hogeschool van het Bondsagentschap voor Arbeid

Hochschule Neubrandenburg, Neubrandenburg
Hogeschool Neubrandenburg

Hochschule Stralsund, Stralsund
Hogeschool Stralsund

Hochschule Wismar, Wismar, Rostock en Insel Poel
Hogeschool Wismar

Nedersaksen

Universiteiten

Carl-von-Ossietzky-Universität Oldenburg, Oldenburg
Carl von Ossietzky-universiteit Oldenburg

Georg-August-Universität Göttingen, Göttingen
Joris-Augustusuniversiteit Göttingen

Gottfried-Wilhelm-Leibniz-Universität Hannover, Hannover
Leibniz-Universiteit Hannover

Hochschule für bildenden Künste Braunschweig, Brunswijk
Hogeschool voor Beeldende Kunsten Brunswijk

Hochschule für Musik, Theater und Medien Hannover, Hannover
Hogeschool voor Muziek, Toneel en Media Hannover

Leuphana-Universität Lüneburg, Lüneburg
Leuphana-Universiteit Lüneburg

Medizinische Hochschule Hannover, Hannover
Medische Hogeschool Hannover

Technische Universität Carolo-Wilhelmina zu Braunschweig, Brunswijk
Technische Karel-Willem-Universiteit Brunswijk

Technische Universität Clausthal, Clausthal-Zellerfeld
Technische Universiteit Clausthal

Tierärtzliche Hochschule Hannover, Hannover, Büsum, Ruthe/Sarstedt en Bakum
Diergeneeskundige Hogeschool Hannover

Universität Hildesheim, Hildesheim
Universiteit Hildesheim

Universität Osnabrück, Osnabrück
Universiteit Osnabrück

Universität Vechta, Vechta
Universiteit Vechta

Erkende privé-universiteiten

German International School of Management and Administration, Hannover
Duitse Internationale School voor Management en Bedrijfsbeheer

Hogescholen

Hochschule Emden/Leer, Emden en Leer
Hogeschool Emden/Leer

Hochschule Hannover, Hannover
Hogeschool Hannover

Hochschule Hildesheim/Holzminden/Göttingen, Hildesheim, Holzminden en Göttingen
Hogeschool Hildesheim/Holzminden/Göttingen

Hochschule Osnabrück, Osnabrück en Lingen
Hogeschool Osnabrück

Jade-Hochschule, Wilhelmshaven, Oldenburg en Elsfleth
Jadehogeschool

Niedersächsisch Studieninstitut für kommunale Verwaltung, Hannover, Brunswijk en Oldenburg
Nedersaksisch Studie-Instituut voor Gemeentelijk Bestuur

Norddeutsche Hochschule für Rechtspflege, Hildesheim
Noord-Duitse Hogeschool voor Rechtspleging

Ostfalia-Hochschule für angewandte Wissenschaften, Wolfenbüttel, Salzgitter, Wolfsburg en Suderburg bei Uelzen
Ostfaliahogeschool voor Toegepaste Wetenschappen

Polizeiakademie Niedersachsen, Nienburg
Politieacademie Nedersaksen

Steuerakademie Bad Eilsen, Bad Eilsen en Rinteln
Belastingacademie Bad Eilsen

Erkende privéhogescholen

Berufsakademie für Bankwirtschaft, Hannover en Rastede
Beroepacademie voor Bankzaken

Berufsakademie Göttingen, Göttingen
Beroepsacademie Göttingen

Berufsakademie Lüneburg, Lüneburg
Beroepsacademie Lüneburg

Berufsakademie Melle, Melle
Beroepsacademie Melle

Berufsakademie Oldenburg, Oldenburg
Beroepsacademie Oldenburg

Bildungszentrum des Einzelhandels, Springe
Vormingscentrum van de Kleinhandel

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Osnabrück
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Fachhochschule der Wirtschaft, Hannover en Celle
Economische Hogeschool

Fachhochschule für interkulturelle Theologie Hermannsburg, Südheide
Hogeschool voor Interculturele Theologie Hermannsburg

Hochschule 21, Buxtehude
21-Hogeschool

Hochschule 42 Wolfsburg, Wolfsburg
Hogeschool 42 Wolfsburg

Hochschule für Künste im Sozialen Ottersberg, Ottersberg
Sociale Kunsthogeschool Ottersberg

Hochschule Weserbergland, Hamelen
Hogeschool Wezerbergland

Leibniz-Akademie Hannover, Hannover
Leibnizacademie Hannover

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Osnabrück
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Private Hochschule für Wirtschaft und Technik, Vechta, Diepholz, Oldenburg en Bremen
Privéhogeschool voor Economie en Techniek

Private Hochschule Göttingen, Göttingen, Stade en Berlijn
Privéhogeschool Göttingen

WelfenAkademie, Vienenburg
Welfenacademie

Noordrijn-Westfalen

Universiteiten

Bergische Universität Wuppertal, Wuppertal, Remscheid en Solingen
Bergische Universiteit Wuppertal

Deutsche Hochschule der Polizei, Munster
Duitse Politiehogeschool

Deutsche Sporthochschule Köln, Keulen
Duitse Sporthogeschool Keulen

Fernuniversität in Hagen, Hagen
Open Universiteit in Hagen

Folkwang-Universität der Künste, Essen, Duisburg, Bochum en Dortmund
Folkwanguniversiteit voor Kunsten

Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf, Dusseldorp
Heinrich Heine-universiteit Dusseldorp

Hochschule für Musik Detmold, Detmold en Dortmund
Muziekhogeschool Detmold

Hochschule für Musik und Tanz Köln, Keulen, Aken en Wuppertal
Muziek- en Danshogeschool Keulen

Kunstakademie Düsseldorf, Dusseldorp
Kunstacademie Dusseldorp

Kunstakademie Münster, Munster
Kunstacademie Munster

Kunsthochschule für Medien, Keulen
Kunsthogeschool voor de Media

Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn, Bonn
Rijnlandse Frederik-Willemsuniversiteit Bonn

Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule Aachen, Aken
Rijnlands-Westfaalse Technische Hogeschool Aken

Robert-Schumann-Hochschule Düsseldorf, Dusseldorp
Robert Schumanhogeschool Dusseldorp

Ruhr-Universität Bochum, Bochum
Roeruniversiteit Bochum

Technische Universität Dortmund, Dortmund
Technische Universiteit Dortmund

United Nations University, Bonn
Universiteit van de Verenigde Naties

Universität Bielefeld, Bielefeld
Universiteit Bielefeld

Universität Duisburg-Essen, Duisburg en Essen
Universiteit van Duisburg en Essen

Universität Paderborn, Paderborn
Universiteit Paderborn

Universität Siegen, Siegen
Universiteit Siegen

Universität zu Köln, Keulen
Universiteit van Keulen

Westfälische Wilhelms-Universität Münster, Munster
Westfaalse Willemsuniversiteit Munster

Erkende privé-universiteiten

Alanus-Hochschule, Alfter
Alanushogeschool

Hochschule der bildenden Künste Essen, Essen
Hogeschool voor Beeldende Kunsten Essen

Hochschule für Kirchenmusik Herford, Herford en Witten
Hogeschool voor Kerkmuziek Herford

Kirchliche Hochschule Wuppertal/Bethel, Wuppertal en Bielefeld
Kerkelijke Hogeschool Wuppertal/Bethel

Kölner Hochschule für Katholische Theologie, Sankt Augustin
Keulse Hogeschool voor Katholieke Godgeleerdheid

Philosophisch-Theologische Hochschule Münster, Munster
Filosofisch-Theologische Hogeschool Munster

Theologische Fakultät Paderborn, Paderborn
Theologische Faculteit Paderborn

Universität Witten/Herdecke, Witten
Universiteit Witten/Herdecke

Hogescholen

Bundesakademie für öffentliche Verwaltung, Brühl en Munster
Bondsacademie voor Openbaar Bestuur

Bundesfinanzakademie, Brühl
Bondsacademie voor Financiën

Fachhochschule Aachen, Aken, Gulik, Linnich, Geilenkirchen, Düren, 's-Hertogenrade, Euskirchen en Keulen
Hogeschool Aken

Fachhochschule Bielefeld, Bielefeld, Minden en Gütersloh
Hogeschool Bielefeld

Fachhochschule Dortmund, Dortmund
Hogeschool Dortmund

Fachhochschule für Rechtspflege Nordrhein-Westfalen, Bad Münstereifel
Juridische Hogeschool van Noordrijn-Westfalen

Fachhochschule Münster, Munster en Steinfurt
Hogeschool Munster

Fachhochschule Südwestfalen, Hagen, Iserlohn, Meschede, Soest en Lüdenscheid
Hogeschool Zuid-Westfalen

Hochschule Bochum, Bochum en Velbert
Hogeschool Bochum

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg, Sankt Augustin, Rheinbach en Hennef
Hogeschool Bonn-Rijn-Sieg

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Brühl
Bondshogeschool voor Openbaar Bestuur

Hochschule Düsseldorf, Dusseldorp
Hogeschool Dusseldorp

Hochschule für Finanzen Nordrhein-Westfalen, Nordkirchen, Herford en Hamminkeln
Hogeschool voor Financiën van Noordrijn-Westfalen

Hochschule für Gesundheit Bochum, Bochum
Gezondheidshogeschool Bochum

Hochschule für Polizei und öffentliche Verwaltung Nordrhein-Westfalen, Keulen, Duisburg, Gelsenkirchen, Hagen, Bielefeld, Munster, Dortmund, Aken, Herne en Mülheim an der Ruhr
Hogeschool voor Politie en Openbare Bestuurskunde Noordrijn-Westfalen

Hochschule Hamm-Lippstadt, Hamm en Lippstadt
Hogeschool Hamm-Lippstadt

Hochschule Niederrhein, Munkenglabbeek en Krefeld
Hogeschool Nederrijn

Hochschule Rhein-Waal, Kleef en Kamp-Lintfort
Hogeschool Rijn-Waal

Hochschule Ruhr West, Mülheim an der Ruhr en Bottrop
Hogeschool West-Roergebied

Technische Hochschule Köln, Keulen, Gummersbach en Leverkusen
Technische Hogeschool Keulen

Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe, Detmold, Lemgo en Höxter
Technische Hogeschool Oost-Westfalen-Lippe

Westfälische Hochschule, Gelsenkirchen, Bocholt, Ahaus en Recklinghausen
Westfaalse Hogeschool

Erkende privéhogescholen

Akkon-Hochschule für Humanwissenschaften, Munster
Akkonhogeschool voor Menswetenschappen

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Keulen
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

EBZ Business School, Bochum
EBZ-Handelsschool

Europäische Fachhochschule, Brühl, Neuss, Rostock en Solingen
Europese Hogeschool

European School of Management and Technology, Keulen
Europese School voor Management en Technologie

Evangelische Hochschule Rheinland-Westfalen-Lippe, Bochum
Evangelische Hogeschool Rijnland-Westfalen-Lippe

Fachhochschule der Diakonie, Bielefeld
Hogeschool voor Diakens

Fachhochschule der Wirtschaft, Bergisch Gladbach, Paderborn, Bielefeld en Gütersloh
Economische Hogeschool

Fachhochschule des Mittelstandes, Bielefeld, Keulen, Frechen, Berlijn, Detmold, Hannover, Bamberg, Schwerin, Rostock, Detmold en Düren
Hogeschool van de Middenstand

Fliedner Fachhochschule Düsseldorf, Dusseldorp
Fliednerhogeschool Dusseldorp

Hochschule der Sparkassen-Finanzgruppe, Bonn
Hogeschool van de Financiële Sparkasse-Groep

Hochschule Döpfer, Keulen en Regensburg
Hogeschool Döpfer

Hochschule für Ökonomie und Management, Essen, Duisburg, Leverkusen, Neuss, Berlijn, Gütersloh, Frankfort-aan-de-Main, Siegen, Hamburg, München, Keulen, Bochum, Marl, Dortmund, Dusseldorp, Bremen, Neurenberg, Stuttgart, Leipzig, Aken, Bonn, Mannheim, Augsburg en Saarbrücken
Hogeschool voor Economie en Management

Internationale Filmschule Köln, Keulen
Internationale Filmschool Keulen

Internationale Musikakademie Anton Rubinstein, Dusseldorp
Internationale Muziekacademie Anton Rubinstein

International School of Management, Dortmund, Frankfort-aan-de-Main, München, Hamburg, Keulen en Stuttgart
Internationaal Managementschool

IST-Hochschule für Management, Dusseldorp
IST-Hogeschool voor Management

Katholische Hochschule Nordrhein-Westfalen, Keulen, Aken, Munster en Paderborn
Katholieke Hogeschool Noordrijn-Westfalen

Kolping Hochschule, Keulen
Kolpinghogeschool

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Keulen
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Mediadesign - Hochschule für Design und Informatik, Dusseldorp
Mediadesign - Hogeschool voor Design en Informatica

Rheinische Fachhochschule Köln, Keulen, Wermelskirchen, Schleiden, Bergheim, Geilenkirchen, Neuss en Remscheid
Rijnlandse Hogeschool Keulen

SRH Hochschule Hamm, Hamm en Leverkusen
SRH-Hogeschool Hamm

Technische Hochschule Georg Agricola, Bochum
Technische Hogeschool Georg Agricola

University of Applied Sciences Europe, Iserlohn, Berlijn en Hamburg
Europese Hogeschool

Rijnland-Palts

Universiteiten

Deutsche Universität für Verwaltungswissenschaften Speyer, Spiers
Duitse Universiteit voor Bestuurswetenschappen Spiers

Johannes-Gutenberg-Universität Mainz, Mainz en Germersheim am Rhein
Johannes Gutenberguniversiteit Mainz

Technische Universität Kaiserslautern, Kaiserslautern
Universiteit Kaiserslautern

Universität Koblenz-Landau, Koblenz en Landau in der Pfalz
Universiteit Koblenz-Landau

Universität Trier, Trier
Universiteit Trier

Erkende privé-universiteiten

Cusanus Hochschule, Bernkastel-Kues
Cusanushogeschool

Philosophisch-Theologische Hochschule Vallendar, Vallendar am Rhein
Filosofisch-Theologische Hogeschool Vallendar

Theologische Fakultät Trier, Trier
Theologische Faculteit Trier

Wissenschaftliche Otto-Beisheim-Hochschule für Unternehmensführung, Vallendar am Rhein en Dusseldorp
Wetenschappelijke Otto Beisheimhogeschool voor Bedrijfsmanagement

Hogescholen

Hochschule für Finanzen Rheinland-Pfalz, Edenkoben
Hogeschool voor Financiën Rijnland-Palts

Hochschule für öffentliche Verwaltung Rheinland-Pfalz, Mayen
Hogeschool voor Bestuurskunde Rijnland-Palts

Hochschule für Wirtschaft und Gesellschaft Ludwigshafen, Ludwigshafen en Neustadt an der Weinstraße
Hogeschool voor Economie en Maatschappij Ludwigshafen

Hochschule Kaiserslautern, Kaiserslautern, Pirmasens en Zweibrücken
Hogeschool Kaiserslautern

Hochschule Koblenz, Koblenz, Höhr-Grenzhausen en Remagen
Hogeschool Koblenz

Hochschule Mainz, Mainz
Hogeschool Mainz

Hochschule Trier, Trier, Idar-Oberstein en Birkenfeld
Hogeschool Trier

Hochschule Worms, Worms
Hogeschool Worms

Peter-Cornelius-Konservatorium, Mainz
Peter Cornelius-Conservatorium

Technische Hochschule Bingen, Bingen
Technische Hogeschool Bingen

Erkende privéhogescholen

Hochschule der Deutschen Bundesbank, Hachenburg
Hogeschool van de Duitse Bondsbank

Katholische Hochschule Mainz, Mainz
Katholieke Hogeschool Mainz

Theologisches Seminar Rheinland, Wölmersen
Theologisch Seminarie Rijnland

Saarland

Universiteiten

Hochschule der bildenden Künste Saar, Saarbrücken
Hogeschool voor Beeldende Kunsten Saar

Hochschule für Musik Saar, Saarbrücken
Saarlandse Hogeschool voor Muziek

Universität des Saarlandes, Saarbrücken en Homburg
Universiteit van Saarland

Hogescholen

Hochschule für Technik und Wirtschaft des Saarlandes, Saarbrücken
Saarlandse Hogeschool voor Techniek en Economie

Saarländische Fachhochschule für Verwaltung, Saarbrücken
Saarlandse Bestuurshogeschool

Erkende privéhogescholen

Akademie der Saarwirtschaft, Sankt Ingbert
Saarlandse Handelsacademie

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Saarbrücken
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Saksen

Universiteiten

Hochschule für bildenden Künste Dresden, Dresden
Hogeschool voor Beeldende Kunsten Dresden

Hochschule für Grafik und Buchkunst Leipzig, Leipzig
Hogeschool voor Grafische Vormgeving

Hochschule für Musik Carl Maria von Weber Dresden, Dresden en Zittau
Muziekhogeschool Carl Maria von Weber Dresden

Hochschule für Musik und Theater Felix Mendelssohn-Bartholdy Leipzig, Leipzig
Hogeschool voor Muziek en Toneel Felix Mendelssohn-Bartholdy Leipzig

Palucca-Hochschule für Tanz, Dresden
Paluccahogeschool voor Dans

Technische Universität Bergakademie Freiberg, Freiberg
Technische Universiteit Mijnbouwacademie Freiberg

Technische Universität Chemnitz, Chemnitz
Technische Universiteit Chemnitz

Technische Universität Dresden, Dresden, Tharandt en Zittau
Technische Universiteit Dresden

United Nations University, Dresden
Universiteit van de Verenigde Naties

Universität Leipzig, Leipzig
Universiteit Leipzig

Erkende privé-universiteiten

Dresden International University, Dresden
Internationale Universiteit van Dresden

Handelshochschule Leipzig, Leipzig
Handelshogeschool Leipzig

Hochschule für Kirchenmusik Dresden, Dresden
Dresdense Hogeschool voor Kerkmuziek

Macromedia-Hochschule für Medien und Kommunikation, Leipzig
Macromediahogeschool voor Media en Communicatie

Hogescholen

Berufsakademie Sachsen, Dresden, Leipzig, Bautzen, Plauen, Riesa, Glauchau en Breitenbrunn
Beroepsacademie Saksen

Hochschule der Sächsischen Polizei, Rothenburg in der Oberlausitz en Bautzen
Saksische Politiehogeschool

Hochschule für öffentliche Verwaltung und Rechtspflege Meißen, Meissen
Hogeschool voor Openbaar Bestuur en Rechtspraktijk Meissen

Hochschule für Technik und Wirtschaft Dresden, Dresden
Hogeschool voor Techniek en Economie Dresden

Hochschule für Technik, Wirtschaft und Kultur Leipzig, Leipzig
Hogeschool voor Techniek, Economie en Cultuur Leipzig

Hochschule Mittweida, Mittweida en Rosswein
Hogeschool Mittweida

Hochschule Zittau/Görlitz, Zittau en Görlitz
Hogeschool Zittau/Görlitz

Westsächsische Hochschule Zwickau, Zwickau, Reichenbach, Schneeberg en Markneukirchen
West-Saksische Hogeschool Zwickau

Erkende privéhogescholen

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Leipzig
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Evangelische Hochschule Dresden, Dresden en Moritzburg
Evangelische Hogeschool Dresden

Fachhochschule der Wirtschaft, Dresden
Economische Hogeschool

Fachhochschule Dresden, Dresden en Berlijn
Hogeschool Dresden

Hochschule für Telekommunikation Leipzig, Leipzig
Telecommunicatiehogeschool Leipzig

Theologisches Seminar der evangelisch-lutherischen Freikirche, Leipzig
Theologisch Seminarie van de Evangelisch-Lutherse Vrije Kerk

Saksen-Anhalt

Universiteiten

Hochschule für Kunst und Design Burg Giebichenstein, Halle an der Saale
Hogeschool voor Kunst en Design Burg Giebichenstein

Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg, Halle an der Saale en Wittenberg
Maarten Lutheruniversiteit Halle-Wittenberg

Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg, Maagdenburg
Otto von Guericke-universiteit Maagdenburg

Erkende privé-universiteiten

Evangelische Hochschule für Kirchenmusik Halle, Halle an der Saale
Evangelische Hogeschool voor Kerkmuziek Halle

Theologische Hochschule Friedensau, Friedensau
Theologische Hogeschool Friedensau

Hogescholen

Fachhochschule der Polizei Sachsen-Anhalt, Aschersleben
Politiehogeschool Saksen-Anhalt

Hochschule Anhalt, Bernburg, Dessau-Rosslau en Köthen
Hogeschool Anhalt

Hochschule Harz, Wernigerode en Halberstadt
Hogeschool Harz

Hochschule Magdeburg-Stendal, Maagdenburg en Stendal
Hogeschool Maagdenburg-Stendal

Hochschule Merseburg, Merseburg
Hogeschool Merseburg

Sleeswijk-Holstein

Universiteiten

Christian-Albrechts-Universität zu Kiel, Kiel
Christiaan-Albrechtsuniversiteit van Kiel

Europa-Universität Flensburg, Flensburg, Glücksburg en Sleeswijk
Europa-Universiteit Flensburg

Musikhochschule Lübeck, Lübeck
Muziekhogeschool Lübeck

Muthesius-Kunsthochschule, Kiel
Muthesius-Kunsthogeschool

Universität zu Lübeck, Lübeck
Universiteit van Lübeck

Hogescholen

Fachhochschule für Verwaltung und Dienstleistung in Schleswig-Holstein, Altenholz en Reinfeld
Sleeswijk-Holsteinse Hogeschool voor Bestuurskunde

Fachhochschule Kiel, Kiel en Osterrönfeld
Hogeschool Kiel

Fachhochschule Westküste, Heide
Hogeschool Westkust

Hochschule des Bundes für öffentliche Verwaltung, Lübeck
Bondshogeschool voor Openbaar Bestuur

Hochschule Flensburg, Flensburg
Hogeschool Flensburg

Technische Hochschule Lübeck, Lübeck
Technische Hogeschool Lübeck

Erkende privéhogescholen

Duale Hochschule Schleswig-Holstein, Kiel, Flensburg en Lübeck
Duale Hogeschool Sleeswijk-Holstein

Fachhochschule Wedel, Wedel
Hogeschool Wedel

Nordakademie, Elmshorn
Noordelijke Academie

Thuringen

Universiteiten

Bauhaus-Universität Weimar, Weimar
Bauhausuniversiteit Weimar

Friedrich-Schiller-Universität Jena, Jena
Friedrich Schilleruniversiteit Jena

Hochschule für Musik Franz Liszt Weimar, Weimar
Muziekhogeschool Franz Liszt Weimar

Technische Universität Ilmenau, Ilmenau
Technische Universiteit Ilmenau

Universität Erfurt, Erfurt
Universiteit Erfurt

Hogescholen

Duale Hochschule Gera-Eisenach, Gera en Eisenach
Duale Hogeschool Gera-Eisenach

Ernst-Abbe-Hochschule Jena, Jena
Ernst Abbehogeschool Jena

Fachhochschule Erfurt, Erfurt
Hogeschool Erfurt

Hochschule Nordhausen, Nordhausen
Hogeschool Nordhausen

Hochschule Schmalkalden, Schmalkalden
Hogeschool Schmalkalden

Thüringer Fachhochschule für öffentliche Verwaltung, Gotha en Meiningen
Thuringse Hogeschool voor Bestuurskunde

Erkende privéhogescholen

IU Internationale Hochschule, Erfurt, Bad Honnef, Dusseldorp, München, Bremen, Keulen, Aken, Augsburg, Berlijn, Bielefeld, Bochum, Brunswijk, Dortmund, Duisburg, Essen, Frankfort-aan-de-Main, Hamburg, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Leipzig, Lübeck, Mainz, Mannheim, Mönchengladbach, Munster, Neurenberg, Potsdam, Ravensburg, Regensburg, Rostock, Saarbrücken, Stuttgart, Wuppertal, Ulm en Dresden
Internationale Hogeschool

SRH Hochschule für Gesundheit Gera, Gera
SRH-Hogeschool voor Gezondheid Gera

Privéonderwijs

Universiteiten

Europäisches Institut für Humanwissenschaften, Frankfort-aan-de-Main
Europees Instituut voor Menswetenschappen

Europäisches Zentrum für universitäre Studien der Senioren, Horn-Bad Meinberg
Europees Centrum voor Universitaire Studies voor Senioren

European University, München
Europese Universiteit

Hochschule für Gesundheitswesen und Sozialarbeit Sankt Elisabeth, Weissenfels
Sint-Elisabethhogeschool voor Gezondheidswezen en Maatschappelijk Werk

International DiaLog University, Fürth
Internationale Dialooguniversiteit

Nations Health Career School of Management, Bad Homburg en Hennigsdorf
Nationale Hogeschool voor Managementopleidingen in de Gezondheidssector

Schiller International University, Heidelberg
Internationale Schilleruniversiteit

Hogescholen

Akademie für Mesologie, Stuttgart
Academie voor Mesologie

Akademie Silberburg, Stuttgart
Silberburgacademie

Bildungszentrum für Informationsverarbeitende Berufe, Paderborn, Bergisch Gladbach, Hannover, Dresden en Görlitz
Opleidingscentrum voor Informatieverwerkende Beroepen

College Sutherland, Wiesbaden en Hamburg
Sutherlandcollege

Deutsches Osteopathiekolleg, Frauenchiemsee
Duitse Hogeschool voor Osteopathie

European College of Liberal Arts, Berlijn
Europese Hogeschool voor Vrije Kunsten

European Nazarene College, Büsingen am Hochrhein
Europese Nazareense Hogeschool

Freie Hochschule der Christengemeinschaft, Stuttgart
Vrije Hogeschool van de Christengemeenschap

Interkultura Centro Herzberg, Herzberg am Harz
Intercultureel Centrum Herzberg

Osteopathieschule Deutschland, Hamburg, Berlijn, Bremen, Neurenberg en Stuttgart
Duitse Osteopathieschool

Pädagogisches Institut der Evangelischen Kirche von Westfalen, Schwerte
Pedagogisch Instituut van de Evangelische Kerk van Westfalen

Religionspädagogisches Institut Loccum, Rehburg-Loccum
Godsdienstpedagogisch Instituut Loccum

Sanitatis Academy of Health, Berlijn
Sanitatis-Gezondheidsacademie

Theologisch-Pädagogisches Institut der Evangelisch-Lutherischen Landeskirche Sachsens, Moritzburg
Godsdienstpedagogisch Instituut van de Evangelisch-Lutherse Landskerk van Saksen

University of Management and Communication, Potsdam en Berlijn
Universiteit voor Management en Communicatie

Theologische seminaries

Alt-katholisches Bischöfliches Seminar und Konvikt Johanneum, Bonn
Oud-katholiek Bisschoppelijk Seminarie en Convict Johanneum

Bischöfliches Priesterseminar Fulda, Fulda
Bisschoppelijk Grootseminarie Fulda

Bischöfliches Priesterseminar Mainz, Mainz
Bisschoppelijk Grootseminarie Mainz

Bischöfliches Priesterseminar Sankt German, Spiers
Bisschoppelijk Grootseminarie Sint-German

Bischöfliches Priesterseminar Sankt Ludgerus, Bochum
Bisschoppelijk Grootseminarie Sint-Ludger

Bischöfliches Theologenkonvikt Wilhelmsstift, Tübingen
Bisschoppelijk Theologenconvict Wilhelmsstift

Collegium Albertinum, Bonn
Aartsbisschoppelijk Theologenconvict Albertinum

Deutschsprachiges Islamologisches Institut, Keulen, München, Berlijn en Wiesbaden
Duitstalig Islamkundig Instituut

Diakoneninstitut, Keulen
Instituut voor Diaconie

Erzbischöfliches Missionarisches Priesterseminar Redemptoris Mater Berlin, Berlijn
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie voor de Missie Redemptoris Mater Berlijn

Erzbischöfliches Missionarisches Priesterseminar Redemptoris Mater Köln, Bonn
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie voor de Missie Redemptoris Mater Keulen

Erzbischöfliches Priesterseminar Bamberg, Bamberg
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Bamberg

Erzbischöfliches Priesterseminar Collegium Borromaeum, Freiburg im Breisgau
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Collegium Borromaeum

Erzbischöfliches Priesterseminar Paderborn, Paderborn
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Paderborn

Evangelisches Predigerseminar Wittenberg, Wittenberg
Evangelisch Predikantenseminarie Wittenberg

Haus Birkach, Stuttgart
Huis Birkach

Herzogliches Georgianum, München
Hertogelijk Georgianum

Institut für Aus-, Fort- und Weiterbildung in der Evangelischen Kirche von Westfalen, Schwerte
Instituut voor Opleiding en Nascholing van de Evangelische Kerk van Westfalen

Institut für Human- und Islamwissenschaften, Hamburg
Instituut voor Mens- en Islamwetenschappen

Interkulturelle Theologische Akademie, Bad Liebenzell
Interculturele Theologische Academie

Islamische Akademie Berlin, Berlijn
Islamitische Academie Berlijn

Nürnberger Predigerseminar, Neurenberg
Predikantenseminarie van Neurenberg

Pädagogisch-Theologische Institut der Nordkirche, Hamburg, Kiel, Ludwigslust en Greifswald
Pedagogisch-Theologisch Instituut van de Noordkerk

Pastoralkolleg der Evangelisch-Lutherischen Landeskirche Sachsens, Meissen
Pastoraal Colelge van de Evangelisch-Lutherse Landskerk van Saksen

Predigerseminar Braunschweig, Brunswijk
Predikantenseminarie Brunswijk

Predigerseminar der Evangelischen Kirche von Kurhessen-Waldeck, Hofgeismar
Predikantenseminarie van de Evangelische Kerk van Keurhessen-Waldeck

Predigerseminar Loccum, Rehburg-Loccum
Predikantenseminarie Loccum

Prediger- und Studienseminar der Nordelbischen Kirche, Ratzeburg
Predikanten- en Studieseminarie van de Noord-Elbische Kerk

Priesterseminar Borromaeum des Bistums Münster, Munster
Borromaeus-Grootseminarie van het bisdom Munster

Priesterseminar Collegium Willibaldinum, Eichstätt
Grootseminarie Collegium Willibaldinum

Priesterseminar des Bistums Aachen, Aken
Grootseminarie van het bisdom Aken

Priesterseminar des Erzbistums Köln, Keulen
Grootseminarie van het aartsbisdom Keulen

Priesterseminar Erfurt, Erfurt
Grootseminarie Erfurt

Priesterseminar Hamburg, Hamburg
Grootseminarie Hamburg

Priesterseminar Herz Jesu Zaitzkofen, Schierling
Hart-van-Jezus-Grootseminarie van Zaitzkofen

Priesterseminar Rottenburg, Rottenburg am Neckar
Grootseminarie Rottenburg

Priesterseminar Sankt Georgen, Frankfort-aan-de-Main
Grootseminarie Sint-Joris

Priesterseminar Sankt Hieronymus, Augsburg
Grootseminarie Sint-Hiëronymus

Priesterseminar Sankt Stephan, Passau
Grootseminarie Sint-Stefaan

Priesterseminar Sankt Johannes der Täufer, München
Grootseminarie H. Johannes de Doper

Priesterseminar Sankt Wolfgang, Regensburg
Grootseminarie Sint-Wolfgang

Priesterseminar Trier, Trier
Grootseminarie Trier

Priesterseminar Würzburg, Würzburg
Grootseminarie Würzburg

Protestantisches Predigerseminar Landau, Landau
Protestants Predikantenseminarie Landau

Seminar für pastorale Aus- und Fortbildung Wuppertal, Wuppertal
Seminarie voor Pastorale Opleiding en Nascholing Wuppertal

Theologisches Seminar der Evangelische Landeskirche in Hessen und Nassau, Herborn
Theologisch Seminarie Herborn

Theologisches Studienhaus Heidelberg, Heidelberg
Theologisch Studiehuis Heidelberg

Überdiözesanes Seminar Studienhaus Sankt Lambert Burg Lantershofen, Grafschaft
Interdioceseaan Seminarie en Studiehuis Sint-Lambertus in Kasteel Lantershofen

Eiland Man

Universiteiten

University College Isle of Man / Colleish-Ollooscoill Ellan Vannin, Douglas
Universitair Centrum van het Eiland Man

Estland

Universiteiten

Eesti Kunstiakadeemia, Reval
Estse Academie voor Schone Kunsten

Eesti Maaülikool, Dorpat
Estse Landbouwuniversiteit

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Reval en Dorpat
Estse Academie voor Muziek en Toneel

Tallinna Tehnikaülikool, Reval, Arensburg, Kohtla-Järve, Dorpat, Odenpäh, Fellin en Jõhvi
Technische Universiteit van Reval

Tallinna Ülikool, Reval, Hapsal en Wesenberg
Universiteit van Reval

Tartu Ülikool, Dorpat, Reval, Pernau, Fellin, Narwa en Nõo
Universiteit van Dorpat

Privé-universiteiten

Eesti Evangeelne Luterlik Kiriku Usuteaduste Instituut, Reval en Dorpat
Theologisch Instituut van de Estse Evangelisch-Lutherse Kerk

Eesti Kõrgem Kommertskool, Reval
Estse Handelshogeschool

Hogescholen

Baltic Defence College, Dorpat
Baltische Hogeschool voor Landsverdediging

Eesti Diplomaatide Kool, Reval
Estse School voor Diplomatie

Eesti Lennuakadeemia, Dorpat
Estse Luchtvaartacademie

Kaitseväe Akadeemia, Dorpat
Militaire Academie

Kõrgem Kunstikool Pallas, Dorpat
Hogere Kunstschool Pallas

Sisekaitseakadeemia, Reval
Estse Academie voor de Openbare Dienst

Tallinna Tehnikakõrgkool, Reval en Finn
Technische Hogeschool van Reval

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Reval en Kohtla-Järve
Hogeschool voor Gezondheidswetenschappen van Reval

Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Dorpat
Hogeschool voor Gezondheidswetenschappen van Dorpat

Võrumaa Kutsehariduskeskus, Werro
Beroepsopleidingscentrum van Werro

Privéhogescholen

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Reval en Dorpat
Estse Mainorhogeschool voor Ondernemerschap

Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidi Kõrgem Usuteaduslik Seminar, Dorpat
Hoger Theologisch Seminarie van de Estse Evangelische Christelijke en Baptistische Unie

Eesti Metodisti Kiriku Teoloogiline Seminar, Reval
Theologisch Seminarie van de Estse Methodistische Kerk

Tallinna Majanduskool, Reval
Economische School van Reval

Theologische seminaries

Piiskopkondlik Misjoniseminar Redemptoris Mater, Reval
Bisschoppelijk Missieseminarie Redemptoris Mater

Færøer

Universiteiten

Fróðskaparsetur Føroya, Thorshavn
Universiteit van de Færøer

Hoger beroepsonderwijs

Føroya Handilsskúli, Thorshavn en Fuglafjørður
Handelsschool van de Færøer

Vinnuháskúlin, Thorshavn
Hogeschool voor Visserij

Finland

Universiteiten

Aalto-yliopisto / Aalto-universitetet, Esbo, Helsingfors, Sankt Michel, Vasa, Lathis en Björneborg
Aalto-Universiteit

Åbo akademi, Åbo, Vasa en Helsingfors
Academie van Åbo

Avoin yliopisto / Öppna universitetet [afstandsonderwijs]
Open Universiteit

Helsingin yliopisto / Helsingfors universitet, Helsingfors, Vasa, Sankt Michel, Lahtis en Seinäjoki
Universiteit van Helsingfors

Itä-Suomen yliopisto, Joensuu, Kuopio, Kajana en Sankt Michel
Universiteit van Oost-Finland

Jyväskylän yliopisto, Jyväskylä en Kajana
Universiteit van Jyväskylä

Lapin yliopisto, Rovaniemi en Kajana
Universiteit van Lapland

Lappeenrannan-Lahden teknillinen yliopisto, Villmanstrand en Lahtis
Technische Universiteit van Villmanstrand-Lahtis

Maanpuolustukorkeakoulu / Försvarshögskolen, Helsingfors
Hogeschool voor Defensie

Oulun yliopisto, Uleåborg, Kajana en Karleby
Universiteit van Uleåborg

Svenska handelshögskolan, Helsingfors en Vasa
Zweedse Handelshogeschool

Taideyliopisto / Konstuniversitetet, Helsingfors, Kuopio, Seinäjoki, Träskända en Tammerfors
Kunstuniversiteit

Tampereen yliopisto, Tammerfors, Seinäjoki, Lahtis en Björneborg
Universiteit van Tammerfors

Turun yliopisto, Åbo, Raumo en Björneborg
Universiteit van Åbo

United Nations University, Helsingfors
Universiteit van de Verenigde Naties

Vaasan yliopisto / Vasa universitet, Vasa, Seinäjoki en Karleby
Universiteit van Vasa

Privé-universiteiten

Eesti Kõrgem Kommertskool, Helsinki
Estse Handelshogeschool

Hogescholen

Arcada yrkeshögskola, Helsingfors
Arcadahogeschool

Centria-ammattikorkeakoulu, Karleby, Jakobstad en Ylivieska
Centriahogeschool

Hämeen ammattikorkeakoulu, Tavastehus, Forssa, Tammela, Hattula, Riihimäki en Valkeakoski
Hogeschool van Tavastland

Jyväskylän ammattikorkeakoulu, Jyväskylä en Saarijärvi
Hogeschool van Jyväskylä

Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu, Kotka, Sankt Michel, Kouvola en Nyslott
Hogeschool van Zuidwest-Finland

Kajaanin ammattikorkeakoulu, Kajana
Hogeschool van Kajana

Karelia-ammattikorkeakoulu, Joensuu
Kareliahogeschool

LAB-ammattikorkeakoulu, Lahtis en Villmanstrand
LAB-hogeschool

Lapin ammattikorkeakoulu, Rovaniemi, Kemi en Torneå
Hogeschool van Lapland

Laurea-ammattikorkeakoulu, Esbo, Vanda, Lojo, Borgå en Hyvinge
Laureahogeschool

Metropolia ammattikorkeakoulu, Helsingfors, Esbo en Vanda
Metropoliahogeschool

Oulun ammattikorkeakoulu, Uleåborg en Oulainen
Hogeschool van Uleåborg

Poliisiammattikorkeakoulu / Polisyrkeshögskolan, Tammerfors en Tavastahus
Politiehogeschool

Satakunnan ammattikorkeakoulu, Bjorneborg, Vittis, Raumo en Kankaanpää
Hogeschool van Satakunta

Savonia-ammattikorkeakoulu, Kuopio, Iisalmi en Varkaus
Savoniahogeschool

Seinäjoen ammattikorkeakoulu, Seinäjoki
Hogeschool van Seinäjoki

Tampereen ammattikorkeakoulu, Tammerfors, Ikaalinen, Mänttä-Filpula, Virrat en Sastamala
Hogeschool van Tammerfors

Turun ammattikorkeakoulu, Åbo, Salo en Loimaa
Hogeschool van Åbo

Vaasan ammattikorkeakoulu, Vasa
Hogeschool van Vasa

Yrkeshögskolan Novia, Vasa, Raseborg, Åbo en Jakobstad
Noviahogeschool

Privéhogescholen

Diakonia-ammattikorkeakoulu, Helsingfors, Åbo, Björneborg, Uleåborg en Pieksämäki
Diaconiehogeschool

Haaga-Helia ammattikorkeakoulu, Helsingfors, Borgå en Heinola
Haaga-Helia-Hogeschool

Humanistinen ammattikorkeakoulu, Grankulla, Nurmijärvi, Åbo, Kuopio en Jyväskylä
Humanistische Hogeschool

Snellmankorkeakoulu, Helsingfors
Snellmanhogeschool

Niet-erkende privéhogescholen

Bhaktivedanta College, Helsingfors
Bhaktivedantahogeschool

European Islamic Institute of Human Sciences, Helsingfors
Europees Islamitisch Instituut voor Menswetenschappen

Iso Kirja Opisto, Keuruu
Opleidingscentrum van de Grote Kerk

Theologische seminaries

Ortodoksinen seminaari, Joensuu
Orthodox Seminarie

Frankrijk

Universiteiten

Centre international d'études supérieures en sciences agronomiques, Montpellier
Internationaal Centrum voor Hogere Studies in Landbouwwetenschappen

Collège de France, Parijs
Frans College

Conservatoire national des arts et métiers, Parijs, Mulhouse, Colmar, Saint-Louis, Illkirch-Graffenstaden, Bordeaux, Agen, Périgueux, Pau, Anglet, Aubière, Montluçon, Chalon-sur-Saône, Auxerre, Dijon, Nevers, Brest, Lannion, Rennes, Saint-Brieuc, Vannes, Bourges, Châteauroux, Vierzon, Orléans, Blois, Chartres, Dreux, Tours, Reims, Charleville-Mézières, Châlons-en-Champagne, Troyes, Corte, Ajaccio, Bastia, Belfort, Besançon, Dole, Lons-le-Saunier, Vesoul, Clichy, Bois-Colombes, Melun, Puteaux, Versailles, Buc, Saint-Quentin-en-Yvelines, Cergy-Pontoise, Sarcelles, Évry-Courcouronnes, Étampes, Guyancourt, Massy, if-sur-Yvette, Noisy-le-Grand, Alès, Bagnols-sur-Cèze, Béziers, Carcassonne, Mende, Montpellier, Nîmes, Narbonne, Perpignan, Villeneuve-lès-Avignon, Metz, Saint-Avold, Thionville, Nancy, Épinal, Longwy, Toulouse, Albi, Auch, Figeac, Millau, Rodez, Saint-Cère, Tarbes, Rijsel, Bethune, Kales, Dowaai, Duinkerken, Langenesse, Mabuse, Valensijn, Caen, Alençon, Octéville, Saint-Lô, Le Havre, Dieppe, Mont-Saint-Aignan, Vernon, Nantes, Angers, Cholet, Laval, Le Mans, La Roche-sur-Yon, Saint-Nazaire, Amiens, Compiègne, Creil, Futuroscope, Angoulême, La Rochelle, Niort, Aix-en-Provence, Toulon, Marseille, Nice, Saint-Martin-d'Hères, Annécy-le-Vieux, L'Isle-d'Abeau, Valence, Lyon, Saint-Génis-Pouilly, Saint-Étienne, Roanne en Brive-la-Gaillarde
Nationaal Conservatorium voor Kunsten en Ambachten

CY Cergy Paris Université, Cergy, Pontoise, Neuville-sur-Oise, Argenteuil, Sarcelles, Versailles, Saint-Germain-en-Laye, Soisy-sur-Seine, Antony, Saint-Germain-en-Laye, Parijs en Pau
CY-Universiteit van Cergy-Parijs

École centrale de Lille, Villeneuve d'Ascq
Middenschool van Rijsel

École centrale de Lyon, Écully en Saint-Étienne
Middenschool van Lyon

École centrale de Marseille, Marseille
Middenschool van Marseille

École centrale de Nantes, Nantes
Middenschool van Nantes

École des hautes études en santé publique, Rennes en Parijs
School voor Hogere Studies in Volksgezondheid

École d'ingénieurs SIGMA Clermont, Aubière
SIGMA-Ingenieursschool van Clermont

École française d'Extrême-Orient, Parijs
Franse School van het Verre Oosten

École nationale de la statistique et de l'administration économique, Palaiseau
Nationale School voor Statistiek en Economisch Beheer

École nationale de la statistique et de l'analyse de l'informatique, Bruz
Nationale School voor Statistiek en Informatica-analyse

École nationale de l'aviation civile, Toulouse, Carcassonne, Castelnaudary, Muret, Montpellier, Grenoble, Biscarosse, Saint-Yan en Melun
Nationale School voor de Burgerluchtvaart

École nationale des ponts et chaussées, Marne-la-Vallée en Parijs
Nationale School voor Bruggen en Wegen

École nationale des sciences géographiques, Marne-la-Vallée
Nationaal School voor Aardrijkskundige Wetenschappen

École nationale des travaux publics de l'État, Vaulx-en-Velin
Nationale Staatsschool voor Openbare Werken

École nationale du génie de l'eau et de l'environnement de Strasbourg, Straatsburg
Nationale Ingenieursschool voor Waterbouw en Milieu

École nationale supérieure d'architecture de Lyon, Vaulx-en-Velin
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Lyon

École nationale supérieure d'architecture de Marseille, Marseille
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Marseille

École nationale supérieure d'architecture de Montpellier, Montpellier
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Montpellier

École nationale supérieure d'architecture de Paris-Belleville, Parijs
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Parijs-Belleville

École nationale supérieure d'architecture de Paris-La Villette, Parijs
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Parijs-La Villette

École nationale supérieure d'architecture de Paris-Malaquais, Parijs
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Parijs-Malaquais

École nationale supérieure d'architecture de Paris-Val de Seine, Parijs en Charenton
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Parijs-Seinevallei

École nationale supérieure d'architecture de Strasbourg, Straatsburg
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Straatsburg

École nationale supérieure d'architecture de Toulouse, Toulouse
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Toulouse

École nationale supérieure d'architecture et de paysage de Bordeaux, Talence
Nationale Hogeschool voor Architectuur en Landschapsarchitectuur van Bordeaux

École nationale supérieure d'architecture et de paysage de Lille, Villeneuve d'Ascq
Rijselse Nationale Hogeschool voor Architectuur en Landschapsarchitectuur

École nationale supérieure de chimie de Montpellier, Montpellier
Nationale Hogeschool voor Scheikunde van Montpellier

École nationale supérieure de chimie de Rennes, Rennes
Nationale Scheikundehogeschool van Rennes

École nationale supérieure de l'électronique et de ses applications, Cergy-Pontoise
Nationale Hogeschool voor de Elektronica en haar Toepassingen

École nationale supérieure de mécanique et d'aérotechnique, Futuroscope
Nationale Hogeschool voor Werktuigkunde en Luchtvaarttechniek

École nationale supérieure de mécanique et des microtechniques de Besançon, Besançon
Nationale Hogeschool voor Werktuigkunde en Microtechnieken van Besançon

École nationale supérieure des arts et industries textiles, Robeke
Nationale Hogeschool voor de Kunsten en de Textielnijverheid

École nationale supérieure des arts et métiers, Châlons-en-Champagne, Angers, Aix-en-Provence, Rijsel, Cluny, Parijs, Bordeaux, Metz, Chambéry, Chalon-sur-Saône en Bastia
Nationale Hogeschool voor Kunsten en Ambachten

École nationale supérieure des beaux-arts, Parijs
Nationale Hogeschool voor Schone Kunsten

École nationale supérieure des sciences agronomiques de Bordeaux Aquitaine, Gradignan
Nationale Hogeschool voor Landbouwwetenschappen van Bordeaux-Aquitanië

École nationale supérieure des techniques avancées, Parijs
Nationale Hogeschool voor Gevorderde Technieken

École nationale supérieure de techniques avancées de Bretagne, Brest
Nationale Hogeschool voor Geavanceerde Technieken van Bretagne

École nationale supérieure d'informatique pour l'industrie et l'entreprise, Évry-Courcouronnes
Nationale Hogeschool voor Nijverheids- en Bedrijfsinformatica

École nationale supérieure du paysage, Versailles en Marseille
Nationale Hogeschool voor het Landschap

École nationale supérieure du pétrole et des moteurs, Rueil-Malmaison
Nationale Hogeschool voor Olie en Motoren

École nationale vétérinaire, agroalimentaire et de l'alimentation Nantes-Atlantique, Nantes
Nationale School voor Diergeneeskunde, Akkerbouw en Voeding van Nantes-Atlantische Oceaan

École nationale vétérinaire d'Alfort, Maisons-Alfort
Nationale Diergeneeskundige School van Alfort

École nationale vétérinaire de Toulouse, Toulouse
Nationale Diergeneeskundige School van Toulouse

École navale, Brest
Zeevaartschool

École normale supérieure de Lyon, Lyon
Hogere Normaalschool van Lyon

École normale supérieure de Rennes, Bruz
Hogere Normaalschool van Rennes

École polytechnique, Palaiseau
Polytechnische School

École supérieure d'agriculture d'Angers, Angers
Hogere Landbouwschool van Angers

Institut d'enseignement supérieur et de recherche en alimentation, santé animale, sciences agronomiques et de l'environnement, Lempdes en Marcy-l'Étoile
Instituut voor Hoger Onderwijs en Onderzoek in Voeding, Dierenwelzijn, Landbouwwetenschappen en Milieu

Institut d'études politiques, Parijs, Dijon, Menton, Nancy, Poitiers, Havere en Reims
Instituut voor Politieke Studies

Institut d'études politiques d'Aix-en-Provence, Aix-en-Provence
Instituut voor Politieke Studies van Aix-en-Provence

Institut d'études politiques de Bordeaux, Pessac
Instituut voor Politieke Studies van Bordeaux

Institut d'études politiques de Lille, Rijsel
Instituut voor Politieke Studies van Rijsel

Institut d'études politiques de Lyon, Lyon
Instituut voor Politieke Studies van Lyon

Institut d'études politiques de Rennes, Rennes en Caen
Instituut voor Politieke Studies van Rennes

Institut d'études politiques de Toulouse, Toulouse
Instituut voor Politieke Studies van Toulouse

Institut Mines-Télécom, Parijs, Brest, Évry-Courcouronnes, Saint-Étienne, Alès, Dowaai, Albi, Nantes, Rennes, Toulouse, Villeneuve-d'Ascq, Valbonne, Nîmes en Pau
Instituut voor Mijnbouw en Telecommunicatie

Institut national des langues et civilisations orientales, Parijs
Nationaal Instituut voor Oosterse Talen en Beschavingen

Institut national des sciences appliquées de Centre Val de Loire, Blois en Bourges
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Centraal-Frankrijk en de Loirevallei

Institut national des sciences appliquées de Lyon, Villeurbanne
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Lyon

Institut national des sciences appliquées de Rennes, Rennes
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Rennes

Institut national des sciences appliquées de Rouen, Mont-Saint-Aignan en Saint-Étienne-du-Rouvray
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Rouaan

Institut national des sciences appliquées de Strasbourg, Straatsburg
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Straatsburg

Institut national des sciences appliquées de Toulouse, Toulouse
Nationaal Instituut voor Toegepaste Wetenschappen van Toulouse

Institut national polytechnique de Toulouse, Toulouse, Castanet Tolosan en Tarbes
Nationaal Polytechnisch Instituut van Toulouse

Institut national supérieur des sciences agronomiques, de l'alimentation et de l'environnement, Dijon
Nationaal Hoger Instituut voor Landbouwwetenschappen, Voeding en Milieu

Institut national universitaire Champollion, Albi, Castres, Figeac en Rodez
Nationale Universitaire Instelling Champollion

Institut polytechnique de Bordeaux, Talence en Bordeaux
Polytechnisch Instituut van Bordeaux

Institut supérieur de mécanique de Paris, Saint-Ouen en Toulon
Parijs Hoger Instituut voor Werktuigkunde

Institut supérieur d'agriculture Rhône-Alpes, Lyon
Hoger Landbouwinstituut Rhône-Alpen

Institut supérieur de l'aéronautique et de l'espace, Toulouse
Hoger Instituut voor Lucht- en Ruimtevaart

Institut supérieur des sciences agronomiques, agro-alimentaires, horticoles et du paysage, Rennes, Angers en Versailles
Hoger Instituut voor Landbouwwetenschappen, Voedingswetenschappen, Tuinbouwwetenschap en Landschapsarchitectuur

Sorbonne Université, Parijs, Neuilly-sur-Seine, Saint-Cyr-l'École en Orsay
Sorbonne-Universiteit

Université Bordeaux Montaigne, Pessac, Talence, Agen en Gradignan
Montaigne-Universiteit Bordeaux

Université Claude Bernard (Lyon 1), Lyon, Villeurbanne, Oullins, Bourg-en-Bresse, Saint-Étienne en Vénissieux
Claude Bernarduniversiteit (Lyon 1)

Université Clermont-Auvergne, Clermont-Ferrand, Aubière, Montluçon, Vichy, Moulins, Besse-en-Chandesse, Chamalières, Aurillac en Le Puy
Universiteit van Clermont-Auvergne

Université Côte d'Azur, Nice, Valbonne, Cannes, Menton, Villefranche-sur-Mer, La Seyne-sur-Mer en Draguignan
Universiteit van de Azurenkust

Université d'Aix-Marseille, Aix-en-Provence, Marseille, Gap, Digne-les-Bains, Arles, Aubagne, Puryicard, Salon-de-Provence en Avignon
Universiteit van Aix-Marseille

Université d'Angers, Angers
Universiteit van Angers

Université d'Artois, Atrecht, Bethune, Dowaai, Lens, Liévin, Villeneuve d'Ascq, Rijsel, Grevelingen, Valensijn en Outreau
Universiteit van Artesië

Université d'Avignon et des Pays de Vaucluse, Avignon
Universiteit van Avignon en de Landen van Vaucluse

Université de Bordeaux, Bordeaux, Talence, Pessac, Gradignan, Mérignac, Floirac, Arcachon, Périgueux, Agen, Mont-de-Marsan en Pau
Universiteit van Bordeaux

Université de Bourgogne, Dijon, Le Creusot, Nevers, Chalon-sur-Saône, Auxerre en Mâcon
Universiteit van Bourgondië

Université de Bretagne Occidentale / Skol-veur Breizh-Izel, Brest, Quimper, Morlaix, Rennes, Saint-Brieuc en Vannes
Universiteit van West-Bretagne

Université de Bretagne-Sud, Lorient, Vannes en Pontivy
Universiteit van Zuid-Bretagne

Université de Caen, Caen, Cherbourg-en-Cotentin, Alençon, Ifs, Vire, Lisieux en Saint-Lô
Universiteit van Caen

Université de Corse Pascal Paoli / Università di Corsica Pasquale Paoli, Corte, Ajaccio, Cargese en Bastia
Pasquale Paoli-Universiteit van Corsica

Université de Franche-Comté, Besançon, Belfort, Montbéliard, Vesoul en Lons-le-Saunier
Universiteit van het Vrijgraafschap

Université de Grenoble Alpes, Saint-Martin-d'Hères, La Tronche, Valence, Grenoble, Vienne, Privas, Chambéry en Bonneville
Universiteit van Grenoble en de Alpen

Université de Haute-Alsace, Mulhouse en Colmar
Universiteit van de Boven-Elzas

Université de Haute-Bretagne (Rennes 2), Rennes en Saint-Brieuc
Universiteit van Opper-Bretagne (Rennes 2)

Université de La Rochelle, La Rochelle
Universiteit van La Rochelle

Université de Lille, Rijsel, Villeneuve d’Ascq, Loos, Robeke, Toerkonje, Kamerijk en Ronchin
Universiteit van Rijsel

Université de Limoges, Limoges, Brive-la-Gaillarde, Égletons, Tulle, Meymac en Guéret
Universiteit van Limoges

Université de Lorraine, Nancy, Metz, Vandœuvre-lès-Nancy, Épinal, Barl-le-Duc, Yutz, Forbach, Saint-Avold, Sarreguemines, Villers, Brabois, Saint-Dié, Lunéville, Longwy, Maxéville en Montigny
Universiteit van Lotharingen

Université de Montpellier, Montpellier, Nîmes, Sète, Béziers, Albaret-Sainte-Marie, Mende, Carcassonne en Perpignan
Universiteit van Montpellier

Université de Nantes, Nantes, Saint-Nazaire, La Roche-sur-Yon, Angers, Laval en Le Mans
Universiteit van Nantes

Université de Nîmes, Nîmes
Universiteit van Nîmes

Université de Paris, Parijs, Boulogne-Billancourt, Meudon, Malakoff, Garches en Montrouge
Universiteit van Parijs

Université de Pau et des Pays de l'Adour, Pau, Tarbes, Mont-de-Marsan, Bayonne en Anglet
Universiteit van Pau en de Landen van de Adour

Université de Perpignan Via Domitia / Universitat de Perpinyà Via Domitia, Perpignan, Mende, Narbonne, Carcassonne, Font-Romeu en Tautavel
Via Domitia-Universiteit van Perpignan

Université de Picardie Jules Verne, Amiens, Saint-Valéry-sur-Somme, Beauvais, Creil, Laon, Cuffies-Soissons en Sint-Kwintens
Jules Verne-Universiteit van Picardië

Université de Poitiers, Poitiers, Angoulême, La Couronne, Niort, Châtellerault en La Rochelle
Universiteit van Poitiers

Université de Reims Champagne-Ardenne, Reims, Charleville-Mézières, Châlons-en-Champagne, Troyes en Chaumont
Universiteit van Reims Champagne-Ardennen

Université de Rennes 1, Rennes, Saint-Malo, Saint-Brieuc en Lannion
Universiteit van Rennes 1

Université de Rouen, Rouaan, Mont-Saint-Aignan, Évreux, Elbeuf en Saint-Étienne-du-Rouvray
Universiteit van Rouaan

Université de Strasbourg, Straatsburg, Illkirch-Graffenstaden, Schiltigheim, Mulhouse, Haguenau, Sélestat, Colmar en Guebwiller
Universiteit van Straatsburg

Université de technologie de Belfort-Montbéliard, Belfort, Montbéliard en Sévenans
Technologische Universiteit van Belfort-Montbéliard

Université de technologie de Compiègne, Compiègne
Technologische Universiteit van Compiègne

Université de technologie de Troyes, Troyes
Technologische Universiteit van Troyes

Université de Toulon, Toulon, Draguignan, La Garde en Saint-Raphaël
Universiteit van Toulon

Université de Toulouse 1 Capitole, Toulouse, Tarbes en Montauban
Capitooluniversiteit van Toulouse 1

Université de Toulouse Jean-Jaurès (Toulouse II), Toulouse, Blagnac, Cahors, Foix, Labège, Montauban, Carcassonne, Pamiers, Auch, Cahors, Rodez Tarbes en Albi
Jean Jaurèsuniversiteit van Toulouse (Toulouse 2)

Université de Versailles-Saint-Quentin-en-Yvelines, Versailles, Saint-Quentin-en-Yvelines, Montigny-le-Bretonneux, Boulogne-Billancourt, Vélizy, Mantes-la-Jolie, Rambouillet, Le Chesnay en Poissy
Universiteit van Versailles-Saint-Quentin-en-Yvelines

Université d'Évry, Évry-Courcouronnes
Universiteit van Evry

Université d'Orléans, Orléans, Chartres, Bourges, Issoudun, Châteauroux, Fondettes en Blois
Universiteit van Orléans

Université du Havre, Havere
Universiteit van Havere

Université du Littoral Côte d'Opale, Duinkerken, Kales, Bonen en Langenesse
Universiteit van de Opaalkust

Université du Maine, Le Mans en Laval
Universiteit van Maine

Université François-Rabelais de Tours, Tours, Blois en Chinon
François Rabelaisuniversiteit van Tours

Université Gustave Eiffel, Marne-la-Vallée, Parijs, Champs-sur-Marne, Noisy-le-Grand, Villeneuve-d'Ascq, Bron, Marseille, Salon-de-Provence, Satory, Grenoble, Belfort en Bouguenais
Gustave Eiffeluniversiteit

Université Jean-Monnet, Saint-Étienne, Saint-Priest-en-Jarez en Roanne
Jean Monnetuniversiteit

Université Jean-Moulin (Lyon 3), Lyon en Bourg-en-Bresse
Jean Moulinuniversiteit (Lyon 3)

Université Lumière (Lyon 2), Lyon, Bron en Saint-Priest
Lumière-Universiteit (Lyon 2)

Université Panthéon-Assas (Paris II), Parijs en Melun
Universiteit Panthéon-Assas (Parijs 2)

Université Panthéon-Sorbonne (Paris 1), Parijs, Sceaux, Nogent-sur-Marne en Bourg-la-Reine
Universiteit Panthéon-Sorbonne (Parijs 1)

Université Paris-Est Créteil Val-de-Marne (Paris 12), Créteil, La Varenne-Sainte-Hilaire, Lieusaint, Vitry-sur-Seine, Fontainebleau, Moissy-Cramayel, Parijs, Bonneuil-sur-Marne, Melun, L'Hay-les-Roses, Livry-Gargan, Saint-Denis, Le Bourget en Cachan
Universiteit van Oost-Parijs/Créteil/Marnevallei (Parijs 12)

Université Paris-Nanterre (Paris X), Nanterre
Universiteit van Parijs-Nanterre (Parijs 10)

Université Paris-Saclay, Orsay, Sceaux, Le Kremlin-Bicêtre, Châtenay-Malabry, Gif-sur-Yvette, Antony, Bures-sur-Yvette, Fontenay-aux-Roses, Le Plessis-Robinson, Rennes, Metz, Nancy, Montpellier, Thiverval-Grignon en Clermont-Ferrand
Universiteit van Parijs-Saclay

Université Paris Sciences et Lettres, Parijs, Évry-Courcouronnes, Fontainebleau, Valbonne, Meudon en Nançay
Parijse Universiteit voor Wetenschappen en Letteren

Université Paul Sabatier Toulouse III, Toulouse, Auch en Tarbes
Paul Sabatieruniversiteit Toulouse 3

Université Paul Valéry, Montpellier en Béziers
Paul Valéry-Universiteit

Université polytechnique des Hauts-de-France, Valensijn, Kamerijk en Mabuse
Polytechnische Universiteit van Noord-Frankrijk

Université Savoie Mont Blanc, Chambéry en Annecy
Universiteit van Savooie en de Mont Blanc

Université Sorbonne Nouvelle (Paris III), Parijs
Universiteit Nieuwe Sorbonne (Parijs 3)

Université Sorbonne Paris-Nord, Villetaneuse, Saint-Denis, Argenteuil en Bobigny
Universiteit Sorbonne-Parijs-Noord

Université Vincennes-Saint-Denis (Paris 8), Saint-Denis, Champs-sur-Marne, Montreuil en Tremblay-en-France
Universiteit Vincennes-Saint-Denis (Parijs 8)

Erkende privé-universiteiten

Campus adventiste du Salève, Collonges-sous-Salève
Adventistische Campus van de Salève

Centre Sèvres, Sèvres
Sèvrescentrum

Centre universitaire Sigmund Freud, Parijs
Universitair Centrum Sigmund Freud

École de hautes études commerciales, Rijsel, La Défense en Nice
School voor Hogere Handelsstudies

École de management de Grenoble, Grenoble
Managementschool van Grenoble

École de management de Lyon, Lyon, Parijs en Saint-Étienne
Managementschool van Lyon

École des hautes études appliquées du droit, Parijs
School voor Hogere Toegepaste Rechtswetenschappen

École des hautes études commerciales, Jouy-en-Josas en Parijs
School voor Hogere Handelswetenschappen

École supérieure de chimie, physique et électronique de Lyon, Villeurbanne
Hogeschool voor Scheikunde, Natuurkunde en Elektronica van Lyon

École supérieure de commerce de Paris, Parijs
Hogere Handelsschool van Parijs

École supérieure de gestion, Parijs
Hogere Managementschool

École supérieure d'électronique de l'Ouest, Angers, Parijs en Dijon
Westelijke Hogeschool voor Elektronica

École supérieure des sciences économiques et commerciales, Cergy en Puteaux
Hogeschool voor Economische en Handelswetenschappen

École supérieure des technologies industrielles avancées, Bayonne
Hogeschool voor Gevorderde Nijverheidstechnologieën

Faculté Jean Calvin, Aix-en-Provence
Johannes Calvijnfaculteit

Faculté libre de droit, d'économie et de gestion, Parijs
Vrije Faculteit voor Recht, Economie en Management

Faculté libre de théologie évangélique, Vaux-sur-Seine, Lyon en Cergy-Pontoise
Vrije Faculteit voor Evangelische Godgeleerdheid

Facultés libres de philosophie et de psychologie, Parijs
Vrije Faculteiten Wijsbegeerte en Psychologie

Faculté Notre-Dame, Parijs
Onze-Lieve-Vrouwfaculteit

Institut catholique d'études supérieures, La Roche-sur-Yon
Katholiek Instituut voor Hogere Studies

Institut catholique de Paris, Parijs, Beauvais en Mont-Saint-Aignan
Katholiek Instituut van Parijs

Institut catholique de Rennes, Bruz
Katholiek Instituut van Rennes

Institut catholique de Toulouse, Toulouse, Bordeaux, Perpignan, Bayonne, Rodez en Lyon
Katholiek Instituut van Toulouse

Institut européen d'administration des affaires, Fontainebleau
Europees Instituut voor Bedrijfsmanagement

Institut européen des sciences humaines de Paris, Parijs
Europees Instituut voor Menswetenschappen

Institut polytechnique LaSalle, Beauvais, Mont-Saint-Aignan en Bruz
Polytechnisch LaSalle-Instituut

Institut polytechnique Saint-Louis, Cergy-Pontoise
Polytechnisch Sint-Lodewijkinstituut

Institut protestant de théologie, Parijs en Montpellier
Protestants Instituut voor Godgeleerdheid

Kedge Business School, Talence, Marseille, Avignon, Toulon en Borgo
Kedge-Handelsschool

Neoma Business School, Mont-Saint-Aignan, Reims en Parijs
Neoma-Handelsschool

Pôle universitaire Léonard de Vinci, La Défense
Leonardo da Vinci-Universiteit

SKEMA Business School, Rijsel, Nice, Parijs, Marcq-en-Barœul, Robeke en La Défense
SKEMA-Handelsschool

Université catholique de Lille, Rijsel, Villeneuve d'Ascq, Mabuse, Kamerijk, Atrecht, Valensijn, Kales, Puteaux, Toulouse, Nantes, Vannes en La Roche-sur-Yon
Katholieke Universiteit van Rijsel

Université catholique de l'Ouest, Angers, Guingamp, Laval, Arradon, Les Ponts de Cé en Saint-Barthélémy d'Anjou
Katholieke Universiteit van het Westen

Université catholique de Lyon, Lyon, Marseille, Dijon, Nice en Schiltigheim
Katholieke Universiteit van Lyon

Niet-erkende privé-universiteiten

American University of Paris, Parijs
Amerikaanse Universiteit van Parijs

Centre libre d'enseignement supérieur international, La Garde en Béziers
Internationaal Vrij Centrum voor Hoger Onderwijs

Institut Avicenne, Rijsel
Avicenna-Instituut

Institut britannique de Paris, Parijs
Brits Instituut van Parijs

Institut de théologie orthodoxe Saint-Denys, Parijs, Lyon, Montpellier, Rennes en Bordeaux
Sint-Dionisiusinstituut voor Orthodoxe Theologie

Institut de théologie orthodoxe Saint-Serge, Parijs
Sint-Sergiusinstituut voor Orthodoxe Theologie

Institut européen des sciences humaines, Saint-Léger-de Fougeret
Europees Instituut voor Menswetenschappen

Institut Khéops d'égyptologie, Parijs
Egyptologisch Cheopsinstituut

Institut musulman de la grande mosquée de Paris, Parijs
Islaminstituut van de Grote Moskee van Parijs

Institut Saint-Jean, Parijs
Sint-Jansinstituut

Institut supérieur des sciences islamiques de Marseille, Marseille
Hoger Instituut voor Islamwetenschappen van Marseille

Institut supérieur des sciences islamiques et des langues, Aubervilliers
Hoger Instituut voor Islamwetenschappen en Talen

Istituto Marangoni, Parijs
Marangoni-Instituut

Nouvelle faculté libre, Parijs
Nieuwe Vrije Faculteit

Savannah College of Art and Design, Lacoste
Hogeschool voor Kunst en Design van Savannah

Schiller International University, Parijs
Internationale Schilleruniversiteit

Université du vin, Suze-la-Rousse
Wijnuniversiteit

Université libre de Bayonne-Anglet-Biarritz, Anglet
Vrije Universiteit van Bayonne-Anglet-Biarritz

Hogescholen

Académie théâtrale de l'Union à Limoges, Saint-Priest-Taurion
Toneelacademie van de Toneelvereniging in Limoges

Atelier volant du Théâtre national de Toulouse, Toulouse
Vliegend Atelier van het Nationaal Theater van Toulouse

Centre de formation des enseignants de la danse et de la musique d'Auvergne-Rhône-Alpes, Lyon
Centrum voor de Opleiding van Dans- en Muziekleerkrachten van Auvergne-Rhône-Alpen

Centre de formation des enseignants de la danse et de la musique de Normandie, Saint-Étienne-du-Rouvray
Centrum voor de Opleiding van Dans- en Muziekleerkrachten van Normandië

Centre d'études supérieures de musique et de danse de Poitou-Charentes, Poitiers
Centrum voor Hogere Studies in Muziek en Dans van Poitou-Charentes

Centre d'études supérieures industrielles, Parijs, Aix-en-Provence, Atrecht, Angoulême, Auch, Bordeaux, Grenoble, Le Mans, Lingolsheim, Lyon, Montpellier, Marseille, Mont-Saint-Aignan, Olivet, Orvault, Reims, Saint-Nazaire, Toulouse, Évry-Courcouronnes, Bagneux, Blanquefort, Villers-lès-Nancy, Labège, Écully, La Couronne, Tanneries, Pau, Cesson-Sevigné en Nice
Centrum voor Hogere Industriële Studies

Centre national d'enseignement à distance [afstandsonderwijs]
Nationaal Centrum voor Afstandsonderwijs

Centre national des arts du cirque, Châlons-en-Champagne
Nationaal Centrum voor Circuskunsten

Classes de la Comédie de Reims, Reims
Klassen van de Komedie van Reims

Conservatoire à rayonnement régional d'Amiens Musicaa, Amiens
Musikaä-Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Amiens

Conservatoire à rayonnement régional d'Angers, Angers
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Angers

Conservatoire à rayonnement régional de Boulogne-Billancourt, Boulogne-Billancourt
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Boulogne-Billancourt

Conservatoire à rayonnement régional de Caen, Caen
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Caen

Conservatoire à rayonnement régional de Cergy-Pontoise, Cergy
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Cergy-Pontoise

Conservatoire à rayonnement régional de Chambéry-Pays de Savoie, Chambéry
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Chambéry-Land van Savooie

Conservatoire à rayonnement régional de Douai, Dowaai
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Dowaai

Conservatoire à rayonnement régional de Grenoble, Grenoble
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Grenoble

Conservatoire à rayonnement régional de l'Agglomération de Annecy-Pays de Savoie, Annecy
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van de Agglomeratie van Annecy-Land van Savooie

Conservatoire à rayonnement régional de Lille, Rijsel
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Rijsel

Conservatoire à rayonnement régional de Limoges, Limoges
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Limoges

Conservatoire à rayonnement régional de Lyon, Lyon
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Lyon

Conservatoire à rayonnement régional de Montpellier-Agglomération, Montpellier
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van de Agglomeratie Montpellier

Conservatoire à rayonnement régional de musique, de danse et de théâtre de la Ville de Reims, Reims
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling voor Muziek, Dans en Toneel van de Stad Reims

Conservatoire à rayonnement régional de Nantes, Nantes
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Nantes

Conservatoire à rayonnement régional de Paris, Parijs
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Parijs

Conservatoire à rayonnement régional de Perpignan, Perpignan
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Perpignan

Conservatoire à rayonnement régional de Poitiers, Poitiers
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Poitiers

Conservatoire à rayonnement régional de Rennes, Rennes
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Rennes

Conservatoire à rayonnement régional de Rouen, Rouaan
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Rouaan

Conservatoire à rayonnement régional de Rueil-Malmaison, Rueil-Malmaison
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Rueil-Malmaison

Conservatoire à rayonnement régional de Saint-Étienne, Saint-Étienne
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Saint-Étienne

Conservatoire à rayonnement régional de Saint-Maur, Saint-Maur-des-Fossés
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Saint-Maur

Conservatoire à rayonnement régional de Toulon-Provence-Méditerranée, Toulon
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Toulon-Provence-Middellandse Zee

Conservatoire à rayonnement régional de Toulouse, Toulouse
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Toulouse

Conservatoire à rayonnement régional de Versailles, Versailles
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Versailles

Conservatoire à rayonnement régional du Grand Besançon, Besançon
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Groot-Besançon

Conservatoire à rayonnement régional du Grand-Chalon, Chalon-sur-Saône
Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling

Conservatoire à rayonnement régional Emmanuel Chabrier de Clermont-Ferrand, Clermont-Ferrand
Emmanuel Chabrierconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Clermont-Ferrand

Conservatoire à rayonnement régional Francis Poulenc de Tours, Tours
Francis Poulencconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Tours

Conservatoire à rayonnement régional Gabriel Pierné de Metz, Metz
Gabriel Piernéconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Metz

Conservatoire à rayonnement régional Jacques Thibaud de Bordeaux, Bordeaux
Jacques Thibaudconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Bordeaux

Conservatoire à rayonnement régional Jean-Philippe Rameau de Dijon, Dijon
Jean-Philippe Rameauconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Dijon

Conservatoire à rayonnement régional Maurice Ravel de la Côte basque, Bayonne
Maurice Ravelconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van de Baskische Kust

Conservatoire à rayonnement régional Pierre Barbizet de Marseille, Marseille
Pierre Barbizetconservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Marseille

Conservatoire de Caen, Caen
Conservatorium van Caen

Conservatoire national à rayonnement régional de Nice, Nice
Nationaal Conservatorium met Gewestelijke Uitstraling van Nice

Conservatoire national supérieur de musique et de danse de Lyon, Lyon
Nationaal Hoger Muziek- en Dansconservatorium van Lyon

Conservatoire national supérieur de musique et de danse de Paris, Parijs
Nationaal Hoger Muziek- en Dansconservatorium van Parijs

Conservatoire régional du Grand Nancy, Nancy
Gewestelijk Conservatorium van Groot-Nancy

Conservatoire régional 93, Aubervilliers en La Courneuve
Gewestelijk Conservatorium 93

École d'application de l'artillerie, Draguignan
Toepassingsschool van de Artillerie

École de Chaillot, Parijs
Chaillotschool

École d'économie de Paris, Parijs
Parijse School voor Economie

École des beaux-arts de Bordeaux, Bordeaux
School voor Schone Kunsten van Bordeaux

École des commissaires des armées, Salon-de-Provence
School voor Legercommissarissen

École des hautes études en science sociales, Parijs
School voor Hogere Studies in Sociale Wetenschappen

École des officiers de la gendarmerie nationale, Melun
Officierenschool van de Nationale Gendarmerie

École du Centre dramatique national de Saint-Étienne, Saint-Étienne
Hogeschool van het Nationaal Toneelcentrum van Saint-Étienne

École du Louvre, Parijs
School van het Louvre

Ecole du Théâtre national de Bretagne, Rennes
School van het Nationaal Theater van Bretagne

École européenne supérieure d'art de Bretagne, Rennes, Brest, Lorient en Quimper
Europese Kunsthogeschool van Bretagne

École européenne supérieure de l'image, Poitiers en Angoulême
Europese Hogeschool voor Beeldkunst

École nationale d'administration, Parijs en Straatsburg
Nationale Bestuursschool

École nationale d'art Villa Arson, Nice
Nationale Kunstschool Villa Arson

École nationale de la météorologie, Toulouse
Nationale School voor Weerkunde

École nationale des finances publiques, Noisiel, Lyon, Noisy-le-Grand, Clermont-Ferrand en Toulouse
Nationale School voor Openbare Financiën

École nationale d'ingénieurs de Brest, Brest
Nationale Ingenieursschool van Brest

École nationale supérieure d'application de la police nationale de Toulouse, Toulouse
Nationale Hogeschool voor Aanmelding bij de Nationale Politie in Toulouse

École nationale supérieure d'architecture de Bretagne / Skol Tisavouriezh Breizh, Rennes
Bretoense Nationale Hogeschool voor Architectuur

École nationale supérieure d'architecture de Clermont-Ferrand, Clermont-Ferrand
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Clermont-Ferrand

École nationale supérieure d'architecture de Nancy, Nancy
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Nancy

École nationale supérieure d'architecture de Nantes, Nantes
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Nantes

École nationale supérieure d'architecture de Normandie, Darnétal
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Normandië

École nationale supérieure d'architecture de Saint-Étienne, Saint-Étienne
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Saint-Étienne

École nationale supérieure d'architecture de Versailles, Versailles
Nationale Hogeschool voor Architectuur van Versailles

École nationale supérieure d'art de Bourges, Bourges
Nationale Kunsthogeschool van Bourges

École nationale supérieure d'art de Dijon, Dijon
Nationale Kunsthogeschool van Dijon

École nationale supérieure d'art de Limoges, Limoges en Aubusson
Nationale Hogeschool voor Kunst van Limoges

École nationale supérieure d'art de Nancy, Nancy
Nationale Kunsthogeschool van Nancy

École nationale supérieure d'arts de Paris-Cergy, Cergy-Pontoise
Nationale Kunsthogeschool van Parijs-Cergy

École nationale supérieure de céramique industrielle, Limoges
Nationale Hogeschool voor Industriële Keramiek

École nationale supérieure de création industrielle, Parijs
Nationale Hogeschool voor Industrieel Ontwerp

École nationale supérieure de danse de Marseille, Marseille
Nationale Danshogeschool van Marseille

École nationale supérieure de la photographie, Arles
Nationale Hogeschool voor Fotografie

École nationale supérieure de la police, Saint-Cyr-au-Mont-d'Or en Cannes-Écluse
Nationale Politiehogeschool

École nationale supérieure des arts décoratifs, Parijs
Nationale Hogeschool voor Sierkunsten

École nationale supérieure des arts et techniques du théâtre, Lyon
Nationale Hogeschool voor Theaterkunst en -technieken

École nationale supérieure des beaux-arts de Lyon, Lyon
Nationale Hogeschool voor Schone Kunsten van Lyon

École nationale supérieure de sécurité sociale, Parijs
Nationale Hogeschool voor Maatschappelijke Zekerheid

École nationale supérieure des métiers de l'image et du son, Parijs
Nationale Hogeschool voor Beeld en Geluid

École nationale supérieure des officiers de sapeurs-pompiers, Aix-en-Provence en Vitrolles
Nationale Hogeschool voor Brandweerofficieren

École nationale supérieure des sciences de l'information et des bibliothèques, Villeurbanne
Nationale Hogeschool voor Informatiewetenschappen en Bibliotheekwezen

École nationale supérieure Louis Lumière, Noisy-le-Grand
Nationale Louis Lumièrehogeschool

École nationale supérieure maritime, Havere, Marseille, Nantes en Saint-Malo
Nationale Zeevaarthogeschool

École normale de musique Alfred Cortot, Parijs
Alfred Cortot-Muzieknormaalschool

École polytechnique féminine, Sceaux en Troyes
Polytechnische School voor Vrouwen

École professionnelle supérieure d'art dramatique du Nord-Pas-de-Calais, Rijsel
Hogere Beroepsschool voor Toneel van het Gewest Noord-Nauw van Kales

École régionale d'acteurs de Cannes et Marseile, Cannes en Marseille
Gewestelijke Toneelschool van Cannes en Marseille

Écoles de Saint-Cyr Coëtquidan, Guer
Scholen van Saint-Cyr Coëtquidan

École supérieure d'art d'Aix-en-Provence, Aix-en-Provence
Kunsthogeschool van Aix-en-Provence

École supérieure d'art d'Avignon, Avignon
Kunsthogeschool van Avignon

École supérieure d'art de Cambrai, Kamerijk
Kunsthogeschool van Kamerijk

École supérieure d'art de Clermont Métropole, Clermont-Ferrand
Kunsthogeschool van Clermont-Ferrand

École supérieure d'art de la Communauté d'agglomération d'Annecy, Annecy
Kunsthogeschool van de agglomeratie Annecy

École supérieure d'art de Lorraine, Metz en Épinal
Kunsthogeschool van Lotharingen

École supérieure d'art des Pyrénées, Pau en Tarbes
Kunsthogeschool van de Pyreneeën

École supérieure d'art des Rocailles, Biarritz
Kunsthogeschool van de Rocailles

École supérieure d'art de Toulon Provence Méditerranée, Toulon
Kunsthogeschool van Toulon-Provence-Middellandse Zee

École supérieure d'art dramatique de la Ville de Paris, Parijs
Stedelijke Hogeschool voor Toneelkunst van Parijs

École supérieure d’art dramatique du Théâtre national de Strasbourg, Straatsburg
Hogeschool voor Toneelkunst van het Nationaal Theater van Straatsburg

École supérieure d'art du Nord-Pas de Calais Dunkerque-Tourcoing, Duinkerken en Torkonje
Kunsthogeschool van Noord-Frankrijk-Nauw van Kales van Duinkerken-Torkonje

École supérieure d'art et de design d'Amiens, Amiens
Hogeschool voor Kunst en Design van Amiens

École supérieure d'art et design de Grenoble-Valence, Grenoble en Valence
Kunst- en Designhogeschool van Grenoble-Valence

École supérieure d'art et de design de Reims, Reims
Hogeschool voor Kunst en Design van Reims

École supérieure d'art et de design de Saint-Étienne, Saint-Étienne
Hogeschool voor Kunst en Design van Saint-Étienne

École supérieure d'art et de design d'Orléans, Orléans
Hogeschool voor Kunst en Design van Orléans

École supérieure d'art et de design Marseille-Méditerranée, Marseille
Hogeschool voor Kunst en Design van Marseille en de Middellandse Zee

École supérieure d'art et design Le Havre-Rouen, Havere en Rouaan
Hogeschool voor Kunst en Design Havere-Rouaan

École supérieure d'arts appliqués d'Aquitaine, Bordeaux
Hogeschool voor Toegepaste Kunsten van Aquitanië

École supérieure d'arts et médias de Caen/Cherbourg, Caen
Hogeschool voor Kunst en Media van Caen/Cherbourg

École supérieure de l'éducation nationale, Chasseneuil-du-Poitou
Hogeschool voor Nationale Opvoeding

École supérieure de musique et de danse Nord de France, Rijsel
Hogeschool voor Muziek en Dans van Noord-Frankrijk

École supérieure des beaux-arts de Montpellier, Montpellier
Hogeschool voor Schone Kunsten van Montpellier

École supérieure des beaux-arts de Nantes-Saint-Nazaire, Nantes
Gewestelijke School voor Schone Kunsten van Nantes-Saint-Nazaire

École supérieure des beaux-arts de Nîmes, Nîmes
Hogeschool voor Schone Kunsten van Nîmes

École supérieure des beaux-arts de Tours-Angers-Le Mans, Tours, Angers en Le Mans
Hogeschool voor Schone Kunsten van Tours-Angers-Le Mans

École supérieure des beaux-arts de Valenciennes, Valensijn
Valensijnse Hogeschool voor Schone Kunsten

École supérieure des métiers de l'aéronautique, Montpellier
Hogeschool voor Luchtvaartberoepen

École supérieure des techniques aéronautiques et de construction automobile, Levallois en Laval
Hogeschool voor Luchtvaarttechnieken en Autoconstructie

École supérieure de théâtre Actéon, Arles
Theaterhogeschool Acteon

École supérieure de théâtre de Bordeaux-Aquitaine, Bordeaux
Hogere Toneelschool van Bordeaux-Aquitanië

École supérieure d'informatique Hexagone, Versailles en Clermont-Ferrand
Hexagoonhogeschool voor Informatica

École supérieure nationale des arts de la marionnette, Charleville-Mézières
Nationale Hogeschool voor Poppentheater

Haute école d'art de Perpignan, Perpignan
Kunsthogeschool van Perpignan

Haute école des arts du Rhin, Straatsburg en Mulhouse
Kunsthogeschool van de Rijn

Institut d'études supérieures de la musique Europe et Méditerranée, Aix-en-Provence
Instituut voor Hogere Muziekstudies Europa en de Middellandse Zee

Institut français de la mode, Parijs
Frans Mode-Instituut

Institut national de l'audiovisuel, Bry-sur-Marne
Nationaal Audiovisueel Instituut

Institut national des hautes études de la sécurité et de la justice, Parijs
Nationaal Instituut voor Hogere Veiligheids- en Rechtsstudies

Institut national du patrimoine, Parijs
Nationaal Instituut voor het Erfgoed

Institut supérieur des arts de Toulouse, Toulouse
Hoger Instituut voor de Kunsten van Toulouse

Institut supérieur des beaux-arts de Besançon Franche-Comté, Besançon
Hoger Instituut voor Schone Kunsten van Besançon en het Vrijgraafschap

Institut supérieur d'ingénierie de la conception, Saint-Dié-des-Vosges
Hoger Instituut voor Ontwerp

Muséum national d'historie naturelle, Parijs
Nationaal Natuurhistorisch Museum

Pôle d'enseignement supérieur de la musique en Bourgogne, Dijon
Campus voor Hoger Muziekonderwijs van Bourgondië

Pôle d'enseignement supérieur de la musique et de la danse Bordeaux Aquitaine, Bordeaux
Campus voor Hoger Muziek- en Dansonderwijs van Bordeaux-Aquitanië

Pôle d'enseignement supérieur de la musique Seine Saint-Denis Île-de-France, La Courneuve
Campus voor Hoger Muziekonderwijs van Seine-Saint-Denis en Île-de-France

Pôle d’enseignement supérieur du spectacle vivant de Bretagne-Pays de la Loire, Nantes, Rennes en Angers
Campus voor Hoger Onderwijs van Podiumkunsten in Bretagne-Loireland

Pôle supérieur d'enseignement artistique de Paris Boulogne-Billancourt, Parijs, Saint-Denis, Boulogne-Billancourt en Dammarie-les-Lys
Campus voor Hoger Kunstonderwijs van Parijs en Boulogne-Billancourt

Studio national des arts contemporains Le Fresnoy, Toerkonje
Nationale Studio voor Hedendaagse Kunsten

Erkende privéhogescholen

Brest Business School, Brest en Vannes
Handelsschool Brest

BUC Ressources, Buc
BUC Ressources

Centre de formation et de perfectionnement des journalistes, Parijs
Centrum voor de Vorming en Vervolmaking van Journalisten

Centre de perfectionnement aux affaires du Grand Sud Ouest, Balma
Zuidwestelijk Centrum voor Vervolmaking van de Handelsstudies

Centre de perfectionnement aux affaires du Nord, Marcq-en-Barœul
Noordelijk Centrum voor Vervolmaking van de Handelsstudies

Centre régional de formation de professionnels de la petite enfance, Rijsel
Gewestelijke Centrum voor de Vorming van Kinderverzorgkundigen

Conservatoire libre du cinéma français, Parijs
Vrije Conservatorium van de Franse Film

École atlantique de commerce, Nantes
Atlantische Handelsschool

École catholique d’arts et métiers Rennes, Bruz
Katholieke School voor Kunsten en Ambachten Rennes

École de design de Nantes-Atlantique, Nantes
Designschool van Nantes en de Atlantische Oceaan

École de gestion et de commerce d'Agen, Estillac
Management- en Handelsschool van Agen

École de gestion et de commerce de Bayonne, Bayonne
Management- en Handelsschool van Bayonne

École de gestion et de commerce de Drôme-Ardèche, Valence
Management- en Handelsschool van de Drôme en de Ardèche

École de gestion et de commerce de la Vendée, La Roche-sur-Yon
Management- en Handelsschool van de Vendée

École de gestion et de commerce de Lille, Rijsel
Management- en Handelsschool van Rijsel

École de gestion et de commerce de Montauban, Montauban
Management- en Handelsschool van Montauban

École de gestion et de commerce de Poitou-Charentes, Angoulême
Management- en Handelsschool van Poitou-Charentes

École de gestion et de commerce du Maine, Le Mans
Management- en Handelsschool van Le Mans

École de la chambre syndicale de la couture parisienne, Parijs
School van de Beroepskamer van de Parijse Mode

École de management Audencia, Nantes
Audencia-Managementschool

École de management de Normandie, Caen, Havere en Deauville
Normandische Managementschool

École des dirigeants et créateurs d'entreprise, Courbevoie
School voor Bedrijfsleiders en -oprichters

École européenne supérieure en travail social, Rijsel, Mabuse en Sint-Omaars
Europese Hogeschool voor Maatschappelijk Werk

École Ferrandi, Parijs en Bordeaux
Ferrandischool

École française d'électronique et d'informatique, Villejuif
Franse School voor Elektronica en Informatica

École spéciale d'architecture, Parijs
Bijzondere School voor Bouwkunst

École spéciale de mécanique et d'électricité, Parijs en Ivry-sur-Seine
Bijzondere School voor Werktuigkunde en Elektriciteit

École supérieure de commerce de Dijon-Bourgogne, Dijon en Parijs
Bourgondische Hogere Handelsschool van Dijon

École supérieure de commerce d'Amiens, Amiens
Hogere Handelsschool van Amiens

École supérieure de commerce de Clermont, Clermont-Ferrand
Hogere Handelsschool van Clermont

École supérieure de commerce de La Rochelle, La Rochelle en Le Bourget du Lac
Hogere Handelsschool van La Rochelle

École supérieure de commerce de Montpellier, Montpellier
Hogere Handelsschool van Montpellier

École supérieure de commerce de Pau, Pau
Hogere Handelsschool van Pau

École supérieure de commerce de Rennes, Rennes
Hogere Handelsschool van Rennes

École supérieure de commerce de Toulouse, Toulouse
Hogere Handelsschool van Toulouse

École supérieure de commerce de Troyes, Troyes
Hogere Handelsschool van Troyes

École supérieure de commerce et de management, Poitiers, Tours, Orléans en Parijs
Hogeschool voor Handel en Management

École supérieure de commerce et développement – Afrique, Amériques, Asie, Lyon en Parijs
Hogeschool voor Handel en Ontwikkeling: Afrika, Amerika's, Azië

École supérieure de danse de Cannes Rosella Hightower, Cannes en Mougins
Rosella Hightowerhogeschool voor Dans van Cannes

École supérieure de journalisme de Lille, Rijsel en Montpellier
Rijselse Hogeschool voor Journalistiek

s École supérieure de réalisation audiovisuelle, Parijs, Nice en Rennes
Hogeschool voor Audiovisuele Realisaties

École supérieure d'arts graphiques et de communication visuelle Axe Sud, Marseille en Toulouse
Hogeschool voor Grafische Kunsten en Visuele Communicatie Zuidelijke As

École supérieure des arts et techniques de la mode, Parijs, Robeke, Rennes, Lyon en Bordeaux
Hogeschool voor Modekunst en -techniek

École supérieure des sciences commerciales d'Angers, Angers, Boulogne-Billancourt, Cholet, Lyon, Bordeaux en Aix-en-Provence
Hogeschool voor Handelswetenschappen van Angers

École supérieure des technologies et des affaires de Belfort, Belfort
Hogeschool voor Technologie en Handel van Belfort

École supérieure de travail social, Parijs
Hogeschool voor Maatschappelijk Werk

École supérieure d'études cinématographiques, Parijs
Hogeschool voor Filmstudies

École supérieure d'infographie Aries, Aix-en-Provence, Annecy, Meylan, Lyon, Toulouse en Chalon-sur-Saône
Ariëshogeschool voor Desktop Publishing

École supérieure d'informatique, électronique et automatique, Parijs en Laval
Hogeschool voor Informatica, Elektronica en Automatisering

École supérieure d'ingénieurs en électrotechnique et électronique de Paris, Noisy-le-Grand en Parijs
Parijse Hogeschool voor Ingenieurs in de Elektrotechniek en de Elektronica

École supérieure d'ingénieurs en génie électrique, Rouaan
Hogeschool voor Elektrische Ingenieurs

École supérieure du bois, Nantes
Hogeschool voor Houtbewerking

École supérieure d'optique de l'Ouest, Angers
Westelijke Hogeschool voor Optiek

École supérieure d'ostéopathie, Champs-sur-Marne
Hogeschool voor Osteopathie

École supérieure du commerce extérieur, La Défense en Lyon
Hogeschool voor Buitenlandse Handel

École supérieure du soudage et de ses applications, Yutz
Hogeschool voor Lastechniek

École supérieure en travail éducatif et social de Strasbourg, Straatsburg
Straatsburgse Hogeschool voor Educatief en Maatschappelijk Werk

École supérieure libre des sciences commerciales appliquées, Parijs
Vrije Hogeschool voor Toegepaste Handelswetenschappen

École supérieure pour l'innovation et l'action vers les métiers de l’entreprise, Cholet
Hogeschool voor Innovatie en Actie voor de Bedrijfsberoepen

European Business School Paris, Parijs
Europese Handelsschool Parijs

European Communication School, Parijs, Toulouse, Straatsburg en Marseille
Europese Communicatieschool

Financia Business School, Parijs
Financia-Handelsschool

Formation du Théâtre Compagnonnage et GEIQ de Lyon, Lyon
Vorming van het Compagnonnage- en GEIQ-Theater van Lyon

Institut Askoria, Rennes, Lorient, Bruz, Morlaix en Saint-Brieuc
Askoria-Instituut

Institut biblique de Nogent, Nogent-sur-Marne
Bijbelinstituut van Nogent

Institut commercial de Nancy, Nancy en Metz
Handelsinstituut van Nancy

Institut de formation et d'apprentissage de la Chambre de commerce et d'industrie du pays de Saint-Malo, Saint-Jouan-des-Guérets
Vormings- en Opleidingsinstituut van de Kamer van Koophandel en Nijverheid van het Land van Saint-Malo

Institut de gestion sociale, Parijs, Lyon en Blagnac
Instituut voor Maatschappelijk Bestuur

Institut de préparation à l'administration et à la gestion, Parijs en Nice
Instituut voor de Voorbereiding tot het Bedrijfsbeheer en het Management

Institut de recherche et d'action commerciale, Lyon, Parijs, Nice, Montpellier, Nantes, Toulouse en Grenoble
Instituut voor Handelsonderzoek

Institut de recherche et de formation à l'action sociale de l'Essonne, Évry-Courcouronnes
Onderzoeks- en Vormingsinstituut voor Maatschappelijk Werk van de Essonne

Institut des hautes études du goût, de la gastronomie et des arts de la table, Reims
Instituut voor Hogere Studies over de Smaak, de Gastronomie en de Tafelkunsten

Institut des hautes études économiques et commerciales, Bordeaux, Parijs, Lyon en Chambéry
Insitituut voor Hogere Economische en Handelsstudies

Institut international du commerce et du développement, Parijs en Blagnac
Internationale Handels- en Ontwikkelingsinstituut

Institut méditerranéen de formation et recherche en travail social, Marseille
Middellandse-Zee-Instituut voor Vorming en Onderzoek in Maatschappelijk Werk

Institut pour le travail éducatif en social, Brest en Quimper
Instituut voor Educatief en Maatschappelijk Werk

Institut pratique de journalisme, Parijs
Praktisch Instituut voor Journalistiek

Institut régional du travail social d'Aquitaine, Talence
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Aquitanië

Institut régional du travail social de Basse-Normandie, Hérouville-Saint-Clair
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Neder-Normandië

Institut régional du travail social de Champagne-Ardenne, Reims
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Champagne-Ardennen

Institut régional du travail social de Franche-Comté, Besançon
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van het Vrijgraafschap

Institut régional du travail social de Languedoc-Roussillon, Montpellier en Perpignan
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Languedoc-Roussillon

Institut régional du travail social de Nord-Pas-de-Calais, Loos, Groot-Sinten, Atrecht, Valensijn en Berk-aan-Zee
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van het Noorddepartement-Nauw van Kales

Institut régional du travail social de Poitou-Charentes, Poitiers
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Poitou-Charentes

Institut régional du travail social de Provence-Alpes-Côte-d'Azur et Corse, Marseille
Gewestelijk Instituut voor Maatschappijk Werk van Provence-Alpen-Azurenkust en Corsica

Institut régional du travail social d'Île-de-France, Montrouge en Neuilly-sur-Marne
Gewestelijk Instituut voor Maatschappelijk Werk van Île-de-France

Institut régional et européen des métiers de l'intervention sociale de Rhône-Alpes, Villeurbanne, La Ravoire, Annecy, Bourg-en-Bresse en Firminy
Gewestelijk en Europees Instituut voor de Beroepen van Maatschappelijke Tussenkomst van Rhône-Alpen

Institut supérieur de commerce de Paris, Parijs
Hoger Handelsinstituut van Parijs

Institut supérieur de gestion, Parijs
Hoger Managementinstituut

Institut supérieur d'électronique de Paris, Parijs
Parijs Hoger Instituut voor Elektronica

Institut supérieur des sciences, techniques et économie commerciales de Paris, Parijs
Hoger Instituut voor Handelswetenschappen, -technieken en -economie van Parijs

Institut supérieur européen de gestion, Parijs, Bordeaux, Toulouse, Rijsel, Nantes, Straatsburg en Lyon
Europees Hoger Instituut voor Bedrijfsbeheer

Institut textile et chimique de Lyon, Lyon
Instituut voor Textiel en Scheikunde van Lyon

IONIS School of Technology and Management, Le Kremlin-Bicêtre
IONIS-School voor Technologie en Management

Nouvelle école supérieure de management Annecy, Annecy
Nieuwe Managementhogeschool Annecy

The Sustainable Design School, Cagnes-sur-Mer
School voor Duurzaam Ontwerpen

Niet-erkende privéhogescholen

Centre d'études et de recherches sur l'islam, Saint-Denis
Centrum voor Studies en Onderzoek in de Islam

Centre européen d'enseignement supérieur de l'ostéopathie, Saint-Denis en Lyon
Europees Centrum voor Hoger Onderwijs in Osteopathie

École de l'expertise informatique, Le Kremlin-Bicètre, Rijsel, Straatsburg, Nancy, Rennes, Nantes, Bordeaux, Toulouse, Montpellier, Lyon, Marseille en Nice
School voor Informatica-Expertise

École de médecine anthroposophique de l'Ouest, Rennes
Westelijke School voor Antroposofische Geneeskunde

École supérieure de la création numérique, Le Kremlin-Bicètre, Bordeaux, Rijsel, Lyon en Nantes
Hogeschool voor Digitaal Ontwerpen

École supérieure des métiers de l'internet, Le Kremlin-Bicêtre
Hogeschool voor Internetberoepen

École supérieure du parfum, Parijs
Parfumhogeschool

Hautes études de journalisme, Montpellier en Limonest
Hogere Journalistiekstudies

Institut de relations internationales et stratégiques, Parijs
Instituut voor Internationale en Strategische Betrekkingen

Studio Berçot, Parijs

Theologische seminaries

Centre d'études théologiques de Caen, Caen
Centrum voor Theologische Studies van Caen

Grand-Séminaire d'Aix, Aix-en-Provence
Grootseminarie van Aix-en-Provence

Grand-Séminaire d'Autun, Paray-le-Monial
Grootseminarie van Autun

Grand-Séminaire d'Avignon, Avignon
Grootseminaire van Avignon

Grand-Séminaire de Lorraine, Metz
Grootseminarie van Metz

Grand-Séminaire de Strasbourg, Straatsburg
Grootseminarie van Straatsburg

Grand-Séminaire de Toulouse, Toulouse
Grootseminarie van Toulouse

Grand-Séminaire interdiocésain de Bayonne, Bayonne
Interdiocesaan Grootseminarie van Bayonne

Grand-Séminaire interdiocésain de Bordeaux, Bordeaux
Interdiocesaan Grootseminarie van Bordeaux

Grand-Séminaire interdiocésain Saint-Jean de Nantes, Nantes
Interdiocesaan Grootseminarie Sint-Jan van Nantes

Grand-Séminaire Saint-Sulpice, Issy-les-Moulineaux
Groot-Seminarie Sint-Sulpicius

Institut de théologie biblique des Assemblées de Dieu de France, Léognan
Instituut voor Bijbeltechnologie van Franse Pinkstergemeenten

Séminaire de Paris, Parijs
Seminarie van Parijs

Séminaire interdiocésain du Centre, Orléans
Interdiocesaan Seminarie van Midden-Frankrijk

Séminaire interdiocésain du Nord, Rijsel
Interdiocesaan Seminarie van het Noorden

Seminaire international Saint Cure d'Ars, Flavigny-sur-Ozerain
Internationaal Seminarie Saint-Cure-d'Ars

Séminaire israélite de France, Parijs
Israëlitisch Seminarie van Frankrijk

Séminaire La Castille, La Crau
La Castille-Seminarie

Séminaire Saint-Hilaire, Poitiers
Sint-Hilariusseminarie

Séminaire Saint-Irénée, Francheville
Sint-Ireneusseminarie

Séminaire Saint-Jean Eudes, Caen
Sint-Jan-Eudesseminarie

Séminaire Saint-Yves / Kloedi Sant Erwann, Rennes
Sint-Ivoseminarie

Georgië

Onderzoeksuniversiteiten

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Tiflis
Ilja-Staatsuniversiteit van Tiflis

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Tiflis, Signagi en Ozoergeti
Ivane Javachisjvili-Staatsuniversiteit van Tiflis

იაკობ გოგებაშვილის სახელობის თელავის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Telavi
Jakob Gogebasjvili-Staatsuniversiteit van Telavi

აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Koetaisi
Akaki Tsereteli-Staatsuniversiteit

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, Tiflis en Koetaisi
Medische Staatsuniversiteit van Tiflis

თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია, Tiflis
Apolon Koetateladze-Staatskunstacademie van Tiflis

თბილისის ვანო სარაჯიშვილის სახელობის სახელმწიფო კონსერვატორია, Tiflis en Koetaisi
Vino Sarazjisjvili-Staatsconservatorium van Tiflis

სოხუმის სამედიცინო უნივერსიტეტი, Tiflis
Staatsuniversiteit van Soechoemi

საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტი, Tiflis
Technische Universiteit van Georgië

შოთა რუსთაველის თეატრისა და კინოს უნივერსიტეტი, Tiflis
Roestaveli-Staatsuniversiteit voor Toneel en Film

სამცხე-ჯავახეთის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Achaltsiche, Poti en Achalkalaki
Staatsuniversiteit van Samtche-Dzjavacheti

Andere staatsuniversiteiten

გორის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტი, Gori, Borzjomi en Kareli
Staatsonderwijsuniversiteit van Gori

შოთა მესხიას ზუგდიდის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტი, Zoegdidi
Sjota Meschia-Staatsonderwijsuniversiteit van Zoegdidi

დავით აღმაშენებლის სახელობის საქართველოს თავდაცვის აკადემია, Tiflis en Batoemi
Georgische Nationale David Aghmasjenebeliacademie voor Landsverdediging

Privéonderzoeksuniversiteiten

წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი ქართული უნივერსიტეტი, Tiflis
Georgische Sint-Andries I-Universiteit

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი, Tiflis
Georgische Landbouwuniversiteit

საქართველოს საავიაციო უნივერსიტეტი, Tiflis
Georgische Luchtvaartuniversiteit

საქართველოს დავით აღმაშენებელის სახელობის უნივერსიტეტი, Tiflis
David Agmasjenebeli-Universiteit van Georgië

საქართველოს უნივერსიტეტი, Tiflis
Universiteit van Georgië

კავკასიის უნივერსიტეტი, Tiflis
Universiteit van de Kaukasus

ზურაბ ჟვანიას სახელობის საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტი, Tiflis
Georgisch Zoerav Zjvania-Instituut voor Openbare Besturen

ქუთაისის უნივერსიტეტი, Koetaisi
Universiteit van Koetaisi

დავით ტვილდიანის სახ. სამედიცინო უნივერსიტეტში, Tiflis
Medische David Tvildianiuniversiteit

თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტის, Tiflis
Vrije Universiteit van Tiflis

გრიგოლ რობაქიძის უნივერსიტეტი, Tiflis
Grigol Robakidze-Universiteit

შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტს, Tiflis
Internationale Zwarte Zee-Universiteit

ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი, Tiflis
Georgisch-Amerikaanse Universiteit

თბილისის ღია უნივერსიტეტი, Tiflis
Open Universiteit van Tiflis

საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა თამარ მეფის სახელობის უნივერსიტეტი, Tiflis
Heilige Koningin Tamara-Universiteit van het Georgisch Patriarchaat

აღმოსავლეთ ევროპის სასწავლო უნივერსიტეტის, Tiflis
Oost-Europese Onderwijsuniversiteit

კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტი, Tiflis
Internationale Universiteit van de Kaukasus

სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტი, Tiflis
Soelchan-Saba Orbelianiuniversiteit

საქართველოს ეროვნული უნივერსიტეტი სეუ, Tiflis
Georgische Nationale Universiteit SEU

Andere privé-universiteiten

თბილისის ჰუმანიტარულ სასწავლო უნივერსიტეტში, Tiflis
Onderwijsuniversiteit voor Menswetenschappen van Tiflis

თბილისის სასულიერო აკადემია და სემინარია, Tiflis
Theologische Academie en Seminarie van Tiflis

სასწავლო უნივერსიტეტი გეომედ, Tiflis
Onderwijsuniversiteit Geomedi

პეტრე შოთაძის სახელობის თბილისის სამედიცინო აკადემია, Tiflis
Medische Petre Sjotadzeacademie van Tiflis

ექვთიმე თაყაიშვილის სახელობის უმაღლესი სასწავლებელი , Tiflis
Ekvime Takaisjvili-Instituut voor Hoger Onderwijs

გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტი, Tiflis
Goeram Tavartkiladze-Onderwijsuniversiteit

Hogescholen

ტრეინინგი სისხლის სამართლის საპროცესო კოდექსის, Tiflis en Batoemi
Politieacademie van Georgië

ქუთაისის სამუსიკო კოლეჯი, Koetaisi
Muziekhogeschool van Koetaisi

Privéhogescholen

საქართველოს ილია ჭავჭავაძის სახელობის საერთაშორისო სამეცნიერო-კულტურული-საგანმანათლებლო კავშირი საზოგადოება ცოდნა, Tiflis
Internationale Ilja Tsjavtsjavadzevereniging voor Wetenschap, Cultuur en Onderwijs Sazogadojeba Tsodna

Abchazië

Universiteiten

Аҧснытәи аҳәынҭқарратә университет / Абхазский государственный университет, Soechoemi
Staatsuniversiteit van Abchazië

Adzjarië

Onderzoeksuniversiteiten

ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, Batoemi
Sjota Roestaveli-Staatsuniversiteit van Batoemi

Andere staatsuniversiteiten

ბათუმის ხელოვნების სასწავლო უნივერსიტეტი, Batoemi
Onderwijsuniversiteit voor de Kunsten van Batoemi

ბათუმის სახელმწიფო საზღვაო აკადემია, Batoemi
Staatszeevaartacademie van Batoemi

Privé-universiteiten

ბათუმის ნავიგაციის სასწავლო უნივერსიტეტი, Batoemi
Onderwijsuniversiteit voor Zeevaart van Batoemi

ტბელ აბუსერიძის სახელობის უნივერსიტეტი, Chitsjaoeri
Tbel Aboeseridze-Universiteit

Privéhogescholen

საზღვაო სასწავლო ცენტრი ანრი, Batoemi
Maritiem Opleidingscentrum Anri

Zuid-Ossetië

Universiteiten

Хуссар Ирыстоны Тыбылты Алыксандры номыл паддзахадон университет / Югоосетинский государственный университет имени Александра Арсеньевича Тибилова, Tschinvali
Tibilov-Staatsuniversiteit van Zuid-Ossetië

Gibraltar

Universiteiten

University of Gibraltar, Gibraltar
Universiteit van Gibraltar

Griekenland

Universiteiten

Ανωτάτη Σκολή Καλών Τεχνών, Athene
Atheense School voor Schone Kunsten

Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης, Thessaloniki, Serrai en Beroea
Aristotelesuniversiteit van Thessaloniki

Αστυνομική Ακαδημία, Athene, Rethymno, Xanthi, Grevena, Karditsa, Komotini, Maroesi, Didymoticho, Amygdaleza en Thessaloniki
Politieacademie

Γεοπωνικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Athene, Amfissa, Karpenissi en Thebe
Landbouwuniversiteit van Athene

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης, Komotini, Alexandroepolis, Xanthi en Orestias
Demokritosuniversiteit van Thracië

Διεθνές Πανεπιστήμιο Ελλάδος / International Hellenic University, Thessaloniki, Delta, Kilkis, Katerini, Nea Propontida, Kavalla, Drama en Serrai
Internationale Universiteit van Griekenland

Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Athene, Dafne-Hymettos en Chalkis
Nationale Kapodistria-Universiteit van Athene

Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο, Athene en Ilissia
Nationale Technische Metsovo-Universiteit

Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο [afstandsonderwijs]
Griekse Open Universiteit

Ελληνικό Μεσογειακό Πανεπιστήμιο, Heraklion, Chania, Rethymnon, Agios Nikolaos, Hiërapetra en Sitia
Griekse Universiteit van de Middellandse Zee

Ιόνιο Πανεπιστήμιο, Korfoe, Kefalonia, Zante en Leukas
Ionische Universiteit

Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Athene
Economische Universiteit van Athene

Πανεπιστήμιο Αιγαίου, Mytilene, Rhodos, Chios, Karlovasi, Hermoepolis en Myrina
Universiteit van de Egeïsche Zee

Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής, Egaleo en Piraeus
Universiteit van West-Attica

Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας, Kozani, Kastoria, Florina en Grevena
Universiteit van West-Macedonië

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, Volos, Larissa, Karditsa, Trikala en Lamia
Universiteit van Thessalië

Πανεπιστήμιο Ιοαννίνων, Ioannina, Arta, Igoemenitsa en Preveza
Universiteit van Ioannina

Πανεπιστήμιο Κρήτης, Rethymnon en Heraklion
Universiteit van Kreta

Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, Thessaloniki, Edessa en Naoesa
Universiteit van Macedonië

Πανεπιστήμιο Πατρών, Patras, Agrinion, Messolonghi, Aigialeia, Ilida en Pyrgos
Universiteit van Patras

Πανεπιστήμιο Πειραιώς, Piraeus
Universiteit van Piraeus

Πανεπιστημίο Πελοποννήσου, Tripolis, Kalamata, Nauplion, Sparta, Korinthe en Patras
Universiteit van de Peloponnesos

Παντειό Πανεπιστήμιο Αθηνών, Athene en Livadia
Panteionuniversiteit van Athene

Πολυτεχνείο Κρήτης, Chania
Technische Universiteit van Kreta

Πυροσβεστική Ακαδημία, Kato Kifisia
Brandweeracademie

Σχολή Αξιωματικών Νοσηλευτικής, Vyronas
Militaire School voor Verpleegkunde

Σχολή Ικάρων, Athene
Griekse Luchtmachtacademie

Σχολή Ναυτικών Δοκίμων, Piraeus
Griekse Marineacademie

Στρατιωτική Σχολή Αξιωματικών Σωμάτων, Thessaloniki
School voor Officieren van de Hulptroepen

Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων, Athene
Griekse Militaire Academie

Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο, Kallithea
Charokoposuniversiteit

Privé-universiteiten

Ελληνική Εταιρία Διοικήσεως Επιχειρήσεων, Athene
Griekse Managementvereniging

Ελληνοβρετανικό Κολλέγιο / British Hellenic College, Athene
Brits-Griekse Hogeschool

Εργαστήρια Ελευθέρων Σπουδών, Athene
Vrije Technische Studies

Kέντρο Eυρωπαϊκών Σπουδών Διοικήσεως / Centre of European Management Studies, Athene en Thessaloniki
Centrum voor Europese Managementstudies

Κολλέγιο Κρήτης / College of Crete, Heraklion
Kretenzische Hogeschool

Κολλέγιο Βακαλό / Vakalo School of Art and Design, Athene
Vakaloschool voor Kunst en Design

Μεσογειακό Κολέγιο / Mediterranean College, Athene, Thessaloniki, Piraeus en Glyfada
Hogeschool van de Middellandse Zee

Μητροπολιτικό Κολλέγιο / Metropolitan College, Maroesi, Thessaloniki en Piraeus
Grootstedelijke Hogeschool

Οικονομικό Κολέγιο Αθηνών / Business College Athens, Athene
Atheense Handelsschool

Akto Art & Design, Athene
Aktoschool voor Kunst en Design

Alpine Center, Glyfada
Alpencentrum

American College of Greece, Hagia Paraskevi
Amerikaanse Universiteit van Griekenland

American College of Thessaloniki, Thessaloniki
Amerikaanse Universiteit van Thessaloniki

American University of Athens, Athene
Amerikaanse Universiteit van Athene

American School of Classical Studies, Athene
Amerikaans School voor Klassieke Studies

Athens Graduate School of Management, Athene en Thessaloniki
Atheense Postgraduate Managementschool

Athens Laboratory of Business Administration, Athene
Atheens Laboratorium voor Bedrijfsbeheer

Centre for Management and Administration, Athene
Centrum voor Management en Beheer

City College, Thessaloniki
Stedelijke Hogeschool

City Unity College, Athene
Stedelijke Eenheidshogeschool

City University of Seattle, Athene
Stedelijke Universiteit van Seattle

Dimitris Perrotis College of Agricultural Studies,Thessaloniki
Dimitris Perrotishogeschool voor Landbouwstudies

École française d'Athènes, Athene
Franse School van Athene

Hellenic American University, Athene
Helleense Amerikaanse Universiteit

ICBS Business School, Thessaloniki, Athene en Larissa
ICBS-Handelsschool

iCon Training, Athene
iCon-Training

Institute of Management and Entrepreneurship in South Eastern Europe, Thermi
Instituut voor Management en Ondernemerschap in Zuidoost-Europa

Intercollege Globaltraining, Athene
Intercollege Globaltraining

International Management Studies, Athene
Internationale Managementstudies

New York College, Athene, Kifisia en Thessaloniki
Hogeschool van New York

Shipping Business Education College, Moschato
Hogeschool voor Zeevaarthandelsonderwijs

University of Sheffield, Thessaloniki
Universiteit van Sheffield

Hogescholen

Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού, Aspropyrgos, Hydra, Kefalonia, Preveza, Kymi, Thessaloniki, Chios, Oinoesses, Chania en Hermoepolis
Zeevaartacademie

Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Αθήνας, Athene
Hogere Kerkelijke Academie van Athene

Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Βελλάς, Ioannina
Hogere Kerkelijke Academie van Vella

Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Θεσσαλονίκης, Thessaloniki
Theologische Hogeschool van Thessaloniki

Ανώτατη Σχολή Παιδαγωγικής και Τεχνολογικής Εκπαίδευσης, Athene, Thessaloniki, Patras, Ioannina, Heraklion, Volos en Maroneia-Sapes
Hogere School voor Pedagogisch en Technisch Onderwijs

Ανώτερη Σχολή Τουριστικής Εκπαίδευσης Κρήτης, Agios Nikolaos
Hogeschool voor Toerisme van Kreta

Ανώτερη Σχολή Τουριστικής Εκπαίδευσης Ρόδου, Rhodos
Hogeschool voor Toerisme van Rhodos

Πατριαρχική Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία Κρήτης, Heraklion
Patriarchale Theologische Hogeschool van Kreta

Στρατιωτική Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού, Chaïdarion
School voor Onderofficieren van de Zeemacht

Σχολή Ιπταμένων Ραδιοναυτίλων, Acharnai
Navigatorenschool van de Griekse Luchtmacht

Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών, Trikala
School voor Onderofficieren van de Griekse Landmacht

Σχολή Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας, Acharnai
Technische Hogeschool van de Griekse Luchtmacht

Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών, Acharnai
School voor Onderofficieren van de Griekse Luchtmacht

Guernsey

Privé-universiteiten

BPP University, Forest
Universiteit van BPP

Hogescholen

Guernsey College of Further Education, Saint Peter Port
School voor Voorgezet Onderwijs van Guernsey

Institute of Health and Social Care Studies, Saint Martins
Instituut voor Gezondheids- en Maatschappelijke Zorgstudies

Privéhogescholen

Guernsey Training Agency, Saint Peter Port
Opleidingsagentschap van Guernsey

Hongarije

Universiteiten

Állatorvostudományi Egyetem, Boedapest
Universiteit voor Diergeneeskunde

Budapesti Corvinus Egyetem, Boedapest
Boedapestse Corvinus-Universiteit

Budapesti Gazdasági Egyetem, Boedapest, Egersee en Hottwan
Economische Universiteit van Boedapest

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Boedapest en Hottwan
Boedapestse Universiteit voor Technologie en Handel

Debreceni Egyetem, Debrezin, Birkenkirchen, Neumarkt an der Theiss, Hirschfeld en Betschermen
Universiteit van Debrezin

Dunaújvárosi Egyetem, Neustadt an der Donau
Universiteit van Neustadt an der Donau

Eötvös Lóránd Tudományegytem, Boedapest, Steinamanger en Ungarisch-Altenburg
Lóránd Eötvösuniversiteit

Eszterházy Károly Egyetem, Erlau, Jassbring en Potok am Bodroch
Károly Eszterházy-Universiteit

Kaposvári Egyetem, Ruppertsburg
Universiteit van Ruppertsburg

Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem, Boedapest en Ketschkemet
Franz Lisztuniversiteit voor Muziek

Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem, Getterle, Boedapest, Ruppertsburg, Kesthell, Kompolt, Thur, Tschabe, Hirschfeld, Deutsch-Jula en Engelhausen
Hongaarse Universiteit voor Landbouw- en Levenswetenschappen

Magyar Képzöművészeti Egyetem, Boedapest
Hongaarse Universiteit voor Schone Kunsten

Magyar Táncművészeti Egyetem, Boedapest
Hongaarse Universiteit voor Dans

Miskolci Egyetem, Mischkolz
Universiteit van Mischkolz

Moholy-Nagy Művészeti Egyetem, Boedapest en Ketschkemet
Moholy-Nagy-Universiteit voor de Kunsten

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Boedapest en Sankt Andrä
Nationale Universiteit voor de Openbare Dienst

Neumann János Egyetem, Ketschkemet, Sollnock en Thur
János Neumannuniversiteit

Nyíregyháza Egyetem, Birkenkirchen
Universiteit van Birkenkirchen

Óbudai Egyetem, Boedapest en Stuhlweissenburg
Universiteit van Alt-Ofen

Pannon Egyetem, Weissbrun
Universiteit van Pannonië

Pécsi Tudományegyetem, Fünfkirchen en Sechshard
Universiteit van Fünfkirchen

Semmelweis Egyetem, Boedapest
Semmelweisuniversiteit

Soproni Egyetem, Ödenburg
Universiteit van Ödenburg

Széchenyi István Egyetem, Raab
István Széchenyi-Universiteit

Szegedi Tudományegyetem, Segedin en Neumarkt an der Theiss
Universiteit van Segedin

Színház- és Filmművészeti Egyetem, Boedapest
Universiteit voor Toneel en Film

Testnevelési Egyetem, Boedapest
Universiteit voor Lichamelijke Opvoeding

Privé-universiteiten

Andrássy Gyula Deutschsprachige Universität Budapest, Boedapest
Duitstalige Gyula Andrássy-Universiteit van Boedapest

Aquincum Institute of Technology, Boedapest
Technologisch Instituut van Aquincum

Budapesti Metropolitan Egyetem, Boedapest
Grootstedelijke Universiteit van Boedapest

Debreceni Református Hittudományi Egyetem, Debrezin
Hervormde Theologische Universiteit van Debrezin

Edutus Egyetem, Totiserkolonie en Boedapest
Edutusuniversiteit

Evangélikus Hittudományi Egyetem, Boedapest
Evangelische Theologische Universiteit

Gál Ferenc Egyetem, Segedin, Hirschfeld, Thur en Boedapest
Ferenc Gáluniversiteit

Károli Gáspár Református Egyetem, Boedapest
Hervormde Gáspár Károliuniversiteit

Kodolányi János Egyetem, Boedapest, Stuhlweissenburg en Fock
János Kodolányiuniversiteit

Közép-Európai Egyetem, Boedapest
Midden-Europese Universiteit

McDaniel College, Boedapest
McDanielhogeschool

Milton Friedman Egyetem, Boedapest
Milton Friedmanuniversiteit

Nemzetközi Üzleti Főiskola, Boedapest
Internationale Handelshogeschool

Országos Rabbiképző-Zsidó Egyetem, Boedapest
Theologisch-Joodse Universiteit

Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Boedapest, Gran en Piliscsaba
Katholieke Péter Pázmány-Universiteit

Niet-geaccrediteerde privé-universiteiten

Charles Molnar University, Szeged
Charles Molnaruniversiteit

Hogescholen

Eötvös József Főiskola, Frankenstadt
József Eötvöshogeschool

Privéhogescholen

Adventista Teológiai Főiskola, Boedapest
Theologische Hogeschool van de Adventisten

Apor Vilmos Katolikus Főiskola, Waitzen
Katholieke Vilmos Aporhogeschool

A Tan Kapuja Buddhista Főiskola, Boedapest
Boeddhistische Hogeschool "De poort van de kennis"

Baptista Teológiai Akadémia, Boedapest
Baptistische Theologische Academie

Bhaktivedanta Hittudományi Főiskola, Boedapest
Theologische Bhaktivedantahogeschool

Brenner János Hittudományi Főiskola, Raab
Theologische János Brennerhogeschool

Budapesti Kortárstánc Fõiskola, Boedapest
Boedapestse Hogeschool voor Hedendaagse Dans

Egri Hittudományi Főiskola, Erlau
Theologische Hogeschool van Erlau

Esztergomi Hittudományi Főiskola, Gran
Theologische Hogeschool van Gran

Gábor Dénes Főiskola, Boedapest en Fock
Dénes Gáborhogeschool

Pápai Református Teológiai Akadémia, Poppa
Hervormde Theologische Academie van Poppa

Pécsi Püspöki Hittudományi Főiskola, Fünfkirchen
Bisschoppelijke Theologische Hogeschool van Fünfkirchen

Pünkösdi Teológiai Főiskola, Boedapest
Theologische Hogeschool van de Pinksterkerk

Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola, Boedapest
Theologische Sapientiahogeschool voor Monniken

Sárospataki Református Teológiai Akadémia, Potok am Bodroch
Hervormde Theologische Academie van Potok am Bodroch

Sola Scriptura Lelkészképző és Teológiai Főiskola, Boedapest
Sola Scriptura-Hogeschool voor Theologie en Priesteropleidingen

Szent Atanáz Görögkatolikus Hittudományi Főiskola, Birkenkirchen
Grieks-Katholieke Theologische Sint-Athanasiushogeschool

Szent Bernát Hittudományi Főiskola, Sirtz
Theologische Sint-Bernardushogeschool

Szent Pál Akadémia, Boedapest
Sint-Paulusacademie

Tomori Pál Főiskola, Kollotschau
Pál Tomorihogeschool

Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola, Weissbrun
Aartsbisschoppelijke Theologische Hogeschool van Weissbrun

Wekerle Sándor Üzleti Főiskola, Boedapest
Sándor Wekerle-Handelshogeschool

Wesley János Lelkészképző Főiskola, Boedapest
John Wesley-Hogeschool voor Priesteropleidingen

Ierland

Universiteiten

Dublin City University / Ollscoil Chathair Bhaile Átha Cliath, Dublin
Stedelijke Universiteit van Dublin

Dublin Institute for Advanced Studies / Institúid Ard-Léinn Bhaile Átha Cliath, Dublin
Dublins Instituut voor Gevorderde Studies

Munster Technological University / Ollscoil Teicneolaíochta na Mumhan, Cork en Tralee
Technologische Universiteit van Munster

National University of Ireland / Ollscoil na hÉireann, Dublin, Cork, Galway, Maynooth, Kilkenny, Shannon en Sligo
Nationale Universiteit van Ierland

Royal Irish Academy of Music / Ceol Acadamh Rioga na hÉireann, Dublin
Koninklijke Ierse Muziekacademie

Technological University Dublin / Ollscoil Teicneolaíochta Bhaile Átha Cliath, Dublin
Technologische Universiteit Dublin

Technological University of the Shannon / Ollscoil Teicneolaíochta don Sionainn, Athlone, Limerick, Thurles, Clonmel en Ennis
Technologische Universiteit van de Shannon

The Open University in the Republic of Ireland [afstandsonderwijs]
Open Universiteit in de Ierse Republiek

University of Dublin / Ollscoil Bhaile Átha Cliath, Dublin, Cork, Galway en Limerick
Universiteit van Dublin

University of Limerick / Ollscoil Luimnigh, Limerick en Thurles
Universiteit van Limerick

Privé-universiteiten

Burren College of Art, Ballyvaughan
Burrenkunstacademie

Church of Ireland Theological Institute, Dublin
Theologisch Instituut van de Ierse Kerk

Free University of Ireland / Saor-Ollscoil nahÉireann, Dublin
Vrije Universiteit van Ierland

Pontifical University Saint Patrick's College / Coláiste Phádraig Mhá Nuad, Maynooth
Pauselijke Universiteit Sint-Patriciushogeschool

Hogescholen

Defence Forces Training Centre, Kildare
Trainingscentrum van de Ierse Verdedigingsmacht

Dundalk Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Dhún Dealgán, Dundalk
Technologisch Instituut van Dundalk

Dún Laoghaire Institute of Art, Design and Technology / Institiúid Ealaine, Deartha agus Teicneolaíochta Dhún Laoghaire, Kingstown
Instituut voor Kunst, Design en Technologie van Kingstown

Galway-Mayo Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta na Gaillimhe-Maigh Eo, Galway, Castlebar, Mountbellew en Letterfrack
Technologisch Instituut van Galway-Mayo

Garda Síochána College, Templemore
Politiehogeschool

Institute of Technology Carlow / Institiúid Teicneolaíochta Ceatharlach, Carlow, Wexford, Wicklow en Dublin
Technologisch Instituut Carlow

Institute of Technology Sligo / Institiúid Teicneolaíochta Sligeach, Sligo
Technologisch Instituut Sligo

Letterkenny Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Leitir Ceanainn, Letterkenny
Technologisch Instituut van Letterkenny

Marino Institute of Education / Institiúid Oideachais Mhuire, Dublin
Pedagogisch Instituut van Marino

Waterford Institute of Technology / Institiúid Teicneolaíochta Phort Láirge, Waterford
Technologisch Instituut van Waterford

Privéhogescholen

American College Dublin, Dublin
Amerikaanse Hogeschool van Dublin

Dorset College Dublin, Dublin
Dorsethogeschool Dublin

Dublin Business School, Dublin
Handelsschool van Dublin

Gaiety School of Acting, Dublin
Blijheidsschool voor Drama

Galway Business School, Galway
Hnadelsschool van Galway

Griffith College, Cork, Dublin en Limerick
Griffithhogeschool

Hibernia College [afstandsonderwijs]
Hiberniahogeschool

International University of Applied Sciences Bad Honnef-Bonn, Dublin en Killarney
Internationale Hogeschool Bad Honnef-Bonn

Irish Academy of Public Relations / The Irish Academy, Blackrock
Ierse Academie voor Public Relations / De Ierse Academie

Irish Bible Institute, Dublin
Iers Bijbelinstituut

Irish Management Institute, Dublin
Iers Instituut voor Management

Kimmage Development Studies Centre, Dublin
Centrum voor Ontwikkelingsstudies van Kimmage

National College of Ireland, Dublin, Cork, Galway, Limerick, Letterkenny, Sligo, Monaghan, Castlebar, Roscrea, Cashel, Tralee, Kilkenny, Carlow, Waterford, Wexford, Wicklow, Bray, Newbridge, Drogheda en Dundalk
Nationale Hogeschool van Ierland

National Tourism Development Agency / Fáilte Ireland, Dublin
Nationaal Agentschap voor de Ontwikkeling van Toerisme

Newman Institute, Ballina
Newmaninstituut

Newpark Music Centre, Blackrock
Muziekcentrum van Newpark

Portobello Institute, Dublin
Portobello-Instituut

Saint Nicholas Montessori College, Kingstown, Cork, Limerick en Galway
Sint-Nicolaashogeschool voor Montessorionderwijs

Saint Patrick's College Carlow, Carlow
Sint-Patriciushogeschool Carlow

Turning Point Institute of Counselling and Psychotherapy Studies, Kingstown
Keerpuntinstituut voor Raadgevende en Psychotherapeutische Studies

IJsland

Universiteiten

Háskólasetur Vestfjarða, Ísafjörður
Universitair Centrum van de Westfjorden

Háskóli Íslands, Reykjavík, Laugarvatn, Hornafjörður, Húsavík, Sandgerði, Stykkishólmur, Bolungarvík, Egilsstaðir, Skagaströnd, Selfoss en Rangárþing ytra
Universiteit van IJsland

Háskólinn á Akureyri, Akureyri
Universiteit van Akureyri

Landbúnaðarháskoli Íslandi, Borgarnes, Hveragerði en Reykjavík
Landbouwuniversiteit van IJsland

United Nations University / Háskóli Sameinuðu þjóðanna, Reykjavík, Akureyri, Hólar en Ísafjörður
Universiteit van de Verenigde Naties

Privé-universiteiten

Háskólinn á Bifröst, Borgarnes
Universiteit van Bifröst

Háskólinn í Reykjavík, Reykjavík
Universiteit van Reykjavík

Listaháskóli Íslands, Reykjavík
IJslandse Kunstacademie

Hogescholen

Hólaskóli – Háskólinn á Hólum, Hólar, Skagafjörður en Blönduós
Hogeschool van Hólar

Privéhogescholen

Keilir miðstöð vísinda, fræða og atvinnulífs, Reykjanesbær
Keiliscentrum voor Wetenschap, Onderwijs en Nijverheid

Kvikmyndaskóli Íslands, Reykjavík
IJslandse Filmschool

Italië

Universiteiten

Abdus Salam International Centre for Theoretical Physics, Triëst
Internationaal Abdoes Salamcentrum for Theoretische Natuurkunde

Accademia Albertina di Belle Arti, Turijn
Albrecht-Academie voor Schone Kunsten

Accademia Carrara di Belle Arti, Bergamo
Carrara-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Cignaroli, Verona
Cignaroli-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti dell'Aquila, L'Aquila
Academie voor Schone Kunsten van L'Aquila

Accademia di Belle Arti di Bari, Bari en Mola di Bari
Academie voor Schone Kunsten van Bari

Accademia di Belle Arti di Bologna, Bologna
Academie voor Schone Kunsten van Bologna

Accademia di Belle Arti di Brera, Milaan
Brera-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Carrara, Carrara
Academie voor Schone Kunsten van Carrara

Accademia di Belle Arti di Catania, Catania
Academie voor Schone Kunsten van Catania

Accademia di Belle Arti di Catanzaro, Catanzaro
Academie voor Schone Kunsten van Catanzaro

Accademia di Belle Arti di Cuneo, Cuneo
Academie voor Schone Kunsten van Cuneo

Accademia di Belle Arti di Firenze, Florence
Florentijnse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Foggia, Foggia
Academie voor Schone Kunsten van Foggia

Accademie di Belle Arti di Frosinone, Frosinone
Academie voor Schone Kunsten van Frosinone

Accademia di Belle Arti di Lecce, Lecce
Academie voor Schone Kunsten van Lecce

Accademia di Belle Arti di Macerata, Macerata
Academie voor Schone Kunsten van Macerata

Accademia di Belle Arti di Napoli, Napels
Napolitaanse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Palermo, Palermo
Palermitaanse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Ravenna, Ravenna
Academie voor Schone Kunsten van Ravenna

Accademia di Belle Arti di Reggio di Calabria, Reggio di Calabria
Academie voor Schone Kunsten van Reggio di Calabria

Accademia di Belle Arti di Roma, Rome
Romeinse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti di Urbino, Urbino
Academie voor Schone Kunsten van Urbino

Accademia di Belle Arti di Venezia, Venetië
Venetiaanse Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Mario Sironi, Sassari
Mario Sironi-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Pietro Vannucci, Perugia
Pietro Vannucci-Academie voor Schone Kunsten

Accademia Ligustica di Genova, Genua
Ligurische Academie van Genua

Accademia Navale, Livorno
Marineacademie

Accademia Nazionale d'Arte Drammatica Silvio d'Amico, Rome
Nationale Silvio d'Amico-Academie voor Toneelkunst

Accademia Nazionale di Danza, Rome
Nationale Dansacademie

Conservatorio Agostino Steffani, Castelfranco Veneto
Agostino Steffaniconservatorium

Conservatorio Alfredo Cassella, L'Aquila
Alfredo Cassellaconservatorium

Conservatorio Antonio Buzzola, Adria
Antonio Buzzolaconservatorium

Conservatorio Antonio Scontrino, Trapani
Antonio Scontrinoconservatorium

Conservatorio Antonio Vivaldi, Alessandria
Antonio Vivaldiconservatorium

Conservatorio Arcangelo Corelli, Messina
Arcangelo Corelliconservatorium

Conservatorio Arrigo Boito, Parma
Arrigo Boitoconservatorium

Conservatorio Arrigo Pedrollo, Vicenza
Arrigo Pedrolloconservatorium

Conservatorio Benedetto Marcello, Venetië
Benedetto Marcelloconservatorium

Conservatorio Bruno Maderna, Cesena
Bruno Madernaconservatorium

Conservatorio Cesare Pollini, Padua
Cesare Polliniconservatorium

Conservatorio Claudio Monteverdi di Bolzano / Claudio-Monteverdi-Konservatorium Bozen, Bolzano
Claudio Monteverdiconservatorium

Conservatorio Domenico Cimarosa, Avellino
Domenico Cimarosaconservatorium

Conservatorio Egidio Duni, Matera
Egidio Duniconservatorium

Conservatorio Evaristo Felico Dall'Abaco, Verona
Evaristo Felico Dall'Abacoconservatorium

Conservatorio Fausto Torrefranca, Vibo Valentia
Fausto Torrefrancaconservatorium

Conservatorio Francesco Bonporti, Trente en Riva del Garda
Francesco Bonporticonservatorium

Conservatorio Francesco Cilea, Reggio di Calabria
Francesco Cileaconservatorium

Conservatorio Francesco Morlacchi, Perugia
Francesco Morlacchiconservatorium

Conservatorio Gesualdo da Venosa, Potenza
Gesualdo da Venosa-Conservatorium

Conservatorio Ghedini, Cuneo
Ghediniconservatorium

Conservatorio Giacomo Puccini, La Spezia
Giacomo Pucciniconservatorium

Conservatorio Giambattista Pergolesi, Fermo
Giambattista Pergolesiconservatorium

Conservatorio Gioacchino Rossini, Pesaro
Gioacchino Rossiniconservatorium

Conservatorio Giovanbattista Martini, Bologna
Giovanbattista Martiniconservatorium

Conservatorio Giovanni Martucci, Salerno
Giovanni Martucciconservatorium

Conservatorio Giovanni Pierluigi da Palestrina, Cagliari
Giovanni Pierluigi da Palestrina-Conservatorium

Conservatorio Girolamo Frescobaldi, Ferrara
Girolamo Frescobaldiconservatorium

Conservatorio Giuseppe Nicolini, Piacenza
Giuseppe Nicoliniconservatorium

Conservatorio Giuseppe Tartini, Triëst
Giuseppe Tartiniconservatorium

Conservatorio Giuseppe Verdi di Como, Como
Giuseppe Verdiconservatorium van Como

Conservatorio Giuseppe Verdi di Milano, Milaan
Giuseppe Verdiconservatorium van Milaan

Conservatorio Giuseppe Verdi di Torino, Turijn
Giuseppe Verdiconservatorium van Turijn

Conservatorio Guido Cantelli, Novara
Guido Cantelliconservatorium

Conservatorio Jacopo Tomadini, Udine
Jacopo Tomadiniconservatorium

Conservatorio Licinio Refice, Frosinone
Licinio Reficeconservatorium

Conservatorio Lorenzo Perosi, Campobasso
Lorenzo Perosiconservatorium

Conservatorio Luca Marenzio, Brescia en Darfo-Boario Terme
Luca Marenzioconservatorium

Conservatorio Lucio Campiani, Mantua
Lucio Campianiconservatorium

Conservatorio Luigi Canepa, Sassari
Luigi Canepaconservatorium

Conservatorio Luigi Cherubini, Florence
Luigi Cherubiniconservatorium

Conservatorio Luisa D'Annunzio, Pescara
Luisa D'Annunzioconservatorium

Conservatorio Nicola Sala, Benevento
Nicola Salaconservatorium

Conservatorio Niccolò Paganini, Genua
Niccolò Paganiniconservatorium

Conservatorio Niccolò Piccinni, Bari
Niccolò Piccinniconservatorium

Conservatorio Nino Rota, Monopoli
Nino Rotaconservatorium

Conservatorio Ottorino Respighi, Latina
Ottorino Respighiconservatorium

Conservatorio San Pietro a Majella, Napels
San Pietro a Majella-Conservatorium

Conservatorio Santa Cecilia, Rome
Sint-Ceciliaconservatorium

Conservatorio Stanislao Giacomantonio, Cosenza
Stanislao Giacomantonioconservatorium

Conservatorio Tito Schipa, Lecce en Ceglie Messapica
Tito Schipaconservatorium

Conservatorio Umberto Giordano, Foggia en Rodi Garganico
Umberto Giordanoconservatorium

Conservatorio Vincenzo Bellini, Palermo
Vincenzo Belliniconservatorium

IMT School for Advanced Studies Lucca, Lucca
IMT-school voor Gevorderde Studies in Lucca

Istituto Musicale della Valle d'Aosta / Conservatoire de la Vallée d'Aoste, Aosta
Muziekinstituut van de Vallei van Aosta

Istituto Superiore di Studi Musicali Achille Peri, Reggio nell'Emilia
Hoger Achille Peri-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Claudio Merulo, Castelnuovo ne' Monti
Hoger Claudio Merulo-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Gaetano Braga, Teramo
Hoger Gaetano Braga-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Gaetano Donizetti, Bergamo
Hoger Gaetano Donizetti-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giacomo Puccini, Gallarate
Hoger Giacomo Puccini-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giambattista Pergolesi, Ancona
Hoger Pergolesi-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giovanni Paisiello, Tarente
Hoger Giovanni Paisiello-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giulio Briccialdi, Terni
Hoger Giulio Briccialdi-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Giuseppe Verdi, Ravenna
Hoger Giuseppe Verdi-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Luigi Boccherini, Lucca
Hoger Luigi Boccherini-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Orazio Vecchi ed Antonio Tonelli, Modena en Carpi
Hoger Orazio Vecchi- en Antonio Tonelli-Instituut voor Muziekstudies

Istituto Superiore di Studi Musicali Pietro Mascagni, Livorno
Hoger Pietro Mascagni-Instituut voor Muziek

Istituto Superiore di Studi Musicali Rinaldo Franci, Siënna
Hoger Rinaldo Franci-Instituut voor Muziek

Istituto Superiore di Studi Musicali Vincenzo Bellini di Caltanissetta, Caltanissetta
Hoger Vincenzo Bellini-Instituut voor Muziek van Caltanissetta

Istituto Superiore di Studi Musicali Vincenzo Bellini di Catania, Catania
Hoger Vincenzo Bellini-Instituut voor Muziek van Catania

Istituto Superiore per le Industrie Artistiche di Faenza, Faënza
Hoger Instituut voor de Kunstnijverheid van Faënza

Istituto Superiore per le Industrie Artistiche di Firenze, Florence
Florentijns Hoger Instituut voor de Kunstnijverheid

Istituto Superiore per le Industrie Artistiche di Roma, Rome en Pescara
Romeins Hoger Instituut voor de Kunstnijverheid

Istituto Superiore per le Industrie Artistiche di Urbino, Urbino
Hoger Instituut voor de Kunstnijverheid van Urbino

Istituto Universitario di Architettura di Venezia, Venetië
Venetiaanse Universitaire Instelling voor Architectuur

NATO Defense College / Collège de défense de l'OTAN, Rome
Verdedigingshogeschool van de NAVO

Politecnico di Bari, Bari, Tarente, Foggia en Corato
Technische Universiteit van Bari

Politecnico di Milano, Milaan, Cremona, Como, Lecco, Piacenza en Mantua
Technische Universiteit van Milaan

Politecnico di Torino, Turijn, Biella, Mondovì en Verrès
Technische Universiteit van Turijn

Scuola Internazionale Superiore di Studi Avanzati, Triëst
Internationale Hogeschool voor Gevorderde Studies

Scuola Nazionale dell'Amministrazione, Rome
Nationale School voor Openbaar Bestuur

Scuola Normale Superiore, Pisa en Florence
Hogere Normaalschool

Scuola Superiore Sant'Anna, Pisa, Pontedera en Volterra
Sint-Annahogeschool

Scuola Superiore di Perfezionamento per le Forze di polizia, Rome
Perfectioneringshogeschool voor de Politiemachten

Università cà Foscari di Venezia, Venetië en Treviso
Foscari-Universiteit van Venetië

Università degli Studi della Basilicata, Potenza en Matera
Universiteit van Basilicata

Università degli Studi della Campania Luigi Vanvitelli, Caserta, Aversa, Santa Maria Capua Vetere, Napels en Capua
Luigi Vanvitelli-Universiteit van Campanië

Università degli Studi dell'Aquila, L'Aquila, Teramo, Avezzano, Sulmona, Rome, Rieti, Motta di Livenza en Perugia
Universiteit van L'Aquila

Università degli Studi della Tuscia, Viterbo en Cittaducale
Universiteit van Tuscia

Università degli Studi dell'Insubria, Varese, Como, Bosisio Parini en Busto Arsizio
Universiteit van Insubria

Università degli Studi del Molise, Campobasso, Isernia, Pesche en Termoli
Universiteit van Molise

Università degli Studi del Piemonte Orientale Amedeo Avogadro, Vercelli, Novara, Alessandria, Asti, Casale Monferrato, Biella, Verbania, Tortona en Fossano
Amedeo Avogadro-Universiteit van Oost-Piëmont

Università degli Studi del Sannio, Benevento en Buonalbergo
Universiteit van Samnium

Università degli Studi di Bari Aldo Moro, Bari, Tarente en Brindisi
Aldo Moro-Universiteit van Bari

Università degli Studi di Bergamo, Bergamo en Dalmine
Universiteit van Bergamo

Università degli Studi di Brescia, Brescia, Cremona, Mantua, Esine, Desenzano del Garda en Chiari
Universiteit van Brescia

Università degli Studi di Cagliari, Cagliari, Monserrato, Nuoro, Oristano en Iglesias
Universiteit van Cagliari

Università degli Studi di Cassino e del Lazio Meridionale, Cassino, Terracina, Frosinone, Sora en Atina
Universiteit van Cassino en Zuid-Latium

Università degli Studi di Catania, Catania, Syracuse en Ragusa
Universiteit van Catania

Università degli Studi di Ferrara, Ferrara, Bozen, Pieve di Cento, Rovigo, Rovereto, Codigoro en Cotignola
Universiteit van Ferrara

Università degli Studi di Firenze, Florence, Pistoia, Prato, Empoli, Figline Valdarno, San Casciano in Val di Pesa, San Giovanni Valdarno, Borgo San Lorenzo en Lagonegro
Universiteit van Florence

Università degli Studi di Foggia, Foggia, Lucera, San Severo, Manfredonia, Cerignola en San Giovanni Rotondo
Universiteit van Foggia

Università degli Studi di Genova, Genua, La Spezia, Acqui Terme, Savona, Imperia, Chiavari en Pietra Ligure
Universiteit van Genua

Università degli Studi di Macerata, Macerata, Fermo, Civitanova Marche en Iesi
Universiteit van Macerata

Università degli Studi di Messina, Messina, Taormina, Syracuse, Noto, Priolo Gargallo, Caltagirone, Enna en Reggio di Calabria
Universiteit van Messina

Università degli Studi di Milano, Milaan, Crema, San Donato Milanese, Segrate, Lodi, Edolo, Torrazza Coste, Cernusco sul Naviglio, Mantua, Bosisio Parini en Gargnano
Universiteit van Milaan

Università degli Studi di Milano-Bicocca, Milaan, Monza, Lissone, Vedano al Lambro, Sondrio, Lecco en Bergamo
Universiteit van Milaan-Bicocca

Università degli Studi di Modena e Reggio nell'Emilia, Modena en Reggio nell'Emilia
Universiteit van Modena en Reggio nell'Emilia

Università degli Studi di Napoli Federico II, Napels en Portici
Frederik II-Universiteit van Napels

Università degli Studi di Napoli L'Orientale, Napels
Napolitaanse Universiteit voor Oosterse Studies

Università degli Studi di Napoli Parthenope, Napels
Napolitaanse Parthenope-Universiteit

Università degli Studi di Padova, Padua, Vicenza, Feltre, Conegliano, Mirano, Rovigo, Treviso, Legnaro, Bressanone, Asiago, Venetië, Chioggia, Verona, Portogruaro, Montecchio Precalcino en Santorso
Universiteit van Padua

Università degli Studi di Palermo, Palermo, Caltanissetta, Erice, Marsala, Agrigente, Cefalù, Petralia Soprana en Petralia Sottana
Universiteit van Palermo

Università degli Studi di Parma, Parma
Universiteit van Parma

Università degli Studi di Pavia, Pavia, Cremona, Vigevano en Mantua
Universiteit van Pavia

Università degli Studi di Perugia, Perugia, Terni, Assisië, Foligno en Narni
Universiteit van Perugia

Università degli Studi di Roma Foro Italico, Rome
Universiteit van Rome – Italisch Forum

Università degli Studi di Roma La Sapienza, Rome, Latina, Civitavecchia en Rieti
Universiteit van Rome – De Wijsheid

Università degli Studi di Roma Tor Vergata, Rome, Tivoli, Sora, Ceccano, Monterotondo en Subiaco
Universiteit van Rome – Tor Vergata

Università degli Studi di Roma Tre, Rome
Universiteit van Rome – 3

Università degli Studi di Salerno, Fisciano, Salerno, Baronissi en Avellino
Universiteit van Salerno

Università degli Studi di Sassari, Sassari, Alghero, Nuoro en Oristano
Universiteit van Sassari

Università degli Studi di Siena, Siënna, Arezzo en Grosseto
Universiteit van Siënna

Università degli Studi di Teramo, Teramo, Atri, Mosciano Sant'Angelo, Giulianova en Avezzano
Universiteit van Teramo

Università degli Studi di Torino, Turijn, Savigliano, Orbassano, Aosta, Cuneo, Alba, Asti, Biella, Moretta en Grugliasco
Universiteit van Turijn

Università degli Studi di Trento, Trente, Rovereto, Povo, Mattarello en San Michele all'Adige
Universiteit van Trente

Università degli Studi di Trieste, Triëst, Pordenone, Gorizia en Portugruaro
Universiteit van Triëst

Università degli Studi di Udine, Udine, Pordenone, Gorizia, Pagnacco, Gemona del Friuli en Cormòns
Universiteit van Udine

Università degli Studi di Urbino Carlo Bo, Urbino, Fano en Pesaro
Carlo Bo-Universiteit van Urbino

Università degli Studi di Verona, Verona, Rovereto, Bolzano, Trente, Vicenza, Legnago en Canazei
Universiteit van Verona

Università degli Studi Gabriele d'Annunzio, Chieti, Pescara, Lanciano, Torre de' Passeri, Torrevecchia Teatina en Vasto
Gabriele d'Annunzio-Universiteit

Università degli Studi Magna Græcia di Catanzaro, Catanzaro en Roccelletta di Borgia
Universiteit van Catanzaro Groot-Griekenland

Università degli Studi Mediterranea di Reggio di Calabria, Reggio di Calabria en Gallina
Middellandse-Zee-Universiteit van Reggio di Calabria

Università della Calabria, Rende en Crotone
Universiteit van Calabrië

Università della Valle d'Aosta / Université de la Vallée d'Aoste, Aosta en Saint-Christophe
Universiteit van de Vallei van Aosta

Università del Salento, Lecce, Cavallino, Mesagne, Monteroni di Lecce en Brindisi
Universiteit van de Salento

Università di Bologna, Bologna, Ravenna, Cesena, Rimini, Imola, Ozzano dell'Emilia, Forlì, Faënza, Cesenatico en Reggio nell'Emilia
Universiteit van Bologna

Università di Camerino, Camerino, Matelica, Ascoli Piceno, Fabriano, San Benedetto del Tronto en Recanati
Universiteit van Camerino

Università di Pisa, Pisa, Lucca en Piombino
Universiteit van Pisa

Università per Stranieri di Perugia, Perugia
Universiteit voor Buitenlanders

Università per Stranieri di Siena, Siënna
Universiteit van Siënna voor Buitenlanders

Università Politecnica delle Marche, Ancona, Fermo, Ascoli Piceno, Macerata, Pesaro en San Benedetto del Tronto
Technische Universiteit van de Marken

Geaccrediteerde privé-universiteiten

Accademia di Belle Arti di Sanremo, Sanremo
Academie voor Schone Kunsten van Sanremo

Accademia di Belle Arti e di Restauro di San Martino delle Scale, San Martino delle Scale
Academie voor Schone Kunsten en Restauratie van San Martino delle Scale

Accademia di Belle Arti e Restauro Nike di Catania, Catania
Nikè-Academie voor Schone Kunsten en Restauratie van Catania

Accademia di Belle Arti Fidia, Stefanaconi
Fidia-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Kandinskij, Trapani
Kandinskij-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Lorenzo da Viterbo, Viterbo
Lorenzo da Viterbo-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Michelangelo, Agrigente
Michelangelo-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Picasso, Palermo
Picasso-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Rosario Gagliardi, Syracuse
Rosario Gagliardi-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Belle Arti Santa Giulia, Brescia
Sint-Julia-Academie voor Schone Kunsten

Accademia di Design e Arte Visive, Sant'Agata li Battiati
Academie voor Design en Beeldende Kunsten

Accademia Europea di Arti e Media, Milaan en Novara
Europese Academie voor Kunst en Media

Accademia Internazionale di Musica e Arte, Roma
Internationale Academie voor Muziek en Kunst

Accademia Italiana, Florence en Rome
Italiaanse Academie

Accademia Mediterranea di Belle Arti, Messina
Middellandse-Zeeacademie voor Schone Kunsten

Accademia Meditarranea di Ragusa, Ragusa
Middellandse-Zeeacademie van Ragusa

Accademia Nazionale del Jazz, Siënna
Nationale Jazzacademie

Campo Universitario CIELS, Padua
Universitaire Campus CIELS

Facoltà Pentecostale di Scienze Religiose, Bellizzi
Faculteit voor Godsdienstwetenschap van de Pinksterkerken

Facoltà Valdese di Teologia, Rome
Waldenzische Faculteit voor Godgeleerdheid

Fondazione Milano, Milaan
Stichting Milaan

Freie Universität Bozen / Libera Università di Bolzano, Bolzano, Bressanone en Brunico
Vrije Universiteit van Bolzano

Humanitas University, Pieve Emanuele
Humanitasuniversiteit

International University College of Turin, Turijn
Internationaal Universitair Centrum van Turijn

Istituto Avventista di Cultura Biblica Villa Aurora, Florence
Adventistisch Villa Aurora-Instituut voor Bijbelse Cultuur

Istituto di Formazione di Operatori Aziendali, Reggio nell'Emilia
Vormingsinstituut voor Handelsoperatoren

Istituto Europeo di Design, Milaan, Cagliari, Como, Florence, Rome, Turijn en Venetië
Europees Ontwerpinstituut

Istituto Universitario di Lingue Moderne, Milaan
Universitaire Instelling voor Moderne Talen

Istituto Universitario Europeo, Florence
Europese Universitaire Instelling

Libera Accademia di Belle Arti, Brescia, Rimini, Florence en Torbole sul Garda
Vrije Academie voor Schone Kunsten

Libera Accademia di Belle Arti di Roma, Rome
Romeinse Vrije Academie voor Schone Kunsten

Libera Università del Cinema, Rome
Vrije Filmuniversiteit

Libera Università Internazionale degli Studi Sociali Guido Carli, Rome
Internationale Vrije Guido Carli-Universiteit voor Sociale Studies

Libera Università Maria Santissima Assunta, Rome en Palermo
Vrije Universiteit Heilige Maria-ten-Hemel-Opgenomen

Libera Università Mediterranea Jean Monnet, Casamassima
Vrije Mediterrane Jean Monnet-Universiteit

MIB School of Management, Triëst
MIB-Managementschool

Nuova Accademia di Belle Arti, Milaan
Nieuwe Academie voor Schone Kunsten

Nuova Università del Cinema e della Televisione, Rome
Nieuwe Universiteit voor Film en Televisie

Politecnico Internazionale Scientia et Ars, Vibo Valentia en Feroleto Antico
Internationale Technische Hogeschool Scientia et Ars

Saint Louis College of Music, Rome
Sint-Lodewijkshogeschool voor Muziek

Scuola di Musica di Fiesole, Fiesole
Muziekschool van Fiesole

Scuola di Specializzazione in Psicoterapia del Centro Berne, Milaan
School voor Specialisatie in Psychotherapie van het Bernecentrum

Scuola Leonardo da Vinci, Rome, Florence en Siënna
Leonardo da Vincischool

Scuola Lorenzo de' Medici, Florence
Leonardo de' Medicischool

Scuola per Assistenti Sociali F. Stagno D'Alcontres, Modica
Stagno D'Alcontresschool voor Maatschappelijke Assistenten

Scuola Superiore per Mediatori Linguistici, Pisa
Hogeschool voor Taalkundige Bemiddelaars

Scuola Superiore per Mediatori Linguistici Carlo Bo, Milaan, Rome, Bologna, Florence en Bari
Carlo Bohogeschool voor Taalkundige Bemiddelaars

Università Campus Biomedico di Roma, Rome
Universiteit Romeinse Biomedische Campus

Università Carlo Cattaneo, Castellanza
Carlo Cattaneo-Universiteit

Università Cattolica del Sacro Cuore, Milaan, Rome, Brescia, Piacenza en Cremona
Katholieke Heilig-Hartuniversiteit

Università Commerciale Luigi Bocconi, Milaan
Handelsuniversiteit Luigi Bocconi

Università degli Studi Guglielmo Marconi, Rome
Guglielmo Marconi-Universiteit

Università degli Studi Internazionali di Roma, Rome
Romeinse Universiteit voor Internationale Studies

Università degli Studi Kore di Enna, Enna
Kore-Universiteit van Enna

Università degli Studi Suor Orsola Benincasa, Napels
Zuster Ursula Benincasa-Universiteit

Università di Scienze Gastronomiche, Bra en Colorno
Universiteit voor Gastronomische Wetenschappen

Università Europea di Roma, Rome
Europese Universiteit van Rome

Università Niccolò Cusano, Rome
Niccolò Cusano-Universiteit

Università per Stranieri Dante Alighieri, Reggio di Calabria
Dante Alighieri-Universiteit voor Buitenlanders

Università Popolare degli Studi di Milano, Milaan
Volksuniversiteit van Milaan

Università Sigmund Freud, Milaan
Sigmund Freuduniversiteit

Università Telematica Internazionale Uninettuno [afstandsonderwijs]
Internationale Open Uninettuno-Universiteit

Università Telematica Leonardo da Vinci [afstandsonderwijs]
Open Leonardo da Vinci-Universiteit

Università Telematica Pegaso [afstandsonderwijs]
Open Pegasusuniversiteit

Università Telematica Unitelma Sapienza [afstandsonderwijs]
Open Unitelma Sapienza-Universiteit

Università Vita-Salute San Raffaele, Segrate, Milaan en Cesano Maderno
Sint-Rafaëluniversiteit voor Levens- en Gezondheidswetenschappen

Kerkelijke universiteiten

Facoltà di Diritto Canonico San Pio X, Venetië
Sint-Pius X-Faculteit voor Kerkelijk Recht

Facoltà Teologica dell'Emilia-Romagna, Bologna, Reggio nell'Emilia, Piacenza, Modena, Parma, Rimini en Forlì
Theologische Faculteit van Emilia-Romagna

Facoltà Teologica dell'Italia Centrale, Florence en Camaiore
Theologische Faculteit van Midden-Italië

Facoltà Teologica dell'Italia Settentrionale, Milaan, Turijn (*), Genua, Alessandria, Bergamo, Brescia, Como, Lodi, Cremona, Fossano, Novara, La Spezia en Ventimiglia
Theologische Faculteit van Noord-Italië

Facoltà Teologica del Triveneto, Padua, Pordenone, Trente, Treviso, Vittorio Veneto, Pagnacco, Bressanone, Udine, Verona, Portugruaro, Vicenza en Belluno
Theologische Faculteit van de Drie Venetiën

Facoltà Teologica Pugliese, Bari, Molfetta, Lecce, Foggia, Conversano, Tarente en Trani
Theologische Faculteit van Apulië

Istituto di Liturgia Pastorale, Padua
Instituut voor Pastorale Liturgie

Istituto di Scienze Religiose Unus Magister di Crotone, Crotone
Instituut voor Godsdienstwetenschappen Unus Magister van Crotone

Istituto di Studi Ecumenici San Bernardino, Venetië
Sint-Bernardinstituut voor Oecumenische Studies

Istituto Superiore di Scienze Religiose San Pio X, Chieti en Vasto
Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen Pius X

Istituto Universitario Sophia, Figline e Incisa Valdarno
Universitair Sophia-Instituut

Philosophisch-Theologische Hochschule Brixen / Studio Teologico Accademico di Bressanone, Bressanone, Bolzano en Trente
Theologische Hogeschool van Bressanone

Pontifical Beda College, Rome
Pauselijk Bedacollege

Pontifical Irish College, Rome
Pauselijk Iers College

Pontifical North American College, Rome
Pauselijk Noord-Amerikaans College

Pontifical Scots College, Rome
Pauselijk Schots College

Pontificia Facoltà di Scienze dell'Educazione Auxilium, Rome
Pauselijke Auxiliumfaculteit voor Opvoedkundige Wetenschappen

Pontificia Facoltà Teologica della Sardegna, Cagliari, Sassari en Villacidro
Pauselijke Theologische Faculteit van Sardinië

Pontificia Facoltà Teologica dell'Italia Meridionale, Napels, Potenza, Capua, Castellammare, Catanzaro, Cosenza, Reggio di Calabria, Salerno, Vallo della Lucania, Avellino, Cerreto Sannita, en Piedimonte Matese
Pauselijke Theologische Faculteit van Zuid-Italië

Pontificia Facoltà Teologica di Sicilia, Palermo, Catania, Caltanissetta, Agrigente, Ragusa, Cefalù, Rocca en Acireale
Pauselijke Theologische Faculteit van Sicilië

Pontificia Facoltà Teologica Marianum, Rome en Vicenza
Pauselijke Theologische Faculteit Marianum

Pontificia Facoltà Teologica San Bonaventura, Rome
Pauselijke Theologische Faculteit Sint-Bonaventura

Pontificia Facoltà Teologica Teresianum, Rome
Pauselijke Theologische Faculteit Teresianum

Pontificia Università Antonianum, Rome
Pauselijke Universiteit Antonianum

Pontificia Università della Santa Croce, Rome
Pauselijke Heilig-Kruisuniversiteit

Pontificia Università Gregoriana, Rome
Pauselijke Gregoriusuniversiteit

Pontificia Università Lateranense, Rome, Ancona, Fermo, Chieti, Assisië, Pisa, Modena, Campobasso, L'Aquila en Verona
Pauselijke Universiteit van Lateranen

Pontificia Università San Tommaso d'Aquino, Rome, Bari en Bologna
Pauselijk Sint-Thomas-van-Aquino-Universiteit

Pontificia Università Urbaniana, Rome
Pauselijke Urbanusuniversiteit

Pontificio Ateneo Regina Apostolorum, Rome
Pauselijk Atheneum Regina Apostolorum

Pontificio Ateneo Sant'Anselmo, Rome
Pauselijk Atheneum Sint-Anselmus

Pontificio Istituto Ambrosiano di Musica Sacra, Milaan
Pauselijk Ambrosiusinstituut voor Kerkmuziek

Pontificio Istituto Biblico, Rome
Pauselijk Bijbelinstituut

Pontificio Istituto di Archeologia Cristiana, Rome
Pauselijk Instituut voor Christelijke Archeologie

Pontificio Istituto di Musica Sacra, Rome
Pauselijk Instituut voor Kerkmuziek

Pontificio Istituto di Studi Arabi e d'Islamistica, Rome
Pauselijk Instituut voor Arabistiek en Islamkunde

Pontificio Istituto Orientale, Rome
Pauselijk Instituut voor het Oosten

Pontificio Seminario Romano Maggiore, Rome
Pauselijk Romeins Groot-Seminarie

Pontificium Collegium Germanicum et Hungaricum de Urbe, Rome
Pauselijk Duits en Hongaars College van Rome

Séminaire français de Rome, Rome
Frans Seminarie van Rome

Università Pontificia Salesiana, Rome, Turijn en Messina
Pauselijke Universiteit van de Salesianen

Venerable English College, Rome
Edelachtbaar Engels College

Niet geaccrediteerde privé-universiteiten

Accademia Internazionale d'Alta Moda e d'Arte del Costume, Rome
Internationale Academie voor Mode en Kledingkunst

American University of Rome, Rome
Amerikaanse Universiteit van Rome

Centro di Tecnologia Universitaria Straniera, Palermo, Trapani en Caltanissetta
Centrum voor Buitenlandse Universitaire Technologie

Domus Academy, Milaan
Domusacademie

École française de Rome, Rome
Franse School van Rome

European Academy, Bolzano
Europese Academie

European School of Economics, Lucca, Rome, Milaan, Bari, Bologna, Catania, Vicenza, Napels, Genua, Cagliari
Europese School voor Economie

Facoltà Battista di Teologia, Alatri
Baptistische Theologische Faculteit

Facoltà di Teologia Ortodossa San Massimo Confessore, Ravenna
Orthodoxe Theologische Faculteit Sint-Maximus Confessor

Istituto di formazione evangelica e documentazione, Padua
Instituut voor Evangelische Vorming en Documentatie

Istituto Internazionale di Fashion, Design e Marketing Polimoda, Florence en Prato
Internationaal Polimoda-Instituut voor Mode, Design en Marketing

Istituto Marangoni, Milaan
Marangoni-Instituut

Istituto Niels Stensen, Florence
Niels Stenseninstituut

Istituto per l'Arte e il Restauro Palazzo Spinelli, Florence
Instituut voor Kunst en Restauratie Paleis Spinelli

Istituto Superiore di Osteopatia, Milaan
Hoger Instituut voor Osteopathie

Istitut Pedagogich Ladin, Bolzano, Ortisei en San Leonardo
Ladinisch Pedagogisch Instituut

John Cabot University, Rome
John Cabotuniversiteit

Johns Hopkins University, Bologna
Johns Hopkins-Universiteit

Leibniz Campus, Milaan
Leibnizcampus

Libera Facoltà Teologica Ortodossa San Gregorio Magno, San Felice
Vrije Orthodoxe Theologische Faculteit van de H. Gregorius de Grote

Libera Università di Osteopatia, San Giovanni Teatino
Vrije Universiteit voor Osteopathie

Libera Università Nuorese, Nuoro
Vrije Universiteit van Nuoro

Monash University, Prato
Monashuniversiteit

Scuola di Medicina Omeopatica di Verona, Verona
School voor Homeopathische Geneeskunde van Verona

Scuola Nazionale di Cinema, Rome, Turijn, Milaan en Palermo
Nationale FIlmschool

Università degli studi Europea Franco Ranieri, Villa San Giovanni
Europese Franco Ranieri-Universiteit

Università di Danza e Teatro, Porto Mantovano
Universiteit voor Dans en Toneel

Università Europea per il Turismo, Capaccio en Torre del Greco
Europese Universiteit voor Toerisme

University of Saint Thomas, Rome
Sint-Thomasuniversiteit

Yorker International University, Milaan
Internationale Universiteit van New York

Jersey

Privé-universiteiten

BPP University, Saint Helier
Universiteit van BPP

Institute of Law Jersey, Saint Saviour
Rechtsinstituut van Jersey

Hogescholen

Highlands College, Saint Saviour
Hooglandenhogeschool

Kroatië

Universiteiten

Inter-University Centre, Ragusa
Interuniversitair Centrum

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Essig, Slawonisch-Brod, Đakovo, Neugradiska, Pregrada
Josip Juraj Strossmayeruniversiteit van Essig

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli / Università degli Studi di Pola, Pola
Juraj Dobrila-Universiteit van Pola

Sveučilište Sjever, Koprivnica en Waraschdin
Noorduniversiteit

Sveučilište u Dubrovniku, Ragusa
Universiteit van Ragusa

Sveučilište u Rijeci, Fiume, Abbazia en Zabok
Universiteit van Fiume

Sveučilište u Splitu, Spalato en Makarska
Universiteit van Spalato

Sveučilište u Zadru, Zara en Gospitsch
Universiteit van Zara

Sveučilište u Zagrebu, Agram, Waraschdin, Sisak, Tschakaturn, Petrinja, Bellowar, Koprivnica, Kreuz en Vinkovci
Universiteit van Agram

Privé-universiteiten

Adventističko teološko visoko učilište, Maruševec
Adventistische Hogere Theologische Opleiding

Hrvatsko katoličko sveučilište, Agram
Kroatische Katholieke Universiteit

Sveučilište Libertas, Agram, Ragusa en Kutina
Libertasuniversiteit

Visoko evanđeosko teološko učilište u Osijeku, Essig
Hogere Evangelische Theologische Opleiding van Essig

Hogescholen

Istarsko veleučilište / Università istriana di scienze applicate, Pola
Istrische Hogeschool

Međimursko veleučilište, Tschakowetz
Hogeschool van het Murinsel

Policijska akademija, Agram
Politieacademie

Tehničko veleučilište u Zagrebu, Agram
Technische Hogeschool van Agram

Veleučilište Hrvatsko zagorje Krapina, Krapina
Hogeschool van het Kroatische Binnenland in Krapina

Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru, Vukovar
Lavoslav Ružičkahogeschool van Vukovar

Veleučilište Marko Marulić u Kninu, Knin
Marko Marulićhogeschool van Knin

Veleučilište Nikola Tesla u Gospiću, Gospitsch en Ottocio
Nikola Teslahogeschool van Gospitsch

Veleučilište u Bjelovaru, Bellowar
Hogeschool van Bellowar

Veleučilište u Karlovcu, Karlstadt en Duga Resa
Hogeschool van Karlstadt

Veleučilište u Požegi, Požega
Hogeschool van Požega

Veleučilište u Rijeci, Fiume, Parenzo en Mitterburg
Hogeschool van Fiume

Veleučilište u Šibeniku, Sebenico
Hogeschool van Sebenico

Veleučilište u Slavonskom Brodu, Slawonisch-Brod
Hogeschool van Slawonisch-Brod

Veleučilište Velika Gorica, Velika Gorica
Hogeschool van Velika Gorica

Visoke škole menadžmenta i sigurnosti SECURUS, Pola
SECURUS-Hogeschool voor Management en Veiligheid

Visoka škola za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici, Virovitica
Hogeschool voor Toeristisch Management en Informatica van Virovitica

Visoko gospodarsko učilište u Križevcima, Kreutz
Landbouwhogeschool van Kreutz

Zdravstveno veleučilište, Agram
Hogeschool voor Gezondheidswetenschappen

Privéhogescholen

Edward Bernays – Visoka škola za komunikacijski menadžment, Agram
Edward Bernayshogeschool voor Communicatiemanagement

Europska poslovna škola Zagreb, Agram, Vinkovci en Spalato
Europese Handelsschool Agram

Poslovna akademija Rijeka, Fiume
Handelsacademie PAR

Poslovno veleučilište Zagreb, Agram
Handelshogeschool Agram

Rochester Institute of Technology Croatia, Ragusa en Agram
Technologisch Instituut van Rochester in Kroatië

Veleučilište Baltazar Zaprešić, Zaprešić, Zagreb, Essig en Zaravecchia
Baltazarhogeschool van Zaprešić

Veleučilište VERN, Agram
VERN-Hogeschool

Visoka škola za financijski menadžment, Agram
Hogere School voor Financieel Management

Visoka škola za informacijske tehnologije, Agram
Hogere School voor Informatietechnologie

Visoka škola za inspekcijski i kadrovski menadžment, Spalato
Hogere School voor Inspectie- en Personeelsmanagement

Visoka škola za menadžment i dizajn Aspira, Spalato en Agram
Hogere Aspiraschool voor Management en Design

Visoko učilište Algebra, Agram
Hogere Opleiding Algebra

Visoko učilište Effectus, Agram
Hogere Opleiding Effectus

Zagrebačka škola ekonomije i managementa, Agram
Hogere School voor Economie en Management van Agram

Theologische seminaries

Biskupijsko-misijsko sjemenište Redemptoris Mater, Pola
Bisschoppelijk Seminarie voor de Missie Redemptoris Mater

Богословија Света Три Јерарха, Veglia
Theologisch Seminarie van de H. Drie Koningen

Bogoslovno sjemenište Đakovo, Đakovo
Theologisch Seminarie van Đakovo

Međubiskupijsko sjemenište u Zagrebu, Agram
Interdiocesaan Seminarie van Agram

Letland

Universiteiten

Banku augstskola, Riga
Hogeschool voor het Bankwezen

Daugavpils universitāte, Dünaburg (*)
Universiteit van Dünaburg

Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmija, Riga
Letse Vitols-Muziekacademie

Latvijas kultūras akadēmija, Riga
Letse Academie voor Cultuur

Latvijas lauksaimniecības universitāte, Mitau en Talsen
Landbouwuniversiteit van Letland

Latvijas mākslas akadēmija, Riga en Rositten
Letse Academie voor Schone Kunsten

Latvijas sporta pedagoģijas akadēmija, Riga
Letse Academie voor Lichamelijke Opvoeding

Latvijas universitāte, Riga, Marienburg, Bauske, Wenden, Jakobstadt, Goldingen, Madohn, Tuckum en Windau
Universiteit van Letland

Liepājas universitāte, Libau
Universiteit van Libau

Rēzeknes tehnoloģiju akadēmija, Rositten
Technologische Academie van Rositten

Rīgas Stradiņa universitāte, Riga en Libau
Stradins-Universiteit van Riga

Rīgas tehniskā universitāte, Riga, Dünaburg, Libau, Windau, Wenden en Olai
Technische Universiteit van Riga

Ventspils augstskola, Windau
Hogeschool van Windau

Vidzemes augstskola, Wolmar
Hogeschool van Lijfland

Privé-universiteiten

Baltijas starptautiskā akadēmija / Балтийская международная академия, Riga, Libau, Dünaburg, Rositten, Jakobstadt en Mitau
Internationale Baltische Academie

Biznesa augstskola Turība, Riga, Libau, Wenden, Talsen en Jakobstadt
Handelshogeschool Turiba

Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola / Институт менеджмента информационных систем, Riga en Dünaburg
Hogeschool voor het Beheer van Informatiesystemen

Rīgas juridiskā augstskola, Riga
Juridische Hogeschool van Riga

Rīgas starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola / Рижская международная высшая школа экономики и управления, Riga en Dünaburg
Internationale Hogeschool voor Economie en Bedrijfsbeheer van Riga

Hogescholen

Latvijas juras akadēmija, Riga
Letse Zeevaartacademie

Latvijas nacionālā aizsardzības akadēmija, Riga
Letse Nationale Militaire Academie

Privéhogescholen

Ekonomikas un kultūras augstskola / Высшая школа экономики и культуры, Riga
Hogeschool voor Economie en Cultuur

Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Lutera akadēmija, Riga
Lutheracademie van de Evangelisch-Lutherse Kerk van Letland

Latvijas kristīgā akadēmija, Rigastrand
Letse Christelijke Academie

Relīģijas zinātņu institūts, Riga
Hogeschool voor Godsdienstwetenschappen

Rīgas aeronavigācijas institūts, Riga, Dünaburg en Rositten
Instituut voor Luchtvaartnavigatie van Riga

Rīgas ekonomikas augstskola / Stockholm School of Economics in Riga, Riga
Economische Hogeschool van Riga

Rīgas teoloģijas institūts, Riga
Theologisch Instituut van Riga

Transporta un sakaru institūts, Riga
Instituut voor Vervoer en Telecommunicatie

Hoger beroepsonderwijs

Jēkabpils agrobiznesa koledža, Jakobstadt
Hogere Landbouwschool van Jakobstadt

Liepājas jūrniecības koledža, Libau
Hogere Zeevaartschool van Libau

Malnavas koledža, Malnava
Hogere School van Malnava

Rīgas celtniecības koledža, Riga
Hogere School voor Bouwkunde

Rīgas 1. medicīnas koledža, Riga
Eerste Hogere Medische School van Riga

Rīgas tehniskā koledža, Riga
Hogere Technische School van Riga

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža, Riga
Hogere School voor Brandveiligheid en Burgerbescherming

Valsts policijas koledža, Riga
Nationale Hogere Politieschool

Valsts robežsardzes koledža, Rositten
Nationale Hogere Grenswachtersschool

Privaat hoger beroepsonderwijs

Alberta koledža, Riga
Hogere School Albert van Riga

Biznesa vadības koledža, Riga
Hogere School voor Bedrijfsbeheer

Grāmatvedības un finanšu koledža, Riga, Wolmar, Rositten, Smilten, Madohn, Jakobstadt, Bolwen, Mitau, Dünaburg en Windau
Hogere School voor Boekhouden en Financiën

Juridiskā koledža, Riga, Libau, Wolmar, Windau en Schwanenburg
Hogere Juridische School

Kristīgās vadības koledža, Riga
Christelijke Hogere School voor Leiderschap

Latvijas biznesa koledža, Riga
Letse Hogere Handelsschool

Starptautiskā kosmetoloģijas koledža / Международный косметологический колледж, Riga
Internationale Hogere School voor Cosmetologie

Theologische seminaries

Rīgas garīgais seminārs, Riga
Groot-Seminarie van Riga

Liechtenstein

Universiteiten

Universität Liechtenstein, Vaduz
Universiteit Liechtenstein

Privé-universiteiten

Internationale Akademie der Philosophie im Fürstentum Liechtenstein, Mauren
Internationale Academie voor Wijsbegeerte in het Vorstendom Liechtenstein

Private Universität im Fürstentum Liechtenstein, Triesen
Privé-Universiteit in het Vorstendom Liechtenstein

Hogescholen

Liechtenstein-Institut, Bendern
Liechtensteininstituut

Litouwen

Universiteiten

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Wilna
Litouwse Militaire Academie Generaal Jonas Žemaičias

Kauno technologijos universitetas, Kauen en Ponewiesch
Technologische Universiteit van Kauen

Klaipėdos universitetas, Memel
Universiteit van Memel

Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Wilna en Memel
Litouwse Muziek- en Toneelacademie

Lietuvos sporto universitetas, Kauen
Litouwse Sportuniversiteit

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Kauen
Litouwse Universiteit voor Gezondheidswetenschappen

Mykolo Romerio universitetas, Wilna en Kauen
Mykolas Romerisuniversiteit

Vilniaus dailės akademija, Wilna, Kauen, Memel en Telschen
Academie voor Schone Kunsten van Wilna

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Wilna
Technische Gediminasuniversiteit van Wilna

Vilniaus universitetas, Wilna, Kauen en Schaulen
Universiteit van Wilna

Vytauto Didžiojo universitetas, Kauen, Noreikiškės en Wilna
Vytautas de Grote-Universiteit

Privé-universiteiten

Baltic Management Institute, Wilna
Baltisch Managementinstituut

Еўрапейскі гуманітарны ўніверсітэт, Wilna
Europese Universiteit voor Menswetenschappen

Kauno kunigų seminarija, Kauen
Grootseminarie van Kauen

Kazimiero Simonavičiaus universitetas, Wilna
Kazimierz Siemienowiczuniversiteit

LCC tarptautinis universitetas, Memel
Internationale Universiteit van de Litouwse Christelijke Hogeschool

Telšių Vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarija, Telschen
Grootseminarie Bisschop Vincentas Borisevičius van Telschen

Uniwersytet w Białymstoku, Wilna
Universiteit van Białystok

Vadybos ir ekonomikos universitetas, Wilna en Kauen
Universiteit voor Management en Economie

Vilniaus sv. Juozapo kunigų seminarija, Wilna
Grootseminarie Sint-Jozef van Wilna

Hogescholen

Alytaus kolegija, Olita
Hogeschool van Olita

Kauno kolegija, Kauen en Tauroggen
Hogeschool van Kauen

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Kauen
Hogeschool voor Bosbouw en Milieukunde van Kauen

Kauno technikos kolegija, Kauen
Technische Hogeschool van Kauen

Klaipėdos valstybinė kolegija, Memel
Staatshogeschool van Memel

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Memel
Litouwse Hogere Zeevaartopleiding

Lietuvos policijos mokykla, Kauen, Memel en Trakai
Litouwse Politieschool

Marijampolės kolegija, Mariampol
Hogeschool van Marijampole

Panevėžio kolegija, Ponewiesch
Hogeschool van Ponewiesch

Šiaulių valstybinė kolegija, Schaulen, Telschen en Moscheiken
Staatshogeschool van Schaulen

Utenos kolegija, Utenen
Hogeschool van Utenen

Vilniaus kolegija, Wilna
Hogeschool van Wilna

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Wilna
Hogeschool voor Technologie en Ontwerpen van Wilna

Privéhogescholen

Baltic Aviation Academy, Wilna
Baltische Luchtvaartacademie

Kolpingo kolegija, Kauen
Kolpinghogeschool

Lietuvos verslo kolegija, Memel, Schaulen en Wilna
Litouwse Handelshogeschool

Socialinių mokslų kolegija, Memel, Wilna en Telschen
Hogeschool voor Sociale Wetenschappen

Šv. Ignaco Lojolos kolegija, Kauen
Sint-Ignatius van Loyolahogeschool

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, Wilna
Internationale Hogeschool voor Recht en Handel

Vilniaus dizaino kolegija, Wilna
Designhogeschool van Wilna

Vilniaus verslo kolegija, Wilna
Handelshogeschool van Wilna

Vytauto Andriaus Graičiūno aukštoji vadybos mokykla, Kauen en Wilna
Vytautas Andrius Graičiūnas-Managementhogeschool

Malta

Universiteiten

International Maritime Law Institute, Msida
Internationaal Instituut voor Zeerecht

L-Università ta' Malta / University of Malta, Msida en Xewkija
Universiteit van Malta

Privé-Universiteiten

American University of Malta, Marsaskala
Amerikaanse Universiteit van Malta

Barts and The London School of Medicine and Dentistry, Rabat
Barts- en Londense School voor Geneeskunde en Tandheelkunde

European Graduate School, Valletta
Europese Postgraduate School

Malta Institute of Management, Msida
Maltees Managementinstituut

Middlesex University Malta, Pembroke
Universiteit van Middlesex

Hogescholen

Department for Local Government Studies, Valletta
Opleidingsepartement voor Lokale Besturen

Il-Kulleġġ Malti ta'l-Arti, Xjenza u Teknoloġija / Malta College of Arts, Science and Technology, Paola, Naxxar, Kalkara, Mosta en Għajnsielem
Maltese Hogeschool voor Kunsten, Wetenschap en Technologie

Privéhogescholen

Advenio eAcademy [afstandsonderwijs]
Advenio-e-Academie

AIM Professional Academy, Msida
AIM-Beroepscademie

City of London Dental School, San Ġwann
Tandheelkundige School van de Stad London

Consultancy and Training Acumen Centre, Gudja
Acumencentrum voor Consultancy en Opleiding

Domain Academy, Mosta
Domainacademie

EIE Institute of Education, San Ġwann
EIE-Onderwijsinstituut

Equinox Training Academy, Valletta
Equinoxacademie

Foundation for Human Resources Development, Sliema
Stichting voor de Ontwikkeling van Human Resources

Gestalt Psychotherapy Training Institute, Kappara
Instituut voor Gestalt-Psychotherapie

Global College Malta, Ricasoli
Globale Hogeschool Malta

Global Institute of Theology, Qormi, Rabat en Gzira
Globaal Instituut voor Godgeleerdheid

Institute of Family Therapy, Msida
Instituut voor Gezinstherapie

Institute of Tourism Studies, San Ġiljan
Instituut voor Toerismestudies

Ledbury & Penn Institute of Studies, Floriana
Ledbury- en Penninstituut voor Studies

London School of Commerce Malta, Floriana
Handelsschool Londen in Malta

Malta Business Academy, Santa Venera
Maltese Handelsacademie

Malta Business School, Birkirkara
Maltese Handelsschool

Malta Institute of Hospitality and Management, Msida
Maltees Instituut voor Hotelwezen en Management

Malta Institute of Taxation, Attard
Maltees Belastingsinstituut

Malta International Training Centre, Mriehel
Maltees Internationaal Trainingcentrum

Malta Tourism and Languages Institute, San Ġwann
Maltees Instituut voor Toerisme en Talen

Malta Youth Ballet Foundation, Qormi
Maltese Stichting voor Jeugdballet

NSTS International Academy, Valletta en Gzira
Internationale Academie NSTS

Pastoral Formation Institute, Floriana
Instituut voor Pastorale Vorming

PricewaterhouseCoopers' Academy, Qormi
Academie van PricewaterhouseCoopers

Richard Clarke Academy, Pieta
Richard Clarkeacademie

Saint Martin's Institute of Higher Education, Hamrun
Sint-Maarteninstituut voor Hoger Onderwijs

STC Training Centre, Pembroke
STC-Trainingscentrum

Tourism Diversity Management Tuition Centre, Floriana
Opleidingscentrum voor Diversiteitsplanning in Toerisme

Theologische seminaries

Seminarju Ta'l-Arcisqof / Saint Paul Major Seminary, Rabat
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Sint-Paulus

Moldavië

Universiteiten

Academia de Administrare Publică pe lângă Guvernul Republicii Moldova, Chişinău
Academie voor Openbaar Bestuur

Academia de Muzică, Teatru şi Arte Plastice, Chişinău
Staatsacademie voor Muziek, Toneel en Beeldende Kunsten

Academia de Studii Economice a Moldovei, Chişinău
Moldavische Academie voor Economische Studies

Academia Militară Alexandru cel Bun, Chişinău
Militaire Alexander de Goede-Academie

Academia Ştefan cel Mare a Ministerului Afacerilor Interne, Chişinău
Stefaan de Grote-Academie van het Ministerie voor Binnenlandse Zaken

Тараклийски държавен университет Митрополит Григорий Цамблак / Universitatea de Stat Grigorii Ţamblac din Taraclia, Taraclia
Grigorij Tsamblak-Staatsuniversiteit van Taraclia

Universitatea Agrară de Stat din Moldova, Chişinău
Staatslandbouwuniversiteit van Moldavië

Universitatea de Stat Alecu Russo din Bălţi, Bălţi
Alecu Russo-Staatsuniversiteit van Bălţi

Universitatea de Stat Bogdan Petriceicu Hasdeu din Cahul, Cahul
Hasdeu-Staatsuniversiteit van Cahul

Universitatea de Stat de Educaţie Fizică şi Sport, Chişinău
Nationaal Instituut voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Universitatea de Stat de Medicină şi Farmacie Nicolae Testemiţanu din Republica Moldova, Chişinău
Moldavische Nicolae Testemiţanu-Staatsuniversiteit voor Geneeskunde en Farmacie

Universitatea de Stat din Moldova, Chişinău
Staatsuniversiteit van Moldavië

Universitatea de Stat din Tiraspol, Chişinău
Staatsuniversiteit van Tiraspol

Universitatea Pedagogică de Stat Ion Creanga din Chişinău, Chişinău
Pedagogische Ion Creanga-Staatsuniversiteit van Chişinău

Universitatea Tehnică a Moldovei, Chişinău
Technische Universiteit van Moldavië

Privé-universiteiten

Academia de Teologie Ortodoxă din Moldova, Chişinău
Moldavische Academie voor Orthodoxe Godgeleerdheid

Institutul Internaţional de Management, Chişinău
Internationaal Instituut voor Management

Universitatea Cooperatist-Comercială din Moldova, Chişinău
Coöperatieve Handelsuniversiteit van Moldavië

Universitatea de Studii Europene din Moldova, Chişinău
Moldavische Universiteite voor Europese Studies

Universitatea de Studii Politice şi Economice Europene Constantin Stere, Chişinău
Constantin Stere-Universiteit voor Europese Politieke en Economische Studies

Universitatea Dunărea de Jos, Cahul
Universiteit van de Beneden-Donau

Universitatea Liberă Internaţională din Moldava, Chişinău
Internationale Vrije Universiteit van Moldavië

Universitatea Perspectiva, Chișinău
Perspectiefuniversiteit

Universitatea Slavonă din Republica Moldovă / Славянский университет Республики Молдова, Chişinău
Slavische Universiteit van de Republiek Moldavië

Privéhogescholen

Academia de Transporturi, Informatica şi Comunicaţii, Chişinău
Academie voor Transport, Informatica en Communicatie

Institutul de Formare Continuă, Chişinău
Instituut voor Voortgezette Vorming

Institutul de Ştiinţe Penale şi Criminologie Aplicată, Chişinău
Instituut voor Strafrecht en Toegepaste Criminologie

Institutul Umanistic Contemporan, Chişinău
Hedendaags Humanistisch Instituut

Hoger beroepsonderwijs

Centrul de Excelență în Construcții din Chişinău, Chişinău
Centrum voor Uitmuntendheid in Bouwkunde van Chişinău

Centrul de Excelenţă în Economie şi Finanţe din Chişinău, Chişinău
Centrum voor Uitmuntendheid in Economie en Financiën van Chişinău

Centrul de Excelenţă în Educație Artistică Ștefan Neaga, Chişinău
Ștefan Neagacentrum voor Uitmuntendheid in Kunstonderwijs

Centrul de Excelență în Energetică şi Electronică din Chişinău, Chişinău
Centrum voor Uitmuntendheid in Energie en Elektronica van Chişinău

Centrul de Excelenţă în Horticultură şi Tehnologii Agricole din Ţaul, Ţaul
Centrum voor Uitmuntendheid in Tuinbouw en Landbouwtechnologie van Ţaul

Centrul de Excelență în Informatică și Tehnologii Informaționale din Chişinău, Chişinău
Centrum voor Uitmuntendheid in Informtica en Informatietechnologie van Chişinău

Centrul de Excelență în Medicină și Farmacie Raisa Pacalo, Chişinău
Raisa Pacalocentrum voor Uitmuntendheid in Geneeskunde en Farmacie

Centrul de Excelență în Transporturi din Chişinău, Chişinău
Centrum voor Uitmuntendheid in Vervoer in Chişinău

Centrul de Excelență în Viticultură şi Vinificaţie din Chişinău, Chişinău
Centrum voor Uitmuntendheid in Wijnbouw en Wijnbereiding van Chişinău

Colegiul Agroindustrial din Rîşcani, Rîşcani
Hogeschool voor de Landbouwnijverheid in Rîşcani

Colegiul Agroindustrial din Ungheni, Ungheni
Hogeschool voor de Landbouwnijverheid in Ungheni

Colegiul Agroindustrial Gheorghe Răducan din Grinăuţi, Grinăuţi
Gheorghe Răducanhogeschool voor de Landbouwnijverheid in Grinăuţi

Colegiul Alexei Mateevici din Chişinău, Chişinău
Alexei Mateevicihogeschool van Chişinău

Colegiul de Arte Nicolae Botgros, Soroca
Nicolae Botgros-Kunsthogeschool

Colegiul de Arte Plastice Alexandru Plămădeală din Chişinău, Chişinău
Alexandru Plămădealăhogeschool voor Beeldende Kunsten in Chişinău

Colegiul de Construcţii din Hînceşti, Hînceşti
Bouwkundige Hogeschool van Hînceşti

Colegiul de Ecologie din Chişinău, Chişinău
Ecologische Hogeschool van Chişinău

Colegiul de Industrie Uşoară din Bălţi, Bălţi
Hogeschool voor de Lichte Nijverheid van Bălţi

Colegiul de Medicină din Bălţi, Bălţi
Medische Hogeschool van Bălţi

Colegiul de Medicină din Cahul, Cahul
Medische Hogeschool van Cahul

Colegiul de Medicină din Orhei, Orhei
Medische Hogeschool van Orhei

Colegiul de Medicină din Ungheni, Ungheni
Medische Hogeschool van Ungheni

Colegiul de Medicină Veterinară şi Economie Agrară din Brătuşeni, Brătuşeni
Hogeschool voor Diergeneeskunde en Landbouweconomie van Brătuşeni

Colegiul de Muzică şi Pedagogie din Bălţi, Bălţi
Hogeschool voor Muziek en Onderwijs in Bălţi

Colegiul Gheorghe Asachi din Lipcani, Lipcani
Gheorghe Asachihogeschool van Lipcani

Colegiul Iulia Haşdeu din Cahul, Cahul
Iulia Haşdeuhogeschool van Cahul

Colegiul Mihai Eminescu din Soroca, Soroca
Mihai Eminescuhogeschool van Soroca

Colegiul Național de Coregrafie, Chişinău
Nationale Danshogeschool

Colegiul Politehnic din Bălţi, Bălţi
Polytechnische Hogeschool van Bălţi

Colegiul Tehnic Agricol din Soroca, Soroca
Technische Landbouwhogeschool van Soroca

Colegiul Tehnic Feroviar din Bălți, Bălți
Technische Spoorweghogeschool van Bălți

Colegiul Tehnologic din Chişinău, Chişinău
Technologische Hogeschool van Chişinău

Colegiul Vasile Lupu din Orhei, Orhei
Vasile Lupuhogeschool van Orhei

Privaat hoger beroepsonderwijs

Colegiul Cooperatist din Moldova, Chişinău
Coöperatieve Hogeschool van Moldavië

Colegiul de Limbi Moderne şi Business Internaţional, Chişinău
Hogeschool voor Moderne Taal en Internationale Handel

Colegiul Internaţional de Administrare şi Business / Международный колледж управления и бизнеса, Chişinău
Internationale Hogeschool voor Bedrijfsbeheer en Handel

Theologische seminaries

Seminarul teologic din Chişinău, Chişinău
Theologisch Seminarie van Chişinău

Gagaoezië

Universiteiten

Komrat Devlet Universitesi / Комратский государственный университет / Universitatea de Stat din Comrat, Komrat
Staatsuniversiteit van Komrat

Hoger beroepsonderwijs

Colegiul Tehnic Agricol din Svetlîi, Svetlîi
Technische Landbouwhogeschool van Svetlîi

Komrat Mihail Çakir Koleji / Комратский колледж имени Михаила Чакира / Colegiul Mihail Ciachir din Comrat, Komrat
Mihail Çakirhogeschool van Komrat

Transdnjestrië

Universiteiten

Приднестровский государственный университет имени Тараса Шевченка / Придністровський державний університет імені Тараса Шевченка / Universitatea de Stat din Transnistria Taras Șevcenko, Tiraspol, Bendery en Rybnitsa
Transnistrische Taras Sjevtsjenko-Staatsuniversiteit

Privé-universiteiten

Российский новый университет, Tiraspol
Russische Nieuwe Universiteit

Тираспольский межрегиональный университет, Tiraspol
Intergewestelijke Universiteit van Tiraspol

Hogescholen

Приднестровский государственный институт искусств имени Антона Григорьевича Рубинштейна, Tiraspol
Transnistrisch Roebinsjtejn-Staatsinstituut voor de Kunsten

Тираспольское Суворовское военное училище / Тирасполь Суворовська військова школа / Școala Militară Suvorov din Tiraspol, Tiraspol
Militaire Soevorovopleiding van Tiraspol

Privéhogescholen

Московская академия экономики и права, Tiraspol
Moskovitische Academie voor Economie en Recht

Hoger beroepsonderwijs

Бендерский высший художественный колледж имени Виктора Ивановича Постойкина, Bendery
Postojkin-Kunsthogeschool van Bendery

Бендерский медицинский колледж, Bendery
Medische Hogeschool van Bendery

Бендерский педагогический колледж, Bendery
Pedagogische Hogeschool van Bendery

Тираспольский колледж бизнеса и сервиса, Tiraspol
Hogeschool voor Handel en Diensten van Tiraspol

Тираспольский медицинский колледж имени Л.А. Тарасевича, Tiraspol
Medische Tarasevitsjhogeschool van Tiraspol

Monaco

Privé-universiteiten

International University of Monaco, Monaco
Internationale Universiteit van Monaco

Privéhogescholen

Institut d'études tertiaires, Monaco
Instituut voor Hoger Onderwijs

Montenegro

Universiteiten

Универзитет Црне Горе, Podgorica, Cetinje, Nikšić, Cattaro, Castelnuovo, Bijelo Polje, Antivari, Budua en Berane
Universiteit van Montenegro

Privé-universiteiten

Универзитет Адриатик, Antivari, Castelnuovo, Budua, Teodo, Dulcigno en Nikšić
Adriatische Universiteit

Универзитет Доња Горица, Podgorica
Universiteit van Donja Gorica

Универзитет Медитеран, Antivari, Podgorica en Bijelo Polje
Middellandse Zee-Universiteit

Факултет за државне и европске студије, Podgorica
Faculteit voor Overheids- en Europese Studies

Факултет за пословни менаджмент, Antivari
Faculteit voor Handelsmanagement

Факултет за црногорски језик и књижевност, Cetinje
Faculteit voor Montenegrijnse Taal en Letterkunde

Theologische seminaries

Православна богословија Светог Петра Цетињског, Cetinje
Orthodox Theologisch Seminarie van de H. Peter van Cetinje

Noord-Macedonië

Universiteiten

Universiteti Nënë Tereza, Skopje
Moeder Theresa-Universiteit

Universiteti Shtetëror i Tetovës, Tetovo, Kumanovo en Gostivar
Staatsuniversiteit van Tetovo

Универзитет Гоце Делчев / Universiteti Goce Delçev, Štip, Strumica, Kočani, Gevgelija, Probištip, Radoviš, Vinica en Skopje
Goce Delčevuniversiteit

Универзитет за информатички науки и технологии Свети Апостол Павле, Ohrid
Sint-Paulusuniversiteit voor Informatiekunde en -technologie

Универзитет Св. Кирил и Методиј, Skopje
Sint-Cyrillus-en-Methodiusuniversiteit

Универзитет Свети Климент Охридски / Universiteti Shën Klimenti i Ohrit, Bitola, Ohrid, Prilep, Skopje, Kičevo en Veles
Sint-Kliment-van-Ohrid-Universiteit

Privé-universiteiten

Бизнис академија Смилевски, Skopje en Bitola
Smilevski-Handelsacademie

EuroCollege (Еуро Колеџ), Kumanovo
Eurohogeschool

Европски универзитет, Skopje en Ohrid
Europese Universiteit

Fakulteti i Shkencave Islame Shkup / Üsküp İslami Bilimler Fakültesi / Факултет за исламски науки Скопје, Skopje
Faculteit voor Islamitische Wetenschappen

Институт за комуникациски студии, Skopje
Instituut voor Communicatiewetenschappen

Институт за општествени и хуманистички науки, Skopje
Instituut voor Maatschappij- en Menswetenschappen

Integrated Business Faculty / Факултет за бизнис економија, Skopje
Geïntegreerde Handelsfaculteit

International Balkan University, Skopje
Internationale Balkanuniversiteit

Интернационални универзитет Европа Прима, Skopje
Internationale Universiteit Europa Prima

Меѓународен славјански универзитет Гаврило Романович Державин, Sveti Nikole en Bitola
Internationale Slavische Derzjavinuniversiteit

Uluslararası Vizyon Üniversitesi / Universiteti Ndërkombëtar Vizion / Меѓународен универзитет Визион, Gostivar
Internationale Visie-Universiteit

Universiteti i Evropës Juglindore / Универзитет на Југоисточна Европа, Tetovo en Skopje
Universiteit van Zuidoost-Europa

Universiteti Ndërkombëtar në Strugë / Меѓународен универзитет во Струга / International University of Struga, Struga en Gostivar
Internationale Universiteit van Struga

University American College Skopje, Skopje
Amerikaans Universitair Centrum Skopje

Универзитет за менаџмент и информациски технологии, Skopje
Universiteit voor Management en Informatietechnologie

Универзитет за туризам и менаџмент, Skopje
Universiteit voor Toerisme en Management

ФОН Универзитет / FON-Universiteti, Struga
FON-Universiteit

Theologische seminaries

Иса Бег Медресе, Skopje
Islamitisch Seminarie Isa Beg

Македонска православна богословија Св. Климент Охридски, Skopje
Macedonisch Orthodox Seminarie Sint-Kliment-van-Ohrid

Noorwegen

Universiteiten

Arkitektur- og designhøgskolen i Oslo, Oslo
Oslose Hogeschool voor Architectuur en Design

Høgskolen i Molde, Molde en Kristiansund
Hogeschool van Molde

Kunsthøgskolen i Oslo, Oslo
Kunsthogeschool van Oslo

Nord Universitet, Bodø, Levanger, Steinkjer, Stjørdal, Rana, Namsos, Nesna en Verdal
Universiteit van het Noorden

Norges handelshøyskole, Bergen en Oslo
Noorse Handelhogeschool

Norges idrettshøgskolen, Oslo
Noorse Hogeschool voor Sport

Norges miljø- og biovitenskapelige universitet, Ås, Tromsø, Sandnes, Bergen, Trondheim en Harstad
Noorse Milieu- en Biowetenschappelijke Universiteit

Norges musikkhøgskolen, Oslo
Noorse Muziekhogeschool

Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet, Trondheim, Gjøvik, Ålesund en Oslo
Noorse Technisch-Natuurwetenschappelijke Universiteit

OsloMet – Storbyuniversitetet, Oslo en Lillestrøm
Grootstedelijke Universiteit van Oslo

Universitetet i Agder, Kristiansand en Grimstad
Universiteit van Agder

Universitetet i Bergen, Bergen
Universiteit van Bergen

Universitetet i Oslo, Oslo en Lillestrøm
Universiteit van Oslo

Universitetet i Sørøst-Norge, Drammen, Horten, Ringerike, Kongsberg, Bø, Notodden, Porsgrunn, Vinje en Rauland
Universiteit van Zuidoost-Noorwegen

Universitetet i Stavanger, Stavanger
Universiteit van Stavanger

Universitetet i Tromsø / Romssa Universitehta, Tromsø, Harstad, Narvik, Alta, Hammerfest, Kirkenes, Bodø, Mo i Rana en Målselv
Universiteit van Tromsø

Erkende privé-universiteiten

Handelshøyskolen BI, Oslo, Bergen, Trondheim en Stavanger
Handelshogeschool BI

Menighetsfakultet – vitenskapelig høyskole for teologi, religion og samfunn, Oslo
Congregatiefaculteit - Wetenschappelijke Hogeschool voor Godgeleerdheid, Godsdienst en Samenleving

VID vitenskapelige høgskole, Stavanger, Bergen, Oslo, Sandnes en Tromsø
Wetenschappelijke Hogeschool VID

Hogescholen

Forsvarets etterretningshøgskole, Oslo
Militaire Inlichtingenhogeschool

Forsvarets høgskole, Oslo, Bergen, Trondheim en Lillehammer
Militaire Hogeschool

Høgskolen i Innlandet, Lillehammer, Hamar, Elverum, Åmot, Stor-Elvdal en Oslo
Hogeschool van het Binnenland

Høgskolen i Østfold, Halden en Frederikstad
Hogeschool van Østfold

Høgskulen i Volda, Volda
Hogeschool van Volda

Høgskulen på Vestlandet, Bergen, Sogndal, Førde, Haugesund, Stord en Flora
Hogeschool van West-Noorwegen

Kriminalomsorgens høgskole og utdanningssenter, Lillestrøm
Hogeschool en Opleidingscentrum voor het Gevangeniswezen

Politihøgskolen, Oslo, Bodø, Kongsvinger en Larvik
Politiehogeschool

Sámi allaskuvla / Samisk høgskole, Kautokeino
Lapse Hogeschool

Erkende privéhogescholen

Ansgar teologiske høgskolen, Kristiansand
Theologische Ansgarhogeschool

Atlantis medisinske høgskole, Oslo
Medische Hogeschool Atlantis

Barratt Dues musikinstitutt, Oslo
Barratt Due-Muziekinstituut

Bergen arkitekthøgskole, Bergen
Architectuurhogeschool van Bergen

Dronning Mauds minne høgskolen, Trondheim
Koningin Maudhogeschool voor Kleuterleidsters

Fjellhaug internasjonale høgskole, Oslo
Internationale Fjellhaughogeschool

Høgskulen for landbruk og bygdeutvikling, Nærbø
Hogeschool voor Landbouw en Landelijke Beroepen

Høyskolen for dansekunst, Oslo
Hogeschool voor Danskunst

Høyskolen for ledelse og teologi, Bærum
Hogeschool voor Leiderschap en Theologie

Høyskolen Kristiania, Oslo en Bergen
Hogeschool Kristiania

Lillehammer Institute of Music Production and Industries, Lillehammer
Instituut voor Muziekproductie en -nijverheid van Lillehammer

Lovisenberg diakonale høgskole, Oslo
Diakenhogeschool van Lovisenberg

NKI Nettstudier [afstandsonderwijs]
NKI-webonderwijs

NLA Høgskolen, Bergen, Oslo, Kristiansand en Voss
NLA-Hogeschool

Nordland kunst- og filmfagskole, Vågan
Kunst- en Filmvakschool van het Nordland

Noroff – School of technology and digital media, Kristiansand, Oslo, Bergen en Stavanger
Noroffschool voor Technologie en Digitale Media

Norsk barnebokinstitutt, Oslo
Noors Kinderboekeninstituut

Norsk gestaltinstitutt, Oslo, Stavanger en Tromsø
Noors Gestaltinstituut

Norsk skuespillerinstitutt, Oslo
Noors Toneelinstituut

Oslo nye høyskole, Oslo
Nieuwe Hogeschool van Oslo

Rudolf Steinerhøyskolen, Oslo
Rudolf Steinerhogeschool

Skrivekunstakademiet i Hordaland, Bergen
Schrijfkunstacademie van Hordaland

Niet-erkende privéhogescholen

Institutt for journalistikk, Frederikstad
Instituut voor Journalistiek

Theologische seminaries

Sankt Eysteins presteseminar, Oslo
Bisschoppelijk Seminarie Sint-Eystein

Oekraïne

Universiteiten

Бердянський державний педагогічний університет імені П.Д. Осипенка, Berdjansk
Pedagogische Osipenko-Staatsuniversiteit van Berdjansk

Білоцерківський національний аграрний університет, Bjela Tserkva, Maslovka en Toeltsjin
Nationale Landbouwuniversiteit van Bjela Tserkva

Буковинський державний медичний університет, Tschernowitz, Waschkautz en Novoselitsja
Medische Staatsuniversiteit van de Boekovina

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Vinnitsa
Pedagogische Kotsjoebinskij-Staatsuniversiteit van Vinnitsa

Вінницький національний аграрний університет, Vinnitsa, Ladysjin, Mogiljov-Podolskij, Bratslav, Tsjernjatin en Verchovka
Nationale Landbouwuniversiteit van Vinnitsa

Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, Vinnitsa
Nationale Medische Pirogov-Universiteit van Vinnitsa

Вінницький національний технічний університет, Vinnitsa
Nationale Technische Universiteit van Vinnitsa

Глухівський національний педагогічний унiверситет імені Олександра Довженка, Gloechov
Nationale Pedagogische Dobzjenkij-Universiteit van Gloechov

Державний університет інфраструктури та технологій, Kiëv
Staatsuniversiteit voor Infrastructuur en Technologie

Державний університет телекомунікацій, Kiëv
Staatsuniversiteit voor Televerbindingen

Дніпровська політехніка, Dnjepr, Pavlograd en Marganets
Polytechnicum van Dnjepr

Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Dnjepr, Nikopol, Visjnjovoje, Novomoskovsk en Verchnednjeprovsk
Staatsuniversiteit voor Landbouw en Economie van Dnjepr

Дніпровський державний технічний університет, Kamenskoje
Technische Staatsuniversiteit van de Dnejpr

Дніпровський національний технічний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Dnjepr en Lemberg
Nationale Technische Lazarjan-Universiteit voor Spoorwegvervoer van Dnjepr

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Dnjepr en Zjoltyje Vody
Nationale Gontsjaruniversiteit van Dnjepr

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Dnjepr, Zaporozjzje, Cherson, Krivoj Rog en Genitsjesk
Staatsuniversiteit voor Binnenlandse Zaken van Dnjepr

Донбаський державний педагогічний університет, Slavjansk en Bachmoet
Pedagogische Staatsuniversiteit van het Donbekken

Донецький державний університет управління, Marjoepol en Oegledar
Staatsuniversiteit voor Management van Donjetsk

Донецький національний медичний університет, Liman, Kramatorsk, Kropivnitskij, Marjoepol en Slavjansk
Nationale Medische Universiteit van Donjetsk

Донецький національний технічний університет, Pokrovsk, Bachmoet en Konstantinovka
Nationale Technische Universiteit van Donjetsk

Донецький національний університет імені Василя Стуса, Vinnitsa en Marjoepol
Nationale Vasyl Stoesuniversiteit van Donjetsk

Донецький національний університет економiки і торгівли імені Михайла И. Туган-Барановского, Krivoj Rog, Marjoepol en Kramatorsk
Nationale Toegan-Baranovski-Universiteit voor Economie en Handel van Donjetsk

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Drogobytsj
Pedagogische Ivan Franko-Staatsuniversiteit van Drogobytsj

Житомирська політехніка, Zjitomir
Polytechnicum van Zjitomir

Житомирський державний університет імені Івана Франка, Zjitomir
Ivan Franko-Staatsuniversiteit van Zjitomir

Запорiзька політехніка, Zaporozjzje, Berdjansk en Tokmak
Polytechnicum van Zaporozjzje

Запорiзький державний медичний унiверситет, Zaporozjzje
Medische Staatsuniversiteit van Zaporozjzje

Запорiзький національний унiверситет, Zaporozjzje, Nikopol, Melitopol en Krivoj Rog
Nationale Universiteit van Zaporozjzje

Західноукраїнський національний університет, Tarnopol, Ivano-Frankovsk, Vinnitsa, Loetsk, Tsjortkov, Sombor, Novovolynsk en Svaljava
Nationale Universiteit van West-Oekraïne

Івано-Франківський національний медичний університет, Ivano-Frankovsk
Nationale Medische Universiteit van Ivano-Frankovsk

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Ivano-Frankovsk
Nationale Technische Universiteit voor Olie en Gas van Ivano-Frankovsk

Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Izmaïl
Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen van Izmaïl

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Kamjenets-Podolskij
Nationale Ogiënkij-Universiteit van Kamjanets-Podolskij

Києво-Могилянська академія, Kiëv en Nikolajev
Academie van Kiëv-Mogiljev

Київський нацiональний економiчний унiверситет імені Вадима Гетьмана, Kiëv, Krivoj Rog en Romny
Nationale Economische Hetman Vadymuniversiteit van Kiëv

Київський нацiональний лінгвістичний унiверситет, Kiëv
Nationale Taalkundige Universiteit van Kiëv

Київський нацiональний торговельно-економічний університет, Kiëv, Charkov, Odessa, Tschernowitz, Vinnitsa, Chmelnitskij, Kolomea, Oezjgorod en Zjitomir
Nationale Handelseconomische Universiteit van Kiëv

Київський національний університет будівництва і архітектури, Kiëv, Vinnitsa en Zjitomir
Nationale Universiteit voor Bouwkunde en Architectuur van Kiëv

Київський національний університет культури і мистецтв, Kiëv, Nikolajev, Oezjgorod, Kaloesj, Dnjepr, Lemberg en Vinnitsa
Nationale Universiteit voor Cultuur en Schone Kunsten van Kiëv

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, Kiëv
Nationale Karpenko-Kary-Universiteit voor Toneel, Film en Televisie van Kiëv

Київський національний університет технологій та дизайну, Kiëv
Nationale Universiteit voor Technologie en Design van Kiëv

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Kiëv en Oezjgorod
Nationale Taras Sjevtsjenko-Universiteit van Kiëv

Київський полiтехнiчний iнститут імені Ігоря Сікорського, Kiëv en Poltava
Polytechnisch Igor Sikorksy-Instituut van Kiëv

Київський славістичний університет, Kiëv, Rovno, Oezjgorod, Tsjernigov en Nikolajev
Slavistische Universiteit van Kiëv

Київський університет права, Kiëv en Rovno
Rechtsuniversiteit van Kiëv

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Krementsjoek
Ostrogradskij-Staatsuniversiteit van Krementsjoek

Криворізький державний педагогічний університет, Krivoj Rog
Pedagogische Staatsuniversiteit van Krivoj Rog

Криворізький національний університет, Krivoj Rog
Nationale Universiteit van Krivoj Rog

Луганський державний медичний унiверситет, Roebezjnoje
Medische Staatsuniversiteit van Loegansk

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Едуарда Дідоренка, Severodonjetsk
Edoaerd Didorenko-Staatsuniversiteit voor Binnenlandse Zaken van Loegansk

Луганский национальный аграрный университет, Starobelsk, Konstantinovka, Slavjansk en Krasnogorovka
Nationale Landbouwuniversiteit van Loegansk

Луганський національний унiверситет імені Тараса Шевченка, Starobelsk en Lisitsjansk
Nationale Sjevtsjenko-Staatsuniversiteit van Loegansk

Луцький національний технiчний університет, Loetsk, Kovel en Ljoebesjov
Nationale Technische Universiteit van Loetsk

Львiвська полiтехнiка, Lemberg, Stryj, Drogobytsj, Vladimir-Volynskij, Kolomea, Zolotsjev en Chmelnitskij
Polytechnicum van Lemberg

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Lemberg en Vinnitsa
Lembergse Staatsuniversiteit voor Brandveiligheid

Львівський державний університет внутрішніх справ, Lemberg en Ivano-Frankovsk
Lembergse Staatsuniversiteit voor Binnenlandse Zaken

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, Lemberg
Lembergse Ivan Boberskij-Staatsuniversiteit voor Lichamelijke Opvoeding

Львівський національний аграрний університет, Doebljany, Lemberg, Stryj, Tschernowitz, Gorochov en Ivano-Frankovsk
Nationale Landbouwuniversiteit van Lemberg

Львівський національний медичний унiверситет імені Данила Галицького, Lemberg en Troeskavets
Nationale Medische Daniël van Galicië-Universiteit van Lemberg

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, Lemberg, Moekatsjevo en Rozisjtsje
Lembergse Nationale Hzjytsky-Universiteit voor Diergeneeskunde en Biotechnologie

Львівський національний університет імені Івана Франка, Lemberg en Tsjervonograd
Nationale Ivan Franko-Universiteit van Lemberg

Львівський торговельно-економічний університет, Lemberg en Loetsk
Handelseconomische Universiteit van Lemberg

Маріупольський державний університет, Marjoepol
Staatsuniversiteit van Marjoepol

Мелітопольський державний педагогічний унiверситет імені Богдана Хмельницького, Melitopol
Pedagogische Chmelnitskij-Staatsuniversiteit van Melitopol

Миколаївський національний аграрний університет, Nikolajev
Nationale Landbouwuniversiteit van Nikolajev

Миколаївський національний університет імені Василя Олександровича Сухомлинського, Nikolajev en Novyj Boeg
Nationale Soechomlinskij-Universiteit van Nikolajev

Мукачівський державний університет, Moekatsjevo en Vinogradov
Staatsuniversiteit van Moekatsjevo

Національний авіаційний університет, Kiëv, Kropivnitskij, Krementsjoek, Krivoj Rog, Slavjansk en Vasilkov
Nationale Luchtvaartuniversiteit

Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського, Charkov en Tsjerkassy
Nationale Zjoekovski-Universiteit voor Lucht- en Ruimtevaart

Національний лісотехнічний університет України, Lemberg en Choest
Oekraïense Nationale Universiteit voor Bosbouw

Національний медичний унiверситет імені О.О. Богомольця, Kiëv
Nationale Medische Bogomolets-Universiteit

Національний педагогічний унiверситет імені М.П. Драгоманова, Kiëv
Nationale Pedagogische Drahomanov-Universiteit

Національний транспортний унiверситет, Kiëv, Zjitomir, Bar en Nadvornaja
Nationale Vervoersuniversiteit

Національний університет біоресурсів і природокористування України, Kiëv, Bjerezjany, Nemisjajevo, Irpin, Nizjyn, Tarnopol, Rovno, Zalisjtsjyky, Tarasjtsja en Bojarka
Nationale Oekraïense Universiteit voor Biogrondstoffen en Beheer van Natuurlijke Rijkdommen

Національний університет водного господарства та природокористування, Rovno
Nationale Universiteit voor Waterbeheer en Beheer van Natuurlijke Rijkdommen

Національний університет Державної фіскальної служби України, Irpin, Kiëv, Storozynetz, Tschernowitz, Zjitomir, Vinnitsa en Lemberg
Nationale Universiteit van de Staatsbelastingsdienst van Oekraïne

Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова, Nikolajev, Cherson, Pervomajsk en Kiëv
Nationale Makarov-Zeevaartuniversiteit

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Kiëv
Oekraïense Nationale Tsjernjachovskij-Universiteit voor Landsverdediging

Національний університет фізичного виховання і спорту України, Kiëv en Ivano-Frankovsk
Oekraïense Nationale Universiteit voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Національний університет харчових технологій, Kiëv, Smila, Loetsk, Svaljava, Vinnitsa en Kamjanets-Podolskij
Nationale Universiteit voor Voedseltechnologie

Національний університет цивільного захисту України, Charkov, Kiëv en Tsjerkassy
Nationale Oekraïense Universiteit voor Burgerbescherming

Національний фармацевтичний унiверситет, Charkov
Nationale Farmaceutische Universiteit

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Charkov
Nationale Jaroslav de Grote-Rechtsuniversiteit

Ніжинський державний університет імені Миколи Гогола, Nizjyn
Gogol-Staatsuniversiteit van Nizjyn

Одеська морська академія, Odessa en Marjoepol
Zeevaartacademie van Odessa

Одеська юридична академія, Odessa, Kiëv, Kropivnitskij, Tsjerkassy, Tschernowitz en Ivano-Frankovsk
Rechtsacademie van Odessa

Одеський державний аграрний університет, Odessa
Staatslandbouwuniversiteit van Odessa

Одеський державний екологічний університет, Odessa en Cherson
Ecologische Staatsuniversiteit van Odessa

Одеський державний університет внутрішніх справ, Odessa
Staatsuniversiteit voor Binnenlandse Zaken van Odessa

Одеський національний економічний університет, Odessa
Nationale Economische Universiteit van Odessa

Одеський національний медичний університет, Odessa
Nationale Medische Universiteit van Odessa

Одеський національний морський університет, Odessa en Marjoepol
Nationale Zeevaartuniversiteit van Odessa

Одеський національний політехнічний університет, Odessa
Nationale Technische Universiteit van Odessa

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Odessa en Cherson
Nationale Metsjinkov-Universiteit van Odessa

Острозька академія, Ostrog
Academie van Ostrog

Південноукраїнський національний педагогічний унiверситет імені К.Д. Ушинського, Odessa, Balta en Bjelgorod-Dnjestrovskij
Nationale Zuid-Oekraïense Pedagogische Oesjynskij-Universiteit

Подільський державний аграрно-технічний університет, Kamjenets-Podolskij, Boetsjatsj en Sjepetovka
Podolische Staatsuniversiteit voor Landbouwtechnologie

Поліський національний університет, Zjitomir
Nationale Universiteit van Polesië

Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка, Poltava
Joeri Kondratjoek-Polytechnicum van Poltava

Полтавський державний аграрний університет, Poltava
Staatslandbouwuniversiteit van Poltava

Полтавський національний педагогічний університет імені Володимира Короленка, Poltava
Nationale Pedagogische Korolenko-Universiteit van Poltava

Полтавський університет економіки і торгівлі, Poltava
Universiteit voor Economie en Handel van Poltava

Приазовський державний технічний університет, Marjoepol
Technische Staatsuniversiteit van de Zee van Azov

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Ivano-Frankovsk en Kolomea
Nationale Vassyl Stefanik-Universiteit van de Voor-Karpaten

Рівненський державний гуманітарний університет, Rovno en Doebno
Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen van Rovno

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Soemy
Pedagogische Makarenko-Staatsuniversiteit van Soemy

Сумський державний університет, Soemy en Konotop
Staatsuniversiteit van Soemy

Сумський національний аграрний університет, Soemy
Nationale Landbouwuniversiteit van Soemy

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Loetsk
Nationale Lesa Oekraïnka-Universiteit van Oost-Europa

Східноукраїнський національний університет імені Владимира Даля, Severodonjetsk, Lisitsjansk, Roebezjnoje en Livadia
Nationale Dalj-Universiteit van Oost-Oekraïne

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Melitopol, Berdjansk, Orechov en Vasiljevka
Taurische Motornyj-Staatsuniversiteit voor Landbouwtechnologie

Таврійський національний університет імені Володимира Івановича Вернадського, Kiëv
Nationale Taurische Vjernadskij-Universiteit

Tернопiльський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Tarnopol
Nationale Medische Horbatsjevski-Universiteit van Tarnopol

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Tarnopol
Nationale Pedagogische Volodymyr Hnatjoekuniversiteit van Tarnopol

Тернопiльський нацiональний технiчний унiверситет iменi Iвана Пулюя, Tarnopol en Goesjatin
Nationale Technische Ivan Poeljoej-Universiteit van Tarnopol

Ужгородський національний університет, Oezjgorod en Lemberg
Nationale Universiteit van Oezjgorod

Український державний університет залізничного транспорту, Charkov, Kiëv, Tsjistjakovo en Liman
Oekraïense Staatsuniversiteit voor Spoorwegvervoer

Український державний хіміко-технологічний університет, Dnjepr en Kamenskoje
Oekraïense Staatsuniversiteit voor Scheikundige Technologie

Уманський державний педагогічний унiверситет iменi Павла Тичини, Oeman
Pedagogische Tytsjina-Staatsuniversiteit van Oeman

Уманський національний університет садівництва, Oeman
Nationale Tuinbouwuniversiteit van Oeman

Університет банківської справи, Kiëv, Lemberg, Charkov en Tsjerkassy
Universiteit voor het Bankwezen

Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Perejaslav
Grigorij Skovoroda-Universiteit van Perejaslav

Університет менеджменту освіти, Kiëv en Bjela Tserkva
Universiteit voor Onderwijsmanagement

Університет митної справи та фінансів, Dnjepr
Universiteit voor Belastingen en Financiën

Харківський державний університет харчування та торгівлі, Charkov
Staatsuniversiteit voor Voeding en Handel van Charkov

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Charkov
Nationale Universiteit voor Auto- en Wegenbouw van Charkov

Харківський національний аграрний унiверситет імені В.В. Докучаєва, Charkov
Nationale Dokoetsjajev-Landbouwuniversiteit van Charkov

Харківський національний економiчний унiверситет імені Семена Кузнеця, Charkov
Nationale Simon Koeznetsuniversiteit voor Economie van Charkov

Харківський національний медичний університет, Charkov
Nationale Medische Universiteit van Charkov

Харківський національний педагогічний унiверситет імені Григорія Сковородої, Charkov, Nikopol, Krasnograd en Balaklija
Nationale Pedagogische Skovoroda-Universiteit van Charkov

Харківський національний технічний університет будівництва та архітектури, Charkov
Nationale Technische Universiteit voor Bouwkunde en Architectuur van Charkov

Харківський національний технічний університет сільського господарства iменi Петра Василенка, Charkov
Nationale Technische Vasilenko-Landbouwuniversiteit van Charkov

Харківський національний університет внутрішніх справ України, Charkov, Kropivnitskij, Cherson en Poltava
Oekraïense Nationale Universiteit voor Binnenlandse Zaken van Charkov

Харківський національний університет імені Василя Назаровича Каразіна, Charkov en Tsjerkassy
Nationale Karazin-Universiteit van Charkov

Харківський національний університет мистецтв імені Івана Котляревського, Charkov en Zjmerinka
Nationale Kotljarevski-Universiteit voor Schone Kunsten van Charkov

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Charkov
Nationale Beketovuniversiteit voor Gemeentelijk Bestuur van Charkov

Харківський національний університет повітряних сил імені Івана М. Кожедуба, Charkov
Nationale Ivan Kozjedoebuniversiteit van de Mobiele Eenheid in Charkov

Харківський національний університет радіоелектроніки, Charkov
Nationale Universiteit voor Radio-Elektronica van Charkov

Харківський полiтехнiчний iнститут, Charkov en Tschernowitz
Polytechnisch Instituut van Charkov

Херсонський державний аграрний університет, Cherson
Staatslandbouwuniversiteit van Cherson

Херсонський державний університет, Cherson
Staatsuniversiteit van Cherson

Херсонський національний технічний університет, Cherson en Nova Kachovka
Nationale Technische Universiteit van Cherson

Хмельницький національний університет, Chmelnitskij
Nationale Universiteit van Chmelnitskij

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Chmelnitskij
Leonid Joezkovuniversiteit voor Management en Recht van Chmelnitskij

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Kropivnitskij
Midden-Oekraïense Pedagogische Volodymyr Vynnytsjenko-Staatsuniversiteit

Центральноукраїнський національний технічний університет, Kropivnitskij
Nationale Technische Universiteit van Midden-Oekraïne

Черкаський державний технологічний університет, Tsjerkassy en Smila
Technologische Staatsuniversiteit van Tsjerkassy

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Tsjerkassy
Nationale Bogdan Chmelnitski-Universiteit van Tsjerkassy

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Tschernowitz
Nationale Fedkovytsj-Universiteit van Tschernowitz

Чернігівська політехніка, Tsjernigov
Polytechnicum van Tsjernigov

Чернігівський колегіум імені Тараса Шевченка, Tsjernigov
Taras Sjevtsjenko-College van Tsjernigov

Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Nikolajev
Nationale Mohyla-Universiteit de Zwarte Zee

Privé-universiteiten

Бердянський університет менеджменту і бізнесу, Berdjansk
Universiteit voor Management en Handel van Berdjansk

Буковинський університет, Tschernowitz
Universiteit van de Boekovina

Відкритий міжнародний університет розвитку людини Україна, Kiëv, Bjela Tserkva, Brovary, Vasilkov, Vinnitsa, Gorlovka, Dnjepr, Zaporozjzje, Ivano-Frankovsk, Kropivnitskij, Krementsjoek, Loetsk, Lemberg, Melitopol, Nikolajev, Nikopol, Nova Kachovka, Odessa, Poltava, Rovno, Cherson, Chmelnitskij, Tarnopol, Tsjerkassy, Tschernowitz, Tsjernigov, Zjitomir, Doebno, Choest, Sjpola en Soemy
Internationale Open Universiteit voor de Menselijke Ontwikkeling Oekraïne

Вінницький фінансово-економічний університет, Vinnitsa
Financieel-Economische Universiteit van Vinnitsa

Дніпровський гуманітарний університет, Dnjepr
Universiteit voor Menswetenschappen van Dnjepr

Дніпровський технологічний університет ШАГ, Dnipro
Technologische Universiteit van Dnjepr

Донецький університет економіки та права, Bachmoet
Universiteit voor Economie en Recht van Donjetsk

Економіко-технологічний університет, Brovary
Universiteit voor Economie en Technologie

Західноукраїнський економіко-правничий університет, Tschernowitz en Ivano-Frankovsk
West-Oekraïense Universiteit voor Economie en Recht

Карпатський університет імені Августина Волошина, Oezjgorod
Avgoestyn Volosjynuniversiteit van de Karpaten

Київський ісламський університет, Kiëv
Islamitische Universiteit van Kiëv

Київський медичний університет Української асоціації народної медицини, Kiëv
Medische Universiteit van de Oekraïense Vereniging voor Volksgeneeskunde te Kiëv

Київський міжнародний університет, Kiëv
Internationale Universiteit van Kiëv

Київський університет культури, Kiëv en Dnjepr
Cultuuruniversiteit van Kiëv

Київський університет ринкових відносин, Kiëv
Universiteit voor Marktrelaties van Kiëv

Київський університет туризму, економіки і права, Kiëv
Universiteit voor Toerisme, Economie en Recht van Kiëv

Класичний приватний університет, Zaporozjzje, Kropivnitskij, Berdjansk en Energodar
Klassieke Privé-Universiteit

Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління, Krementsjoek
Universiteit voor Economie, Informatietechnologie en Management van Krementsjoek

Львівський університет бізнесу та права, Lemberg
Lembergse Universiteit voor Handel en Recht

Міжнародний гуманітарний університет, Odessa
Internationale Universiteit voor Menswetenschappen

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Я. Дем'янчука, Rovno
Internationale Demjantsjoek-Universiteit voor Economie en Menswetenschappen

Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, Kiëv, Loetsk, Ivano-Frankovsk, Poltava, Oezjgorod, Zjitomir en Kramatorsk
Internationale Wetenschappelijk-Technische Universiteit

Міжнародний слов’янський унiверситет, Charkov en Kiëv
Internationale Slavische Universiteit

Міжнародний Соломонів унiверситет, Kiëv en Charkov
Internationale Salomonuniversiteit

Міжнародний університет бізнесу та права, Cherson
Internationale Universiteit voor Handel en Recht

Міжнародний університет фінансів, Kiëv
Internationale Universiteit voor Financiën

Народна українська академія, Charkov
Oekraïense Volksacademie

Нікопольський економічний університет, Nikopol
Economische Universiteit van Nikopol

Православный свято-тихоновский гуманитарный университет, Kiëv
Orthodoxe Sint-Tychoonuniversiteit voor Menswetenschappen

Східноєвропейський університет економіки та менеджменту, Tsjerkassy, Bjela Tserkva, Zvenigorodka, Zolotonosja, Kanov, Smila en Sjpola
Oost-Europese Universiteit voor Economie en Management

Український католицький унiверситет, Lemberg
Oekraïense Katholieke Universiteit

Університет імені Альфреда Нобеля, Dnjepr, Krementsjoek en Reni
Alfred Nobeluniversiteit

Університет економіки і підприємництва, Chmelnitskij
Universiteit voor Economie en Ondernemerschap

Університет економіки та права Крок, Kiëv, Ivano-Frankovsk en Kolomea
Krok-Instituut voor Economie en Recht

Університет Короля Данила, Ivano-Frankovsk
Koning Danylo-Universiteit

Університет сучасних знань, Kiëv, Zjitomir, Vinnitsa, Zjmerinka en Mirnograd
Universiteit voor Hedendaagse Kennis

Університет Україна, Tarnopol
Oekraïne-Universiteit

Харківський міжнародний медичний університет, Charkov
Internationale Medische Universiteit van Charkov

Хмельницький економічний університет, Chmelnitskij
Economische Universiteit van Chmelnitskij

Європейський університет, Kiëv, Zaporozjzje, Nikopol, Poltava, Oeman, Zjitomir, Konotop, Vinnitsa, Krivoj Rog, Nikolajev, Varasj, Rovno, Tsjerkassy, Lemberg, Odessa, Tarnopol, Kamjenets-Podolskij, Mezjgorje, Netesjin, Cherson, Tsjernigov, Pirjatin en Oezjgorod
Europese Universiteit

Ukrainian-American Concordia University, Kiëv en Oezjgorod
Oekraïens-Amerikaanse Concordia-Universiteit

Hogescholen

Академія патрульної поліції, Kiëv
Academie van de Patrouillepolitie

Військова академія, Odessa
Militaire Academie

Вінницька академія неперервної освіти, Vinnitsa
Academie voor Levenslang Leren te Vinnitsa

Вінницький кооперативний інститут, Vinnitsa
Coöperatief Instituut van Vinnitsa

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Poltava
Militair Helden van Kroety-Instituut voor Televerbindingen en Informatisering

Волинський медичний інститут, Loetsk
Volhynisch Medisch Instituut

Дніпровська академія неперервної освіти, Dnjepr
Academie voor Voortgezet Onderwijs van Dnjepr

Дніпропетровська державна медична академія, Dnjepr
Medische Staatsacademie van Dnjepropetrovsk

Дніпропетровська академія музики імені Михайла Глінки, Dnjepr
Michaïl Glinka-Muziekacademie van Dnjepropetrovsk

Дніпропетровський інститут професійного розвитку і освіти, Dnjepr
Instituut voor Beroepsontwikkeling en -opleidingen van Dnjepropetrovsk

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Dnjepr
Gewestelijk Instituut voor Postgraduaat Pedagogisch Onderwijs van Dnjepropetrovsk

Донбаська державна машинобудівна академія, Kramatorsk en Droezjkovka
Staatsacademie voor Machinebouw van het Donbekken

Донбаська національна академія будівництва і архітектури, Kramatorsk en Droezjkovka
Nationale Academie voor Bouwkunde en Architectuur van het Donbekken

Донецький фiзико-технiчний інститут імені О.О. Галкiна, Kiëv
Galkininstituut voor Technische Natuurkunde van Donjetsk

Донецький юридичний інститут імені Е.О. Дідоренка, Krivoj Rog en Marjoepol
Didorenko-Rechtsinstituut van Donjetsk

Закарпатська академія мистецтв, Oezjgorod en Moekatsjevo
Transkarpatische Kunstacademie

Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова, Zjitomir
Militair Koroljovinstituut van Zjitomir

Житомирський медичний інститут, Zjitomir
Medisch Instituut van Zjitomir

Інститут підготовки кадрів промисловості, Dnjepr
Instituut voor de Opleiding van Nijverheidskaders

Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, Kiëv
Bojtsjoek-Staatsacademie voor Toegepaste en Sierkunst en Design van Kiëv

Київська духовна академія і семінарія, Kiëv
Theologische Academie en Seminarie van Kiëv

Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, Bjela Tserkva
Gewestelijk Instituut voor Postgraduaat Onderwijs voor Opvoedkundige Kaders van Kiëv

Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка, Kremenets
Gewestelijke Sjevtsjenko-Academie voor Menswetenschappen en Pedagogie van Kremenets

Львівська національна академія мистецтв, Lemberg en Kosov
Lembergse Nationale Academie voor Schone Kunsten

Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка, Lemberg
Nationale Lembergse Mikola Lysenko-Muziekacademie

Львівський інститут економіки і туризму, Lemberg
Lembergs Instituut voor Economie en Toerisme

Національна академія внутрішніх справ, Kiëv en Loetsk
Nationale Academie voor Binnenlandse Zaken

Національна академія державного управління при Президентові України, Kiëv, Charkov, Odessa, Lemberg en Dnjepr
Nationale Academie voor Openbare Bestuurskunde

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Chmelnitskij
Nationale Chmelnitskij-Academie van de Oekraïense Staatsgrenswacht

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Kiëv en Tsjernigov
Nationale Academie voor Kaders voor Cultuur en Schone Kunsten

Національна академія Національної гвардії України, Charkov
Nationale Academie van de Oekraïense Nationale Garde

Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Kiëv
Nationale Academie voor Schone Kunsten en Architectuur

Національна академія статистики, обліку та аудиту, Kiëv, Dnjepr, Vinnitsa, Zjitomir, Nikolajev, Poltava, Rovno, Tsjerkassy, Cherson, Zaporozjzje, Loetsk, Drogobytsj en Bjela Tserkva
Nationale Academie voor Statistiek, Beleggingen en Auditing

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Lemberg
Nationale Hetman Petr Sagajdatsjnij-Academie van de Landmacht

Національна академія управління, Kiëv
Nationale Managementacademie

Національна металургійна академія України, Dnjepr, Krivoj Rog, Nikopol, Novomoskovsk en Volnogorsk
Oekraïense Nationale Academie voor Metaalbewerking

Національна музична академія України імені Петра І. Чайковського, Kiëv
Nationale Oekraïense Tsjaikovski-Muziekacademie

Одеська державна академія будівництва та архітектури, Odessa
Staatsacademie voor Bouwkunde en Architectuur van Odessa

Одеська державна академія технічного регулювання та якості, Odessa en Bjela Tserkva
Staatsacademie voor Technische Regelgeving en Kwaliteit van Odessa

Одеська національна академія зв’язку імені А.С. Попова, Odessa
Oekraïense Nationale Popov-Academie voor Communicatie

Одеська національна академія харчових технологій, Odessa
Nationale Academie voor Voedingstechnologie van Odessa

Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової, Odessa
Nationale Nezjdanova-Muziekacademie van Odessa

Поліцейська фінансово-правова академія, Brovary
Politieacademie voor Financiën en Recht

Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, Dnjepr
Staatsacademie voor Bouwkunst en Architectuur van de Voor-Dnjepr

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, Dnjepr
Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding en Sport van de Voor-Dnjepr

Рівненська академія патрульної поліції, Rovno
Academie van de Patrouillepolitie in Rovno

Рівненська медична академія, Rovno
Medische Academie van Rovno

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Rovno
Gewestelijk Instituut voor Postgraduaat Pedagogisch Onderwijs te Rovno

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Soemy
Gewestelijk Instituut voor Postgraduaat Pedagogisch Onderwijs te Soemy

Ужгородський інститут культури і мистецтв, Oezjgorod
Instituut voor Cultuur en Kunst van Oezjgorod

Українська академія друкарства, Lemberg
Oekraïense Drukkersacademie

Українська військово-медична академія, Kiëv
Oekraïense Militaire Medische Academie

Українська інженерно-педагогічна академія, Charkov, Bachmoet en Slavjansk
Oekraïense Technische en Pedagogische Academie

Українська медична стоматологічна академія, Poltava
Oekraïense Medische Academie voor Stomatologie

Харківська державна академія дизайну і мистецтв, Charkov
Staatsacademie voor Design en Schone Kunsten van Charkov

Харківська державна академія культури, Charkov
Staatsacademie voor Cultuur van Charkov

Харківська державна академія фiзичної культури, Charkov
Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding van Charkov

Харківська державна зооветеринарна академія, Charkov
Diergeneeskundige Staatsacademie van Charkov

Харківська медична академія післядипломної освіти, Charkov
Medische Academie voor Postgraduaat Onderwijs van Charkov

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Chmelnitskij
Academie voor Menswetenschappen en Opvoedkunde van Chmelnitskij

Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут, Chmelnitskij
Coöperatief Handelseconomisch Instituut van Chmelnitskij

Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, Zaporozjzje
Nationale Academie voor Opvoeding en Rehabilitatie van Chortitsa

Privéhogescholen

Академія економіки, Kiëv, Kropivnitskij, Rzjisjtsjev, Korosten en Kanev
Academie voor Economie

Академія праці і соціальних відносин, Kiëv
Academie voor Arbeid en Maatschappelijke Betrekkingen

Академія рекреаційних технологій і права, Loesk
Academie voor Vrijetijdstechnologie en Recht

Бучацький інститут менеджменту і аудиту, Boetsjatsj
Instituut voor Management en Auditing van Boetsjatsj

Василіянський інститут філософсько-богословських студій імені митрополита Йосифа Велямина Рутського, Lemberg
Basiliaans Roetskij-Instituut voor Wijsgerige en Theologische Studies

Вища школа ділового адміністрування, Odessa
Hogeschool voor Bedrijsbeheer

Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва, Vinnitsa
Instituut voor Kledingontwerp en Management van Vinnitsa

Волинська православна богословська академія, Loetsk
Orthodoxe Theologische Academie van Volhynië

Волинський інститут економіки та менеджменту, Loetsk en Tsjerkassy
Volhynisch Instituut voor Economie en Management

Галицька академія, Ivano-Frankovsk
Galicische Academie

Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини, Dnjepr
Instituut voor Traditionele en Niet-Traditionele Geneeskunde van Dnjepr

Дніпропетровський фінансово-економiчний інститут, Dnjepr
Financieel-Economisch Instituut van Dnjepropetrovsk

Дрогобицький інститут Пресвятої Трійці, Drogobytsj
Instituut van de Heilige Drie-eenheid in Drogobytsj

Дрогобичький медичний інститут імені Ю. Котермака, Drogobytsj
Medisch Kotermak-Instituut van Drogobytsj

Запорізька біблійна школа, Zaporozjzje
Bijbelschool van Zaporozjzje

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, Zaporozjzje, Krivoj Rog en Melitopol
Instituut voor Economie en Informatietechnologie van Zaporozjzje

Західнодонбаський приватний інститут економіки і управління, Pavlograd
Privé-Instituut voor Economie en Management van de Westelijke Donbass

Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Ivano-Frankovsk
Johannes Chrysostomosacademie van Ivano-Frankovsk

Івано-Франківська духовна академія УАПЦ, Ivano-Frankovsk
Theologische Academie van de Oekraïense Autocefale Orthodoxe Kerk in Ivano-Frankovsk

Івано-Франківський інститут права, економіки та будівництва, Ivano-Frankovsk
Instituut voor Recht, Economie en Management van Ivano-Frankovsk

Ізмаїльський інститут водного транспорту, Izmaïl
Instituut voor Watertransport van Izmaïl

Інститут ділового адміністрування, Krivoj Rog
Instituut voor Handelsadministratie

Інститут економіки та підприємництва, Tarnopol
Instituut voor Economie en Ondernemerschap

Інститут міжнародного бізнесу та менеджменту, Tarnopol
Instituut voor Internationale Handel en Management

Інститут муніципального менеджменту і бізнесу, Kiëv
Instituut voor Gemeentelijk Management en Handel

Інститут соціального управління, економіки і права, Tsjerkassy
Instituut voor Maatschappelijk Management, Economie en Recht

Інститут сходознаства та міжнародних відносин Харківський колегіум, Charkov
Instituut voor Oosterse Studies en Internationale Betrekkingen - College van Charkov

Інститут туризму Федерації професійних спілок України, Kiëv
Instituut voor Toerisme van de Federatie van Vakbonden van de Oekraïne

Інститут управління, Drogobytsj
Managementinstituut

Інститут управління та менеджменту, Odessa
Instituut voor Beheer en Management

Київська вища банкiвська школа, Kiëv
Hogeschool voor het Bankwezen van Kiëv

Київський гуманітарний інститут, Kiëv
Instituut voor Menswetenschappen van Kiëv

Київський економічний інститут менеджменту, Kiëv
Economisch Managementinstituut van Kiëv

Київський інженерно-технічний інститут, Kiëv
Technisch Instituut voor Ingenieurs van Kiëv

Київський інститут бізнесу та технологій, Kiëv, Bjela Tserkva, Zaporozjzje, Vinnitsa, Nizjyn, Zjitomir en Oeman
Instituut voor Handel en Technologie van Kiëv

Київський інститут інвестиційного менеджменту, Kiëv
Instituut voor Investeringsbeheer van Kiëv

Київський інститут перекладачів, Kiëv
Instituut voor Vertalers van Kiëv

Київський інститут практичної психології і соціальної роботи Психогенез, Kiëv
Instituut voor Praktische Psychologie en Maatschappelijk Werk van Kiëv 'Psychogenese'

Кіровоградський інститут комерції та педагогічна академія, Kropivnitskij
Handelsinstituut en Pedagogische Academie van Kirovograd

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки, Kropivnitskij
Instituut voor Gewestelijk Management en Economie van Kirovograd

Краматорський економіко-гуманітарний інститут, Kramatorsk
Instituut voor Economie en Menswetenschappen van Kramatorsk

Львівська православна богословська академія, Lemberg
Orthodoxe Theologische Academie van Lemberg

Львівський інститут менеджменту, Lemberg
Lembergs Managementinstituut

Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут Бейт-Хана, Dnjepr
Internationaal Bejt-Chana-Instituut voor Menswetenschappen en Pedagogie

Міжнародний інститут бізнесу, Kiëv
Internationaal Handelsinstituut

Міжнародний інститут менеджменту, Kiëv
Internationaal Managementinstituut

Міжрегіональна академія бізнесу та права імені Н. Кручиніної, Dnjepr, Kamenskoje, Zaporozjzje, Krivoj Rog, Melitopol en Charkov
Intergewestelijke Kroetsjinina-Academie voor Handel en Recht

Міжрегіональна академія управління персоналом, Kiëv, Charkov, Novomoskovsk, Loetsk, Kovel, Poltava, Vinnitsa, Tsjerkassy, Kramatorsk, Droezjkovka, Lemberg, Tschernowitz, Tarnopol, Marjoepol, Tsjervonograd, Borispol, Jagotin, Berezan en Troeskavets
Intergewestelijke Academie voor Personeelbeleid

Міжрегіональний інститут бізнесу, Cherson
Intergewestelijk Handelsinstituut

Нікопольський інститут управління, бізнесу та права, Nikopol
Instituut voor Management, Handel en Recht van Nikopol

Одеський інститут підприємництва та права, Odessa
Instituut voor Management en Recht van Odessa

Tернопiльський експериментальний інститут педагогічної освіти, Tarnopol
Proefondervindelijk Instituut voor Pedagogische Studies van Tarnopol

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій, Tarnopol
Instituut voor Maatschappelijke en Informatietechnologieën

Tернопiльський комерційний інститут, Tarnopol
Handelsinstituut van Tarnopol

Ужгородська греко-католицька богословська академія імені Теодора Ромжі, Oezjgorod
Grieks-Katholieke Theologische Teodor Romzja-Academie van Oezjgorod

Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія, Oezjgorod
Oekraïense Theologische Academie HH. Cyrillus en Methodius van Oezjgorod

Українська академія дизайну, Lemberg
Oekraïense Designacademie

Український гуманітарний інститут, Boetsja
Oekraïens Instituut voor Menswetenschappen

Український фінансово-економічний інститут, Kiëv
Oekraïens Financieel-Economisch Instituut

Харківський гуманітарно-технічний інститут, Charkov
Instituut voor Menswetenschappen en Techniek van Charkov

Харківський інститут бізнесу та менеджменту, Charkov
Instituut voor Handel en Management van Charkov

Харківський інститут екології та соціального захист, Charkov
Instituut voor Ecologie en Maatschappelijke Veiligheid van Charkov

Харківський інститут інформаційних технологій у формі ТОВ, Charkov
Instituut voor Informatietechnologie van Charkov

Харківський інститут соціального прогресу, Charkov
Instituut voor Maatschappelijke Vooruitgang van Charkov

Харківський інститут управління, Charkov
Managementinstituut van Charkov

Харківський інститут економіки, ринкових відносин і менеджменту, Charkov
Instituut voor Economie, Handelsbetrekkingen en Management van Charkov

Харківський соціально-економічний інститут, Charkov
Sociaal-Economisch Instituut van Charkov

Харківський транспортний інститут, Charkov
Vervoersinstituut van Charkov

Херсонський гуманітарний інститут, Cherson
Instituut voor Menswetenschappen van Cherson

Херсонський економіко-правовий інститут, Cherson
Instituut voor Economie en Recht van Cherson

Хмельницький приватний інститут конструювання моделювання швейних виробів, Chmelnitskij
Privé-Instituut voor het Ontwerp van Naaibenodigdheden van Chmelnitskij

Черкаський інститут управління, Tsjerkassy
Managementinstituut van Tsjerkassy

Чернігівський інститут регіональної економіки і управління, Tsjernigov
Instituut voor Gewestelijke Economie en Management van Tsjernigov

Agio College, Kiëv
Agio-Hogeschool

II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola, Bergsass
Hongaarse Frans II Rákóczi-Hogeschool van de Karpaten

Hoger beroepsonderwijs

Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського, Bar
Michaïl Groesjevskijhogeschool voor Menswetenschappen en Pedagogie van Bar

Бахмутський коледж мистецтв імені Івана Карабиця, Bachmoet
Ivan Karabitsjhogeschool voor Schone Kunsten van Bachmoet

Бахмутський коледж транспортної інфраструктури, Bachmoet
Hogeschool voor Vervoersinfrastructuur van Bachmoet

Бахмутський медичний коледж, Bachmoet
Medische Hogeschool van Bachmoet

Бахмутський педагогічний коледж, Bachmoet
Pedagogische Hogeschool van Bachmoet

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права, Berditsjev
Hogeschool voor Nijverheid, Economie en Recht van Berditsjev

Бердичівський медичний коледж, Berditsjev
Medische Hogeschool van Berditsjev

Бердичівський педагогічний коледж, Berditsjev
Pedagogische Hogeschool van Berditsjev

Бердянський медичний коледж, Berdjansk
Medische Hogeschool van Berdjansk

Берегівський медичний коледж, Bergsass
Medische Hogeschool van Bergsass

Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж, Bjela Tserkva
Hogeschool voor Menswetenschappen en Pedagogie van Bjela Tserkva

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Bjela Tsekva
Hogeschool voor Diensten en Design van Bjela Tserkva

Білоцерківський медичний коледж, Bjela Tserkva
Medische Hogeschool van Bjela Tserkva

Богуславське вище професійне училище сфери послуг, Bogoeslav
Hogere Beroepsopleiding voor de Dienstensector van Bogoeslav

Богуславський гуманітарний коледж імені Івана Семеновича Нечуя-Левицького, Bogoeslav
Netsjoej-Levitskij-Hogeschool voor Menswetenschappen van Bogoeslav

Бориславський медичний коледж, Borislau
Medische Hogeschool van Borislau

Борщівський агротехнічний коледж, Borsjtsjov
Landbouwtechnische Hogeschool van Borsjtsjov

Броварське вище училище фізичної культури, Brovary
Hogere Opleiding Lichamelijke Opvoeding van Brovary

Великоанадольський лісовий коледж імені Віктора Єгоровича фон Граффа, Grafskoje
Von Graff-Bosbouwhogeschool van Velikoanadolskijbos

Вижницький коледж прикладного мистецтва імені В.Ю. Шкрібляка, Vizjnitsa
Sjkribljakhogeschool voor Toegepaste Kunst van Vizjnitsa

Вище професійне училище № 1 міста Рівного, Rovno
Hogere Beroepsopleiding Nr. 1 van Rovno

Вище професійне училище № 3 міста Мукачево, Moekatsjevo
Hogere Beroepsopleiding Nr. 3 van Moekatsjevo

Вище професійне училище № 4 міста Хмельницький, Chmelnitskij
Hogere Beroepsopleiding Nr. 4 van Chmelnitskij

Вище професійне училище № 11 міста Хмельницький, Chmelnitskij
Hogere Beroepsopleiding Nr. 11 van Chmelnitskij

Вище професійне училище № 14 міста Коломиї, Kolomea
Hogere Beroepsopleiding Nr. 14 van Kolomea

Вище професійне училище № 17 міста Дніпро, Dnjepr
Hogere Beroepsopleiding Nr. 17 van Dnjepr

Вище професійне училище № 19 міста Дрогобича, Drogobytsj
Hogere Beroepsopleiding Nr. 19 van Drogobytsj

Вище професійне училище № 25 міста Хмельницький, Chmelnitskij
Hogere Beroepsopleiding Nr. 25 van Chmelnitskij

Вище професійне училище № 41 міста Тульчина, Toeltsjin
Hogere Beroepsopleiding Nr. 41 van Toeltsjin

Вище професійне училище № 55 міста Дніпро, Dnjepr
Hogere Beroepsopleiding Nr. 55 van Dnjepr

Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище, Vinnitsa
Intergewestelijke Hogere Beroepsopleiding van Vinnitsa

Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж, Vinnitsa
Hogeschool voor Menswetenschappen en Pedagogie van Vinnitsa

Вінницький коледж культури і мистецтв імені М.Д. Леонтовича, Vinnitsa
Leontovitsjhogeschool voor Cultuur en Kunst van Vinnitsa

Вінницький медичний коледж імені академіка Д.К. Заболотного, Vinnitsa
Medische Zabolotnijhogeschool van Vinnitsa

Вінницький технічний коледж, Vinnitsa
Technische Hogeschool van Vinnitsa

Вінницький транспортний колледж, Vinnitsa
Vervoershogeschool van Vinnitsa

Володимир-Волинське вище професійне училище, Vladimir-Volynskij
Hogere Beroepsopleiding van Vladimir-Volynskij

Володимир-Волинський агротехнічний коледж, Vladimir-Volynskij
Landbouwtechnische Hogeschool van Vladimir-Volynskij

Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Юхимовича Кримського, Vladimir-Volynskij
Pedagogische Krymskijberoepshogeschool van Vladimir-Volynskij

Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Ігоря Федоровича Стравінського, Loetsk
Volhynische Stravinskyberoepshogeschool voor Cultuur en Kunst

Дніпровський базовий медичний коледж, Dnjepr
Medische Basishogeschool van Dnjepr

Дніпровський державний коледж технологій та дизайну, Dnjepr
Staatshogeschool voor Technologie en Design van Dnjepr

Дніпровський індустріальний коледж, Dnjepr
Nijverheidshogeschool van Dnjepr

Дніпровський коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури, Dnjepr
Hogeschool voor Bouwkundige en Montagetechnologie en Architectuur

Днiпровський коледж залiзничного транспорту та транспортної iнфраструктури, Dnjepr
Hogeschool voor Spoorwegvervoer en Vervoersinfrastructuur van Dnjepr

Дніпровський політехнічний коледж, Dnjepr
Polytechische Hogeschool van Dnjepr

Дніпровський технолого-економічний коледж, Dnjepr
Hogeschool voor Technologie en Economie van Dnjepr

Дніпровський транспортно-економічний коледж, Dnjepr
Hogeschool voor Vervoer en Economie van Dnjepr

Дніпропетровське вище училище фізичної культури, Dnjepr
Hogere Opleiding voor Lichamelijke Opvoeding van Dnjepropetrovsk

Дніпропетровський коледж культури і мистецтв, Dnjepr
Hogeschool voor Cultuur en Kunst van Dnjepropetrovsk

Дніпропетровський театрально-художній коледж, Dnjepr
Hogeschool voor Toneel- en Schone Kunsten van Dnjepropetrovsk

Донбаський державний коледж технологій та управління, Toretsk
Staatshogeschool voor Technologie en Management van het Donbekken

Донецьке вище училище олімпійського резерву імені С. Бубки, Bachmoet
Hogere Boebka-Beroepsopleiding van Donjetsk voor de Olympische Reserve

Дрогобицький механіко-технологічний коледж, Drogobytsj
Hogeschool voor Werktuigkunde en Technologie van Drogobytsj

Дрогобицький коледж нафти і газу, Drogobytsj
Hogeschool voor Benzine en Gas van Drogobytsj

Дубенський медичний коледж, Doebna
Medische Hogeschool van Doebna

Гайсинський медичний коледж, Gajsin
Medische Hogeschool van Gajsin

Закарпатський базовий державний медичний коледж, Choest
Medische Staatsbasishogeschool van Transkarpatië

Запорізький авіаційний коледж імені академіка Олександра Георгійовича Івченка, Zaporozjzje
Ivtsjenko-Luchtvaarthogeschool van Zaporozjzje

Запорізький будівельний коледж, Zaporozjzje
Bouwkundige Hogeschool van Zaporozjzje

Запорізький медичний коледж, Zaporozjzje
Medische Hogeschool van Zaporozjzje

Житомирське вище професійне училище, Zjitomir
Hogere Beroepsopleiding van Zjitomir

Житомирський агротехнічний коледж, Zjitomir
Landbouwtechnische Hogeschool van Zjitomir

Житомирський базовий фармацевтичний коледж імені Г.С. Протасевича, Zjitomir
Farmaceutische Protasevitsj-Basishogeschool van Zjitomir

Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права, Zjitomir
Coöperatieve Hogeschool voor Handel en Recht van Zjitomir

Жовтоводський педагогічний коледж, Zjoltyje Vody
Pedagogische Hogeschool van Zjoltyje Vody

Івано-Франківське вище художнє професійне училище №3, Ivano-Frankovsk
Hogere Kunstopleiding Nr. 3 van Ivano-Frankovsk

Івано-Франківське вище професійне училище сервісного обслуговування техніки, Ivano-Frankovsk
Hogere Beroepsopleiding voor Technische Dienstverlening van Ivano-Frankovsk

Івано-Франківське вище професійне училище №13, Ivano-Frankovsk
Hogere Beroepsopleiding Nr. 13 van Ivano-Frankovsk

Івано-Франківське вище професійне училище №21, Ivano-Frankovsk
Hogere Beroepsopleiding Nr. 21 van Ivano-Frankovsk

Івано-Франківський базовий медичний коледж, Ivano-Frankovsk
Medische Basishogeschool van Ivano-Frankovsk

Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу, Ivano-Frankovsk
Staatshogeschool voor Technologie en Handel van Ivano-Frankovsk

Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С. Граната, Ivano-Frankovsk
Coöperatieve Granathogeschool voor Financiën en Handel van Ivano-Frankovsk

Іллінецький державний аграрний коледж, Iljintsy
Staatslandbouwhogeschool van Iljintsy

Камінь-Каширське вище професійне училище, Kamen-Kasjirskij
Hogere Beroepsopleiding van Kamen-Kasjirskij

Кам'янець-Подільське вище професійне училище, Kamjenets-Podolskij
Hogere Beroepsopleiding van Kamjenets-Podolskij

Кам'янець-Подільський індустріальний коледж, Kamjenets-Podolskij
Nijverheidshogeschool van Kamjenets-Podolskij

Кам'янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Kamjanets-Podolskij
Hogeschool voor Bouwkunde, Architectuur en Design van Kamjenets-Podolskij

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв, Kamjenets-Podolskij
Hogeschool voor Cultuur en Kunst van Kamjenets-Podolskij

Кам'янське вище професійне училище, Kamenskoje
Hogere Beroepsopleiding van Kamenskoje

Кам'янський коледж фізичного виховання, Kamenskoje
Hogeschool voor Lichamelijke Opvoeding van Kamenskoje

Кам'янський музичний коледж, Kamenskoje
Muziekhogeschool van Kamenskoje

Ківерцівський фаховий медичний коледж, Kivertsy
Medische Beroepshogeschool van Kivertsy

Ковельський фаховий медичний коледж, Kovel
Medische Beroepshogeschool van Kovel

Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту, Kazatin
Intergewestelijke Hogere Beroepsopleiding voor Spoorwegvervoer in Kazanin

Коледж радіоелектроніки, Dnjepr
Hogeschool voor Radio-Elektronica

Коломийський медичний коледж імені Івана Франка, Kolomea
Medische Ivan Frankohogeschool van Kolomea

Коломийський педагогічний коледж, Kolomea
Pedagogische Hogeschool van Kolomea

Костянтинівський медичний коледж, Konstantinovka
Medische Hogeschool van Konstantinovka

Краматорське вище професійне металургійне училище, Kramatorsk
Hogere Beroepsopleiding voor Metaalbewerking van Kramatorsk

Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище, Kramatorsk
Hogere Beroepsopleiding voor Handel en Kookkunst van Kramatorsk

Краматорське вище професійне училище, Kramatorsk
Hogere Beroepsopleiding van Kramatorsk

Краматорський коледж технологій та дизайну, Kramatorsk
Hogeschool voor Technologie en Design van Kramatorsk

Красногорівське вище професійне училище, Krasnogorovka
Hogere Beroepsopleiding van Krasnogorovka

Кременецький лісотехнічний коледж, Kremenets
Bosbouwhogeschool van Kremenets

Криворізький будівельний коледж, Krivoj Rog
Bouwkundige Hogeschool van Krivoj Rog

Криворізький медичний коледж, Krivoj Rog
Medische Hogeschool van Krivoj Rog

Криворізький обласний музичний коледж, Krivoj Rog
Gewestelijke Muziekhogeschool van Krivoj Rog

Луцьке вище професійне училище, Loetsk
Hogere Beroepsopleiding van Loetsk

Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури, Loetsk
Hogere Beroepsopleiding voor Bouwkunde en Architectuur van Loetsk

Луцький педагогічний коледж, Loetsk
Pedagogische Hogeschool van Loetsk

Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва, Lemberg
Lembergse Hogere Beroepsopleiding voor Computertechnologie en Bouwkunde

Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша, Lemberg
Lembergse Troesj-Staatshogeschool voor Sier- en Toegepaste Kunsten

Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Lemberg
Lembergse Hogeschool voor Bouwkunde, Architectuur en Design

Макарівський медичний коледж, Makarov
Medische Hogeschool van Makarov

Малинський лісотехнічний коледж, Malin
Bosbouwhogeschool van Malin

Маріупольське вище металургійне професійне училище, Marjoepol
Hogere Beroepsopleiding voor Metaalbewerking van Marjoepol

Маріупольський будівельний коледж, Marjoepol
Bouwkundige Hogeschool van Marjoepol

Маріупольський коледж мистецтв, Marjoepol
Kunsthogeschool van Marjoepol

Маріупольський медичний коледж, Marjoepol
Medische Hogeschool van Marjoepol

Мелітопольське вище професійне училище, Melitopol
Hogere Beroepsopleiding van Melitopol

Мелітопольський медичний коледж, Melitopol
Medische Hogeschool van Melitopol

Мелітопольський промислово-економічний коледж, Melitopol
Hogeschool voor Nijverheid en Economie van Melitopol

Міжгірський медичний коледж, Mezjgorje
Medische Hogeschool van Mezjgorje

Міжрегіональне вище професійне будівельне училище міста Краматорська, Kramatorsk
Intergewestelijke Hogere Beroepsopleiding voor Bouwkunde van Kramatorsk

Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій, Dnjepr
Intergewestelijke Hogere Beroepsopleiding voor Polygrafie en Informatietechnologie

Могилів-Подільський медичний коледж, Mogiljov-Podolskij
Medische Hogeschool van Mogiljov-Podolskij

Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж, Mogiljov-Podolskij
Hogeschool voor Montage en Economie van Mogiljov-Podolskij

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж, Moekatsjevo
Coöperatieve Handelseconomische Hogeschool van Moekatsjevo

Нікопольський медичний коледж, Nikopol
Medische Hogeschool van Nikopol

Нікопольський педагогічний коледж, Nikopol
Pedagogische Hogeschool van Nikopol

Нововолинський електромеханічний коледж, Novovolynsk
Elektrowerktuigkundige Hogeschool van Novovolynsk

Новоград-Волинський медичний коледж, Novograd-Volynskij
Medische Hogeschool van Novograd-Volynskij

Новомосковський кооперативний коледж економіки та права імені С.В. Литвиненка, Novomoskovsk
Coöperatieve Litvinenkijhogeschool voor Economie en Recht van Novomoskovsk

Новороздільський політехнічний коледж, Novyj Rozdol
Polytechnische Hogeschool van Novyj Rozdol

Обухівський медичний коледж, Oekraïnka
Medische Hogeschool van Oboechov

Ордена Знак Пошани вище професійне училище № 75, Aleksandrovka
Hogere Beroepsopleiding Nr. 75 Orde van Eer

Острозьке вище професійне училище, Ostrog
Hogere Beroepsopleiding van Ostrog

Павлоградський медичний коледж, Pavlograd
Medische Hogeschool van Pavlograd

Погребищенський медичний коледж, Pogrebisjtsje
Medische Hogeschool van Pogrebisjtsje

Покровський педагогічний коледж, Pokrovsk
Pedagogische Hogeschool van Pokrovsk

Придніпровський державний металургійний коледж, Kamenskoje
Staatshogeschool voor Metaalbewerking van de Voor-Dnjepr

Ржищівський гуманітарний коледж, Rzjisjtsjov
Hogeschool voor Menswetenschappen van Rzjisjtsjov

Рівненський коледж економіки і бізнесу, Rovno
Hogeschool voor Economie en Handel van Rovno

Самбірський державний педагогічний коледж імені Івана Филипчака, Sombor
Pedagogische Filiptsjak-Staatshogeschool van Sombor

Самбірський коледж культури і мистецтв, Sombor
Hogeschool voor Cultuur en Kunst van Sombor

Самбірський медичний коледж, Sombor
Medische Hogeschool van Sombor

Слов'янський коледж транспортної інфраструктури, Slavjansk
Hogeschool voor Vervoersinfrastructuur van Slavjansk

Сокирянське вище професійне училище, Sokirjany
Hogere Beroepsopleiding van Sokirjany

Сторожинецький лісовий коледж, Storozynetz
Bosbouwhogeschool van Storozynetz

Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва, Stretovka
Pedagogische Hogeschool voor Kobzarkunst van Stretovka

Таращанський державний технічний та економіко-правовий коледж, Tarasjtsja
Staatshogeschool voor Techniek, Economie en Recht van Tarasjtsja

Теребовлянський коледж культури і мистецтв, Terebovlja
Hogeschool voor Cultuur en Kunst van Terebovlja

Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж, Tarnopol
Coöperatieve Handelseconomische Hogeschool van Tarnopol

Тернопільський музичний коледж імені Соломії Крушельницької, Tarnopol
Solomija Kroesjelnitsjka-Muziekhogeschool van Tarnopol

Торецький музичний коледж, Toretsk
Muziekhogeschool van Toretsk

Тульчинський коледж культури, Toeltsjin
Cultuurhogeschool van Toeltsjin

Ужгородський музичний коледж імені Дезидерій Євгенович Задора, Oezjgorod
Zádor-Muziekhogeschool van Oezjgorod

Хмельницький базовий медичний коледж, Chmelnitskij
Medische Basishogeschool van Chmelnitskij

Червоноградський гірничо-економічний коледж, Tsjervonograd
Hogeschool voor Mijnbouw en Economie van Tsjervonograd

Чернівецький індустріальний коледж, Tschernowitz
Nijverheidshogeschool van Tschernowitz

Чернівецький коледж дизайну та економіки, Tschernowitz
Hogeschool voor Design en Economie van Tschernowitz

Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж, Tschernowitz
Coöperatieve Hogeschool voor Economie en Recht van Tschernowitz

Чернівецький обласний коледж мистецтв імені Сидора Воробкевича, Tschernowitz
Gewestelijke Vorobkevitsj-Kunsthogeschool van Tschernowitz

Чернівецький політехнічний коледж, Tschernowtiz
Polytechnische Hogeschool van Tschernowitz

Чернівецький транспортний коледж, Tschernowitz
Vervoershogeschool van Tschernowitz

Чорнобильський медичний коледж, Jagotin
Medische Hogeschool van Tsjernobyl

Чортківський державний медичний коледж, Tsjortkov
Medische Staatshogeschool van Tsjortkov

Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж імені Олександра Барвінського, Tsjortkov
Barninskijhogeschool voor Menswetenschappen en Pedagogie van Tsjortkov

Шацький лісовий коледж імені Валентина Васильовича Сулька, Sjatsk
Soelko-Bosbouwhogeschool van Sjatsk

Шепетівський медичний коледж, Sjepetovka
Medische Hogeschool van Sjepetovka

Privaat hoger beroepsonderwijs

Білоцерківський технічний коледж Товариства сприяння обороні України, Bjela Tserkva
Technische Hogeschool van het Oekraïense Defensiehulpcomité in Bjela Tserkva

Вінницький коледж менеджменту, Vinnitsa en Zjmerinka
Managementhogeschool van Vinnitsa

Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола, Tarnopol
Galicische Tsjornovolhogeschool

Запорізький коледж технологій та дизайну, Zaporozjzje
Hogeschool voor Technologie en Design van Zaporozjzje

Київський біблійний коледж імені Джона Веслі, Kiëv
John Wesley-Bijbelhogeschool van Kiëv

Київський бізнес-коледж, Kiëv
Handelscollege van Kiëv

Коломийський коледж комп'ютерних наук, Kolomea
Hogeschool voor Computerwetenschappen van Kolomea

Коростенський технічний коледж, Korosten
Technische Hogeschool van Korosten

Луцький коледж рекреаційних технологій і права, Loetsk
Hogeschool voor Vrijetijdstechnologie en Recht van Loetsk

Медичний коледж Монада, Lemberg, Tschernowitz, Choest, Oezjgorod, Loetsk, Pervomajsk en Drogobytsj
Medische Monadahogeschool

Хустський технічний коледж Товариства сприяння оборони України, Choest
Technische Hogeschool van het Oekraïense Defensiehulpcomité in Choest

Theologische seminaries

Волинська духовна семінарія, Loetsk
Theologisch Seminarie van Volhynië

Дрогобицька духовна семінарія блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима, Drogobytsj
Theologisch Seminarie van de Martelaren Severjan, Vitalyj en Jakim in Drogobitsj

Івано-Франківська духовна семінарія УАПЦ, Ivano-Frankovsk
Theologisch Seminarie van de Oekraïense Autocefale Orthodoxe Kerk in Ivano-Frankovsk

Ірпінська біблійна семінарія, Irpin
Bijbelseminarie van Irpin

Київська духовна семінарія, Kiëv
Theologisch Seminarie van Kiëv

Львівська богословська семінарія, Lemberg
Lembergs Theologisch Seminarie

Львівська духовна семінарія Святого Духа, Lemberg
Lembergs Theologisch Seminarie van de Heilige Geest

Львівська духовна семінарія ПЦУ, Lemberg
Lembergs Theologisch Seminarie van de Oekraïens-Orthodoxe Kerk

Миссионерское духовное училище Украинской православной церкви, Poltava
Seminarieopleiding voor Missionarissen van de Oekraïense Orthodoxe Kerk

Одеська духовна семінарія, Odessa
Theologisch Seminarie van Odessa

Одеська духовна семінарія, Odessa
Theologisch Seminarie van Odessa

Рівненська духовна семінарія, Rovno
Theologisch Seminarie van Rovno

Тернопільська вища духовна семінарія імені патріарха Йосифа Сліпого, Tarnopol
Hoger Theologisch Seminarie Patriarch Jozef Slipyj

Тернопільська духовна семінарія імені святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, Tarnopol
Theologisch Seminarie van de H. Cyrillus en Methodius in Tarnopol

Українська лютеранська богословська семінарія Святої Софії, Velikaja Berezvytsja
Oekraïens Luthers Theologisch Sint-Sofiaseminarie

Харьковская духовная семинария, Charkov
Theologisch Seminarie van Charkov

Donjetsk

Universiteiten

Донецкий национальный медицинский университет имени Максима Горького, Donjetsk
Nationale Medische Gorkij-Universiteit van Donjetsk

Донецкий национальный технический университет, Donjetsk en Gorlovka
Nationale Technische Universiteit van Donjetsk

Донецкий национальный университет, Donjetsk
Nationale Universiteit van Donjetsk

Донецкий национальный университет экономики и торговли имени Михаила Туган-Барановского, Donjetsk, Dokoetsjajevsk en Sjachtjorsk
Nationale Toegan-Baranovski-Universiteit voor Economie en Handel van Donjetsk

Hogescholen

Донбасская аграрная академия, Makejevka
Landbouwacademie van het Donbekken

Донбасская национальная академия строительства и архитектуры, Makejevka
Nationale Academie voor Bouwkunde en Architectuur van het Donbekken

Донецкая академия управления и государственной службы, Donjetsk
Academie voor Management en Openbaar Bestuur van Donjetsk

Донецкая государственная музыкальная академия имени Сергея Сергеевича Прокофьева, Donjetsk
Prokofjev-Staatsmuziekacademie van Donjetsk

Донецкий институт железнодорожного транспорта, Donjetsk
Instituut voor Spoorwegvervoer van Donjetsk

Донецкий физико-технический институт имени А.А. Галкина, Donjetsk
Galkininstituut voor Technische Natuurkunde van Donjetsk

Privéhogescholen

Донецкая академия транспорта, Donjetsk
Vervoersacademie van Donjetsk

Krim

Universiteiten

Керченский государственный морской технологический университет / Керченський державний морський технологічний університет, Kertsj
Universiteit voor Zeevaarttechnologie van Kertsj

Крымский инженерно-педагогический университет / Кримський інженерно-педагогічний університет / Qırım müendislik ve pedagogika universiteti, Simferopol
Universiteit voor Ingenieurswetenschappen en Pedagogie van de Krim

Крымский университет культуры, искусств и туризма / Кримський університет культури, мистецтв і туризму / Qırım medeniyet, sanat ve turizm universiteti, Simferopol
Universiteit voor Cultuur, Kunsten en Toerisme van de Krim

Крымский федеральный университет имени В.И. Вернадского / Кримський федеральний університет імені В.І. Вернадського / Vernadskiy adına Qırım federal universiteti, Simferopol, Jevpatorija, Jalta, Armjansk, Sebastopol, Kertsj, Pribrezjnoje en Soedak
Federale Vjernadskij-Universiteit van de Krim

Севастопольский государственный университет, Sebastopol
Staatsuniversiteit van Sebastopol

Privé-universiteiten

Университет экономики и управления, Simferopol en Kertsj
Universiteit voor Economie en Management

Ялтинский университет менеджмента, Jalta
Managementuniversiteit van Jalta

Hogescholen

Крымский республиканский институт последипломного педагогического образования, Simferopol
Krims Republikeins Instituut voor Postuniversitair Pedagogisch Onderwijs

Феодосийская финансово-экономическая академия, Theodosia
Financieel-Economische Academie van Theodosia

Черноморское высшее военно-морское ордена Красной Звезды училище имени П. С. Нахимова, Sebastopol
Hogere Nachimov-Marineopleiding van de Zwarte Zee naar de Orde van de Rode Ster

Privéhogescholen

Крымский институт бизнеса, Simferopol
Handelsinstituut van de Krim

Крымский институт экономики и хозяйственного права, Simferopol
Kriminstituut voor Economie en Handelsrecht

Loegansk

Universiteiten

Донбасский государственный технический университет, Altsjevsk, Krasnodon, Sverdlovsk en Rovenki
Technische Staatsuniversiteit van het Donbekken

Луганский государственный медицинский университет имени Святителя Луки, Loegansk
Medische Staatsuniversiteit Sint-Lukas van Loegansk

Луганский национальный аграрный университет, Loegansk
Nationale Landbouwuniversiteit van Loegansk

Луганский национальный университет имени Владимира Даля, Loegansk, Molodogvardejsk en Krasnodon
Nationale Dalj-Universiteit van Oost-Oekraïne

Луганский национальный университет имени Тараса Шевченко, Loegansk, Stachanov en Rovenki
Nationale Pedagogische Sjevtsjenko-Universiteit van Loegansk

Hogescholen

Луганский государственный колледж экономики и торговли, Loegansk
Staatshogeschool voor Economie en Handel van Loegansk

Oostenrijk

Staatsuniversiteiten

Akademie der bildenden Künste Wien, Wenen
Weense Academie voor Beeldende Kunsten

Alpen-Adria-Universität Klagenfurt, Klagenfurt, Wenen en Graz
Alpen- en Adriatische Universiteit Klagenfurt

Donau-Universität Krems, Krems an der Donau
Donau-universiteit Krems

Institute of Science and Technology Austria, Klosterneuburg
Oostenrijk Instituut voor Wetenschap en Technologie

Johannes-Kepler-Universität Linz, Linz
Johannes Kepleruniversiteit Linz

Karl-Franzens-Universität Graz, Graz
Karel-Fransuniversiteit Graz

Kunstuniversität Linz, Linz
Kunstuniversiteit Linz

Leopold-Franzens-Universität Innsbruck, Innsbruck
Leopold-Fransuniversiteit Innsbruck

Medizinische Universität Graz, Graz
Medische Universiteit Graz

Medizinische Universität Innsbruck, Innsbruck
Medische Universiteit Innsbruck

Medizinische Universität Wien, Wenen
Medische Universiteit Wenen

Montanuniversität Leoben, Leoben
Bergbouwuniversiteit Leoben

Paris-Lodron-Universität Salzburg, Salzburg
Paris Lodronuniversiteit Salzburg

Rudolfs-Universität Wien, Wenen
Rudolfsuniversiteit Wenen

Technische Erzherzog-Johann-Universität Graz, Graz
Technisch Aartshertog Johanuniversiteit Graz

Technische Universität Wien, Wenen
Technische Universiteit Wenen

Universität für angewandte Kunst Wien, Wenen
Universiteit voor Toegepaste Kunst Wenen

Universität für Bodenkultur Wien, Wenen
Universiteit voor Bodemgebruik Wenen

Universität für Musik und darstellende Kunst Graz, Graz en Oberschützen
Kunstuniversiteit Graz

Universität für Musik und darstellende Kunst Wien, Wenen
Weense Universiteit voor Muziek en Beeldende Kunst

Universität Mozarteum Salzburg, Salzburg
Mozarteum-Universiteit Salzburg

Veterinärmedizinische Universität Wien, Wenen
Diergeneeskundige Universiteit Wenen

Wirtschaftsuniversität Wien, Wenen
Economische Universiteit Wenen

Andere publieke universiteiten

Anton-Bruckner-Privatuniversität für Musik, Schauspiel und Tanz Linz, Linz
Anton Bruckner-Privé-Universiteit voor Muziek, Toneel en Dans van Linz

Karl Landsteiner Privatuniversität für Gesundheitswissenschaften, Krems an der Donau
Karl Landsteiner-Privé-Universiteit voor Gezondheidswetenschappen

Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien, Wenen
Privé-Universiteit voor Muziek en Kunst van de Stad Wenen

Private Universität für Gesundheitswissenschaften, Medizinische Informatik und Technik Tirol, Hall in Tirol
Privé-Universiteit voor Gezondheidswetenschappen, Medische Informatica en Technologie

Universitätszentrum Hollabrunn, Hollabrunn
Universitair Centrum Hollabrunn

Privé-universiteiten

Central European Universiy, Wenen
Midden-Europese Universiteit

Danube Private University, Krems an der Donau
Donau-Privé-Universiteit

Imadec University, Wenen
Imadec-Universiteit

Institut für höhere Studien, Wenen
Instituut voor Hogere Studies

International Theological Institute for Studies on Marriage and the Family, Trumau
Internationaal Theologisch Instituut voor Huwelijks- en Gezinsstudies

Jam Music Lab University, Wenen
Jam Music Labuniversiteit

Katholische Privatuniversität Linz, Linz
Katholieke Privé-Universiteit Linz

Linzer Akademie für Arbeitsmedizin und Sicherheitstechnik, Linz
Academie voor Arbeidsgeneeskunde en Veiligheidstechniek

Modul University Vienna, Wenen
Moduluniversiteit Wenen

New Design University, Sankt Pölten
Nieuwe Universiteit voor Design

Österreichische Akademie für Arbeitsmedizin und Prävention, Klosterneuburg, Wenen, Graz, Hall/Tirol, Wels, Salzburg, Klagenfurt en Lochau
Oostenrijkse Academie voor Arbeidsgeneeskunde en Preventie

Päpstliche Philosophisch-Theologische Hochschule Benedikt XVI. Heiligenkreuz, Heiligenkreuz
Pauselijke Filosofisch-Theologische Hogeschool Benedictus XVI Heiligenkreuz

Paracelsus Medizinische Privatuniversität, Salzburg
Medische Paracelsus-Privé-Universiteit

Philosophisch-Theologische Hochschule der Diözese Sankt Pölten, Sankt Pölten
Filosofisch-Theologische Hogeschool van het Bisdom Sankt Pölten

Privatuniversität Schloss Seeburg, Seekirchen am Wallersee
Privé-Universiteit Slot Seeburg

Sales Manager Akademie, Wenen
Academie voor Verkoopsmanagers

Salzburg College, Salzburg
Hogeschool Salzburg

Sigmund-Freud-Privatuniversität Linz, Linz
Private Sigmund Freuduniversiteit Linz

Sigmund-Freud-Privatuniversität Wien, Wenen
Private Sigmund Freuduniversiteit Wenen

Webster University, Wenen
Websteruniversiteit

Wiener Akademie für Arbeitsmedizin und Prävention, Wenen
Weense Academie voor Arbeidsgeneeskunde en Preventie

Zentrum für Interkulturelle Studien Fürstenfeld, Fürstenfeld
Centrum voor Interculturele Studies Fürstenfeld

Staatshogescholen

Bundessportakademie, Wenen, Graz, Linz en Innsbruck
Federale Sportacademie

Hochschule für Agrar- und Umweltpädagogik Wien, Wenen
Landbouw- en Milieupedagogische Hogeschool Wenen

Kärtner Landeskonservatorium, Klagenfurt
Provinciaal Conservatorium van Karinthië

Pädagogische Hochschule Kärnten / Pedagoška visoka šola na Koroškem, Klagenfurt
Pedagogische Hogeschool Karinthië

Pädagogische Hochschule Niederösterreich, Baden, Hollabrunn en Melk
Pedagogische Hogeschool Neder-Oostenrijk

Pädagogische Hochschule Oberösterreich, Linz
Pedagogische Hogeschool Opper-Oostenrijk

Pädagogische Hochschule Salzburg Stefan Zweig, Salzburg
Pedagogische Stefan Zweighogeschool Salzburg

Pädagogische Hochschule Steiermark, Graz
Pedagogische Hogeschool Stiermarken

Pädagogische Hochschule Tirol, Innsbruck
Pedagogische Hogeschool Tirol

Pädagogische Hochschule Vorarlberg, Feldkirch
Pedagogische Hogeschool Vorarlberg

Pädagogische Hochschule Wien, Wenen
Pedagogische Hogeschool Wenen

Sicherheitsakademie des Bundesministerium für Inneres, Wenen
Veiligheidsacademie van het Bondsministerie voor Binnenlandse Zaken

Theresianische Militärakademie Wiener Neustadt, Wiener Neustadt
Theresiaanse Militaire Academie van Wiener Neustadt

Vorarlberger Landeskonservatorium, Feldkirch
Provinciaal Conservatorium Vorarlberg

Andere publieke hogescholen

Fachhochschule Burgenland, Eisenstadt en Pinkafeld
Hogeschool Burgenland

Fachhochschule Campus 02, Graz
Hogeschool Campus 02

Fachhochschule Campus Wien, Wenen
Hogeschool Campus Wenen

Fachhochschule der Wirtschaft Wien, Wenen
Weense Economische Hogeschool

Fachhochschule des Berufsförderungsinstitut Wien, Wenen
Hogeschool van het Beroepsbevorderingsinstituut Wenen

Fachhochschule für Gesundheitsberufe Oberösterreich, Linz, Steyr en Wels
Hogeschool voor Gezondheidsberoepen Opper-Oostenrijk

Fachhochschule Joanneum Graz, Graz, Kapfenberg en Bad Gleichenbach
Hogeschool Joanneum Graz

Fachhochschule Kärnten, Spittal an der Donau, Villach, Klagenfurt en Feldkirchen
Hogeschool Karinthië

Fachhochschule Kufstein/Tirol, Kufstein
Hogeschool Kufstein/Tirol

Fachhochschule Oberösterreich, Linz, Hagenberg, Steyr en Wels
Hogeschool Opper-Oostenrijk

Fachhochschule Salzburg, Puch bei Hallein en Kuchl
Hogeschool Salzburg

Fachhochschule Sankt Pölten, Sankt Pölten
Hogeschool Sankt Pölten

Fachhochschule Technikum Wien, Wenen
Technische Hogeschool Wenen

Fachhochschule Vorarlberg, Dornbirn
Hogeschool Vorarlberg

Fachhochschule Wiener Neustadt, Wiener Neustadt, Tulln, Wieselburg en Wenen
Hogeschool Wiener Neustadt

fhg - Zentrum für Gesundheitsberufe Tirol, Innsbruck
Tiroolse Hogeschool voor Gezondheidsberoepen

Franz-Schubert-Konservatorium für Musik und darstellende Kunst, Wenen
Schubertconservatorium voor Muziek en Beeldende Kunst

Joseph-Haydn-Konservatorium des Landes Burgenland, Eisenstadt
Joseph Haydnconservatorium van de Provincie Burgenland

Management Center Innsbruck, Innsbruck
Centrum voor Management Innsbruck

Pädagogische Hochschule Burgenland / Pedagoška visoka škola Gradišće / Burgenlandi Pedagógiai Főiskola, Eisenstadt
Pedagogische Hogeschool Burgenland

Prayner Konservatorium des Herrn Mag. Josef Schmid, Wenen
Praynerconservatorium van Mag. Josef Schmid

Privéhogescholen

Akademie für Sozialmanagement, Wenen
Academie voor Maatschappelijk Management

Alanus-Hochschule, Wenen
Alanushogeschool

Deutsche Hochschule für Prävention und Gesundheitsmanagement, Brunn am Gebirge
Duitse Hogeschool voor Preventie en Gezondheidsmanagement

Europa-Akademie für Health Professionals, Innsbruck
Europa-Academie voor Gezondheidsberoepen

Ferdinand Porsche Fernfachhochschule [afstandsonderwijs]
Open Ferdinand Porschehogeschool

Ingenium Education, Graz, Innsbruck, Korneuburg, Krems, Linz, Lustenau, Mondsee, Neufeld an der Leitha, Rankweil, Salzburg, Sankt Anton am Arlberg, Weiz, Wenen en Wiener Neustadt
Ingeniumopleidingen

International College of Tourism and Management, Bad Vöslau
Internationale Hogeschool voor Toerisme en Management

International Management Center Krems, Krems an der Donau
Internationaal Centrum voor Management Krems

Kirchliche Pädagogische Hochschule der Diözese Graz-Seckau, Graz en Klagenfurt
Kerkelijke Pedagogische Hogeschool van het Bisdom Graz-Seckau

Kirchliche Pädagogische Hochschule Edith Stein, Innsbruck, Salzburg, Stams en Feldkirch
Kerkelijke Pedagogische Hogeschool Edith Stein

Kirchliche Pädagogische Hochschule Wien/Krems, Wenen, Krems an der Donau, Graz, Wels, Salzburg, Innsbruck, Bregenz en Villach
Kerkelijke Pedagogische Hogeschool Wenen/Krems

Lauder Business School, Wenen
Lauder-Handelsschool

Private Pädagogische Hochschule der Diözese Linz, Linz
Pedagogische Privéhogeschool van het Bisdom Linz

Werbeakademie Wien, Wenen
Reclameacademie Wenen

Werbe Design Akademie Salzburg, Salzburg
Academie voor Reclameontwerp Salzburg

Theologische seminaries

Bischöfliches Priesterseminar der Diözese Eisenstadt, Wenen
Bisschoppelijk Seminarie Eisenstadt

Collegium Canisianum, Innsbruck
Collegium Canisianum

Deutschsprachiges Islamologisches Institut, Wenen en Linz
Duitstalig Islamkundig Instituut

Erzbischöfliches Priesterseminar Salzburg, Salzburg
Aartbisschoppelijk Seminarie Salzburg

Erzbischöfliches Priesterseminar Wien, Wenen
Aartbisschoppelijk Seminarie Wenen

Grazer Priesterseminar, Graz
Bisschoppelijk Seminarie Graz-Seckau

Priesterseminar der Diözese Gurk, Graz
Bisschoppelijk Seminarie Gurk

Priesterseminar der Diözese Innsbruck, Innsbruck
Bisschoppelijk Seminarie Innsbruck

Priesterseminar der Diözese Linz, Linz
Bisschoppelijk Seminarie Linz

Priesterseminar der Diözese Sankt Pölten, Sankt Pölten
Bisschoppelijk Seminarie Sankt Pölten

Seminar Schloss Bogenhofen, Sankt Peter am Hart
Seminarie Slot Bogenhofen

Überdiözesanes Priesterseminar Leopoldinum, Heiligenkreuz
Interdiocesaan Grootseminarie Leopoldinum

Wiener Akademie für höhere rabbinische Studien, Wenen
Weense Academie voor Hogere Rabbijnstudies

Polen

Universiteiten

Akademia Górniczo-Hutnicza imienia Stanisława Staszica, Krakau
Stanisława Staszic-Hogeschool voor Mijnbouw en Metaalbewerking

Akademia imienia Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Landsberg an der Warthe
Jakob von Paradiesacademie van Landsberg an der Warthe

Akademia Kaliska imienia Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego, Kalisch en Wreschen
President Stanisław Wojciechowski-Academie van Kalisch

Akademia Marynarki Wojennej imienia Bohaterów Westerplatte, Gdingen
Westerplatte-Marineacademie

Akademia Morska w Szczecinie, Stettin
Zeevaarthogeschool van Stettin

Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego, Bromberg
Feliks Nowowiejski-Muziekacademie

Akademia Muzyczna imienia Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów, Lodsch
Bacewicz-Muziekacademie

Akademia Muzyczna imienia Ignacego Jana Paderewskiego, Posen
Ignac Jan Paderewski-Muziekacademie

Akademia Muzyczna imienia Karola Lipińskiego, Breslau
Karol Lipiński-Muziekacademie

Akademia Muzyczna imienia Karola Szymanowskiego, Kattowitz
Karol Szymanowski-Muziekacademie

Akademia Muzyczna imienia Krzysztofa Pendereckiego, Krakau
Krzysztof Penderecki-Muziekacademie

Akademia Muzyczna imienia Stanisława Moniuszki, Danzig
Stanisław Moniuszki-Muziekacademie

Akademia Pedagogiki Specjalnej imienia Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, Warschau
Maria Grzegorzweska-Academie voor Bijzondere Opvoedkunde

Akademia Pomorska, Stolp
Pommerse Hogeschool

Akademia Sztuki w Szczecinie, Stettin
Stettiner Academie voor de Kunsten

Akademia Sztuk Pięknych imienia Eugeniusza Gepperta, Breslau
Academie voor Schone Kunsten van Breslau

Akademia Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki, Krakau
Jan Matejko-Academie voor Schone Kunsten

Akademia Sztuk Pięknych imienia Władysława Strzemińskiego, Lodsch
Władysław Strzemiński-Academie voor Schone Kunsten

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Danzig
Academie voor Schone Kunsten van Danzig

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Warschau
Warschause Academie voor Schone Kunsten

Akademia Sztuk Teatralnych imienia Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Krakau, Breslau en Beuthen
Stanisław Wyspiański-Toneelacademie van Krakau

Akademia Sztuki Wojennej, Warschau
Academie voor Krijgskunde

Akademia Teatralna imienia Aleksandra Zelwerowicza, Warschau en Białystok
Aleksander Zelwerowicz-Academie voor Toneel

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Bielitz
Academie voor Technologie en Menswetenschappen van Bielitz

Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszkiego, Breslau
Generaal Hogere Tadeusz Kościuszki-Academie van de Landmacht

Akademia Wychowania Fizycznego imienia Bronisława Czecha, Krakau
Bronisława Czech-Hogeschool voor Lichamelijke Opvoeding

Akademia Wychowania Fizycznego imienia Eugeniusza Piaseckiego, Posen en Landsberg an der Warthe
Eugenius Piasecki-Hogeschool voor Lichamelijke Opvoeding

Akademia Wychowania Fizycznego imienia Jerzego Kukuczki, Kattowitz
Jerzy Kukuczka-Hogeschool voor Lichamelijke Opvoeding

Akademia Wychowania Fizycznego imienia Józefa Piłsudskiego, Warschau en Biała Podlaska
Józef Piłsudski-Hogeschool voor Lichamelijke Opvoeding

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu imienia Jędrzeja Śniadeckiego, Danzig
Jędrzej Śniadecki-Hogeschool voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Breslau
Breslause Hogeschool voor Lichamelijke Opvoeding

Akademia Zamojska, Zamość
Academie van Zamość

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie, Warschau
Christelijke Theologische Hogeschool van Warschau

Gdański Uniwersytet Medyczny, Danzig en Gdingen
Medische Universiteit van Danzig

Lotnicza Akademia Wojskowa, Dęblin
Luchtmachtacademie

Politechnika Białostocka, Białystok
Technische Hogeschool van Białystok

Politechnika Bydgoska imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Bromberg
Technische Jan en Jędrzej Śniadeckihogeschool van Bromberg

Politechnika Częstochowska, Tschenstochau
Technische Hogeschool van Tschenstochau

Politechnika Gdańska, Danzig
Technische Hogeschool van Danzig

Politechnika Koszalińska, Köslin
Technische Hogeschool van Köslin

Politechnika Krakowska imienia Tadeusza Kościuszki, Krakau
Technische Tadeusz Kościuszkohogeschool van Krakau

Politechnika Łódzka, Lodsch
Technische Hogeschool van Lodsch

Politechnika Lubelska, Lublin
Technische Hogeschool van Lublin

Politechnika Opolska, Oppeln
Technische Hogeschool van Oppeln

Politechnika Poznańska, Posen
Technische Hogeschool van Posen

Politechnika Rzeszowska imienia Ignacego Łukasiewicza, Rzeszów
Technische Ignac Łukasiewiczhogeschool van Rzeszów

Politechnika Śląska, Gleiwitz, Kattowitz en Hindenburg
Technische Hogeschool van Silezië

Politechnica Świętokrzyska, Kielce
Technische Hogeschool van het Heilig Kruis

Politechnika Warszawska, Warschau en Schröttersburg
Technische Hogeschool van Warschau

Politechnika Wrocławska, Breslau, Hirschberg, Liegnitz en Waldenburg
Technische Hogeschool van Breslau

Pomorski Uniwersytet Medyczny, Stettin
Medische Universiteit van Pommeren

Śląski Uniwersytet Medyczny, Kattowitz, Hindenburg, Sosnowitz en Beuthen
Medische Universiteit van Silezië

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warschau
Staatslandbouwhogeschool

Szkoła Główna Handlowa, Warschau
Handelshogeschool

Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Warschau
Brandweerhogeschool

Uniwersytet Artystyczny imienia Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Posen
Magdealena Abakanowicz-Kunstuniversiteit van Posen

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Breslau en Hirschberg
Economische Universiteit van Breslau

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Kattowitz en Rybnik
Economische Karol Adamieckiuniversiteit van Kattowitz

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Krakau
Economische Universiteit van Krakau

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Posen
Economische Universiteit van Posen

Uniwersytet Gdański, Danzig, Gdingen en Zoppot
Universiteit van Danzig

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy imienia Jana Długosza w Częstochowie, Tschenstochau
Długoszuniversiteit voor Mens- en Levenswetenschappen van Tschenstochau

Uniwersytet imienia Adama Mickiewicza, Posen, Kalisch, Gnesen, Schneidemühl, Bromberg, Kazimierz Biskupi, Wollstein en Wronke
Adam Mickiewiczuniversiteit

Uniwersytet Jagielloński, Krakau
Jagellonenuniversiteit

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Kielce, Petrikau en Sandomir
Jan Kochanowski-Universiteit van Kielce

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Warschau, Łomianki en Danzig
Kardinaal Stefan Wyszyński-Universiteit

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Bromberg
Kasimir de Grote-Universiteit

Uniwersytet Łódzki, Lodsch en Tomaszów Mazowiecki
Universiteit van Lodsch

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin en Puławy
Maria Skłodowska-Universiteit

Uniwersytet Medyczny imienia Karola Marcinkowskiego, Posen
Medische Karol Marcinkowski-Universiteit

Uniwersytet Medyczny imienia Piastów Śląskich, Breslau
Medische Universiteit Piasten van Silezië

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Białystok
Medische Universiteit van Białystok

Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Lodsch
Medische Universiteit van Lodsch

Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Lublin
Medische Universiteit van Lublin

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Torunie, Thorn en Bromberg
Nikolaas Copernicusuniversiteit van Thorn

Uniwersytet Morski w Gdyni, Gdingen
Zeevaartuniversiteit van Gdingen

Uniwersytet Muzyczny imienia Fryderyka Chopina, Warschau en Białystok
Frédéric Chopinuniversiteit voor Muziek

Uniwersytet Opolski, Oppeln
Universiteit van Oppeln

Uniwersytet Pedagogiczny imienia Komisji Edukacji Narodowej, Krakau
Pedagogische Universiteit van de Volkscommissie voor Opvoeding

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Siedlce
Universiteit voor Levens- en Menswetenschappen van Siedlce

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Breslau
Breslause Universiteit voor Levenswetenschappen

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Lublin
Universiteit voor Levenswetenschappen van Lublin

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Posen
Universiteit voor Levenswetenschappen van Posen

Uniwersytet Rolniczy imienia Hugona Kołłątaja w Krakowie, Krakau
Hugon Kołłątaj-Landbouwuniversiteit van Krakau

Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów
Universiteit van Rzeszów

Uniwersytet Śląski, Kattowitz, Sosnowitz, Teschen en Königshütte
Universiteit van Silezië

Uniwersytet Szczeciński, Stettin
Universiteit van Stettin

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny imienia Kazimierza Pułaskiego, Radom
Kazimierz Pułaskiuniversiteit voor Technologie en Menswetenschappen

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Allenstein en Lyck
Universiteit van Ermland en Mazoerië

Uniwersytet Warszawski, Warschau
Universiteit van Warschau

Uniwersytet w Białymstoku, Białystok
Universiteit van Białystok

Uniwersytet Wrocławski, Breslau
Universiteit van Breslau

Uniwersytet Zielonogórski, Grünberg en Züllichau
Universiteit van Grünberg

Warszawski Uniwersytet Medyczny, Warschau
Medische Universiteit van Warschau

Wojskowa Akademia Techniczna imienia Jarosława Dąbrowskiego, Warschau
Militaire Technische Dąbrowski-Academie

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Stettin
Technologische Universiteit van West-Pommeren

Privé-universiteiten

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, Warschau
Warschause Academie voor Economie en Menswetenschappen

Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Warschau en Pułtusk
Weichselhogeschool voor Financiën en Zaken

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łódzi, Lodsch, Jassel, Schönlanke, Loslau, Warschau, Schieratz en Schweidnitz
Sociaal-Economische Hogeschool van Lodsch

Akademia Ignatianum w Krakowie, Krakau
Ignatianumacademie van Krakau

Akademia Katolicka w Warszawie, Warschau (*), Włocławek, Siedlce, Białystok, Konin, Radom, Köslin, Lodsch, Łowicz en Drohiczyn
Katholieke Academie van Warschau

Akademia Leona Koźmińskiego, Warschau
Leon Koźmiński-Hogeschool

Akademia Polonijna w Częstochowie, Tschenstochau
Polonia-Academie van Tschenstochau

College of Europe, Warschau
Europacollege

Coventry University, Breslau
Universiteit van Coventry

Katolicki Uniwersytet Lubelski imienia Jana Pawła II, Lublin en Stalowa Wola
Katholieke Johannes Paulus II-Universiteit Lublin

Krakowska Akademia imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Krakau en Tychy
Krakause Modrzewskiacademie

Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, Breslau, Obernigk, Liegnitz, Schweidnitz en Grünberg
Pauselijke Faculteit voor Theologie van Breslau

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Warschau
Pools-Japanse Academie voor Computertechniek

Społeczna Akademia Nauk, Lodsch, Warschau en Krakau
Maatschappelijke Academie voor Wetenschappen

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Warschau, Breslau, Posen, Kattowitz en Zoppot
Hogeschool voor Sociale Psychologie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II, Krakau en Tarnów
Pauselijke Johannes Paulus II-Universiteit

Hogescholen

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa, Hirschberg
Nationale Hogeschool van het Reuzengebergte

Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie, Krossen
Nationale Opleiding van de Karpaten in Krossen

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej imienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego, Warschau
Nationale President Lecha Kaczyńskihogeschool voor Openbaar Bestuur

Małopolska Uczelnia Państwowa imienia rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, Auschwitz
Nationale Kapitein Witold Pilecki-Opleiding van Klein-Polen in Auschwitz

Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku, Schröttersburg
Openbare Opleiding van Mazovië in Schröttersburg

Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa, Waldenburg
Nationale Angelus Silesiusopleiding

Państwowa Uczelnia imienia Stefana Batorego, Skierniewice
Nationale Stefanus Báthory-Opleiding

Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile, Schneidemühl
Nationale Staszic-Opleiding van Schneidemühl

Państwowa Uczelnia Zawodowa imienia Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, Ciechanów
Nationale Mościcki-Beroepsopleiding van Ciechanów

Państwowa Uczelnia Zawodowa imienia profesora Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach, Suwalken
Nationale Professor Szczepanik-Beroepsopleiding van Suwalken

Państwowa Uczelnia Zawodowa imienia profesora Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, Tarnobrzeg
Nationale Professor Tarnowksi-Beroepsopleiding van Tarnobrzeg

Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku, Włocławek
Nationale Beroepsopleiding van Włocławek

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna imienia Leona Schillera, Lodsch
Nationale Leon Schillerhogeschool voor Film, Televisie en Toneel

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Łomża
Nationale Hogeschool voor Informatica en Bedrijfsbeheer van Łomża

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna imienia ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu, Jarosław
Nationale Technische en Economiosche H. Bronisław Markiewicz-Beroepshogeschool van Jarosław

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu, Prömsel
Nationale Oost-Europese Hogeschool van Prömsel

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa imienia Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie, Gnesen en Krotoschin
Nationale Cegielski-Beroepshogeschool van Gnesen

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa imienia Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie, Lyssa
Nationale Comenius-Beroepshogeschool van Lyssa

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa imienia Papieża Jana Pawła, Biała Podlaska
Nationale Paus Johannes Paulus II-Beroepshogeschool

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa imienia Witelona w Legnicy, Liegnitz
Nationale Witelo-Beroepshogeschool van Liegnitz

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie, Kulm
Nationale Beroepshogeschool van Kulm

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, Elbing
Nationale Beroepshogeschool van Elbing

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie, Glogau
Nationale Beroepshogeschool van Glogau

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Konin
Natonale Beroepshogeschool van Konin

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie, Köslin
Nationale Beroepshogeschool van Köslin

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu, Neusandez
Nationale Beroepshogeschool van Neusandez

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie, Neisse
Nationale Beroepshogeschool van Neisse

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu, Ratibor
Nationale Beroepshogeschool van Ratibor

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, Tarnów
Nationale Beroepshogeschool van Tarnów

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu, Deutsch Krone
Nationale Beroepshogeschool van Deutsch Krone

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu, Neumarkt
Nationale Beroepsopleiding van het Karpatenvoorland in Neumarkt

Uczelnia Państwowa imienia Jana Grodka w Sanoku, Sanok
Nationale Jan Grodekopleiding van Sanok

Wyższa Szkoła Policji, Ortelsburg
Hogere Politieschool

Privéhogescholen

Ateneum – Szkoła Wyższa, Danzig
Atheneum-Hogeschool

Bielska Wyższa Szkoła imienia Józefa Tyszkiewicza, Bielitz
Józef Tyszkiewicz-Hogeschool van Bielitz

Bydgoska Szkoła Wyższa, Bromberg
Hogeschool van Bromberg

Collegium Civitas, Warschau
Civitascollege

Collegium Da Vinci, Posen
Da Vincicollege

Collegium Masoviense, Żyrardów
Mazovisch College

Collegium Mazovia, Siedlce
Mazoviëcollege

Collegium Medicum – Wyższa Szkoła Służb Medycznych, Warschau
Medisch College

Collegium Polonicum, Słubice
Pools College

Collegium Varsoviense, Warschau
Warschaus College

Dolnośląska Szkoła Wyższa, Breslau en Glatz
Hogeschool van Neder-Silezië

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna, Elbing
Opleiding Menswetenschappen en Economie van Elbing

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu, Radom
Europese Opleiding voor Maatschappijwetenschappen en Techniek van Radom

Europejska Uczelnia w Warszawie, Warschau
Europese Opleiding van Warschau

Europejska Wyższa Szkoła Biznesu, Posen
Europese Handelshogeschool

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji, Warschau
Europese Hogeschool voor Recht en Bestuurskunde

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna we Wrocławiu, Breslau
Evangelische Theologische Hogeschool Breslau

Gdańska Szkoła Wyższa, Danzig
Hogeschool van Danzig

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Danzig en Köslin
Hogeschool voor Menswetenschappen van Danzig

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Gnesen en Wongrowitz
Millenniumhogeschool van Gnesen

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa imienia Wojciecha Korfantego, Kattowitz
Handelshogeschool van Opper-Silezië

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości imienia Karola Goduli, Königshütte
Opper-Silezische Godula-Hogeschool voor Ondernemerschap

Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa, Neustadt in Westpreussen
Kasjoebisch-Pommerse Hogeschool

Koszalińska Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych, Köslin
Hogeschool voor Menswetenschappen van Köslin

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, Krakau
Krakause Hogeschool voor de Promotie van Gezondheid

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku, Włocławek
Koejavische Hogeschool van Włocławek

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa, Bromberg
Hogeschool van Koejavië en Pommeren

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie, Warschau
Warschause Hogeschool voor Taalkunde

Lubelska Szkoła Biznesu, Lublin
Handelsschool van Lublin

Lubelska Szkoła Wyższa w Rykach, Ryki
Hogeschool van Lublin in Ryki

Lubuska Wyższa Szkoła Zdrowia Publicznego, Grünberg
Hogeschool voor Volksgezondheid van Lebus

Łużycka Szkoła Wyższa imienia Jana Benedykta Solfy, Sorau
Jan Benedykt Solfahogeschool van de Lausitz

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna, Tarnów
Economische Hogeschool van Klein-Polen

Małopolska Wyższa Szkoła imienia Józefa Dietla, Krakau
Józef Dietlhogeschool van Klein-Polen

Mazowiecka Uczelnia Medyczna, Warschau
Medische Opleiding van Mazovië

Mazowiecka Wyższa Szkoła Humanistyczno-Pedagogiczna, Łowicz
Mazovische Hogeschool voor Menswetenschappen en Pedagogie

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu, Breslau
Internationale Hogeschool voor Logistiek en Transport

Nadbużańska Szkoła Wyższa imienia Marka J. Karpa, Siemiatycze
Karphogeschool van de Boeg

Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Siedlcach, Siedlce
Wetenschappelijke Hogeschool voor Vreemde Talen van Siedlce

Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Białystok
Private Pedagogische Hogeschool

Niepubliczna Wyższa Szkoła Medyczna we Wrocławiu, Breslau
Niet-Openbare Medische Hogeschool van Breslau

Olsztyńska Szkoła Wyższa, Allenstein
Hogeschool van Allenstein

Olsztyńska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania imienia T. Kotarbińskiego, Allenstein
Kotarbiński-Hogeschool voor Informatica en Management van Allenstein

Pedagogium – Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Warschau
Pegagogium – Hogeschool voor Maatschappijwetenschappen

Podkarpacka Szkoła Wyższa imienia bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle, Jassel
Voor-Karpatische Władysław Findyszhogeschool van Jassel

Podkowiańska Wyższa Szkoła Medyczna imienia Zofii i Jonasza Łyko, Podkowa Leśna
Medische Zofia en Jonasz Łykohogeschool van Podkowa Leśna

Polsko-Czeska Wyższa Szkoła Biznesu i Sportu – Collegium Glacense, Neurode
Pools-Tsjechische Hogeschool voor Handel en Sport – Collegium Glacense

Pomorska Szkoła Wyższa, Preussisch-Stargard
Pommerse Hogeschool

Powiślańska Szkoła Wyższa, Mariënwerder
Hogeschool van de Weichsel

Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna Pomerania, Chojnice
Algemene Pomerania-Hogeschool voor Menswetenschappen

Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych, Warschau
Privéhogeschool voor Maatschappij-, Computer- en Medische Wetenschappen

Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska, Radom
Privéhogeschool voor Milieubescherming

Radomska Szkoła Wyższa, Radom
Hogeschool van Radom

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach, Kattowitz
Silezische Medische Hogeschool van Kattowitz

Sopocka Szkoła Wyższa, Zoppot
Hogeschool van Zoppot

Staropolska Szkoła Wyższa, Kielce, Bochnia, Warschau, Myślenice, Łowicz en Żyrardów
Hogeschool van Oud-Polen

Świętokrzyska Szkoła Wyższa, Kielce
Hogeschool van het Heilig Kruis

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, Stettin
Stettinse Hogeschool Collegium Balticum

Szkoła Główna Politechniczna, Neusandez
Polytechnische Hogeschool

Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi, Lodsch
Hogeschool voor Economie en Management van Lodsch

Szkoła Wyższa imienia Bogdana Jańskiego, Warschau, Kulm, Elbing, Krakau, Oppeln, Łomża en Stettin
Bogdan Jański-Hogeschool

Szkoła Wyższa imienia Pawła Włodkowica, Schröttersburg
Paweł Włodkowic-Hogeschool

Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin imienia Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego, Warschau
Edmund Bojanowksihogeschool van de Gezinsbond

Szkoła Wyższa Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania, Breslau
Hogeschool voor Kunstnijverheid en Management

Tarnówska Szkoła Wyższa, Tarnów
Hogeschool van Tarnów

Toruńska Szkoła Wyższa, Thorn
Hogeschool van Thorn

Uczelnia imienia Edwarda Herzberga, Graudenz
Edward Herzbergopleiding

Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Polkwitz en Lubin
Jan Wyżykowski-Opleiding

Uczelnia Jańskiego w Łomży, Łomża en Białystok
Jańskiopleiding van Łomża

Uczelnia Korczaka, Warschau, Kattowitz, Allenstein, Schlochau, Lublin en Stettin
Korczakopleiding

Uczelnia Łazarskiego, Warschau
Łazarski-Opleiding

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu, Schwetz
Taalkundige en Technische Opleiding van Schwetz

Uczelnia Medyczna imienia Marii Skłodowkiej-Curie, Warschau, Krakau, Lodsch en Posen
Geneeskundige Marie Curie-Opleiding

Uczelnia Nauk Społecznych, Lodsch
Opleiding in de Maatschappijwetenschappen

Uczelnia Techniczno-Handlowa imienia Heleny Chodkowskiej, Warschau en Płońsk
Technische en Handelsopleiding Helena Chodskowski

VIAMODA Szkoła Wyższa, Warschau
VIAMODA-Hogeschool

Wałbrzyska Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości, Waldenburg
Hogeschool voor Management en Ondernemerschap van Waldenburg

Warszawska Szkoła Biznesu, Warschau
Warschause Handelsschool

Warszawska Szkoła Filmowa, Warschau
Filmschool van Warschau

Warszawska Szkoła Wyższa, Otwock
Hogeschool van Warschau

Warszawska Szkoła Zarządzania, Warschau
Warschause Managementschool

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu, Warschau en Łuków
Warschause Hogere Handelsschool

Warszawska Wyższa Szkoła Ekonomiczna imienia Edwarda Wiszniewskiego, Warschau
Economische Wiszniewski-Hogeschool van Warschau

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna imienia Bolesława Prusa, Warschau
Warschause Bolesław Prushogeschool voor Menswetenschappen

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki, Warschau
Warschause Hogeschool voor Informatica

Wielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej, Schroda
Groot-Poolse Hogeschool voor Maatschappijwetenschappen en Economioe in Schroda

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej, Breslau
Breslause Hogeschool voor Toegepaste Informatica

Wschód-Zachód Szkoła Wyższa imienia Henryka Jóźwiaka w Łodzi, Lodsch
Henryk Jóźwiak-Oost-West-Hogeschool van Lodsch

Wszechnica Polska, Warschau
Pools College

Wszechnica Świętokrzyska, Kielce
College van het Heilig Kruis

Wyższa Inżynierska Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy, Radom
Ingenieurshogeschool voor Veiligheid en Organisatierecht

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego, Gdingen
Kwiatkowski-Hogeschool voor Bestuurskunde en Handel

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej imienia Stanisława Staszica w Białymstoku, Białystok
Stanisław Staszic-Hogeschool voor Openbaar Bestuur van Białystok

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach, Kielce
Hogeschool voor Openbaar Bestuur van Kielce

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce, Ostrołęka
Hogeschool voor Openbaar Bestuur van Ostrołęka

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie, Stettin
Hogeschool voor Openbaar Bestuur van Stettin

Wyższa Szkoła Administracji w Bielsko-Białej, Bielitz
Hogeschool voor Bestuurskunde van Bielitz

Wyższa Szkoła Administracyjno-Społeczna, Warschau
Hogeschool voor Bestuurskunde en Sociale Wetenschappen

Wyższa Szkoła Agrobiznesu, Łomża
Hogeschool voor Landbouweconomie

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie, Warschau
Kunsthogeschool van Warschau

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, Posen
Hogeschool voor Veiligheid

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochronyy imiemnia Marszałka Józefa Piłsudskiego, Warschau
Maarschalk Józef Piłsudskihogeschool voor Veiligheid en Bescherming

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego Apeiron, Krakau en Kattowitz
Apeironhogeschool voor Openbare en Persoonlijke Veiligheid

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Przemyślu, Prömsel
Hogeschool voor Veiligheid van Prömsel

Wyższa Szkoła Biznesu, Neusandez, Krakau en Tarnów
Hogere Handelsschool

Wyższa Szkoła Biznesu imienia Biskupa Jana Chrapka w Radomiu, Radom
Bisschop Jan Chrapek-Handelshogeschool van Radom

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Lodsch
Hogeschool voor Handel en Gezondheidswetenschappen

Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości, Ostrowiec Świętokrzyski
Hogeschool voor Handel en Ondernemerschap

Wyższa Szkoła Biznesu i Zarządzania, Ciechanów
Hogeschool voor Handel en Management

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Dombrowa, Teschen, Olkusch, Saybusch en Krakau
Handelshogeschool van Dąbrowa Górnicza

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolski, Landsberg an der Warthe
Handelshogeschool van Landsberg

Wyższa Szkoła COSINUS w Łodzi, Lodsch
COSINUS-Hogeschool van Lodsch

Wyższa Szkoła Demokracji imienia ks. Jerzego Popiełuszki w Grudziądzu, Graudenz
Jerzy Popiełuszkohogeschool voor Democratie in Graudenz

Wyższa Szkoła – Edukacja w Sporcie, Warschau en Breslau
Hogeschool voor Sportonderwijs

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii imienia profesora Kazimiery Milanowskiej, Posen
Professor Kazimierz Milanowskihogeschool voor Onderwijs en Therapie

Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, Lodsch
Hogeschool voor Gezondheidsonderwijs en Maatschappijwetenschappen

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, Warschau
Warschause Hogeschool voor Ecologie en Management

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku, Białystok
Economische Hogeschool van Białystok

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Stalowej Woli, Stalowa Wola
Economische Hogeschool van Stalowa Wola

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna imienia profesora Szczepana A. Pieniążka w Skierniewicach, Skierniewice
Professor Szczepan Pieniążekhogeschool voor Economie en Menswetenschappen van Skierniewice

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Bielsko-Białej, Bielitz
Hogeschool voor Economie en Menswetenschappen van Bielitz

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna, Ostrołęka
Sociaal-Economische Hogeschool

Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Turystyczna, Stettin
Hogeschool voor Economie en Toerisme

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki, Krakau
Hogeschool voor Economie en Informatica

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Lublin
Hogeschool voor Economie en Vernieuwing van Lublin

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych imienia profesora Edwarda Lipińskiego, Kielce
Professor Edward Lipiński-Hogeschool voor Economie, Recht en Medische Wetenschappen

Wyższa Szkoła Europejska imienia Ks. Józefa Tischnera, Krakau
Europese Józef Tischnerhogeschool

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki imienia profesora Janusza Chechlińskiego, Lodsch
Professor Janusz Chechliński-Hogeschool voor Financiën en Informatica

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa, Bielitz
Hogeschool voor Financiën en Recht

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania, Białystok, Lyck en Ostrów Mazowiecka
Hogeschool voor Financiën en Management

Wyższa Szkoła Fizjoterapii, Breslau
Hogeschool voor Kinesitherapie

Wyższa Szkoła Gospodarki, Bromberg, Thorn, Hohensalza, Mariënburg, Lyck, Stolp, Schneidemühl, Konitz, Görlitz en Soldau
Economische Hogeschool

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej imienia Alcide De Gasperi, Józefów
Euregionale De Gasperi-Hogeschool voor Economie

Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu, Mielec
Hogeschool voor Economie en Management van Mielec

Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej, Kutno
Hogeschool voor Staatseconomie

Wyższa Szkoła Handlowa imienia Bolesława Markowskiego, Kielce, Gorzyce en Tarnobrzeg
Bolesław Markowski-Handelshogeschool

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu, Breslau
Handelshogeschool van Breslau

Wyższa Szkoła Handlowa w Krakowie, Krakau
Handelshogeschool van Krakau

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Radom en Petrikau
Handelshogeschool van Radom

Wyższa Szkoła Handlu i Usług, Posen
Hogeschool voor Handel en Zaken

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii, Posen
Hogeschool voor Hotelwezen en Gastronomie

Wyższa Szkoła Humanistyczna imienia Króla Stanisława Leszczyńskiego, Lyssa
Koning Stanislas Leszczyński-Hogeschool voor Menswetenschappen

Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, Stettin
Hogeschool voor Menswetenschappen van het Genootschap voor Algemene Kennis van Stettin

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu, Breslau
Breslause Hogeschool voor Menswetenschappen

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna imienia Jana Zamoyskiego, Zamość
Jan Zamoyski-Hogeschool voor Menswetenschappen en Economie

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu, Brieg
Sociaal-Economische Hogeschool van Brieg

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Przyrodnicza – Studium Generale Sandomiriense, Sandomir
Hogeschool voor Mens- en Natuurwetenschappen van Sandomir

Wyższa Szkoła Humanitas, Sosnowitz
Humanitashogeschool

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Rzeszów
Hogeschool voor Informatica en Management

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Copernicus, Breslau
Copernicushogeschool voor Informatica en Management

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej, Bielitz
Hogeschool voor Informatica en Management van Bielitz

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Przemyślu, Prömsel
Hogeschool voor Informatica en Managmeent van Prömsel

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania, Warschau
Hogeschool voor Toegepaste Informatica en Management

Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi, Lodsch, Bromberg en Włocławek
Hogeschool voor Informatica van Lodsch

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej, Stettin
Hogeschool voor Europese Integratie

Wyższa Szkoła Inżynierii Bezpieczeństwa i Ekologii w Sosnowcu, Sosnowitz
Hogeschool voor Veiligheidsingenieurs en Ecologie van Sosnowitz

Wyższa Szkoła Inżynierii Gospodarki w Słupsku, Stolp
Hogeschool voor Handelsingenieurs in Stolp

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia, Warschau
Hogeschool voor Ingenieurswetenschappen en Gezondheid

Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna, Ropschitze en Rzeszów
Hogeschool voor Ingenieurwetenschappen en Economie

Wyższa Szkoła Języków Obcych imienia Samuela Bogumiła Lindego, Posen
Samuel Bogumił Linde-Hogeschool voor Vreemde Talen

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie, Konin
Hogeschool van Konin voor Managementkaders

Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania, Posen
Hogeschool voor Communicatie en Management

Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej, Gdingen
Hogeschool voor Sociale Communicatie

Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych, Warschau
Hogeschool voor Communicatie, Politieke Wetenschap en Internationale Betrekkingen

Wyższa Szkoła Kosmetologii i Promocji Zdrowia, Stettin
Hogeschool voor Cosmetica en Gezondheidsbevordering

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu, Lodsch
Hogeschool voor Cosmetica en Gezondheidswetenschappen

Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki imienia Haliny Konopackiej, Pruszków
Halina Konopackahogeschool voor Lichamelijke Opvoeding en Toerisme

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, Thorn
Hogeschool van Maatschappij- en Mediacultuur

Wyższa Szkoła Lingwistyczna, Tschenstochau
Hogeschool voor Taalkunde

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, Posen
Hogeschool voor Logistiek van Posen

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku, Białystok
Medische Hogeschool van Białystok

Wyższa Szkoła Medyczna w Kłodzku, Glatz en Breslau
Medische Hogeschool van Glatz

Wyższa Szkoła Medyczna w Legnicy, Liegnitz
Medische Hogeschool van Liegnitz

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu, Sosnowitz
Medische Hogeschool van Sosnowitz

Wyższa Szkoła Menedżerska w Białymstoku, Białystok
Hogeschool voor Management van Białystok

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, Warschau
Warschause Hogeschool voor Managers

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, Bromberg
Hogeschool voor Gezondheidswetenschappen van Bromberg

Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych, Warschau en Marienburg
Hogeschool voor Pedagogische Wetenschappen

Wyższa Szkoła Nauk Prawnych i Administracji imienia Leona Petrażyckiego, Wołomin
Leon Petrażyckihogeschool voor Rechtswetenschappen en Bestuurskunde

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych imienia Ks. Józefa Majki, Mińsk Mazowiecki
Józef Majkahogeschool voor Sociale Wetenschappen

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie, Lublin
Hogeschool voor Sociale Wetenschappen van Lublin

Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych w Rudzie Śląskiej, Ruda Śląska
Hogeschool voor Toegepaste Wetenschappen van Ruda Śląska

Wyższa Szkoła Pedagogiczno-Techniczna w Koninie, Konin
Hogeschool voor Opvoedkunde en Techniek van Konin

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji imienia Mieszka I, Posen
Mieszko I-Hogeschool voor Opvoedkunde en Bestuurskunde

Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego, Dombrowa en Petrikau
Hogeschool voor Strategische Planning

Wyższa Szkoła Prawa i Administracji – Rzeszowska Szkoła Wyższa, Rzeszów
Hogeschool voor Recht en Bestuurskunde – Hogeschool van Rzeszów

Wyższa Szkoła Prawa imienia Heleny Chodkowskiej we Wrocławiu, Breslau
Helena Chodkowska-Rechtshogeschool van Breslau

Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie, Warschau
Warschause Hogeschool voor Promotie

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości, Neusandez
Hogeschool voor Ondernemerschap

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, Lublin
Hogeschool voor Ondernemerschap en Bestuurskunde van Lublin

Wyższa Szkoła Rehabilitacji, Warschau
Hogeschool voor Revalidatie

Wyższa Szkoła Służb Lotniczych, Bromberg
Hogeschool voor de Luchtdienst

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna, Warschau
Sociaal-Economische Hogeschool

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku, Danzig
Sociaal-Economische Hogeschool van Danzig

Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku, Przeworsk
Sociaal-Economische Hogeschool van Przeworsk

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza imienia Wincentego Pola, Lublin
H. Vincentius a Paulohogeschool voor Sociale en Natuurwetenschappen

Wyższa Szkoła Sportowa imienia Kazimierza Górskiego, Lodsch
Kazimierz Górski-Sporthogeschool

Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki, Warschau
Hogeschool voor Internationale Betrekkingen en Amerikanistiek

Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej, Kulm
Hogeschool voor Internationale Betrekkingen en Sociale Communicatie

Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi, Lodsch
Hogeschool voor Internationale Studies van Lodsch

Wyższa Szkoła Sztuk Filmowych i Teatralnych, Warschau
Hogeschool voor Film- en Toneelkusnt

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania, Lodsch
Hogeschool voor Kunst en Ontwerp

Wyższa Szkoła Talentów, Zoppot
Hogeschool voor Talenten

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, Kattowitz
Technische Hogeschool van Kattowitz

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna, Stettin
Hogeschool voor Techniek en Economie

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Warszawie, Warschau
Technische en Economische Hogeschool van Warschau

Wyższa Szkoła Techniczno-Humanistyczna – Kadry dla Europy, Posen
Hogeschool voor Techniek en Menswetenschappen – Kaders voor Europa

Wyższa Szkoła Technik Komputerowych i Telekomunikacji, Kielce
Hogeschool voor Computertechniek en Telecommunicatie

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych, Warschau
Hogeschool voor Informatietechnolgie

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach, Kattowitz
Hogeschool voor Informatietechnologie van Kattowitz

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna imienia Michała Beliny-Czechowskiego w Podkowie Leśnej, Podkowa Leśna
Michał Belina-Czechowski-Hogeschool voor Godgeleerdheid en Menswetenschappen van Podkowa Leśna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, Sucha Beskidzka, Krakau en Warschau
Hogeschool voor Toerisme en Ecologie

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, Danzig
Hogeschool voor Toerisme en Hotelwezen van Danzig

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych, Warschau
Hogeschool voor Toerisme en Vreemde Talen

Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie, Krakau
Hogeschool voor Verzekeringen van Krakau

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Posen en Kattowitz
Hogeschool voor Maatschappelijk Onderwijs

Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych, Pińczów
Hogeschool voor Beroepsonderwijs

Wyższa Szkoła Uni-Terra, Posen
Uni-Terrahogeschool

Wyższa Szkoła Współpracy Międzynarodowej i Regionalnej imienia Zygmunta Glogera, Wołomin
Zygmunt Glogerhogeschool voor Internationale en Gewestelijke Samenwerking

Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku, Białystok
Hogeschool voor Lichamelijke Opvoeding en Toerisme van Białystok

Wyższa Szkoła Zarządzania, Danzig
Hogeschool voor Management

Wyższa Szkoła Zarządzania Edukacja, Breslau
Educatiehogeschool voor Management

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, Zamość
Hogeschool voor Management en Bestuurskunde van Zamość

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu, Oppeln
Hogeschool voor Management en Bestuurskunde van Oppeln

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Krakau
Krakause Hogeschool voor Management en Bankwezen

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, Posen en Breslau
Posense Hogeschool voor Management en Bankwezen

Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu, Warschau
Hogeschool voor Management en Coaching

Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie, Sochaczew
Hogeschool voor Management en Marketing van Sochaczew

Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych, Kattowitz
Hogeschool voor Marketingmanagement en Vreemde Talen

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy, Kattowitz
Hogeschool voor het Management van Rechtsbescherming

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem, Warschau
Hogeschool voor Personeelsbeheer

Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem, Tuchel
Hogeschool voor Milieubeheer

Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie, Tschenstochau
Hogeschool voor Management van Tschenstocahu

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pięlęgnacji Zdrowia, Warschau
Beroepshogeschool voor Kosmetica en Gezondheidszorg

Wyższa Szkoła Zawodowa Łódzkiej Korporacji Oświatowej, Lodsch
Beroepshogeschool van de Voorlichtingscorporatie van Lodsch

Wyższa Szkoła Zawodowa Oeconomicus, Wołomin
Oeconomicus-Beroepshogeschool

Wyższa Szkoła Zawodowa w Kostrzynie nad Odrą, Küstrin

Wyższa Szkoła Zdrowia przy Polskiej Organizacji Uniwersyteckiej, Warschau
Gezondheidshogeschool van de Poolse Organisatie van Universiteiten

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Posen
Hogeschool voor Gezondheid, Therapie en Onderwijs van Posen

Wyższa Warszawska Szkoła Humanistyczna, Warschau
Warschause Hogeschool voor Menswetenschappen

Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne w Warszawie, Warschau
Baptistisch Hoger Theologisch Seminarie van Warschau

Wyższe Szkoły Bankowe, Posen, Königshütte, Warschau, Breslau, Danzig, Thorn, Oppeln, Gdingen, Stettin en Bromberg
Hogescholen voor Bankwezen

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Stettin
West-Pommerse Handelsschool

Theologische seminaries

Archidiecezjalne Seminarium Misyjne Redemptoris Mater w Warszawie, Warschau
Aartsbisschoppelijk Seminarie voor de Missie Redemptoris Mater van Warschau

Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku, Białystok
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie van Białystok

Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu, Posen
Aartsbisschoppelijk Seminarie van Posen

Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie, Stettin
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie van Stettin

Gdańskie Seminarium Duchowne, Danzig
Seminarie van Danzig

Instytut Teologiczny imienia Błogosławionego Wincentego Kadłubka, Sandomir
Theologisch Wincenty Kadłubek-Instituut

Instytut Teologiczny Księży Misjonarzy w Krakowie, Krakau
Theologisch Instituut voor Missionarissen van Krakau

Instytut Teologiczny imienia św. Jana Kantego w Bielsku-Białej, Bielitz
Jan Kanty-Instituut voor Theologie van Bielitz

Gdańskie Archidiecezjalne Kolegium Teologiczne, Gdingen
Aartsbisschoppelijk Theologische College van Danzig

Metropolitalne Seminarium Duchowne we Wrocławiu, Breslau
Metropolitaan Seminarie van Breslau

Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie, Lublin
Metropolitaan Seminarie van Lublin

Prawosławne Seminarium Duchowne w Warszawie, Warschau
Orthodox Theologisch Seminarie van Warschau

Prymasowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gnieźnie, Gnesen
Primatiaal Grootseminarie van Gnesen

Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie, Warschau
Metropolitaan Grootseminarie van Warschau

Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Częstochowskiej, Tschenstochau
Grootseminarie van het Aartsbisdom Tschenstochau

Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej, Krakau
Grootseminarie van het Aartsbisdom Krakau

Wyższe Seminarium Duchowne Bernardynów, Krakau
Grootseminarie van de Bernardijnen

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej, Elbing
Grootseminarie van het Bisdom Elbing

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Ełckiej, Lyck
Grootseminarie van het Bisdom Lyck

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej, Pelplin
Grootseminarie van het Bisdom Pelplin

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckie imienia Jana Pawła II, Siedlce
Grootseminarie Johannes Paulus II van het Bisdom Siedlce

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej, Schweidnitz
Grootseminarie van het Bisdom Schweidnitz

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej imienia bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego, Thorn
Grootseminarie Stefan Wincent Frelichowski van het Bisdom Thorn

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej, Warschau
Grootseminarie van het Bisdom Warschau-Praga

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Włocławskiej, Włocławek
Grootseminarie van het Bisdom Włocławek

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Lublin
Grootseminarie van het Bisdom Zamość-Lubaczów

Wyższe Seminarium Duchowne Franciszkanów we Wrocławiu, Breslau
Franciscaans Grootseminarie van Breslau

Wyższe Seminarium Duchowne imienia Papieża Jana Pawła II w Łomży, Łomża
Grootseminarie Paus Johannes Paulus II van Łomża

Wyższe Seminarium Duchowne Karmelitów Bosych, Krakau
Grootseminarie van de Ongeschoeide Karmelieten

Wyższe Seminarium Duchowne Misjonarzy Świętej Rodziny w Kazimierzu Biskupim, Kazimierz Biskupi
Grootseminarie van de Missionarissen van de Heilige Familie

Wyższe Seminarium Duchowne Najświętszego Serca Pana Jezusa w Drohiczynie, Drohiczyn
Grootseminarie Heilig Hart van Jezus van Drohiczyn

Wyższe Seminarium Duchowne ojców Franciszkanów, Lodsch
Grootseminarie van de Franciscanen

Wyższe Seminarium Duchowne pw. św. Bonawentury, Kattowitz
Grootseminarie van de H. Bonaventura

Wyższe Seminarium Duchowne Redemptorystów, Tuchów
Grootseminarie van de Redemptoristen

Wyższe Seminarium Duchowne Salwatorianów, Obernigk
Grootseminarie van de Salvatorianen

Wyższe Seminarium Duchowne Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego Pallotyni, Ożarów Mazowiecki
Grootseminarie van de Gemeenschap van het Apostolisch Leven Pallottijnen

Wyższe Seminarium Duchowne św. św. Cyryla i Metodego, Krakau
Grootseminarie van de HH. Cyrillus en Methodius

Wyższe Seminarium Duchowne Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej, Posen
Grootseminarie van de Broederschap van Christus van Polen in het Buitenland

Wyższe Seminarium Duchowne Towarzystwa Salezjańskiego, Ladek
Grootseminarie van de Salesiaanse Broederschap

Wyższe Seminarium Duchowne w Kaliszu, Kalisch
Grootseminarie van Kalisch

Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach, Kielce
Grootseminarie van Kielce

Wyższe Seminarium Duchowne w Koszalinie, Köslin
Grootseminarie van Köslin

Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy, Liegnitz
Grootseminarie van Liegnitz

Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi, Lodsch
Grootseminarie van Lodsch

Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu, Łowicz
Grootseminarie van Łowicz

Wyższe Seminarium Duchowne w Obrze, Obra
Grootseminarie van Obra

Wyższe Seminarium Duchowne w Opolu, Oppeln
Grootseminarie van Oppeln

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku, Schröttersburg
Grootseminarie van Schröttersburg

Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu, Prömsel
Grootseminarie van Prömsel

Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu, Radom
Grootseminarie van Radom

Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie, Rzeszów
Grootseminarie van Rzeszów

Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu, Sandomir
Grootseminarie van Sandomir

Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie, Tarnów
Grootseminarie van Tarnów

Wyższe Seminarium Duchowne Zakonu Braci Mniejszych pw. bł. Jana Dunsa Szkota we Wronkach, Wronke
Grootseminarie van de Orde der Minderbroeders Johannes Duns Scotus in Wronke

Wyższe Seminarium Duchowne Zakonu Paulinów, Krakau
Grootseminarie van de Paulijnse Orde

Wyższe Seminarium Duchowne Zakonu Pijarów, Krakau
Grootseminarie van de Orde der Piaristen

Wyższe Seminarium Duchowne Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów, Krakau
Grootseminarie van de Missionarissen van Onze-Lieve-Vrouw van La Salette

Wyższe Seminarium Duchowne Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców, Krakau
Grootseminarie van de Congregatie van de Verrijzenis

Wyższe Seminarium Teologiczne im. Jana Łaskiego, Warschau
Theologisch Grootseminarie Jan Łaski

Zielonogórsko-Gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gościkowie-Paradyżu, Schwiebus
Grootseminarie van Grünberg en Landsberg in Paradies

Portugal

Universiteiten

Instituto Superior das Ciências do Trabalho e da Empresa, Lissabon
Hoger Instituut voor Arbeids- en Bedrijfswetenschappen

Instituto Universitário Militar, Lissabon, Almada, Sintra en Amadora
Militair Universitair Instituut

Universidade Aberta, Lissabon, Porto en Coimbra
Open Universiteit

Universidade da Beira Interior, Covilhã
Universiteit van Binnen-Beira

Universidade de Aveiro, Aveiro, Águeda en Oliveira de Azeméis
Universiteit van Aveiro

Universidade de Coimbra, Coimbra
Universiteit van Coimbra

Universidade de Évora, Évora
Universiteit van Évora

Universidade de Lisboa, Lissabon
Universiteit van Lissabon

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro, Vila Real
Universiteit van Tras-os-Montes en de Opper-Douro

Universidade do Algarve, Faro en Portimão
Universiteit van de Algarve

Universidade do Minho, Braga en Guimarães
Universiteit van de Minho

Universidade do Porto, Porto
Universiteit van Porto

Universidade Nova de Lisboa, Lissabon, Caparica, Oeiras, Almada, Cascais
Nieuwe Universiteit van Lissabon

Privé-universiteiten

Academia Ortodoxa de Teologia da Igreja Católica Ortodoxa de Portugal, Lissabon
Orthodoxe Theologische Academie van de Katholiek-Orthodoxe Kerk van Portugal

Cooperativa de Ensino Superior Politécnico e Universitario, Paredes, Penafiel, Vila Nova de Famalicão, Bragança, Lissabon, Cascais, Ponta Delgada, Mirandela en Horta
Coöperatieve voor Hoger Polytechnisch en Universitair Onderwijs

Escola Universitária Vasco da Gama, Coimbra
Universitaire School Vasco de Gama

Instituto Piaget, Almada, Mirandela, Vila Nova de Gaia, Viseu en Silves
Piagetinstituut

Instituto Português de Administração e Marketing, Porto
Portugees Instituut voor Beheer en Marketing

Instituto Superior de Gestão, Lissabon
Hoger Handelsinstituut

Instituto Superior de Psicologia Aplicada, Lissabon
Hoger Instituut voor Toegepaste Psychologie

Instituto Superior Miguel Torga, Coimbra
Hoger Instituut Miguel Torga

Instituto Universitário da Maia, Maia
Universitair Instituut van Maia

Instituto Universitário Egas Moniz, Caparica
Universitair Instituut Egas Moniz

Universidade Atlântica, Oeiras
Atlantische Universiteit

Universidade Autónoma de Lisboa Luís de Camões, Lissabon
Autonome Universiteit van Lissabon Luís de Camões

Universidade Católica Portuguesa, Lissabon, Sintra, Porto, Asprela, Viseu, Leiria, Caldas da Rainha, Figueira da Foz, Coimbra, Rio de Mouro, Braga en Ponta Delgada
Portugese Katholieke Universiteit

Universidade Europeia, Lissabon
Europese Universiteit

Universidade Fernando Pessoa, Porto en Ponte de Lima
Fernando Pessoa-Universiteit

Universidade Lusíada, Lissabon, Porto en Vila Nova de Famalicão
Lusiade-Universiteit

Universidade Lusófona, Lissabon, Porto, Portimão, Torres Vedras, Marinha Grande, Vila Nova da Gaia en Óbidos
Portugeestalige Universiteit

Universidade Portucalense Infante Dom Henrique, Porto
Prins Hendrikuniversiteit van Porto

Hogescholen

Escola de Serviço de Saúde Militar, Lissabon
School van de Militaire Gezondheidsdienst

Escola Náutica Infante Dom Henrique, Oeiras
Prins Hendrik-Zeevaartschool

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra, Coimbra
Hogeschool voor Verpleegkunde van Coimbra

Escola Superior de Enfermagem de Lisboa, Lissabon
Hogeschool voor Verpleegkunde van Lissabon

Escola Superior de Enfermagem do Porto, Porto
Hogeschool voor Verpleegkunde van Porto

Escola Superior de Hotelaria e Turismo de Estoril, Cascais
Hogeschool voor Hotelwezen en Toerisme van Estoril

Instituto Nacional de Administração, Lissabon, Oeiras, Porto en Faro
Nationaal Instituut voor Bestuurskunde

Instituto Politécnico da Guarda, Guarda en Seia
Polytechnisch Instituut van Guarda

Instituto Politécnico de Beja, Beja
Polytechnisch Instituut van Beja

Instituto Politécnico de Bragança, Bragança en Mirandela
Polytechnisch Instituut van Bragança

Instituto Politécnico de Castelo Branco, Castelo Branco en Idanha-a-Nova
Polytechnisch Instituut van Castelo Branco

Instituto Politécnico de Coimbra, Coimbra en Oliveira do Hospital
Polytechnisch Instituut van Coimbra

Instituto Politécnico de Leiria, Leiria, Caldas da Rainha en Mar de Peniche
Polytechnisch Instituut van Leiria

Instituto Politécnico de Lisboa, Lissabon en Amadora
Polytechnisch Instituut van Lissabon

Instituto Politécnico de Portalegre, Portalegre en Elvas
Polytechnisch Instituut van Portalegre

Instituto Politécnico de Santarém, Santarém en Rio Maior
Polytechnisch Instituut van Santarém

Instituto Politécnico de Setúbal, Setúbal, Barreiro en Grândola
Polytechnisch Instituut van Setúbal

Instituto Politécnico de Tomar, Tomar en Abrantes
Polytechnisch Instituut van Tomar

Instituto Politécnico de Viana do Castelo, Viana do Castelo, Ponte de Lima, Valença en Melgaço
Polytechnisch Instituut van Viana do Castelo

Instituto Politécnico do Cávado e do Ave, Barcelos, Braga, Guimarães en Vila Nova de Famalicão
Polytechnisch Instituut van de Cávado en de Ave

Instituto Politécnico do Porto, Porto, Matosinhos, Póvoa de Varzim, Vila do Conde en Felgueiras
Polytechnisch Instituut van Porto

Instituto Superior de Ciências Policiais e Segurança Interna, Lissabon
Hoger Instituut voor Politiewetenschappen en Binnenlandse Veiligheid

Instituto Superior de Serviço Social do Porto, Matosinhos
Hoger Instituut voor Maatschappelijk Werk van Porto

Instituto Superior Politécnico de Viseu, Viseu en Lamego
Hoger Polytechnisch Instituut van Viseu

Privéhogescholen

Academia Nacional Superior de Orquestra, Lissabon
Nationale Hogere Academie voor het Orkest

Escola Superior Artística do Porto, Porto
Kunsthogeschool van Porto

Escola Superior de Actividades Imobiliárias, Lissabon
Hogeschool voor Vastgoedactiviteiten

Escola Superior de Artes e Design, Matosinhos
Hogeschool voor Kunst en Design

Escola Superior de Educação de Paula Frassinetti, Lissabon
Pedagogische Hogeschool Paula Frassinetti

Escola Superior de Educação de São João de Deus, Lissabon
Pedagogische Hogeschool Sint-Jan-van-God

Escola Superior de Enfermagem da Cruz Vermelha Portuguesa Alto Tâmega, Chaves
Hogeschool voor Verpleegkunde van het Portugese Rode Kruis in Alto Tâmega

Escola Superior de Enfermagem São Francisco das Misericórdias, Lissabon
Sint-Franciscus-van-de-Barmhartigheden-Hogeschool voor Verpleegkunde

Escola Superior de Jornalismo, Porto
Hogeschool voor Journalistiek

Escola Superior de Medicina Tradicional Chinesa, Lissabon
Hogeschool voor Traditionele Chinese Geneeskunde

Escola Superior de Negócios Atlântico, Vila Nova de Gaia en Lissabon
Atlantische Hogere Handelsschool

Escola Superior de Saúde da Cruz Vermelha Portuguesa – Lisboa, Lissabon
Hogeschool voor Gezondheidszorg van het Portugese Rode Kruis in Lissabon

Escola Superior de Saúde de Alcoitão, Cascais
Hogeschool voor Gezondheidszorg van Alcoitão

Escola Superior de Saúde de Santa Maria, Porto
Sint-Maria-Gezondheidshogeschool

Escola Superior de Saúde Egas Moniz, Caparica
Egas Moniz-Hogeschool voor Gezondheidszorg

Escola Superior de Saúde Norte da Cruz Vermelha Portuguesa, Oliveira de Azeméis
Noordelijke Hogeschool voor Gezondheidswetenschappen van het Portugese Rode Kruis

Escola Superior Gallaecia, Vila Nova de Cerveira
Gallaecia-Hogeschool

Instituto de Estudos Superiores de Fafe, Fafe
Instituut voor Hogere Studies van Fafe

Instituto Politécnico da Maia, Maia
Polytechnisch Instituut van Maia

Instituto Superior de Administração e Gestão, Porto
Hoger Instituut voor Bedrijfsbeheer en Handel

Instituto Superior de Ciências da Informação e da Administração, Aveiro
Hoger Instituut voor Informatie- en Bestuurswetenschappen

Instituto Superior de Ciências Educativas, Odivelas
Hoger Instituut voor Opvoedkundige Wetenschappen

Instituto Superior de Ciências Educativas do Douro, Penafiel
Hoger Instituut voor Opvoedkundige Wetenschappen van de Douro

Instituto Superior de Ciências Empresariais e do Turismo, Porto
Hoger Instituut voor Bedrijfswetenschappen en Toerisme

Instituto Superior de Educação e Ciências, Lissabon
Hoger Instituut voor Pedagogie en Wetenschappen

Instituto Superior de Entre o Douro e Vouga, Santa Maria da Feira
Hoger Instituut van Tussen-Douro-en-Vouga

Instituto Superior de Gestão Bancária, Lissabon en Porto
Hoger Instituut voor het Bankwezen

Instituto Superior de Línguas e Administração de Gaia, Vila Nova de Gaia
Hoger Instituut voor Talen en Bedrijfsbeheer van Gaia

Instituto Superior de Línguas e Administração de Leiria, Leiria
Hoger Instituut voor Talen en Bedrijfsbeheer van Leiria

Instituto Superior de Línguas e Administração de Santarém, Santarém
Hoger Instituut voor Talen en Bedrijfsbeheer van Santarém

Instituto Superior de Paços de Brandão, Paços de Brandão
Hoger Instituut van Paços de Brandão

Instituto Superior de Tecnologias Avançadas, Lissabon en Porto
Hoger Instituut voor Gevorderde Technologieën

Instituto Superior de Teologia de Évora, Évora
Hoger Instituut voor Godgeleerdheid van Évora

Instituto Superior Politécnico Gaya, Vila Nova de Gaia
Hoger Polytechnisch Instituut Gaia

Theologische seminaries

Seminário Conciliar de São Pedro e São Paulo, Braga
Conciliair Sint-Pieter-en-Paulus-Seminarie

Seminário Diocesano de Nossa Senhora de Fátima, Beja
Diocesaan Seminarie Onze-Lieve-Vrouw-van-Fátima

Seminario Diocesano Missionário Redemptoris Mater, Porto
Diocesaan Missieseminarie Redemptoris Mater

Seminario Interdiocesano de São José, Braga
Interdiocesaan Seminarie Sint-Jozef

Seminário Maior da Guarda, Guarda
Groot-Seminarie van Guarda

Seminário Maior de Coimbra, Coimbra
Groot-Seminarie van Coimbra

Seminário Maior de Lamego, Lamego
Groot-Seminarie van Lamego

Seminário Maior de Nossa Senhora da Conceição, Porto
Groot-Seminarie Onze-Lieve-Vrouw-van-de-Ontvangenis

Seminário Maior de Nossa Senhora da Esperança, Viseu
Groot-Seminarie Onze-Lieve-Vrouw-van-de-Hoop

Seminário Maior de Nossa Senhora da Purificação, Évora
Groot-Seminarie Onze-Lieve-Vrouw-van-de-Zuivering

Seminário Maior de Portalegre, Portalegre
Groot-Seminarie van Portalegre

Seminário Maior de São José de Bragança, Braganza
Groot-Seminarie Sint-Jozef van Braganza

Seminário Maior de São José de Faro, Faro
Groot-Seminarie Sint-Jozef van Faro

Seminário Maior de São Paulo de Almada, Almada
Groot-Seminarie Sint-Paulus van Almada

Seminário Patriarcal de Cristo Rei dos Olivais, Loures
Patriarchaal Seminarie Christus-Koning

Seminário Patriarcal de São José, Cascais
Patriarchaal Seminarie Sint-Jozef

Seminário Redemptoris Mater de Beja, Beja
Redemptoris Materseminarie van Beja

Seminário Redemptoris Mater de Évora, Évora
Redemptoris Materseminarie van Évora

Seminário Redemptoris Mater de Lisboa, Odivelas
Redemptoris Materseminarie van Lissabon

Azoren

Universiteiten

Universidade dos Açores, Ponta Delgada, Angra do Heroísmo en Horta
Universiteit van de Azoren

Theologische seminaries

Seminário Maior Episcopal de Angra do Heroísmo, Angra do Heroísmo
Bisschoppelijk Groot-Seminarie van Angra do Heroísmo

Madeira

Universiteiten

Universidade da Madeira, Funchal
Universiteit van Madeira

Privéhogescholen

Escola Superior de Enfermagem de São José de Cluny, Funchal
Sint-Jozef-van-Cluny-Hogeschool voor Verpleegkunde

Instituto Superior de Administração e Línguas, Funchal
Hoger Instituut voor Bedrijfsbeheer en Talen

Theologische seminaries

Seminário Maior de Nossa Senhora de Fátima, Funchal
Grootseminarie Onze-Lieve-Vrouw van Fátima

Roemenië

Universiteiten

Academia de Muzică Gheorghe Dima, Klausenburg en Kreuzburg an der Bistritz
Gheorghe Dima-Muziekacademie

Academia de Poliţie Alexandru Ioan Cuza, Boekarest
Alexander Jan Cuza-Politieacademie

Academia de Studii Economice, Boekarest
Academie voor Economische Studies

Academia Forţelor Aeriene Henri Coanda, Kronstadt
Henri Coanda-Academie van de Luchtmacht

Academia Forţelor Terestre Nicolae Balcescu, Hermannstadt
Nicolae Balcescu-Academie van de Landmacht

Academia Naţională de Informaţii Mihai Viteazul, Boekarest
Nationale Inlichtingenacademie Mihai Viteazul

Academia Navală Mircea cel Bătrân, Konstantza
Mircea de Oude-Marineacademie

Academia Tehnică Militară Ferdinand I, Boekarest
Technische Militaire Academie Ferdinand I

Scoala Naţională de Studii Politice şi Administrative, Boekarest
Nationale School voor Politieke en Administratieve Studies

Școala Superioară de Aviație Civilă, Boekarest
Hogeschool voor Burgerluchtvaart

Universitatea Agronomică şi de Medicină Veterinară Ion Ionescu de la Brad, Jassy
Ion Ionescu de la Braduniversiteit voor Landbouwwetenschappen en Diergeneeskunde

Universitatea Alexandru Ioan Cuza, Jassy
Alexander Jan Cuza-Universiteit

Universitatea Aurel Vlaicu din Arad, Arad
Aurel Vlaicu-Universiteit van Arad

Universitatea Babeş-Bolyai / Babes-Bolyai Tudományegyetem / Babes-Bolyai-Universität, Klausenburg, Bistritz, Sathmar, Hermannstadt, Sankt Georgen, Neumarkt am Mieresch, Oderhellen, Szekler Neumarkt, Strassburg, Szeklerburg, Niklasmarkt, Zillenmarkt, Marmaroschsiget, Karlsburg, Schässburg, Burglos, Blasendorf, Thorenburg, Năsăud en Topliţa
Babeş-Bolyai-Universiteit

Universitatea Constantin Brancuşi, Târgu-Jiu
Constantin Brancuşi-Universiteit

Universitatea de Arhitectură şi Urbanism Ion Mincu, Boekarest
Ion Mincu-Universiteit voor Architectuur en Stedenbouw

Universitatea de Artă George Enescu, Jassy
George Enescu-Kunstuniversiteit

Universitatea de Artă din Târgu-Mureş / Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem, Neumarkt am Mieresch
Kunstuniversiteit van Neumarkt

Universitatea de Arte şi Design din Cluj-Napoca, Klausenburg
Universiteit voor Kunst en Design van Klausenburg

Universitatea de Medicină, Farmacie, Științe și Tehnologie George Emil Palade din Târgu-Mureş / Marosvásárhelyi George Emil Palade Orvosi, Gyógyszerészeti, Tudomány és Technologiai Egyetem, Neumarkt am Mieresch
George Emil Palade-Universiteit van Neumarkt am Mieresch voor Geneeskunde, Farmacie, Wetenschappen en Technologie

Universitatea de Medicină şi Farmacie Carol Davila din Bucureşti, Boekarest
Boekarestse Carol Davila-Universiteit voor Geneeskunde en Farmacie

Universitatea de Medicina şi Farmacie din Craiova, Craiova
Universiteit voor Geneeskunde en Farmacie van Craiova

Universitatea de Medicină şi Farmacie Grigore T. Popa din Iaşi, Jassy
Grigore Popa-Universiteit voor Geneeskunde en Farmacie van Jassy

Universitatea de Medicină şi Farmacie Iuliu Haţieganu, Klausenburg
Iuliu Haţieganu-Universiteit voor Geneeskunde en Farmacie

Universitatea de Medicină şi Farmacie Victor Babeş din Timişoara, Temeschburg
Victor Babeşuniversiteit voor Geneeskunde en Farmacie van Temeschburg

Universitatea de Petrol şi Gaze din Ploieşti, Ploeschti
Universiteit voor Aardolie en Aardgas van Ploeschti

Universitatea de Ştiinte Agricole şi de Medicină Veterinară a Banatului Regele Mihai I al României, Temeschburg
Koning Michaël I-Universiteit voor Landbouwwetenschappen en Diergeneeskunde van het Banaat

Universitatea de Ştiinte Agricole şi de Medicină Veterinară din Cluj-Napoca, Klausenburg
Klausenburgse Universiteit voor Landbouwwetenschappen en Diergeneeskunde

Universitatea de Ştiinte Agronomice şi Medicină Veterinară din Bucureşti, Boekarest
Boekarestse Universiteit voor Landbouwwetenschappen en Diergeneeskunde

Universitatea din Bucureşti, Boekarest, Fokschani en Buzău
Universiteit van Boekarest

Universitatea din Craiova, Craiova en Drobeta-Turnu Severin
Universiteit van Craiova

Universitatea din Oradea, Grosswardein
Universiteit van Grosswardein

Universitatea din Petroşani, Petroschani
Universiteit van Petroschani

Universitatea din Piteşti, Piteşti
Universiteit van Piteşti

Universitatea din Transilvania, Kronstadt
Universiteit van Zevenburgen

Universitatea din Vest / Universität des Westens, Temeschburg
Universiteit van het Westen

Universitatea Dunărea de Jos, Galatz en Brăila
Universiteit van de Beneden-Donau

Universitatea Eftimie Murgu, Reschitza
Eftimie Murgu-Universiteit

Universitatea Lucian Blaga / Universität Lucian Blaga, Hermannstadt (*)
Lucian Blaga-Universiteit

Universitatea Maritimă din Constanţa, Konstantza
Zeevaartuniversiteit van Konstantza

Universitatea Naţională de Apărare Carol I, Boekarest
Nationale Karel I-Universiteit voor Landsverdediging

Universitatea Naţională de Artă Teatrală şi Cinematografică Ion Luca Caragiale, Boekarest
Nationale Ion Luca Caragiale-Universiteit voor Toneelkunst en Film

Universitatea Naţională de Arte, Boekarest
Nationale Kunstuniversiteit

Universitatea Naţională de Educaţie Fizică şi Sport, Boekarest
Nationale Universiteit voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Universitatea Naţională de Muzică, Boekarest
Nationale Muziekuniversiteit

Universitatea Ovidius, Konstantza
Ovidiusuniversiteit

Universitatea Politehnica din Bucureşti, Boekarest
Technische Universiteit van Boekarest

Universitatea Politehnica din Timişoara, Temeschburg en Eisenmarkt
Technische Universiteit van Temeschburg

Universitatea Ștefan cel Mare, Suceava
Stefaan de Grote-Universiteit

Universitatea 1 Decembrie 1918, Karlsburg
1 December 1918-Universiteit

Universitatea Tehnică de Construcţii, Boekarest
Technische Universiteit voor Bouwkunde

Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, Klausenburg en Frauenbach
Technische Universiteit van Klausenburg

Universitatea Tehnică Gheorghe Asachi, Jassy
Technische Gheorghe Asachi-Universiteit

Universitatea Valahia, Târgovişte
Universiteit van Walachije

Universitatea Vasile Alecsandri, Bakau
Vasile Alecsandri-Universiteit

Privé-universiteiten

Academia Comercială din Satu-Mare, Sathmar
Handelsacademie van Sathmar

Institutul de Administrare a Afacerilor din Bucureşti, Boekarest
Boekarests Instituut voor Bedrijfsbeheer

Institutul de Studii Europene Ştefan Lupaşcu, Jassy
Ştefan Lupaşcu-Instituut voor Europese Studies

Institutul Teologic Baptist, Boekarest
Baptistisch Theologisch Instituut

Institutul Teologic Penticostal, Boekarest
Theologisch Instituut van de Pinkstergemeente

Institutul Teologic Romano-Catolic Franscican, Roman
Rooms-Katholiek Theologisch Instituut van de Franciscanen

Institutul Teologic Timotheus, Boekarest
Theologisch Instituut Timotheus

Kolozsvári Protestáns Teológiai Intézet / Institutul Teologic Protestant din Cluj-Napoca, Klausenburg
Protestants Theologisch Instituut van Klausenburg

Partiumi Keresztény Egyetem, Grosswardein
Christelijke Partium-Universiteit

Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Klausenburg, Neumarkt am Mieresch en Szeklerburg
Hongaarse Sapientia-Universiteit van Zevenburgen

Şcoala Normală Superioară din Bucureşti, Boekarest
Hogere Normaalschool Boekarest

Universitatea Adventus, Cernica
Adventusuniversiteit

Universitatea Agora, Grosswardein
Agora-Universiteit

Universitatea Alma Mater, Hermannstadt
Alma Materuniversiteit

Universitatea Andrei Şaguna, Konstantza
Andrei Şaguna-Universiteit

Universitatea Apollonia, Jassy
Apollonia-Universiteit

Universitatea Artifex, Boekarest
Artifexuniversiteit

Universitatea Athenaeum, Boekarest
Atheneumuniversiteit

Universitatea Avram Iancu, Klausenburg
Avram Iancu-Universiteit

Universitatea Bioterra, Boekarest
Bioterra-Universiteit

Universitatea Bogdan Vodă, Klausenburg, Frauenbach en Temeschburg
Bogdan Voda-Universiteit

Universitatea Constantin Brâncoveanu, Piteşti, Brăila en Râmnicu Vâlcea
Constantin Brâncoveanu-Universiteit

Universitatea Creştină Dimitrie Cantemir, Boekarest, Klausenburg, Temeschburg, Hermannstadt, Kronstadt en Konstantza
Christelijke Dimitrie Cantemiruniversiteit

Universitatea Danubius, Galatz
Donau-Universiteit

Universitatea de Vest Vasile Goldiş, Arad, Sebs, Sathmar, Margarethen, Zillenmarkt en Frauenbach
Westelijke Vasile Goldişuniversiteit

Universitatea Dimitrie Cantemir, Neumarkt am Mieresch
Dimitrie Cantemiruniversiteit

Universitatea Ecologică din Bucureşti, Boekarest
Ecologische Universiteit van Boekarest

Universitatea Emanuel din Oradea, Grosswardein
Emmanueluniversiteit van Grosswardein

Universitatea Europeană Drăgan, Lugosch en Kroonstad
Europese Drăganuniversiteit

Universitatea George Bacovia, Bakau
George Bacovia-Universiteit

Universitatea Hyperion, Boekarest
Hyperionuniversiteit

Universitatie Ioan Slavici, Temeschburg
Ioan Slavici-Universiteit

Universitatea Lumina, Boekarest
Lumina-Universiteit

Universitatea Nicolae Titulescu, Boekarest
Nicolae Titulescu-Universiteit

Universitatea Petre Andrei, Jassy
Petre Andrei-Universiteit

Universitatea Română de Ştiinte şi Arte Gheorghe Cristea, Boekarest, Bistritz, Klausenburg, Kreuzburg an der Bistritz en Fokschan
Roemeense Gheorghe Cristea-Universiteit voor Wetenschap en Kunst

Universitatea Româno-Americană din Bucureşti, Boekarest
Roemeens-Amerikaanse Universiteit van Boekarest

Universitatea Româno-Germană din Sibiu / Rumänisch-Deutsche Universität Hermannstadt, Hermannstadt
Roemeens-Duitse Universiteit Hermannstadt

Universitatea Spiru Haret, Boekarest, Konstantza, Kroonstad, Câmpulung Muscel en Craiova
Spiru Haretuniversiteit

Universitatea Tibiscus, Temeschburg
Universiteit van het Banaat

Universitatea Titu Maiorescu, Boekarest en Târgu-Jiu
Titu Maiorescu-Universiteit

Universitatea Tomis, Konstantza
Tomisuniversiteit

Niet-geaccrediteerde universiteiten

Colegiul Universitar de Institutori Waldorf, Boekarest
Universitair Waldorfcollege voor Lerarenopleiding

Facultatea de Teologie Penticostală Betania, Arad
Theologische Faculteit van de Pinkstergemeenten Bethanië

Universitatea de Arte Vatra, Frauenbach
Vatra-Universiteit voor de Kunsten

Niet-geaccrediteerde privéhogescholen

Modern Üzleti Tudományok Főiskolája, Oderhellen
Hogeschool voor Moderne Handelswetenschappen

Hoger beroepsonderwijs

Colegiul de Tehnică Dentară Dr. Constantin Gaucan, Boekarest
Dr. Constantin Gaucanhogeschool voor Tandtechniek

Școala Postliceală Sanitară Gheorghe Țițeica, Drobeta-Turnu Severin
Medische Gheorghe Țițeicahogeschool

Scoala Postliceală Sanitară Sfântul Iosif din Craiova, Craiova
Medische Sint-Jozefhogeschool van Craiova

Scoala Postliceală Teologico-Sanitară Adventiştă de Ziua a Şaptea Dr. Luca, Brăila
Adventistische Theologisch-Medische Dr. Lucaschool van de Zevendedagsadventisten

Scoala Postliceală Teologico-Sanitară Baptistă, Klausenburg
Baptistische Theologisch-Medische Hogeschool

Scoala Postliceală Teologico-Sanitară Ortodoxă Sfântu Teodora de la Sihla, Piatra-Neamţ
Orthodoxe Theologisch-Medische Sint-Theodorahogeschool

Theologische seminaries

Magyar Baptista Teológiai Szeminárium, Klausenburg
Hongaars Baptistisch Theologisch Seminarie

Seminar Diocezan din Alba Iulia, Grosskarol
Bisschoppelijk Seminarie van Grosskarol

Seminar Diocezan din Bucureşti, Boekarest
Bisschoppelijk Seminarie van Boekarest

Seminar Diocezan din Iaşi, Jassy
Bisschoppelijk Seminarie van Jassy

Seminar Teologic Baptist din Bucureşti, Boekarest
Baptistisch Theologisch Seminarie van Boekarest

Rusland

Universiteiten

Алтайский государственный аграрный университет, Barnaoel
Staatslandbouwuniversiteit van de Altaj

Алтайский государственный гуманитарно-педагогический университет имени В.М. Шукшина, Biejsk
Altaïsche Sjoeksjin-Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen en Pedagogie

Алтайский государственный медицинский университет, Barnaoel
Medische Staatsuniversiteit van de Altaj

Алтайский государственный педагогический университет, Barnaoel
Pedagogische Staatsuniversiteit van de Altaj

Алтайский государственный технический университет имени И. И. Ползунова, Barnaoel, Biejsk en Roebtsovsk
Technische I.I. Polzoenov-Staatsuniversiteit van de Altaj

Алтайский государственный университет, Barnaoel, Biejsk, Roebtsovsk, Kamen-aan-de-Ob, Michajlovskoje, Slavgorod en Bjelokoericha
Staatuniversiteit van de Altaj

Амурский государственный университет, Blagovesjtsjensk en Birobidzjan
Staatsuniversiteit van de Amoer

Амурский гуманитарно-педагогический государственный университет, Komsomolsk-aan-de-Amoer en Vladivostok
Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen en Pedagogie van de Amoer

Ангарский государственный технический университет, Angarsk
Technische Staatsuniversiteit van Angarsk

Армавирский государственный педагогический университет, Armavir
Pedagogische Staatsuniversiteit van Armavir

Астраханский государственный архитектурно-строительный университет, Astrachan
Staatsuniversiteit voor Architectuur en Bouwkunde van Astrachan

Астраханский государственный медицинский университет, Astrachan
Medische Staatsuniversiteit van Astrachan

Астраханский государственный технический университет, Astrachan, Jejsk, Temrjoek en Dmitrov
Technische Staatsuniversiteit van Astrachan

Астраханский государственный университет, Astrachan en Znamensk
Staatsuniversiteit van Astrachan

Байкальский государственный университет, Irkoetsk, Tsjita, Bratsk, Jakoetsk en Oest-Ilimsk
Staatsuniversiteit van het Bajkalmeer

Балтийский государственный технический университет имени Д.Ф. Устинова, Sint-Petersburg
Baltische Technische Oestinov-Staatsuniversiteit

Балтийский федеральный университет имени Иммануила Канта, Koningsbergen
Baltische Federale Kantuniversiteit

Белгородский государственный аграрный университет имени В.Я. Горина, Bjelgorod
Gorin-Staatslandbouwuniversiteit van Bjelgorod

Белгородский государственный технологический университет имени В.Г. Шухова, Bjelgorod, Djatkovo, Novorossijsk, Goebkin en Mineralnyje Vody
Technologische Sjoechov-Staatsuniversiteit van Bjelgorod

Белгородский государственный университет, Bjelgorod, Aleksejevka en Staryj Oskol
Staatsuniversiteit van Bjelgorod

Благовещенский государственный педагогический университет, Blagovesjtsjensk
Pedagogische Staatsuniversiteit van Blagovesjtsjensk

Братский государственный университет, Bratsk en Oest-Ilimsk
Staatsuniversiteit van Bratsk

Брянский государственный аграрный университет, Brjansk
Staatslandbouwuniversiteit van Brjansk

Брянский государственный инженерно-технологический университет, Brjansk
Staatsuniversiteit voor Ingenieurswetenschappen en Technologie van Brjansk

Брянский государственный технический университет, Brjansk en Ljoedinovo
Technische Staatsuniversiteit van Brjansk

Брянский государственный университет имени Академика И.Г. Петровского, Brjansk en Novozybkov
Petrovskij-Staatsuniversiteit van Brjansk

Владивостокский государственный университет экономики и сервиса, Vladivostok en Nachodka
Staatsuniversiteit voor Economie en Diensten van Vladivostok

Владимирский государственный университет имени Александра Григорьевича и Николая Григорьевича Столетовых, Vladimir, Moerom en Goes-Chroestalnyj
Stoletov-Staatsuniversiteit van Vladimir

Военный университет Министерства обороны Российской Федерации, Moskou en Jaroslavl
Militaire Universiteit van het Ministerie van Landsverdediging van de Russische Federatie

Волгоградский государственный аграрный университет, Volgograd
Staatslandbouwuniversiteit van Volgograd

Волгоградский государственный медицинский университет, Volgograd en Pjatigorsk
Medische Staatsuniversiteit van Volgograd

Волгоградский государственный социально-педагогический университет, Volgograd en Michajlovka
Sociaal-Pedagogische Staatsuniversiteit van Volgograd

Волгоградский государственный технический университет, Volgograd, Kamysjin, Volzjskij en Michajlovka
Technische Staatsuniversiteit van Volgograd

Волгоградский государственный университет, Volgograd, Volzjskij, Oerjoepinsk, Achtoebinsk, Michajlovka en Kalatsj-na-Donoe
Staatsuniversiteit van Volgograd

Волжский государственный университет водного транспорта, Nizjnij Novgorod, Kazan, Samara, Perm, Volgograd, Rostov-aan-de-Don en Astrachan
Volga-Staatsuniversiteit voor Watervervoer

Вологодский государственный университет, Vologda en Tsjerepovets
Staatsuniversiteit van Vologda

Воронежский государственный аграрный университет имени императора Петра I, Voronezj
Keizer Peter I-Staatslandbouwuniversiteit van Voronezj

Воронежский государственный лесотехнический университет имени Г.Ф. Морозова, Voronezj
Morozov-Staatsbosbouwuniversiteit van Voronezj

Воронежский государственный медицинский университет имени Н.Н. Бурденко, Voronezj
Medische Boerdenko-Staatsuniversiteit van Voronezj

Воронежский государственный педагогический университет, Voronezj
Pedagogische Staatsuniversiteit van Voronezj

Воронежский государственный технический университет, Voronezj en Borisoglebsk
Technische Staatsuniversiteit van Voronezj

Воронежский государственный университет, Voronezj, Staryj Oskol, Liski en Borisoglebsk
Staatsuniversiteit van Voronezj

Воронежский государственный университет инженерных технологий, Voronezj
Staatsuniversiteit voor Ingenieurstechnologieën van Voronezj

Всероссийский государственный институт кинематографии имени С.А. Герасимова, Moskou, Sergiëv Posad, Rostov-aan-de-Don, Tilsit en Irkoetsk
Pan-Russisch Gerasimov-Staatsinstituut voor de Film

Всероссийский государственный университет юстиции, Moskou, Saratov, Irkoetsk, Chabarovsk, Izjevsk, Irkoetsk, Barnaoel, Kaloega, Rostov-aan-de-Don, Petrozavdosk, Sint-Petersburg, Machatsjkala, Saransk, Toela en Jekaterinboerg
Pan-Russische Staatsuniversiteit voor Justitie

Высшая школа экономики, Moskou, Sint-Petersburg, Nizjni Novgorod, Novosibirsk en Perm
Hogere School voor Economie

Вятский государственный агротехнологический университет, Kirov
Landbouwtechnische Staatsuniversiteit van de Vjatka

Вятский государственный университет, Kirov, Vjatskië Poljany, Izjevsk en Kirovo-Tsjepetsk
Staatsuniversiteit van Vjatka

Государственный аграрный университет Северного Зауралья, Tjoemen
Staatslandbouwuniversiteit van de Noordelijke Transoeral

Государственный академический университет гуманитарных наук, Moskou
Academische Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen

Государственный гуманитарно-технологический университет, Orechovo-Zoejevo
Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen en Technologie

Государственный морской университет имени адмирала Ф.Ф. Ушакова, Novorossijsk en Rostov-aan-de-Don
Admiraal Oesjakov-Staatszeevaartuniversiteit

Государственный социально-гуманитарный университет, Kolomna
Staatsuniversiteit voor Maatschappij- en Menswetenschappen

Государственный университет Дубна , Doebna
Staatsuniversiteit Doebna

Государственный университет морского и речного флота имени адмирала С.О. Макарова, Sint-Petersburg, Voronezj, Kotlas, Archangelsk, Petroskoi, Petsjora, Moermansk, Moskou, Oefa, Velikij Oestjoeg en Rybinsk
Admiraal Makarov-Staatsuniversiteit voor de Zee- en Riviervloot

Государственный университет по землеустройству, Moskou
Staatsuniversiteit voor Landmeetkunde

Государственный университет управления, Moskou
Staatsuniversiteit voor Management

Дальневосточный государственный аграрный университет, Blagovesjtsjensk
Staatslandbouwuniversiteit van het Verre Oosten

Дальневосточный государственный медицинский университет, Chabarovsk
Medische Staatsuniversiteit van het Verre Oosten

Дальневосточный государственный технический рыбохозяйственный университет, Vladivostok, Nachodka en Slavjanka
Technische Staatsuniversiteit voor Visserij van het Verre Oosten

Дальневосточный государственный университет путей сообщения, Chabarovsk, Joezjno-Sachalinsk, Tyda, Svobodnyj, Oessoerijsk en Nerjoengri
Staatsuniversiteit voor het Spoorverkeer van het Verre Oosten

Дальневосточный федеральный университет, Vladivostok, Petropavlovsk-Kamtsjatskij, Joezjno-Sachalinsk, Nachodka, Artjom, Arsenjev, Bolsjoj Kamen, Dalnegorsk en Dalneretsjensk
Federale Universiteit van het Verre Oosten

Донской государственный аграрный университет, Persianovskij, Novotsjerkassk, Volgodonsk en Zernograd
Staatslandbouwuniversiteit van de Don

Донской государственный технический университет, Rostov-aan-de-Don, Azov, Taganrog, Volgodonsk, Sjachty en Pjatigorsk
Technische Staatsuniversiteit van de Don

Елецкий государственный университет имени Ивана Алексеевича Бунина, Jelets
Boenin-Staatsuniversiteit van Jelets

Забайкальский государственный университет, Tsjita
Staatsuniversiteit van Transbajkalië

Заполярный государственный университет имени Н.М. Федоровского, Norilsk
Fedorovskij-Staatsuniversiteit van het Poolgebied

Ивановский государственный политехнический университет, Ivanovo
Polytechnische Staatsuniversiteit van Ivanovo

Ивановский государственный университет, Ivanovo en Sjoeja
Staatsuniversiteit van Ivanovo

Ивановский государственный химико-технологический университет, Ivanovo
Staatsuniversiteit van Ivanovo voor Scheikundige Technologie

Ивановский государственный энергетический университет имени В.И. Ленина, Ivanovo
Lenin-Staatsuniversiteit voor Energie van Ivanovo

Институт стран Востока, Moskou
Instituut voor Oosterse Landen

Иркутский государственный аграрный университет имени А.А. Ежевского, Irkoetsk en Tsjita
Jezjevskij-Staatslandbouwuniversiteit van Irkoetsk

Иркутский государственный медицинский университет, Irkoetsk
Medische Staatsuniversiteit van Irkoetsk

Иркутский государственный технический университет, Irkoetsk en Oesolje-Sibirskoje
Technische Staatsuniversiteit van Irkoetsk

Иркутский государственный университет, Irkoetsk, Bratsk, Angarsk en Oest-Ilimsk
Staatsuniversiteit van Irkoetsk

Иркутский государственный университет путей сообщения, Irkoetsk, Oelan-Oede, Tsjita, Severobajkalsk, Bratsk en Krasnojarsk
Staatsuniversiteit voor Spoorwegverkeer van Irkoetsk

Калининградский государственный технический университет, Koningsbergen
Technische Staatsuniversiteit van Koningsbergen

Калужский государственный университет имени К.Э. Циолковского, Kaloega
Tsjolkovskij-Staatsuniversiteit van Kaloega

Камчатский государственный технический университет, Petropavlavosk-Kamtsjatskij
Technische Staatsuniversiteit van Kamtsjatka

Камчатский государственный университет имени Витуса Беринга, Petropavlovsk-Kamtsjatskij
Vitus Bering-Staatsuniversiteit van Kamtsjatka

Кемеровский государственный институт культуры, Kemerovo
Staatsinstituut voor Cultuur van Kemerovo

Кемеровский государственный медицинский университет, Kemerovo
Medische Staatsuniversiteit van Kemerovo

Кемеровский государственный университет, Kemerovo, Novokoeznetsk, Leninsk-Koeznetsk, Bjelovo en Anzjero-Soedzjensk
Staatsuniversiteit van Kemerovo

Кировский государственный медицинский университет, Kirov en Syktyvkar
Medische Staatsuniversiteit van Kirov

Комсомольский-на-Амуре государственный технический университет, Komsomolsk-aan-de-Amoer en Vanino
Technische Staatsuniversiteit van Komsomolsk-aan-de-Amoer

Костромской государственный университет, Kostroma, Kirovsk en Sjarja
Staatsuniversiteit van Kostroma

Краснодарский государственный институт культуры, Krasnodar
Staatsinstituut voor Cultuur van Krasnodar

Краснодарский университет МВД России, Krasnodar, Novorossijsk, Stavropol, Tsjerkessk, Naltsjik, Groznij, Armavir, Sotsji, Astrachan en Machatsjkala
Rechtsinstituut van het Ministerie van Binnenlandse Zaken te Krasnodar

Красноярский государственный аграрный университет, Krasnojarsk, Atsjinsk, Kyzyl en Abakan
Staatslandbouwuniversiteit van Krasnojarsk

Красноярский государственный медицинский университет имени профессора В.Ф. Войно-Ясенецкого, Krasnojarsk
Medische Vojno-Jasenjetskij-Universiteit van Krasnojarsk

Красноярский государственный педагогический университет имени В.П. Астафьева, Krasnojarsk
Pedagogische Astafjev-Staatsuniversiteit van Krasnojarsk

Кубанский государственный аграрный университет, Krasnodar
Staatslandbouwuniversiteit van de Koeban

Кубанский государственный медицинский университет, Krasnodar
Medische Staatsuniversiteit van de Koeban

Кубанский государственный технологический университет, Krasnodar, Toeapse, Novorossijsk en Armavir
Technologische Staatsuniversiteit van de Koeban

Кубанский государственный университет, Krasnodar, Slavjansk-aan-de-Koeban, Novorossijsk, Armavir, Gelendzjik, Kropotkin, Otradnaja, Tichoretsk, Leningradskaja, Korjenovsk, Gorjatsjij Kljoej en Jejsk
Staatsuniversiteit van de Koeban

Кубанский государственный университет физической культуры, спорта и туризма, Krasnodar
Koeban-Staatsuniversiteit voor Lichamelijke Opvoeding, Sport en Toerisme

Кузбасский государственный технический университет имени Т.Ф. Горбачёва, Kemerovo, Anzjero-Soedzjensk, Bjelovo, Mezjdoeretsjensk, Novokoeznetsk, Prokoljevsk en Tasjtapol
Technische Gorbatsjov-Staatsuniversiteit van de Koezbass

Курганский государственный университет, Koergan
Staatsuniversiteit van Koergan

Курский государственный медицинский университет, Koersk
Medische Staatsuniversiteit van Koersk

Курский государственный университет, Koersk
Staatsuniversiteit van Koersk

Липецкий государственный педагогический университет имени Пeтра Петровича Семёнова-Тян-Шанского, Lipetsk
Pedagogische Semjonov-Tjan-Sjanskij-Staatsuniversiteit van Lipetsk

Липецкий государственный технический университет, Lipetsk
Technische Staatsuniversiteit van Lipetsk

Магнитогорский государственный технический университет имени Г.И. Носова, Magnitogorsk, Tsjeljabinsk en Bjeloretsk
Technische Nosov-Staatsuniversiteit van Magnitogorsk

Мичуринский государственный аграрный университет, Mitsjoerinsk en Tambov
Staatslandbouwuniversiteit van Mitsjoerinsk

Морской государственный университет имени адмирала Г.И. Невельского, Vladivistok
Admiraal Nevelskij-Staatszeevaartuniversiteit

Московский авиационный институт, Moskou, Stoepino, Achtoebinsk, Zjoekovskij, Chimki en Serpoechov
Moskovitisch Instituut voor de Luchtvaart

Московский автомобильно-дорожный государственный технический университет, Moskou, Bronnitsjy, Smolensk, Sotsji, Lermontov, Tsjeboksary en Machatsjkala
Moskovitische Technische Staatsuniversiteit voor het Wegverkeer

Московский городской педагогический университет, Moskou
Stedelijke Pedagogische Universiteit van Moskou

Московский городской психолого-педагогический университет, Moskou
Stedelijke Psychologische en Pedagogische Universiteit van Moskou

Московский государственный гуманитарно-экономический университет, Moskou, Volgograd, Tsjeljabinsk en Elista
Moskovitische Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen en Economie

Московский государственный институт культуры, Chimki
Moskovitische Staatsinstituut voor Cultuur

Московский государственный институт международных отношений, Moskou
Moskovitisch Staatsinstituut voor Internationale Betrekkingen

Московский государственный лингвистический университет, Moskou
Taalkundige Staatsuniversiteit van Moskou

Московский государственный медико-стоматологический университет имени А.И. Евдокимова, Moskou
Moskovitische Jevdokimov-Staatsuniversiteit voor Geneeskunde en Tandheelkunde

Московский государственный областной университет, Moskou
Staatsuniversiteit van het Gewest Moskou

Московский государственный строительный университет, Moskou
Moskovitische Staatsuniversiteit voor Bouwkunde

Московский государственный технический университет гражданской авиации, Moskou, Rostov-aan-de-Don en Irkoetsk
Moskovitische Technische Staatsuniversiteit voor de Burgerluchtvaart

Московский государственный технический университет имени Н.Э. Баумана, Moskou, Mytisjtsji, Kaloega en Dmitrov
Technische Bauman-Staatsuniversiteit van Moskou

Московский государственный технологический университет Станкина, Moskou en Jegorjevsk
Technologische Stankin-Staatsuniversiteit van Moskou

Московский государственный университет геодезии и картографии, Moskou
Moskovitische Staatsuniversiteit voor Landmeetkunde en Kartografie

Московский государственный университет имени М.В. Ломоносова, Moskou
Lomonosov-Staatsuniversiteit van Moskou

Московский государственный университет пищевых производств, Moskou en Toljatti
Moskovitische Staatsuniversiteit voor Voedselproductie

Московский государственный университет технологий и управления имени К.Г. Разумовского Moskou, Abdoelino, Archangelsk, Vladikavkaz, Volokolamsk, Vjazma, Koningsbergen, Kaloega, Kemerovo, Konakovo, Lipetsk, Meleoez, Mozjajsk, Nizjnij Novgorod, Omsk, Orechovo-Zoejevo, Penza, Perm, Rostov-aan-de-Don, Rjazan, Samara, Svetlyj Jar, Serpoechov, Smolensk, Tver, Temrjoek, Oeglitsj, Oeljanovsk, Oenetsja en Tsjeboksary
Moskovitische Razoemovskij-Staatsuniversiteit voor Technologie en Management

Московский государственный юридический университет имени О.Е. Кутафина, Moskou, Kirov, Vologda, Machatsjkala, Orenboerg en Magadan
Moskovitische Koetafin-Staatsuniversiteit voor Recht

Московский инженерно-физический институт, Moskou, Novoöeralsk, Ozersk, Seversk, Trjochgornyj, Obninsk, Lesnoj, Snezjinsk, Volgodons, Angarsk, Zjeleznogorsk, Sarov en Dimitrovgrad
Moskovitisch Staatsinstituut voor Natuurkundige Ingenieurs

Московский институт стали и сплавов, Moskou, Elektrostal en Novotroïtsk
Moskovitisch Staatsinstituut voor Staal en Legeringen

Московский институт электронной техники, Zelenograd
Moskovitisch Staatsinstituut voor Elektronicatechnieken

Московский педагогический государственный университет, Moskou, Novosibirsk, Anapa, Balabanovo, Derbent, Jegorjevsk, Pokrov, Sergiëv Posad, Stavropol en Sjadrinsk
Pedagogische Staatsuniversiteit van Moskou

Московский политехнический университет, Moskou, Sint-Petersburg, Dmitrov, Kinesjma, Serpoechov, Toetsjkovo, Ivantejevka, Smolensk, Kolomna, Goebkin, Jejsk, Podolsk, Perevoz, Machatsjkala, Tsjeboksary, Rjazan, Aleksandrov, Volokolamsk, Voksresensk, Kropotkin, Koelebaki, Nizjnevartovsk, Novyj Oerengoj, Noginsk, Nojabrsk, Roslavl, Sergiëv Posad, Vjazma, Kirov, Safonovo, Sjatoera en Prokoljevsk
Polytechnische Universiteit van Moskou

Московский технический университет связи и информатики, Moskou en Rostov-aan-de-Don
Moskovitische Technische Universiteit voor Communicatie en Informatica

Московский университет МВД России имени В.Я. Кикотя, Moskou, Toela, Tver, Rjazan, Brjansk, Smolensk, Tambov en Roeza
Moskovitische Kikotuniversiteit van het Russische Ministerie van Binnenlandse Zaken

Московский физико-технический институт, Dolgoproednyj
Moskovitisch Instituut voor Natuurkunde en Technologie

Московский энергетический институт, Moskou, Smolensk, Volzjskij en Kazan
Energie-Instituut van Moskou

Мурманский арктический государственный университет, Moermansk
Arctische Staatsuniversiteit van Moermansk

Мурманский государственный технический университет, Moermansk en Apatity
Technische Staatsuniversiteit van Moermansk

Национальный государственный университет физической культуры, cпорта и здоровья имени П.Ф. Лесгафта, Sint-Petersburg
Nationale Lesgaft-Staatsuniversiteit voor Lichamelijke Opvoeding, Sport en Gezondheid

Нижегородский государственный архитектурно-строительный университет, Nizjnij Novgorod
Staatsuniversiteit van Nizjnij Novgorod voor Architectuur en Bouwkunde

Нижегородский государственный лингвистический университет имени Н.А. Добролюбова, Nizjnij Novgorod, Kazan en Naberezjnyje Tsjelny
Taalkundige Dobroljoebov-Staatsuniversiteit van Nizjnij Novgorod

Нижегородский государственный педагогический университет имени Козьмы Минина, Nizjnij Novgorod
Pedagogische Minin-Staatsuniversiteit van Nizjnij Novgorod

Нижегородский государственный технический университет имени Р.Е. Алексеева, Nizjnij Novgorod, Arzamas en Dzjerzinsk
Technische Aleksejev-Staatsuniversiteit van Nizjnij Novgorod

Нижегородский государственный университет имени Н.И. Лобачевского, Nizjnij Novgorod, Arzamas, Bor, Pavlovo, Dzerzjinsk, Vyksa, Zavolzhyje, Kstovo en Sjachoenja
Lobatsjevskij-Staatsuniversiteit van Nizjnij Novgorod

Нижневартовский государственный университет, Nizjnevartovsk
Staatsuniversiteit van Nizjnevartovsk

Новгородский государственный университет имени Ярослава Мудрого, Novgorod
Jaroslav de Wijze-Staatsuniversiteit van Novgorod

Новосибирский государственный аграрный университет, Novosibirsk, Kemerovo en Tomsk
Staatslandbouwuniversiteit van Novosibirsk

Новосибирский государственный архитектурно-строительный университет, Novosibirsk, Mirnyj, Lensk en Iskitim
Staatsuniversiteit voor Architectuur en Bouwkunde van Novosibirsk

Новосибирский государственный медицинский университет, Novosibirsk
Medische Staatsuniversiteit van Novosibirsk

Новосибирский государственный педагогический университет, Novosibirsk
Pedagogische Staatsuniversiteit van Novosibirsk

Новосибирский государственный технический университет, Novosibirsk
Technische Staatsuniversiteit van Novosibirsk

Новосибирский государственный университет, Novosibirsk
Staatsuniversiteit van Novosibirsk

Новосибирский государственный университет архитектуры, дизайна и искусств, Novosibirsk
Staatsuniversiteit voor Architectuur, Design en Kunst van Novosibirsk

Новосибирский государственный университет экономики и управления, Novosibirsk, Abakan, Gorno-Altajsk, Bjelokoericha, Iskitim, Prokopjevsk, Strezjevoj en Chanty-Mansijsk
Staatsuniversiteit voor Economie en Management van Novosibirsk

Омский государственный аграрный университет имени П.А. Столыпина, Omsk en Tara
Stolypin-Staatslandbouwuniversiteit van Omsk

Омский государственный медицинский университет, Omsk
Medische Staatsuniversiteit van Omsk

Омский государственный педагогический университет, Omsk
Pedagogische Staatsuniversiteit van Omsk

Омский государственный технический университет, Omsk
Technische Staatsuniversiteit van Omsk

Омский государственный университет имени Ф.М. Достоевского, Omsk
Dostojevskij-Staatsuniversiteit van Omsk

Омский государственный университет путей сообщения, Omsk
Staatsuniversiteit voor het Spoorverkeer van Omsk

Оренбургский государственный аграрный университет, Orenboerg
Staatslandbouwuniversiteit van Orenboerg

Оренбургский государственный медицинский университет, Orenboerg
Medische Staatsuniversiteit van Orenboerg

Оренбургский государственный педагогический университет, Orenboerg
Pedagogische Staatsuniversiteit van Orenboerg

Оренбургский государственный университет, Orenboerg, Orsk, Oefa, Novotroïtsk, Boezoeloek, Boegoeroeslan en Akboelak
Staatsuniversiteit van Orenboerg

Орловский государственный аграрный университет имени Н.В. Парахина, Orjol
Parachin-Staatslandbouwuniversiteit van Orjol

Орловский государственный университет имени Ивана Сергеевича Тургенева, Orjol, Libny, Mtsensk en Karatsjev
Toergenjev-Staatsuniversiteit van Orjol

Орловский государственный университет экономики и торговли, Orjol
Staatsuniversiteit voor Economie en Handel van Orjol

Пензенский государственный аграрный университет, Penza
Staatslandbouwuniversiteit van Penza

Пензенский государственный технологический университет, Penza
Technologische Staatsuniversiteit van Penza

Пензенский государственный университет, Penza, Koeznetsk, Nizjnij Lomov en Serdobsk
Staatsuniversiteit van Penza

Пензенский государственный университет архитектуры и строительства, Penza
Staatuniversiteit voor Architectuur en Bouwkunde van Penza

Первый Московский медицинский университет имени И.М. Сеченова, Moskou
Eerste Medische Setsjenovuniversiteit van Moskou

Первый Санкт-Петербургский государственный медицинский университет имени академика И.П. Павлова, Sint-Petersburg
Eerste Medische Pavlov-Staatsuniversiteit van Sint-Petersburg

Пермский государственный аграрно-технологический университет имени академика Д.Н. Прянишникова, Perm
Prjanisjnikov-Staatsuniversiteit voor Landbouwwetenschappen en Technologie van Perm

Пермский государственный медицинский университет имени академика Е.А. Вагнера, Perm
Medische Wagner-Staatsuniversiteit van Perm

Пермский государственный университет, Perm en Solikamsk
Staatsuniversiteit van Perm

Пермский национальный исследовательский политехнический университет, Perm, Lysva, Bjerezniki en Tsjajkovskij
Nationale Polytechnische Onderzoeksuniversiteit van Perm

Петербургский государственный университет путей сообщения Императора Александра I, Sint-Petersburg, Moermansk en Velikië Loeki
Sint-Petersburgse Keizer Alexander I-Staatsuniversiteit voor het Spoorverkeer

Поволжский государственный университет сервиса, Toljatti
Volga-Staatsuniversiteit voor Diensten

Поволжский государственный университет телекоммуникаций и информатики, Samara
Volga-Staatsuniversiteit voor Telecommunicatie en Informatica

Приамурский государственный университет имени Шолом-Алейхема, Birobidzjan
Sjolem Aleichem-Staatsuniversiteit van de Amoer

Приволжский исследовательский медицинский университет, Nizjnij Novgorod
Medische Onderzoeksuniversiteit van de Volga

Псковский государственный университет, Pleskau en Severodvinsk
Staatsuniversiteit van Pleskau

Пущинский государственный естественно-научный институт, Poesjtsjino
Staatsinstituut voor Natuurwetenschappen van Poesjtsjino

Пятигорский государственный университет, Pjatigorsk, Novorossijsk, Stavropol en Oetsjkeken
Staatsuniversiteit van Pjatigorsk

Российский государственный аграрный заочный университет, Balasjicha
Russische Open Staatslandbouwuniversiteit

Российский государственный аграрный университет имени К.А. Тимирязева, Moskou en Kaloega
Russische Timirjazev-Landbouwuniversiteit

Российский государственный геологоразведочный университет имени Серго Орджоникидзе, Moskou
Russische Ordzjonikidze-Staatsuniversiteit voor Aardonderzoek

Российский государственный гидрометеорологический университет, Sint-Petersburg
Russische Hydrometeorologische Staatsuniversiteit

Российский государственный гуманитарный университет, Moskou en Astrachan
Russische Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen

Российский государственный педагогический университет имени А.И. Герцена, Sint-Petersburg en Volchov
Russische Pedagogische Herzen-Staatsuniversiteit

Российский государственный профессионально-педагогический университет, Jekaterinboerg, Berjozovskij, Kemerovo, Omsk, Orenboerg, Sovjetskij, Pervoöeralsk en Nizjnij Tagil
Russische Pedagogische Staatsuniversiteit voor Technische Beroepen

Российский государственный социальный университет, Moskou, Astrachan en Tsjeboksary
Russische Sociale Staatsuniversiteit

Российский государственный университет имени А.Н. Косыгина, Moskou, Novosibirsk en Tver
Rusissche Kosygin-Staatsuniversiteit

Российский государственный университет нефти и газа имени И.М. Губкина, Moskou en Orenboerg
Russische Goebkin-Staatsuniversiteit voor Olie en Gas

Российский государственный университет туризма и сервиса, Moskou en Machatsjkala
Russische Staatsuniversiteit voor Toerisme en Diensten

Российский государственный университет физической культуры, спорта, молодёжи и туризма, Moskou en Irkoetsk
Russische Staatsuniversiteit voor Lichamelijke Opvoeding, Sport, Jeugd en Toerisme

Российский институт театрального искусства, Moskou en Koningsbergen
Russisch Instituut voor Toneelkunst

Российский национальный исследовательский медицинский университет имени Н.И. Пирогова, Moskou
Russische Nationale Medische Pirogov-Onderzoeksuniversiteit

Российский технологический университет, Moskou, Balasjicha, Tsjechov, Kasjira, Dmitrov, Kimry, Lytkarino, Mozjajsk, Sergiëv Posad, Serpoechov, Stavropol, Doebna, Frjazno en Machatsjkala
Russische Technologische Universiteit

Российский университет дружбы народов, Moskou, Pereslavl-Zalesskij, Sotsji, Jakoetsk en Jessentoeki
Russische Universiteit voor de Vriendschap tussen de Volkeren

Российский университет транспорта, Moskou, Smolensk, Astrachan, Nizjnij Novgorod, Jaroslavl, Voronezj, Bjelgorod, Brjansk, Volgograd, Jelets, Kazan, Kaloega, Koningsbergen, Kirov, Koersk, Liski, Moerom, Ozjerelje, Orjol, Saratov, Roslavl, Rjazan, Tambov, Toela, Oezlovaja, Oechta en Poesjkino
Russische Vervoersuniversiteit

Российский химико-технологический университет имени Д.И. Менделеева, Moskou en Novomoskovsk
Russische Mendelejev-Universiteit voor Scheikundige Technologie

Российский экономический университет имени Г.В. Плеханова, Moskou, Jekaterinboerg, Saratov, Astrachan, Balakovo, Balasjov, Marks, Izloetsjinsk, Voronezj, Ivanovo, Volgograd, Rostov-aan-de-Don, Krasnodar, Pjatigorsk, Kemerovo, Kazan, Tsjeljabinsk, Oefa, Samara, Toela, Penza, Orenboerg, Omsk, Novosibirsk, Irkoetsk, Tver, Jaroslavl, Samara, Krasnojarsk, Derbent en Joezjno-Sachalinsk
Russische Economische Plechanovuniversiteit

Ростовский государственный медицинский университет, Rostov-aan-de-Don
Medische Staatsuniversiteit van Rostov

Ростовский государственный университет путей сообщения, Rostov-aan-de-Don en Mineralnyje Vody
Staatsuniversiteit voor het Spoorverkeer van Rostov

Ростовский государственный экономический университет, Rostov-aan-de-Don, Taganrog, Volgodonsk, Tsjerkessk, Azov, Naltsjik, Kislovodsk, Goekovo, Matvejev Koergan, Georgiëvsk, Machatsjkala, Jejsk en Millerovo
Economische Staatsuniversiteit van Rostov

Рыбинский государственный авиационный технический университет имени П.А. Соловьева, Rybinsk
Solovjev-Staatsuniversiteit voor Luchtvaarttechnologie van Rybinsk

Рязанский государственный агротехнологический университет имени профессора П.А. Костычева, Rjazan
Kostytsjev-Staatsuniversiteit voor Landbouwtechnologie van Rjazan

Рязанский государственный медицинский университет имени академика И.П. Павлова, Rjazan
Medische Pavlov-Staatsuniversiteit van Rjazan

Рязанский государственный радиотехнический университет, Rjazan
Radiotechnische Staatsuniversiteit van Rjazan

Рязанский государственный университет имени С.А. Есенина, Rjazan
Jesenin-Staatsuniversiteit van Rjazan

Самарский государственный аграрный университет, Kinelj
Staatslandbouwuniversiteit van Samara

Самарский государственный медицинский университет, Samara
Medische Staatsuniversiteit van Samara

Самарский государственный социально-педагогический университет, Samara
Staatsuniversiteit voor Maatschappijwetenschappen en Pedagogie van Samara

Самарский государственный технический университет, Samara, Syzran, Novokoejbysjevsk, Pochvistnevo en Belibej
Technische Staatsuniversiteit van Samara

Самарский государственный университет, Samara, Toljatti en Syzran
Staatsuniversiteit van Samara

Самарский государственный университет путей сообщения, Samara, Oefa en Orenboerg
Staatsuniversiteit voor het Spoorverkeer van Samara

Самарский государственный экономический университет, Samara en Toljatti
Economische Staatsuniversiteit van Samara

Самарский национальный исследовательский университет имени академика С.П. Королёва, Samara, Toljatti en Syzran
Nationale Koroljov-Onderzoeksuniversiteit van Samara

Самарский университет государственного управления, Samara
Universiteit voor Overheidsbestuur van Samara

Санкт-Петербургский горный университет, Sint-Petersburg, Vorkoeta, Kirisji en Kirovsk
Mijnbouwuniversiteit van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский государственный аграрный университет, Poesjkin en Polessk
Staatslandbouwuniversiteit van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский государственный архитектурно-строительный университет, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgse Staatsuniversiteit voor Architectuur en Bouwkunde

Санкт-Петербургский государственный институт кино и телевидения, Sint-Petersburg en Moskou
Sint-Petersburgs Staatsinstituut voor Film en Televisie

Санкт-Петербургский государственный институт культуры, Sint-Petersburg en Rostov-aan-de-Don
Sint-Petersburgs Staatsinstituut voor Cultuur

Санкт-Петербургский государственный лесотехнический университет имени С.М. Кирова, Sint-Petersburg en Syktyvkar
Kirov-Staatsbosbouwuniversiteit van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский государственный морской технический университет, Sint-Petersburg en Severodvinsk
Technische Staatszeevaartuniversiteit van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский государственный педиатрический медицинский университет, Sint-Petersburg
Kindergeneeskundige Staatsuniversiteit van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский государственный технологический институт, Sint-Petersburg
Technologisch Instituut van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский государственный университет, Sint-Petersburg
Staatsuniversiteit van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский государственный университет аэрокосмического приборостроения, Sint-Petersburg en Pjatigorsk
Sint-Petersburgse Staatsuniversiteit voor Luchtvaartinstrumentatie

Санкт-Петербургский государственный университет ветеринарной медицины, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgse Staatsuniversiteit voor Diergeneeskunde

Санкт-Петербургский государственный университет гражданской авиации, Sint-Petersburg, Jakoetsk, Chabarovsk, Viborg, Boegoeroeslan en Krasnojarsk
Sint-Petersburgse Staatsuniversiteit voor Burgerluchtvaart

Санкт-Петербургский государственный университет промышленных технологий и дизайна, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgse Staatsuniversiteit voor Nijverheidstechnologie en Ontwerpen

Санкт-Петербургский государственный университет телекоммуникаций имени профессора М.А. Бонч-Бруевича, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgse Bontsj-Broejevitsj-Staatsuniversiteit voor Televerbindingen

Санкт-Петербургский государственный химико-фармацевтический университет, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgse Staatsuniversiteit voor Scheikunde en Farmacie

Санкт-Петербургский государственный экономический университет, Sint-Petersburg, Novgorod, Pleskau, Moermansk, Anadyr, Apatity, Vologda, Viborg, Kizljar, Tver, Tsjeboksary en Tsjerepovets
Economische Staatsuniversiteit van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский государственный электротехнический университет имени В.И. Ульянова (Ленина), Sint-Petersburg
Elektrotechnische Oeljanov-Staatsuniversiteit van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский национальный исследовательский университет информационных технологий, механики и оптики, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgse Nationale Onderzoeksuniversiteit voor Informatietechnologie, Werktuigkunde en Lichtleer

Санкт-Петербургский политехнический университет Петра Великого, Sint-Petersburg en Tsjeboksary
Polytechnische Peter de Grote-Universiteit van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский университет МВД России, Sint-Petersburg en Koningsbergen
Sint-Petersburgse Academie van het Ministerie van Binnenlandse Zaken

Саратовский государственный аграрный университет имени Н.И. Вавилова, Saratov
Vavilov-Staatslandbouwuniversiteit van Saratov

Саратовский государственный медицинский университет имени В.И. Разумовского, Saratov
Medische Razoemovskij-Staatsuniversiteit van Saratov

Саратовский государственный технический университет имени Ю.А. Гагарина, Saratov, Engels en Balakovo
Technische Gagarin-Staatsuniversiteit van Saratov

Саратовский государственный университет имени Н.Г. Чернышевского, Saratov, Balasjov en Astrachan
Tsjernytsjevskij-Staatsuniversiteit van Saratov

Сахалинский государственный университет, Joezjno-Sachalinsk, Aleksandrovsk-Sachalinskij, Korsakov en Ocha
Staatsuniversiteit van Sachalin

Северный (Арктический) федеральный университет имени М.В. Ломоносова, Archangelsk, Narjan-Mar, Severodvinsk, Novodvinsk, Kotlas, Belsk, Korjazjma en Mirnij
Noordelijke (Arctische) Federale Lomonosovuniversiteit

Северный государственный медицинский университет, Archangelsk
Medische Staatsuniversiteit van het Noorden

Северо-Восточный государственный университет, Magadan
Staatsuniversiteit van het Noordoosten

Северо-Западный государственный медицинский университет имени И.И. Мечникова, Sint-Petersburg
Noordwestelijke Medische Metsjikov-Staatsuniversiteit

Северо-Кавказский федеральный университет, Stavropol, Lesosibirsk, Nevinnomyssk, Pjatigorsk, Georgijevsk, Kislovodsk, Elista en Karatsjajevsk
Noord-Kaukasische Federale Universiteit

Сибирский государственный автомобильно-дорожный университет, Omsk
Siberische Staatsuniversiteit voor Auto's en Wegen

Сибирский государственный индустриальный университет, Novokoeznetsk, Prokopjevsk en Mezjdoeretsjensk
Staatsnijverheidsuniversiteit van Siberië

Сибирский государственный медицинский университет, Tomsk
Medische Staatsuniversiteit van Siberië

Сибирский государственный университет водного транспорта, Novosibirsk, Omsk, Irkoetsk, Krasnojarsk en Jakoetsk
Siberische Staatsuniversiteit voor Watervervoer

Сибирский государственный университет геосистем и технологий, Novosibirsk
Siberische Staatsuniversiteit voor Geosystemen en Technologie

Сибирский государственный университет науки и технологи имени Академика М.Ф. Решетнёва, Krasnojarsk, Zelenogorsk, Zjeleznogorsk, Lesosibirsk, Novosibirsk, Atsjinsk, Kansk, Bratsk, Tsjita en Oelan-Oede
Siberische Resjetnjov-Staatsuniversiteit voor Wetenschappen en Technologie

Сибирский государственный университет путей сообщения, Novosibirsk en Krasnojarsk
Siberische Staatsuniversiteit voor Spoorverkeer

Сибирский государственный университет телекоммуникаций и информатики, Novosibirsk en Chabarovsk
Siberische Staatsuniversiteit voor Telecommunicatie en Informatica

Сибирский государственный университет физической культуры и спорта, Omsk
Siberische Staatsuniversiteit voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Сибирский федеральный университет, Krasnojarsk, Zjeleznogorsk, Abakan, Minoesinsk, Oest-Ilimsk, Norilsk, Doedinka, Kansk, Zelenogorsk en Sajano-Sjoesjensk
Federale Universiteit van Siberië

Смоленский государственный медицинский университет, Smolensk
Medische Staatsuniversiteit van Smolensk

Смоленский государственный университет, Smolensk
Staatsuniversiteit van Smolensk

Смоленский государственный университет спорта, Smolensk
Staatsuniversiteit voor Sport van Smolensk

Сочинский государственный университет, Sotsji, Anapa, Jejsk en Nizjni Novgorod
Staatsuniversiteit van Sotsji

Ставропольский государственный аграрный университет, Stavropol
Staatslandbouwuniversiteit van Stavropol

Ставропольский государственный медицинский университет, Stavropol
Medische Staatsuniversiteit van Stavropol

Сургутский государственный педагогический университет, Soergoet
Pedagogische Staatsuniversiteit van Soergoet

Сургутский государственный университет, Soergoet
Staatsuniversiteit van Soergoet

Тамбовский государственный технический университет, Tambov
Technische Staatsuniversiteit van Tambov

Тамбовский государственный университет имени Гаврилы Романовича Державина, Tambov
Derzjavin-Staatsuniversiteit van Tambov

Тверской государственный медицинский университет, Tver
Medische Staatsuniversiteit van Tver

Тверской государственный технический университет, Tver
Technische Staatsuniversiteit van Tver

Тверской государственный университет, Tver, Rzjev en Nelidovo
Staatsuniversiteit van Tver

Тихоокеанский государственный медицинский университет, Vladivostok
Medische Staatsuniversiteit van de Stille Oceaan

Тихоокеанский государственный университет, Chabarovsk
Staatsuniversiteit van de Stille Oceaan

Тольяттинский государственный университет, Toljatti
Staatsuniversiteit van Toljatti

Томский государственный архитектурно-строительный университет, Tomsk
Staatsuniversiteit voor Architectuur en Bouwkunde van Tomsk

Томский государственный педагогический университет, Tomsk
Pedagogische Staatsuniversiteit van Tomsk

Томский государственный университет, Tomsk en Novosibirsk
Staatsuniversiteit van Tomsk

Томский государственный университет систем управления и радиоэлектроники, Tver
Staatsuniversiteit van Tomsk voor Besturingssystemen en Radio-elektronica

Томский политехнический университет, Tomsk en Joerga
Polytechnische Universiteit van Tomsk

Тульский государственный педагогический университет имени Л.Н. Толстого, Toela
Pedagogische Tolstoj-Staatsuniversiteit van Toela

Тульский государственный университет, Toela
Staatsuniversiteit van Toela

Тюменский государственный медицинский университет, Tjoemen
Medische Staatsuniversiteit van Tjoemen

Тюменский государственный университет, Tjoemen, Tobolsk, Isjim, Nizjnevartovsk, Novyj Oerengoj, Soergoet, Kogalym, Nadym, Njagan, Pyt-Jach, Pojkovskij, Salechard, Zavodoöekovsk, Nojabrsk en Sjepsi
Staatsuniversiteit van Tjoemen

Тюменский индустриальный университет, Tjoemen, Isjim, Kogalym, Nadym, Neftejoegansk, Novyj Oerengoj, Nojabrsk, Njagan en Oeraj
Nijverheidsuniversiteit van Tjoemen

Ульяновский государственный аграрный университет имени П.А. Столыпина, Oeljanovsk
Stolypin-Staatslandbouwuniversiteit van Oeljanovsk

Ульяновский государственный педагогический университет имени Ильи Николаевича Ульянова, Oeljanovsk
Pedagogische Oeljanov-Staatsuniversiteit van Oeljanovsk

Ульяновский государственный технический университет, Oeljanovsk, Dimitrovgrad en Barysj
Technische Staatsuniversiteit van Oeljanovsk

Ульяновский государственный университет, Oeljanovsk
Staatsuniversiteit van Oeljanovsk

Уральский государственный аграрный университет, Jekaterinboerg
Oeraalse Staatslandbouwuniversiteit

Уральский государственный архитектурно-художественный университет, Jekaterinboerg en Chanty-Mansijsk
Oeraalse Staatsuniversiteit voor Architectuur en Kunst

Уральский государственный горный университет, Jekaterinboerg
Oeraalse Staatsuniversiteit voor Mijnbouw

Уральский государственный лесотехнический университет, Jekaterinboerg
Oeraalse Staatsbosbouwuniversiteit

Уральский государственный медицинский университет, Jekaterinboerg
Medische Staatsuniversiteit van de Oeral

Уральский государственный педагогический университет, Jekaterinboerg
Pedagogische Staatsuniversiteit van de Oeral

Уральский государственный университет путей сообщения, Jekaterinboerg en Tsjeljabinsk
Oeraalse Staatsuniversiteit voor Spoorwegverkeer

Уральский государственный университет физической культуры, Tsjeljabinsk, Jekaterinboerg, Oefa en Sterlitamak
Oeraalse Staatsuniversiteit voor Lichamelijke Opvoeding

Уральский государственный экономический университет, Jekaterinboerg
Economische Staatsuniversiteit van de Oeral

Уральский государственный юридический университет, Jekaterinboerg
Juridische Staatsuniversiteit van de Oeral

Уральский федеральный университет имени первого Президента России Б.Н. Ельцина, Jekaterinboerg, Nizjnij Tagil, Koergan, Verchnjaja Salda, Kamensk-Oeralskij, Krasnotoerinsk, Pervoöeralsk, Lesnoj, Polevskoj, Serov, Alapajevsk, Krasnoöeralsk, Nevjansk, Nojabrsk, Novoöeralsk, Sredneoeralsk en Tsjoesovoj
Federale Jeltsinuniversiteit van de Oeral

Финансовый университет при Правительстве Российской Федерации, Moskou, Vladimir, Archangelsk, Kirov, Smolensk, Brjansk, Voronezj, Kaloega, Jaroslavl, Novorossijsk, Volgograd, Barnaoel, Oefa, Penza, Orjol, Tsjeljabinsk, Omsk, Krasnodar, Koersk, Lipetsk, Toela, Sint-Petersburg, Vladikavkaz, Machatsjkala, Sjadrinsk, Kanasj, Joerjev-Polskij, Soergoet, Jakoetsk, Blagovesjtsjensk, Boezoeloek, Zvenigorod, Krasnojarsk, Ostasjkov, Perm, Rostov-aan-de-Don, Samara en Oeljanovsk
Financiële Universiteit onder bescherming van de Regering van de Russische Federatie

Хабаровский государственный университет экономики и права, Chabarovsk
Staatsuniversiteit voor Economie en Recht van Chabarovsk

Шадринский государственный педагогический университет, Sjadrinsk
Pedagogische Staatsuniversiteit van Sjadrinsk

Челябинский государственный университет, Tsjeljabinsk, Miass en Troïtsk
Staatsuniversiteit van Tsjeljabinsk

Череповецкий государственный университет, Tsjerepovets
Staatsuniversiteit van Tsjerepovets

Юго-Западный государственный университет, Koersk
Zuidwestelijke Staatsuniversiteit

Югорский государственный университет, Chanty-Mansijsk, Neftejoegansk, Langenas, Ljantor, Nizjnevartovsk en Soergoet
Staatsuniversiteit van Joegra

Южно-Российский государственный технический университет имени М.И. Платова, Novotsjerkassk, Sjachty, Majkop, Kamensk-Sjachinskij, Georgijevsk en Bagajeveskij
Technische Platov-Staatsuniversiteit van Zuid-Rusland

Южно-Уральский государственный аграрный университет, Tsjeljabinsk, Troïtsk en Miasskoje
Staatslandbouwuniversiteit van de Zuidelijke Oeral

Южно-Уральский государственный гуманитарно-педагогический университет, Tsjeljabinsk
Staatsuniversiteit voor Menswetenschappen en Pedagogie van de Zuidelijke Oeral

Южно-Уральский государственный медицинский университет, Tsjeljabinsk
Medische Staatsuniversiteit van de Zuidelijke Oeral

Южно-Уральский государственный университет, Tsjeljabinsk, Oest-Katav, Nizjnevartovsk, Kysjtym, Zlatoöest, Miass en Trjochgornyj
Staatsuniversiteit van de Zuidelijke Oeral

Южный федеральный университет, Rostov-aan-de-Don, Taganrog, Volgodonsk, Kamensk-Sjachtinskij, Novosjachtinsk, Machatsjkala, Kizljar, Sjachty, Gelendzjik, Georgijevsk, Ejsk, Pjatigorsk, Naltsjik, Zjeleznovodsk, Zernograd, Zimovniki, Vjosjenskaja, Toeapse, Oetsjkeken, Elista, Tsjerkessk en Nevinnomyssk
Federale Universiteit van Zuid-Rusland

Ярославский государственный медицинский университет, Jaroslavl
Medische Staatsuniversiteit van Jaroslavl

Ярославский государственный педагогический университет имени К.Д. Ушинского, Jaroslavl en Oeglitsj
Pedagogische Oesjinskij-Staatsuniversiteit van Jaroslavl

Ярославский государственный технический университет, Jaroslavl
Technische Staatsuniversiteit van Jaroslavl

Ярославский государственный университет имени П.Г. Демидова, Jaroslavl
Demidov-Staatsuniversiteit van Jaroslavl

Privé-universiteiten

Белгородский университет кооперации, экономики и права, Bjelgorod, Rostov-aan-de-Don, Voronezj, Stavropol, Koersk, Boejnaksk, Naltsjik, Lipetsk en Robjenki
Universiteit voor Coöperaties, Economie en Recht te Bjelgorod

Волжский университет имени В.Н.Татищева, Toljatti
Tatisjtsjevuniversiteit van de Volga

Еврейский университет, Moskou
Joodse Universiteit

Европейский университет в Санкт-Петербурге, Sint-Petersburg
Europese Universiteit van Sint-Petersburg

Медицинский университет Реавиз, Samara, Moskou, Sint-Petersburg en Saratov
Medische Reavizuniversiteit

Международный университет в Москве, Moskou, Sint-Petersburg, Koningsbergen, Sotsji, Kazan, Samara en Krasnodar
Internationale Universiteit te Moskou

Международный университет фундаментального обучения, Sint-Petersburg
Internationale Universiteit voor Basisopleidingen

Московский финансово-юридический университет , Moskou, Kaloega, Bjelgorod, Vladimir, Volgograd, Koningsbergen, Kirov, Novosibirsk, Orsk, Tver, Kyzyl, Sergijev Posad en Elista
Financieel-Juridische Universiteit van Moskou

Московский экстерный гуманитарный университет, Moskou
Moskovitische Externe Universiteit voor Menswetenschappen

Независимый московский университет, Moskou
Onafhankelijke Universiteit van Moskou

Общедоступный православный университет имени Александра Меня [afstandsonderwijs]
Orthodoxe Open Alexander Mennuniversiteit

Православный Свято-Тихоновский гуманитарный университет, Moskou, Novgorod, Jekaterinboerg, Pleskau, Rostov Velikij en Sint-Petersburg
Orthodoxe Sint-Tychoonuniversiteit voor Menswetenschappen

Российский новый университет, Moskou
Russische Nieuwe Universiteit

Российский православный университет св. Иоанна Богослова, Moskou
Russisch-Orthodoxe Johannes-de-Evangelist-Universiteit

Российский университет кооперации, Mytisjtsji, Volgograd, Syktyvkar, Kazan, Oefa, Engels, Saransk, Tsjeboksary, Izjevsk, Chabarovsk, Arzamas, Brjansk, Vladimir, Koningsbergen, Mitsjoerinsk, Moermansk, Novgorod, Smolensk, Chimki en Krasnodar
Russische Universiteit van de Verbruikerscoöperatie

Санкт-Петербургский гуманитарный университет профсоюзов, Sint-Petersburg, Moskou, Krasnojarsk en Vladivostok
Sint-Petersburgse Universiteit voor Mens- en Sociale Wetenschappen

Санкт-Петербургский университет управления и экономики, Sint-Petersburg, Kirisji, Barnaoel, Oegolnyje Kopi, Krasnojarsk, Koningsbergen, Elista, Magadan, Moermansk, Novosibirsk, Petroskoi, Pleskau, Pikalevo, Smolensk, Jekaterinboerg en Jakoetsk
Sint-Petersburgse Universiteit voor Management en Economie

Санкт-Петербургский христианский университет, Sint-Petersburg
Christelijke Universiteit van Sint-Petersburg

Сибирский университет потребительской кооперации, Novosibirsk
Siberische Universiteit van de Verbruikerscoöperatie

Сколковский институт науки и технологий, Skolkovo
Instituut voor Wetenschap en Technologie van Skolkovo

Смоленский гуманитарный университет, Smolensk
Universiteit voor Menswetenschappen van Smolensk

Университет Российского инновационного образования, Moskou, Nizjnij Novgorod en Astrachan
Universiteit voor Russisch Innovatief Onderwijs

Царицынский православный университет преподобного Сергия Радонежского, Volgograd
Orthodoxe Sint-Sergius-Radonezjskij-Universiteit van Tsaritsyn

Hogescholen

Академия русского балета имени Агриппины Я. Вагпновой, Sint-Petersburg
Russische Vaganova-Balletacademie

Академия управления МВД, Moskou
Managementacademie van het Ministerie van Binnenlandse Zaken

Академия Федеральной службы безопасности Российской Федерации, Moskou
Academie van de Federale Veiligheidsdienst van de Russische Federatie

Академия Федеральной службы охраны Российской Федерации, Orjol en Voronezj
Academie van de Federale Bewakingsdienst van de Russische Federatie

Алтайский государственный институт культуры, Barnaoel, Omsk en Bijsk
Altaïsch Staatsinstituut voor Cultuur

Амурская государственная медицинская академия, Blagovesjtsjensk
Medische Staatsacademie van de Amoer

Астраханская государственная консерватория, Astrachan
Staatsconservatorium van Astrachan

Белгородский юридический институт МВД России, Bjelgorod
Rechtsinstituut van het Ministerie van Binnenlandse Zaken te Bjelgorod

Благовещенское высшее танковое командное училище имени Героя Советского Союза Маршала Советского Союза Кирилла Афанасьевича Мерецкова, Blagovesjtsjensk
Hogere Maarschalk Meretskovopleiding van het Tankcommando van Blagovesjtsjensk

Великолукская государственная академия физической культуры и спорта, Velikië Loeki
Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding en Sport van Velikië Loeki

Великолукская государственная сельскохозяйственная академия, Velikië Loeki
Staatslandbouwacademie van Velikië Loeki

Военная академия воздушно-космической обороны, Tver
Militaire Academie voor Lucht- en Ruimteafweer

Военная академия войсковой противовоздушной обороны вооружённых сил Российской Федерации имени Маршала Советского Союза А.М. Василевского, Smolensk
Militaire Maarschalk Vasilevskij-Academie van de Luchtafweer van de Krijgsmacht van de Russische Federatie

Военная академия генерального штаба вооружённых сил Российской Федерации, Moskou
Militaire Academie van de Generale Staf van de Strijdkrachten van de Russische Federatie

Военная академия войск радиационной, химической и биологической защиты и инженерных войск имени Маршала Советского Союза С.К. Тимошенко, Kostroma
Militaire Maarschalk Timosjenkoacademie voor Stralingsafweer en Chemische en Biologische Verdediging van het Geniecorps

Военная академия ракетных войск стратегического назначения имени Петра Великого, Moskou en Serpoechov
Militaire Peter de Groteacademie van de Rakettroepen voor Strategische Oorlogsvoering

Военная академия связи имени Маршала Советского Союза С.М. Буденного, Sint-Petersburg en Krasnodar
Militaire Maarschalk Boedennyj-Academie voor Communicatie

Военная академия материально-технического обеспечения имени генерала армии А. В. Хрулёва, Sint-Petersburg, Omsk, Penza en Volsk
Militaire Chroeljovacademie voor Materiële en Technische Logistiek

Военно-воздушная академия имени профессора Н.Е. Жуковского и Ю.А. Гагарина, Voronezj en Krasnodar
Zjoekovskij- en Gagarin-Luchtmachtacademie

Военно-космическая академия имени А.Ф. Можайского, Sint-Petersburg
Militaire Kosmische Mozjajskij-Academie

Военно-медицинская академия имени С.М. Кирова, Sint-Petersburg
Militaire Medische Kirovacademie

Военно-морская академия имени адмирала флота Советского Союза Н.Г. Кузнецова, Sint-Petersburg, Koningsbergen en Vladivostok
Admiraal Koeznetsovacademie van de Zeemacht

Волгоградская академия МВД России, Volgograd
Academie van het Ministerie van Binnenlandse Zaken te Volgograd

Волгоградская государственная академия физической культуры, Volgograd
Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding van Volgograd

Вологодская государственная молочнохозяйственная академия имени Н.В. Верещагина, Vologda
Veresjtsjagin-Staatsacademie van Vologda voor de Voedingsnijverheid

Вологодский институт права и экономики ФСИН России, Vologda
Instituut voor Recht en Economie van de Rusissche Federale Dienst voor Strafinstellingen in Vologda

Воронежский государственный институт культуры, Voronezj
Staatsinstituut voor Cultuur van Voronezj

Воронежский институт МВД России, Voronezj
Instituut van het Ministerie van Binnenlandse Zaken te Voronezj

Восточно-Сибирский институт МВД России, Irkoetsk
Oost-Siberisch Instituut van het Ministerie van Binnenlandse Zaken

Всероссийская академия внешней торговли, Moskou en Petropavlovsk-Kamtsjatskij
Panrussische Academie voor Buitenlandse Handel

Высшее театральное училище имени Михаила Семёновича Щепкина, Moskou
Hogere Sjtsjepkin-Theateropleiding

Государственный институт русского языка имени А.С. Пушкина, Moskou
Poesjkin-Staatsinstituut voor de Russische Taal

Государственный музыкально-педагогический институт имени М.М. Ипполитова-Иванова, Moskou
Ippolitov-Ivanov-Staatsinstituut voor Muziekpedagogie

Голицынский пограничный институт Федеральной службы безопасности Российской Федерации, Golitsyno
Grenswachtersinstituut van de Federale Veiligheidsdienst van de Russische Federatie in Golitsyno

Дальневосточный государственный институт искусств, Vladivostok
Staatsinstituut voor de Kunsten van het Verre Oosten

Дальневосточная государственная академия физической культуры, Chabarovsk
Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding van het Verre Oosten

Дальневосточный юридический институт МВД России, Chabarovsk, Vladivostok en Oessoerijsk
Rechtsinstituut van het Ministerie van Binnenlandse Zaken in het Verre-Oosten

Дипломатическая академия Министерства иностранных дел Российской Федерации, Moskou
Academie voor Diplomatieke Betrekkingen van het Ministerie van Buitenlandse Zaken van de Russische Federatie

Екатеринбургский государственный театральный институт, Jekaterinboerg
Staatstoneelinstituut van Jekaterinboerg

Ивановская государственная медицинская академия, Ivanovo
Medische Staatsacademie van Ivanovo

Ивановская государственная сельскохозяйственная академия имени академика Д.К. Беляева, Ivanovo
Bjeljajev-Staatslandbouwacademie van Ivanovo

Институт береговой охраны Федеральной службы безопасности Российской Федерации, Anapa
Instituut van de Kustwacht van de Federale Veiligheidsdienst van de Russische Federatie

Калининградский пограничный институт Федеральной службы безопасности Российской Федерации, Koningsbergen
Koningsbergs Grenswachtersinstituut van de Federale Veiligheidsdienst van de Russische Federatie

Ковровская государственная технологическая академия имени В.А. Дегтярева, Kovrov
Technologische Degtjarev-Staatsacademie van Kovrov

Костромская государственная сельскохозяйственная академия, Kostroma
Staatslandbouwacademie van Kostroma

Курганская государственная сельскохозяйственная академия имени Т.С. Мальцева, Koergan
Maltsjev-Staatslandbouwacademie van Koergan

Курганский пограничный институт Федеральной службы безопасности Российской Федерации, Koergan
Grenswachtersinstituut van de Federale Veiligheidsdienst van de Russische Federatie in Koergan

Курская государственная сельскохозяйственная академия имени профессора И.И. Иванова, Koersk
Ivanov-Staatslandbouwacademie van Koersk

Литературный институт имени А.М. Горького, Moskou
Letterkundig Gorkij-Instituut

Магнитогорская государственная консерватория, Magnitogorsk
Staatsconservatorium van Magnitogorsk

Международный юридический институт, Moskou, Odintsovo, Astrachan, Volzjskij, Ivanovo, Koroljov, Krasnoznamensk, Nizjnij Novgorod, Nizjnij Tagil, Reoetov, Smolensk en Toela
Internationaal Rechtsinstituut

Михайловская военная артиллерийская академия, Sint-Petersburg
Militaire Michaëlacademie voor de Artillerie

Московская государственная академия ветеринарной медицины и биотехнологии имени К. И. Скрябина, Moskou
Moskovitische Skrjabin-Staatsacademie voor Diergeneeskunde en Biotechnologie

Московская государственная академия физическая культуры, Malachovka en Voronezj
Moskovitische Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding

Московская государственная академия хореографии, Moskou
Moskovitische Staatsacademie voor Dans

Московская государственная консерватория имени П.И. Чайковского, Moskou
Tsjajkovskij-Staatsconservatorium van Moskou

Московская государственная художественно-промышленная академия имени С. Г. Строганова, Moskou
Moskovitische Stroganovacademie voor de Grafische Industrie

Московский архитектурный институт, Moskou
Moskovitisch Instituut voor Architectuur

Московский государственный академический художественный институт имени Сурикова, Moskou
Moskovitisch Academisch Soerikov-Staatsinstituut voor de Kunst

Московский пограничный институт Федеральной службы безопасности Российской Федерации, Moskou
Moskovitisch Grenswachtersinstituut van de Federale Veiligheidsdienst van de Russische Federatie

Московский региональный социально-экономический институт, Bidnoje
Moskovitisch Gewestelijk Sociaal-Economisch Instituut

Московское военно-музыкальное училище имени генерал-лейтенанта В.М. Халилова, Moskou
Moskovitische Militaire Muziekopleiding Luitenant-Generaal B.M. Chalilov

Нижегородская академия МВД России, Nizjnij Novgorod
Academie van het Ministerie van Binnenlandse Zaken te Nizjnij Novgorod

Нижегородская государственная консерватория имени М.И. Глинки, Nizjnij Novgorod
Glinka-Staatsconservatorium van Nizjnij Novgorod

Нижегородская государственная сельскохозяйственная академия, Nizjnij Novgorod
Staatslandbouwacademie van Nizjnij Novgorod

Новосибирская государственная консерватория имени М.И. Глинки, Novosibirsk
Glinka-Staatsconservatorium van Novosibirsk

Новосибирский военный институт внутренних войск имени генерала армии И.К. Яковлева МВД России, Nobosibirsk
Militair Generaal Jakovlevinstituut van de Binnenlandse Troepen van het Ministerie van Binnenlandse Zaken

Общевойсковая академия Вооружённых Сил Российской Федерации, Moskou, Tjoemen, Blagovesjtsjensk, Kazan, Novosibirsk en Rjazan
Academie voor Alle Wapens van de Strijdkrachten van de Russische Federatie

Омская академия МВД России, Omsk
Academie van het Russische Ministerie van Binnenlandse Zaken in Omsk

Орловский государственный институт культуры, Orjol
Staatsinstituut voor Cultuur van Orjol

Пермская государственная фармацевтическая академия, Perm
Farmaceutische Staatsacademie van Perm

Пермский государственный институт культуры, Perm
Staatsinstituut voor Cultuur van Perm

Приморская государственная сельскохозяйственная академия, Oessoerijsk
Staatslandbouwacademie van de Kustregio

Российская академия народного хозяйства и государственной службы при Президенте Российской Федерации, Moskou, Sint-Petersburg, Koningsbergen, Krasnogorsk, Kaloega, Lipetsk, Brjansk, Vladimir, Voronezj, Ivanovo, Rybinsk, Tver, Orjol, Smolensk, Tambov, Toela, Petroskoi, Viborg, Moermansk, Novgorod, Pleskau, Severodvinsk, Sosnovyj Bor, Vologda, Jekaterinboerg, Tsjeljabinsk, Perm, Izjevsk, Koergan, Orenboerg, Magnitogorsk, Toljatti, Balakovo, Krasnoarmejsk, Vyjeznoje, Vjatka, Dzjerzjinsk, Nizjnij Novgorod, Tsjeboksary, Saratov, Saransk, Balasjov, Rostov-aan-de-Don, Majkop, Volgograd, Astrachan, Stravropol, Pjatigorsk, Machatsjkala, Nizjnij Tagil, Tjoemen, Langepas, Tomsk, Oest-Ilimsk, Irkoetsk, Barnaoel, Novokoeznetsk, Novosibirsk, Jakoetsk, Petropavlovsk-Kamtsjatskij, Chabarovsk en Vladivostok
Russische Academie voor Nationale Economie en Openbaar Ambt

Российская академия живописи, ваяния и зодчества, Moskou en Perm
Russische Academie voor Schilderkunst, Beeldhouwkunst en Bouwkunst

Российская академия музыки имени Гнесиных, Moskou en Chanty-Mansijsk
Gnesin-Staatsmuziekacademie

Российская государственная академия интеллектуальной собственности, Moskou
Russische Staatsacademie voor het Intellectueel Eigendom

Российская государственная специализированная академия искусств, Moskou
Russische Gespecialiseerde Staatsacademie voor de Kunsten

Российская инженерная академия менеджмента и агробизнеса, Moskou
Russische Ingenieursacademie voor Management en Landbouwhandel

Российская таможенная академия, Ljoebertsy, Sint-Petersburg, Rostov-aan-de-Don en Vladivostok
Russische Douaneacademie

Российский государственный институт сценических искусств, Sint-Petersburg
Russisch Staatsinstituut voor Toneelkunst

Ростовская государственная консерватория имени С.В. Рахманинова, Rostov-aan-de-Don
Rachmaninov-Staatsconservatorium van Rostov

Ростовский юридический институт МВД России, Rostov-aan-de-Don
Rechtsinstituut van het Ministerie van Binnenlandse Zaken te Rostov

Самарский государственный институт культуры, Samara en Volgograd
Staatsinstituut voor Cultuur van Samara

Санкт-Петербургская академия художеств имени Ильн Е. Репина, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgse Rjepinacademie voor de Kunsten

Санкт-Петербургская государственная консерватория имени Н.А. Римского-Корсакова, Sint-Petersburg
Rimsky-Korsakov-Staatsconservatorium van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургская государственная художественно-промышленная академия имени А.Л. Штиглица, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgse Stieglitz-Staatsacademie voor Grafische Kunsten

Санкт-Петербургский военный институт внутренних войск МВД России, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgs Militair Instituut voor de Binnenlandse Troepen van het Ministerie van Binnenlandse Zaken

Санкт-Петербургский государственный институт психологии и социальной работы, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgs Staatsinstituut voor Psychologie en Maatschappelijk Werk

Саратовская государственная консерватория имени Л.В. Собинова, Saratov
Sobinov-Staatsconservatorium van Saratov

Саратовская государственная юридическая академия, Saratov en Astrachan
Staatsrechtsacademie van Saratov

Сибирский государственный институт искусств имени Дмитрия Хворостовского, Krasnojarsk en Jakoetsk
Siberisch Chvorostovskij-Staatsinstituut voor de Kunsten

Сибирский юридический институт МВД России, Krasnojarsk
Siberisch Rechtsinstituut van het Ministerie van Binnenlandse Zaken

Смоленский государственный институт искусств, Smolensk
Staatsinstituut voor de Kunsten van Smolensk

Смоленский областной институт развития образования, Smolensk
Instituut voor Onderwijsontwikkeling van het Gewest Smolensk

Ставропольский государственный педагогический институт, Stavropol, Boedjonnovsk, Jessentoeki en Zjeleznovodsk
Pedagogisch Staatsinstituut van Stavropol

Тверская государственная сельскохозяйственная академия, Tver
Staatslandbouwacademie van Tver

Театральный институт имени Бориса Щукина, Moskou
Sjtsjoekin-Theaterinstituut

Тольяттинская консерватория, Toljatti
Conservatorium van Toljatti

Тульский артиллерийский инженерный институт, Toela
Instituut voor de Artillerie-Ingenieurs van Toela

Тюменский государственный институт культуры, Tjoemen
Staatsinstituut voor Cultuur van Tjoemen

Ульяновский институт гражданской авиации имени Главного маршала авиации Б.П. Бугаева, Oeljanovsk, Kratnokoetsk, Omsk en Sasovo
Maarschalk Boegajevinstituut voor Burgerluchtvaart van Oeljanovsk

Уральская государственная консерватория имени М.П. Мусоргского, Jekaterinboerg
Oeraals Moesoergskij-Staatsconservatorium

Хабаровский государственный институт культуры, Chabarovsk
Staatsinstituut voor Cultuur van Chabarovsk

Хабаровский пограничный институт Федеральной службы безопасности Российской Федерации, Chabarovsk
Grenswachtersinstituut van de Federale Veiligheidsdienst van de Russische Federatie in Chabarovsk

Ханты-Мансийская государственная медицинская академия, Chanty-Mansijsk
Medische Staatsacademie van Chanty-Mansijsk

Чайковская государственная академия физической культуры и спорта, Tsjajkovskij en Jekaterinboerg
Staatsacademie voor Lichamelijke Opvoeding en Sport van Tsjajkovskij

Челябинский государственный институт культуры, Tsjeljabinsk
Staatinstituut voor Cultuur van Tsjeljabinsk

Читинская государственная медицинская академия, Tsjita
Medische Staatsacademie van Tsjita

Центральная государственная медицинская академия, Moskou
Centrale Medische Staatsacademie

Южно-Уральский государственный институт искусств имени П.И. Чайковского, Tsjeljabinsk
Tsjajkovskij-Staatskunstinstituut van de Zuidelijke Oeral

Ярославская государственная сельскохозяйственная академия, Jaroslavl
Staatslandbouwacademie van Jaroslavl

Ярославский государственный театральный институт, Jaroslavl
Staatstoneelinstituut van Jaroslavl

Privéhogescholen

Академический правовой институт, Moskou
Juridisch Instituut van de Russische Academie voor Wetenschappen

Академия медико-социального управления, Sint-Petersburg
Academie voor Medisch en Sociaal Management

Академия реставраций, Moskou
Academie voor Restauratie

Академия труда и социальных отношений, Moskou, Tsjeljabinsk en Krasnojarsk
Academie voor Arbeid en Sociale Relaties

Академия хорового искусства имени В.С. Попова, Moskou
Popovacademie voor Chorale Kunsten

Академия эвритмического искусства, Moskou
Academie voor Eurytmische Kunsten

Алтайская академия экономики и права, Barnaoel
Altaïsche Academie voor Economie en Recht

American Institute of Business and Economics, Moskou
Amerikaans Instituut voor Handel en Economie

Армавирский лингвистический социальный институт, Armavir, Koerganinsk, Naltsjik, Oest-Labinsk, Novorossijsk en Tichoretsk
Instituut voor Taalkunde en Maatschappijwetenschappen van Armavir

Армавирский православно-социальный институт, Armavir
Instituut voor Recht en Menswetenschappen van Armavir

Балтийская академия технологии, экономики и культуры, Sint-Petersburg
Baltische Academie voor Technologie, Economie en Cultuur

Балтийский институт иностранных языков и международного сотрудничества, Sint-Petersburg
Baltisch Instituut voor Vreemde Talen en Internationale Samenwerking

Балтийский институт экологии, политики и права, Sint-Petersburg, Petropavlovsk-Kamtsjatskij, Moermansk en Tsjeljabinsk
Baltisch Instituut voor Milieu, Politiek en Recht

Белгородский институт предпринимательства и культуры, Bjelgorod
Instituut voor Zaken en Cultuur van Bjelgorod

Библейско-Богословский институт Св. Апостола Андрея, Moskou
Theologisch Bijbelinstituut van de H. Apostel Andreas

Воронежский институт высоких технологий, Voronezj
Instituut voor Hogere Technologieën van Voronezj

Восточно-Сибирский институт туризма, Krasnojarsk
Oost-Siberisch Instituut voor Toerisme

Высшая гуманитарная школа имени С. Дубнова, Moskou
Doebnov-Hogeschool voor Menswetenschappen

Высшая школа приватизации и предпринимательства, Moskou en Samara
Hogere School voor Privatisering en Ondernemen

Высшая школа современное образование, Moskou
Hogere School voor Modern Onderwijs

Высший институт управления, Moskou
Hoger Managementinstituut

Высшая религиозно-философская школа, Sint-Petersburg
Hogeschool voor Godsdienst en Wijsbegeerte

Гуманитарный институт, Moskou
Instituut voor Menswetenschappen

Гуманитарный институт телевидения и радиовещани имени М.А. Литовчина, Moskou
Menswetenschappelijk Litovtsjin-Instituut voor Televisie en Radio

Дальневосточный институт законодательства и правоведения, Chabarovsk
Instituut van het Verre Oosten voor Wetgeving en Rechtspleging

Дальневосточный институт международного бизнеса, Chabarovsk
Instituut van het Verre Oosten voor Internationale Handel

Дальневосточный институт международных отношений, Chabarovsk
Instituut voor Internationale Betrekkingen van het Verre Oosten

Дальневосточный институт менеджмента, бизнеса и права, Chabarovsk
Instituut van het Verre Oosten voor Management, Handel en Recht

Дальневосточный институт управления, бизнеса и права, Petropavlovsk-Kamtsjatskij
Instituut voor Management, Handel en Recht van het Verre Oosten

Донской юридический институт, Rostov-aan-de-Don
Rechtsinstituut van de Don

Ессентукский институт управления, бизнеса и права, Jessentoeki
Instituut voor Management, Handel en Recht van Jessentoeki

Евразийская академия телевидения и радио, Moskou
Euraziatische Academie voor Radio en Televisie

Заокская духовная академия, Zaokskij
Theologische Academie van Zaokskij

Заокский христианский гуманитарно-экономический институт, Zaokskij
Christelijk Instituut voor Menswetenschappen en Economie van Zaokskij

Западно-Уральский институт экономики и права, Perm
West-Oeraals Instituut voor Economie en Recht

Институт бизнеса и политики, Moskou, Sint-Petersburg, Orenboerg en Nizjnij-Novgorod
Instituut voor Handel en Politiek

Институт бизнеса и права, Sint-Petersburg
Instituut voor Handel en Recht

Институт бизнеса, права и информационных технологий, Balasjicha
Instituut voor Handel, Recht en Informatietechnologie

Институт биологии и психологии человека, Sint-Petersburg
Instituut voor Menselijke Biologie en Psychologie

Институт богословия и философии, Sint-Petersburg
Instituut voor Godgeleerdheid en Wijsbegeerte

Институт государственного администрирования, Moskou
Instituut voor Overheidsadministratie

Институт естественных наук и экологии, Moskou
Instituut voor Estethische Wetenschappen en Ecologie

Институт иностранных языков, Sint-Petersburg
Instituut voor Vreemde Talen

Институт международного бизнеса, Krasnodar
Instituut voor Internationale Handel

Институт международного права и экономики имени А.С. Грибоедова, Moskou en Nizjnevartovsk
Gribojedov-Instituut voor Internationaal Recht en Economie

Институт международного права, экономики, гуманитарных наук и управления имени К.В. Россинского, Krasnodar
Rossinskij-Instituut voor Internationaal Recht, Economie, Menswetenschappen en Management

Институт международной торговли и права, Moskou
Instituut voor Internationale Handel en Recht

Институт международных экономических отношений, Chimki
Instituut voor Internationale Economische Betrekkingen

Институт международных экономических связей, Moskou
Instituut voor Internationale Economische Betrekkingen

Институт менеджмента, маркетинга и финансов, Voronezj
Instituut voor Management, Marketing en Financiën

Институт мировой экономики и информатизации, Moskou, Derbent en Chasavjoert
Instituut voor Wereldeconomie en Informatisatie

Институт молодежи, Moskou
Instituut voor de Jeugd

Институт правоведения и предпринимательства, Poesjkin
Instituut voor Rechtspraak en Ondernemen

Институт психологии и педагогики, Moskou
Instituut voor Psychologie en Pedagogie

Институт современного искусства, Moskou
Instituut voor Moderne Kunsten

Институт специальной педагогики и психологии имени Рауля Валленберга, Sint-Petersburg
Raoul Wallenberginstituut voor Bijzondere Opvoedkunde en Psychologie

Институт страхования, Sint-Petersburg
Verzekeringsinstituut

Институт технологии и бизнеса, Nachodka
Instituut voor Technologie en Handel

Институт управления, Archangelsk
Managementinstituut

Институт управления, бизнеса и права, Rostov-aan-de-Don, Salsk en Nevinnomyssk
Instituut voor Management, Handel en Recht

Институт экономики и права, Voronezj
Instituut voor Economie en Recht

Институт экономики и права Аксёнова, Krasnojarsk, Tambov en Koersk
Aksjonov-Instituut voor Economie en Recht

Институт экономики и предпринимательства, Moskou
Instituut voor Economie en Ondernemen

Институт экономики и управления, Pjatigorsk
Instituut voor Economie en Management

Институт экономики и финансов, Sint-Petersburg
Instituut voor Economie en Financiën

Институт Экономическая школа, Sint-Petersburg
Economische School

Калининградская школа международного бизнеса, Koningsbergen
Koningsbergs Instituut voor Internationale Handel

Кисловодский гуманитарно-технический институт, Kislovodsk
Instituut voor Menswetenschappen en Techniek van Kislovodsk

Кисловодский институт экономики и права, Kislovodsk
Instituut voor Economie en Recht van Kislovodsk

Кубанский институт международного предпринимательства и менеджмента, Krasnodar
Koeban-Instituut voor Internationale Handel en Management

Кузбасский институт экономики и права, Kemerovo
Koezbass-Instituut voor Economie en Recht

Курганский социально-экономический институт, Koergan
Sociaal-Economisch Instituut van Koergan

Медицинский институт имени Святителя Луки, Moskou
Medisch Sint-Lukasinstituut

Международная академия маркетинга и менеджмента, Moskou
Internationale Academie voor Marketing en Management

Международная академия бизнеса и управления, Moskou en Astrachan
Internationale Academie voor Handel en Management

Международный банковский институт, Sint-Petersburg
Internationaal Instituut voor het Bankwezen

Международный институт гостиничного менеджмента и туризма, Moskou
Internationaal Instituut voor Hotelbeheer en Toerisme

Международный институт компьютерных технологий, Voronezj en Lipetsk
Internationale Instituut voor Computertechnologie

Международный институт менеджмента ЛИНК, Zjoekovskij
Internationaal Managementinstituut Link

Международный институт экономики и права, Moskou en Astrachan
Internationaal Instituut voor Economie en Recht

Международный независимый эколого-политологический университет, Moskou, Klin, Penza en Irkoetsk
Internationale Onafhankelijke Ecologisch-Politologische Universiteit

Международный славянский институт, Moskou, Bjelgorod en Petroskoi
Internationaal Slavisch Instituut

Международный университет бизнеса и новых технологий, Jaroslavl
Internationale Universiteit voor Handel en Nieuwe Technologieën

Межотраслевой институт подготовки кадров и информации, Sint-Petersburg
Interdisciplinair Instituut voor de Vorming van Kaders en Informatie

Межрегиональный институт менеджмента, Orenboerg
Intergewestelijk Managementinstituut

Межрегиональный институт экономики и права, Sint-Petersburg
Intergewestelijk Instituut voor Economie en Recht

Московская академия образования Натальи Нестеровой, Moskou
Natalja Nestorova-Onderwijsacademie

Московская академия предпринимательства, Moskou
Moskovitische Academie voor Ondernemers

Московская академия экономики и права, Moskou
Moskovitische Academie voor Economie en Recht

Московская гуманитарно-техническая академия, Moskou
Moskovitische Academie voor Menswetenschappen en Techniek

Московская международная высшая школа бизнеса, Moskou
Internationale Hogere Handelsschool van Moskou

Московская православная духовная академия, Moskou
Orthodoxe Theologische Academie van Moskou

Московская финансово-промышленная академия, Moskou
Moskovitische Academie voor Financiën en Nijverheid

Московская школа управления СКОЛКОВО, Moskou
Skolkovomanagementschool van Moskou

Московский гуманитарно-экономический институт, Moskou, Tsjeboksary, Astrachan, Voronezj, Volgograd, Kaloega, Vjatka, Novorossijsk, Nizjnekamsk, Mineralnyje Vody, Korjazjma, Moermansk, Stavropol, Tver en Naltsjik
Moskovitisch Instituut voor Menswetenschappen en Economie

Московский гуманитарный институт имени Е.Р. Дашковой, Moskou
Moskovitisch Dasjkova-Instituut voor Menswetenschappen

Mосковский институт иностранных языков Gaudeamus, Moskou
Moskovitisch Instituut voor Vreemde Talen Gaudeamus

Московский институт исламской цивилизации, Moskou
Moskovitisch Instituut voor Islamitische Beschavingen

Московский институт медицинской социальной реабилитологии, Moskou
Moskovitisch Instituut voor Medisch-Sociale Rehabilitatie

Московский институт предпринимательства и права, Moskou en Boejnaksk
Moskovitisch Instituut voor Ondernemen en Recht

Московский институт современного бизнеса, Moskou
Moskovitisch Instituut voor Moderne Handel

Московский институт Туро, Moskou
Toero-Instituut van Moskou

Московский институт экономики, менеджмента и права, Moskou
Moskovitisch Instituut voor Economie, Management en Recht

Московский институт экономики, политики и права, Moskou
Moskovitisch Instituut voor Economie, Politiek en Recht

Московский исламский институт / معهد موسكو الاسلامي, Moskou
Islamitisch Instituut van Moskou

Московский новый юридический институт, Moskou en Smolensk
Nieuw Rechtsinstituut van Moskou

Московский психолого-социальный институт, Moskou, Smolensk en Josjkar-Ola
Psycho-Sociaal Instituut van Moskou

Мурманский гуманитарный институт, Moermansk
Universiteit voor Menswetenschappen van Moermansk

Нацинальный институт бизнеса, Moskou
Nationaal Handelsinstituut

Невский институт языка и культуры, Sint-Petersburg
Neva-Instituut voor Taal en Cultuur

Нижегородский институт менеджмента и бизнеса, Nizjnij Novgorod
Management- en Handelsinstituut van Nizjnij Novgorod

Нижегородский коммерческий институт, Nizjnij Novgorod
Handelsinstituut van Nizjnij Novgorod

Новосибирский гуманитарный институт, Novosibirsk en Bratsk
Instituut voor Menswetenschappen van Novosibirsk

Новосибирский институт экономики и менеджмента, Novosibirsk
Instituut voor Economie en Management van Novosibirsk

Новый сибирский институт, Novosibirsk
Nieuw Instituut van Siberië

Омская гуманитарная академия, Omsk
Academie voor Menswetenschappen van Omsk

Омская юридическая академия, Omsk
Rechtsacademie van Omsk

Омский институт международного менеджмента и иностранных языков, Omsk
Instituut voor Internationaal Bedrijfsbeheer en Vreemde Talen van Omsk

Омский экономический институт, Omsk
Economisch Instituut van Omsk

Православный институт миссиологии, экуменизма и новых религиозных движений, Sint-Petersburg
Orthodox Instituut voor Missiologie, Oecumenisme en Nieuwe Godsdienstige Bewegingen

Первый московский юридический институт, Moskou
Juridisch Topinstituut van Moskou

Поволжский православный институт имени святителя Алексия митрополита Московского, Toljatti
Orthodox Volga-Instituut van de H. Aleksej

Приамурский институт агроэкономики и бизнеса, Chabarovsk
Amoerinstituut voor Landbouweconomie en Zaken

Псковский вольный институт, Pleskau
Vrij Instituut van Pleskau

Региональный открытый социальный институт, Koersk
Regionaal Open Instiuut voor Maatschappijwetenschappen

Российская академия предпринимательства, Moskou
Russische Ondernemersacademie

Российская международная академия туризма, Schodnja, Krasnogorsk, Sint-Petersburg, Naberezjnyje Tsjelny en Konakovo
Russische Internationale Academie voor Toerisme

Российская школа частного права, Moskou en Jekaterinboerg
Russische School voor Privaatrecht

Российский университет инноваций, Moskou, Koningsbergen, Sergijev Posad, Orsk, Novosibirsk, Orenboerg en Vjatka
Russische Universiteit voor Vernieuwing

Ростовский-на-Дону институт бизнеса и права, Rostov-aan-de-Don
Handels- en Rechtsinstituut van Rostov-aan-de-Don

Русская христианская гуманитарная академия, Sint-Petersburg
Russische Christelijke Academie voor Menswetenschappen

Русско-Азиатский институт, Irkoetsk
Russisch-Aziatisch Instituut

Самарский институт делового образования, Samara
Instituut voor Handelsonderwijs van Samara

Самарский институт управления, Samara
Managementinstituut van Samara

Санкт-Петербургская высшая школа права, Sint-Petersburg
Rechtshogeschool van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургская православная духовная академия, Sint-Petersburg
Orthodoxe Theologische Academie van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский институт внешнеэкономических связей, экономики и права, Sint-Petersburg, Boksitogorsk, Volchov, Viborg, Gattsjina, Kingisepp, Kirisji, Loega, Podporozje, Dzjerzjinsk, Koningsbergen, Vjatka, Krasnodar, Krasnojarsk, Moskou, Naro-Fominsk, Novokoeznetsk, Novosibirsk, Perm, Prokoljevsk, Smolensk, Stoepino, Toljatti, Oedomlja en Chabarovsk
Sint-Petersburgs Instituut voor Buitenlandse Economische Betrekkigen, Economie en Recht

Санкт-Петербургский институт права имени Принца П.Г. Ольденбургского, Sint-Petersburg
Vorst Oldenboergskij-Rechtsinstituut van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский институт психологии и акмеологии, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgs Instituut voor Psychologie en Acmeologie

Санкт-Петербургский институт управления и права, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgs Instituut voor Management en Recht

Санкт-Петербургский институт экономики и управления, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgs Instituut voor Economie en Management

Санкт-Петербургский институт экспертов, Sint-Petersburg
Sint-Petersburgs Instituut voor Experten

Санкт-Петербургский международный институт менеджмента, Sint-Petersburg
Internationaal Managementinstituut van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский православный институт религиоведения и церковных искусств, Sint-Petersburg
Orthodox Instituut voor Godsdienstwetenschappen en Religieuze Kunst van Sint-Petersburg

Санкт-Петербургский социально-экономический институт, Sint-Petersburg
Sociaal-Economisch Instituut van Sint-Petersburg

Свято-Филаретовский православно-христианский институт, Moskou Orthodox-Christelijk Instituut van de H. Filaret

Северный институт предпринимательства, Archangelsk
Noordelijk Ondernemersinstituut

Северо-Кавказский институт бизнеса, Rostov-aan-de-Don
Noord-Kaukasisch Handelsinstituut

Северо-Кавказский институт бизнеса, инженерных и информационных технологий, Armavir, Krasnodar en Tsjerkessk
Noord-Kaukasisch Instituut voor Handel, Ingenieurswetenschappen en Informatietechnologie

Сибирская академия права, экономики и управления, Irkoetsk, Angarsk en Oelan-Oede
Siberische Academie voor Recht, Economie en Management

Сибирская академия финансов и банковского дела, Novosibirsk
Siberische Academie voor Financiën en Bankzaken

Сибирский независимый институт, Novosibirsk
Onafhankelijk Instituut van Siberië

Сибирский социальный институт, Krasnojarsk
Siberisch Instituut voor Maatschappijwetenschappen

Славянский деловой институт имени К.В. Нечаева, Moskou
Slavisch Netsjaëv-Zakeninstituut

Смоленский институт бизнеса и предпринимательства, Smolensk
Instituut voor Handel en Ondernemen van Smolensk

Современная гуманитарная академия, Moskou, Smolensk, Bjelgorod, Astrachan, Oechta, Josjkar-Ola, Oefa, Oktjabrskij, Sterlitamak, Saransk, Kazan, Tsjeboksary, Machatsjkala, Derbent, Chasavjoert, Boejnaksk en Krasnojarsk
Moderne Academie voor Menswetenschappen

Тихоокеанский институт экономики и права, Chabarovsk
Instituut voor Economie en Recht van de Stille Oceaan

Томский экономико-юридический институт, Tomsk
Instituut voor Economie en Recht van Tomsk

Челябинский гуманитарный институт, Tsjeljabinsk
Instituut voor Menswetenschappen van Tsjeljabinsk

Школа русской драмы, Sint-Petersburg
Russische Dramaschool

Экономико-правовой институт, Moskou
Instituut voor Economie en Recht

Экономико-финансовый институт, Moskou
Instituut voor Economie en Financiën

Южно-Российский гуманитарный институт, Rostov-aan-de-Don en Astrachan
Zuid-Russisch Instituut voor Menswetenschappen

Южно-Уральский институт управления и экономики, Tsjeljabinsk
Zuid-Oeraals Instituut voor Management en Economie

Южно-Уральский профессиональный институт, Tsjeljabinsk
Beroepsinstituut van de Zuidelijke Oeral

Moscow Business School, Moskou
Moskovitische Handelsschool

Russian-American Institute, Moskou
Russisch-Amerikaanse Institute

Vlerick Business School, Sint-Petersburg
Vlerick-Handelsschool

Theologische seminaries

Белгородская православная духовная семинария, Bjelgorod
Theologisch Seminarie van Bjelgorod

Екатеринбургская духовная семинария, Jekaterinboerg
Theologisch Seminarie van Jekaterinboerg

Иваново-Вознесенская православная духовная семинария имени святителя Алексия Московского, Ivanovo
Orthodox Theologische Aleksej-Seminarie van Ivanovo

Калужская духовная семинария, Kaloega
Theologisch Seminarie van Kaloega

Католическая высшая духовная семинария Мария-Царица Апостолов, Sint-Petersburg
Katholiek Groot-Seminarie Maria Koningin der Apostelen

Коломенская православная духовная семинария, Kolomna
Orthodox Theologisch Seminarie van Kolomna

Костромская духовная семинария, Kostroma
Theologisch Seminarie van Kostroma

Московская богословская семинария Евангельских Христиан-Баптистов, Moskou
Evangelisch Doopsgezind Theologisch Seminarie van Moskou

Самарская православная духовная семинария, Samara
Orthodox Theologisch Seminarie van Samara

Саратовская православная духовная семинария, Saratov
Theologisch Seminarie van Saratov

Свято-Николо-Угрешская православная духовная семинария, Dzjerzinskij
Orthodox Theologisch Seminarie van de H. Nikolaas Oegresja

Смоленская православная духовная семинария, Smolensk
Orthodox Theologisch Seminarie van Smolensk

Сретенская духовная семинария, Moskou
Theologisch Seminarie van het Sretenskijklooster

Ставропольская духовная семинария, Stavropol
Theologisch Seminarie van Stavropol

Теологическая семинария Евангелическо-Лютеранской Церкви, Sint-Petersburg
Theologische Seminarie van de Evangelisch-Lutherse Kerk

Тобольская духовная семинария, Tobolsk
Theologisch Seminarie van Tobolsk

Тульская духовная семинария, Toela
Theologisch Seminarie van Toela

Тюменское духовное училище, Tjoemen
Seminarieopleiding van Tjoemen

Adygië

Universiteiten

Адыгейский государственный университет, Majkop en Kosjenchabl
Staatsuniversiteit van Adygië

Майкопский государственный технологический университет, Majkop
Technologische Staatsuniversiteit van Majkop

Basjkirië

Universiteiten

Башкирский государственный аграрный университет / Башҡорт дәүләт аграр университеты, Oefa
Basjkirische Staatslandbouwuniversiteit

Башкирский государственный медицинский университет / Башҡорт дәүләт медицина университеты, Oefa
Basjkirische Medische Staatsuniversiteit

Башкирский государственный педагогический университет имени М. Акмуллы / М. Аҡмулла исемендәге Башҡорт дәүләт педагогия университеты, Oefa
Basjkirische Pedagogische Akmylla-Staatsuniversiteit

Башкирский государственный университет / Башҡорт дәүләт университеты, Oefa, Birsk, Sterlitamak, Sibaj en Neftekamsk
Basjkirische Staatsuniversiteit

Уфимский государственный авиационный технический университет / Өфө дәүләт авиация техник университеты, Oefa, Koemertaoe en Isjimbaj
Luchtvaarttechnische Staatsuniversiteit van Oefa

Уфимский государственный нефтяной технический университет / Өфө дәүләт нефть техник университеты, Oefa, Sterlitamak, Oktjabrskij en Salavat
Aardolietechnische Staatsuniversiteit van Oefa

Hogescholen

Башкирская академия государственной службы и управления при Президенте Республики Башкортостан / Башҡортостан Республикаһы Президенты янындағы Башҡорт дәүләт хеҙмәте һәм идаралығы академияһы, Oefa
Basjkirische Staatsacademie voor het Openbaar Ambt en Management

Уфимский государственный институт искусств имени Загира Исмагилова / Заһир Исмәғилев исемендәге Өфө дәүләт сәнғәт институты, Oefa
Ismagilov-Staatsinstituut voor de Kunsten van Oefa

Privéhogescholen

Восточная экономико-юридическая гуманитарная академия, Oefa, Samara, Toljatti, Tomsk, Moskou en Sotsji
Oostelijke Academie voor Economie, Rechten en Menswetenschappen

Исламский институт имени Ризаэтдина бин Фахретдина, Oefa
Islamitisch Rizaeddin bin Fahreddinstituut

Салаватский гуманитарный институт, Salavat
Instituut voor Menswetenschappen van Salavat

Уфимский институт коммерции и права, Oefa
Instituut voor Handel en Recht van Oefa

Boerjatië

Universiteiten

Бурятский государственный университет имени Доржи Банзарова / Банзарай Доржын нэрэмжэтэ Буряадай гүрэнэй дээдэ һургуули, Oelan-Oede, Aginskoje en Bochan
Dorzji Banzarov-Staatsuniversiteit van Boerjatië

Восточно-Сибирский государственный университет технологий и управления, Oelan-Oede, Oest-Ilimsk en Mogojtoej
Oost-Siberische Staatsuniversiteit voor Technologie en Management

Hogescholen

Бурятская государственная сельскохозяйственная академия имени В.Р. Филиппова, Oelan-Oede
Boerjatische Filippov-Staatslandbouwacademie

Восточно-Сибирский государственный институт культуры, Oelan-Oede, Tsjita en Jakoetsk
Oost-Siberisch Instituut voor Cultuur

Chakassië

Universiteiten

Хакасский государственный университет имени Н.Ф. Катанова, Abakan
Katanov-Staatsuniversiteit van Chakassië

Dagestan

Universiteiten

Дагестанский государственный аграрный университет имени Магомеда Мамаевича Джамбулатова, Machatsjkala
Magomed Dzjamboelatov-Staatslandbouwuniversiteit van Dagestan

Дагестанский государственный медицинский университет, Machatsjkala
Medische Staatsuniversiteit van Dagestan

Дагестанский государственный педагогический университет, Machatsjkala, Derbent en Chasavjoert
Pedagogische Staatsuniversiteit van Dagestan

Дагестанский государственный технический университет, Machatsjkala en Kizljar
Technische Staatsuniversiteit van Dagestan

Дагестанский государственный университет, Machatsjkala, Derbent, Kizljar, Boejnaksk, Kaspijsk, Izberbasj, Kiziljoert en Chasavjoert
Staatsuniversiteit van Dagestan

Дагестанский государственный университет народного хозяйства при Правительстве Республики Дагестан, Machatsjkala
Staatsuniversiteit voor Volkshuishoudkunde van Dagestan

Privé-universiteiten

Дагестанский исламский университет имени шейха Мухаммада Арифа, Machatsjkala
Islamitische Moehammad Arifuniversiteit van Dagestan

Исламский университет имени имама Ашъари, Chasavjoert
Islamitische Imam Asjari-Universiteit

Исламский университет имени Сайфулы Кади, Boejnaksk
Islamitische Sajfoel Kadi-Universiteit

Исламский университет имени имама Шафии, Machatsjkala, Chasavjoert en Boejnaksk
Islamitische Imam Sjafuniversiteit

Hogescholen

Дагестанская академия образования и культуры, Derbent
Dagestaanse Academie voor Onderwijs en Cultuur

Privéhogescholen

Академия гражданской защиты и медицины катастроф, Machatsjkala
Academie voor Burgerbescherming en Rampgeneeskunde

Гуманитарный институт Инсан, Machatsjkala
Insaninstituut voor Menswetenschappen

Дербентский гуманитарный институт, Derbent
Instituut voor Menswetenschappen van Derbent

Институт имени Мухаммада Хархалилова, Machatsjkala
Moechamamad Charcharlilovinstituut

Институт имени имама Шамиля, Chasavjoert en Kiziljoert
Imam Sjamilinstituut

Институт имени Саид-Мухаммада Абубакарова, Chasavjoert
Saïd Moechammad Aboebakarovinstituut

Институт управления и бизнеса, Machatsjkala
Instituut voor Management en Handel

Институт ЮЖДАГ, Derbent
Instituut van Zuid-Dagestan

Исламский институт имени имама Навави, Novaja Sjerebrjakovka
Islamitisch Imam Navavi-Instituut

Исламский институт Нурул-Иршад имени Саида Афанди, Tsjirkej
Islamitisch Noeroel-Irsjadinstituut Saïd Afandi

Светский институт народов Кавказа, Chasavjoert
Wereldinstituut voor de Kaukasische Volkeren

Ingoesjië

Universiteiten

Ингушский государственный университет, Magas
Staatsuniversiteit van Ingoesjië

Privéhogescholen

Институт экономики и правоведения, Nazran
Instituut voor Economie en Rechtsleer

Jakoetië

Universiteiten

Арктический государственный агротехнологический университет, Jakoetsk
Arctische Landbouwtechnologische Universiteit

Северо-Восточный федеральный университет имени М.К. Аммосова / М.К. Аммосов аатынан Арассыыйа Бэдэрээссийэтин Хотугулуу-Илиҥҥи үнүбэрсиэтэ, Jakoetsk, Nerjoengri en Mirnyj
Noordoostelijke Federale Ammosovuniversiteit

Hogescholen

Арктический государственный институт культуры и искусств, Jakoetsk
Arctisch Staatsinstituut voor Cultuur en Kunst

Kabardino-Balkarië

Universiteiten

Кабардино-Балкарский государственный аграрный университет имени В.М. Кокова, Naltsjik
Kokov-Staatslandbouwuniversiteit van Kabardino-Balkarië

Кабардино-Балкарский государственный университет имени Х.М. Бербекова, Naltsjik
Berbekov-Staatsuniversiteit van Kabardino-Balkarië

Hogescholen

Северо-Кавказский государственный институт искусств, Naltsjik
Noord-Kaukasisch Staatsinstituut voor de Kunsten

Privé-universiteiten

Северо-Кавказский исламский университет имени имама Абу Ханифа, Naltsjik
Noord-Kaukasische Islamitische Aboe Hanifuniversiteit

Kalmukkië

Universiteiten

Калмыцкий государственный университет / Хальмг улсин ик сурһуль, Elista en Gorodovikovsk
Staatsuniversiteit van Kalmukkië

Karatsjaj-Tsjerkessië

Universiteiten

Карачаево-Черкесский государственный университет имени У.Д. Алиева / Алийлени Джашыуну джашы Умар атлы Къарачай-Черкес кърал университет, Karatsjajevsk
Alijev-Staatsuniversiteit van Karatsjaj-Tsjerkessië

Hogescholen

Северо-Кавказская государственная академия, Tsjerkessk
Noord-Kaukasische Staatsacademie

Privéhogescholen

Карачаево-Черкесский исламский институт имени имама Абу Ханифа, Tsjerkessk
Islamitisch Imam Aboe Hanifinstituut van Karatsjaj-Tsjerkessië

Karelië

Universiteiten

Петрозаводский государственный университет / Petroskoin valtionyliopisto, Petroskoi, Bjelomorsk en Apatity
Staatsuniversiteit van Petroskoi

Hogescholen

Петрозаводская государственная консерватория имени Александра Константиновича Глазунова / Petroskoin valtionkonservatorio, Petroskoi
Glazoenov-Staatsconservatorium van Petroskoi

Komi

Universiteiten

Сыктывкарский государственный университет имени Питирима Сорокина / Сыктывкарса канму университет, Syktyvkar
Sorokin-Staatsuniversiteit van Syktyvkar

Ухтинский государственный технический университет, Oechta, Vorkoeta en Oesinsk
Technische Staatsuniversiteit van Oechta

Privéhogescholen

Воркутинский институт бизнеса и права, Vorkoeta
Instituut voor Handel en Recht van Vorkoeta

Институт управления и международного бизнеса, Oechta
Instituut voor Management en Internationale Handel

Mari

Universiteiten

Марийский государственный университет / Марий кугыжаныш университет, Josjkar-Ola en Jezjovo
Staatsuniversiteit van Mari

Поволжский государственный технологический университет, Josjkar-Ola
Technologische Staatsuniversiteit van de Volga

Mordovinië

Universiteiten

Мордовский государственный педагогический университет имени М.Е. Евсевьева / Мордовиянь государственной педагогической университет М. Е. Евсевьевэнь лемсэ, Saransk
Pedagogische Jevsevjev-Staatsuniversiteit van Mordovinië

Мордовский государственный университет имени Н.П. Огарёва, Saransk en Roezajevka
Ogarjov-Staatsuniversiteit van Mordovinië

Privéhogescholen

Мордовский гуманитарный институт, Saransk
Mordovinisch Instituut voor Menswetenschappen

Theologische seminaries

Саранское православное духовное училище, Saransk
Orthodoxe Seminarieopleiding van Saransk

Noord-Ossetië

Universiteiten

Горский государственный аграрный университет, Vladikavkaz
Staatslandbouwuniversiteit van de Bergen

Северо-Кавказский горно-металлургический институт, Vladikavkaz
Noord-Kaukasisch Instituut voor Mijnbouw en Metallurgie

Северо-Осетинский государственный университет имени К.Л. Хетагурова / Хетæгкаты Къостайы номыл Цæгат Ирыстоны паддзахадон университет, Vladikavkaz
Zjetagoerov-Staatsuniversiteit van Noord-Ossetië

Hogescholen

Северо-Осетинская государственная медицинская академия, Vladikavkaz
Medische Staatsacademie van Noord-Ossetië

Oedmoertië

Universiteiten

Ижевский государственный технический университет имени М.Т. Калашникова, Izjevsk, Glazov, Sarapoel, Votkinsk en Tsjajkovskij
Technische Kalasjnikov-Staatsuniversiteit van Izjevsk

Удмуртский государственный университет / Удмурт кун университет, Izjevsk en Koedymkar
Staatsuniversiteit van Oedmoertië

Hogescholen

Глазовский государственный педагогический институт имени В.Г. Короленко, Glazov
Pedagogisch Korolenko-Staatsinstituut van Glazov

Ижевская государственная медицинская академия, Izjevsk
Medische Staatsacademie van Izjevsk

Ижевская государственная сельскохозяйственная академия, Izjevsk
Staatslandbouwacademie van Izjevsk

Republiek Altaj

Universiteiten

Горно-Алтайский государственный университет, Gorno-Altajsk
Staatsuniversiteit van Gorno-Altajsk

Tatarije

Universiteiten

Казанский государственный аграрный университет / Казан дәүләт аграр университеты, Kazan
Staatslandbouwuniversiteit van Kazan

Казанский государственный архитектурно-строительный университет / Казан дәүләт архитектура-төзелеш университеты, Kazan
Staatsuniversiteit voor Architectuur en Bouwkunst van Kazan

Казанский государственный медицинский университет / Казан дәүләт медицина университеты, Kazan
Medische Staatsuniversiteit van Kazan

Казанский национальный исследовательский технический университет имени A.Н. Туполева / А.Н. Туполев исемендәге Казан илкүләм эзләнү техник университеты, Kazan, Tsjistopol, Jelaboega, Nizjnekamsk, Boegoelma, Almetjevsk, Leninogorsk en Naberezjnyje Tsjelny
Nationale Technische Toepolev-Onderzoeksuniversiteit van Kazan

Казанский национальный исследовательский технологический университет / Казан милли тикшеренү технология университеты, Kazan
Nationale Technologische Onderzoeksuniversiteit van Kazan

Казанский государственный институт культуры / Казан дәүләт мәдәният институты, Kazan
Staatsinstituut voor Cultuur van Kazan

Казанский государственный энергетический университет / Казан дәүләт энергетика университеты, Kazan
Staatsuniversiteit voor Energie van Kazan

Казанский (Приволжский) федеральный университет / Казан (Идел буе) федераль университеты, Kazan, Jelaboega, Zelenodoljsk en Naberezjnyje Tsjelny
Federale Universiteit van Kazan (en de Volga)

Набережночелнинский государственный педагогический университет, Naberezjnyje Tsjelny
Pedagogische Staatsuniversiteit van Naberezjnyje Tsjelny

Поволжский государственный университет физической культуры, спорта и туризма, Kazan en Naberezjnyje Tsjelny
Staatsuniversiteit voor Lichamelijke Opvoeding, Sport en Toerisme van de Volga

Privé-universiteiten

Казанский инновационный университет имени В.Г. Тимирясова, Kazan, Naberezjnyje Tsjelny en Almetjevsk
Vernieuwende Timirjasovuniversiteit van Kazan

Российский ведический университет, Naberezjnyje Tsjelny
Russische Vedische Macharitsj-Universiteit

Татарский институт содействия бизнесу, Kazan, Naberezjnyje Tsjelny, Almetjevsk en Nizjnekamsk
Tataars Instituut voor Handelsbevordering

Hogescholen

Альметьевский государственный институт муниципальной службы / Әлмәт дәүләт муниципаль хезмәт институты, Almetjevsk
Staatsinstituut voor Gemeentelijke Bestuur van Almetjevsk

Альметьевский государственный нефтяной институт / Әлмәт дәүләт нефть институты, Almetjevsk
Staatsinstituut voor Aardoliewinning van Almetjevsk

Казанская государственная академия ветеринарной медицины имени Н.Э. Баумана / Н.Э. Бауман исемендәге Казан дәүләт ветеринария медицинасы академиясе, Kazan
Diergeneeskundige Bauman-Staatsacademie van Kazan

Казанская государственная консерватория имени Назиба Жиганова / Нәҗип Гаяз улы Җиһанов исемдәге Казан дәүләт консерваториясе, Kazan
Cihanov-Staatsconservatorium van Kazan

Казанский юридический институт МВД России, Kazan
Rechtsinstituut van het Russische Ministerie van Binnenlandse Zaken in Kazan

Казанское высшее артиллерийское командное училище имени маршала артиллерии М.Н. Чистякова, Kazan
Hogere Maarschalk Tsjitjakov-Artillerieopleiding van het Militair Commando van Kazan

Privéhogescholen

Академия социального образования, Kazan
Academie voor Maatschappelijk Onderwijs

Институт управления, Naberezjnyje Tsjelny
Managementinstituut

Казанский исламский институт Аль-Фатых, Kazan
Islamitisch Instituut Al-Fatych van Kazan

Российский исламский институт / Русия ислам институты, Kazan
Islamitische Universiteit van Rusland

Theologische seminaries

Казанская духовная семинария, Kazan
Theologisch Seminarie van Kazan

Toeva

Universiteiten

Тувинский государственный университет / Тываның күрүне университеди, Kyzyl
Staatsuniversiteit van Toeva

Tsjetsjenië

Universiteiten

Грозненский государственный нефтяной технический университет имени академика М.Д. Миллионщикова, Groznij en Derbent
Millionsjtsjikov-Staatsuniversiteit voor Aardolietechnologie van Groznij

Чеченский государственный педагогический университет, Groznij
Pedagogische Staatsuniversiteit van Tsjetsjenië

Чеченский государственный университет / Нохчийн мехкан университет, Groznij
Staatsuniversiteit van Tsjetsjenië

Privé-universiteiten

Российский исламский университет имени Кунта-Хаджи / Кунта-Хьаьжин цIарах йолчу Россин исламан университетан, Groznij
Russische Islamitische Koenta-Hadji-Universiteit

Tsjoevasjië

Universiteiten

Чувашский государственный аграрный университет / Чăваш патшалăх аграри университечĕ, Tsjeboksary
Staatslandbouwuniversiteit van Tsjoevasjië

Чувашский государственный педагогический университет имени И.Я. Яковлева / И.Я. Яковлев ячĕллĕ Чăваш патшалăх педагогика университечĕ, Tsjeboksary
Pedagogische Jakovlev-Staatsuniversiteit van Tsjoevasjië

Чувашский государственный университет имени И.Н. Ульянова / И.Н. Ульянов ячĕллĕ Чăваш патшалăх университечĕ, Tsjeboksary, Novotsjeboksarsk, Alatyr en Batyrevo
Oeljanov-Staatsuniversiteit van Tsjoevasjië

Privéhogescholen

Региональный институт психологии и гуманитарных наук, Tsjeboksary
Gewestelijk Instituut voor Psychologie en Menswetenschappen

San Marino

Universiteiten

Università degli Studi della Repubblica di San Marino, San Marino
Universiteit van de Republiek San Marino

Privé-universiteiten

Akademio Internacia de la Sciencoj, San Marino
Internationale Academie voor de Wetenschappen

Servië

Universiteiten

Војна академија, Belgrado
Militaire Academie

Државни универзитет у Новом Пазару, Novi Pazar
Staatsuniversiteit van Novi Pazar

Криминалистичко-полицијски универзитет, Belgrado
Criminologische en Politie-Universiteit

Универзитет у Београду, Belgrado, Bor en Kragujevac
Universiteit van Belgrado

Универзитет у Крагујевцу, Kragujevac, Čačak, Užice, Kraljevo en Jagodina
Universiteit van Kragujevac

Универзитет уметности у Београду, Belgrado
Kunstuniversiteit van Belgrado

Универзитет у Нишу, Nisch, Vranje en Leskovac
Universiteit van Nisch

Privé-universiteiten

Алфа БК универзитет, Belgrado, Neusatz, Čačak, Novi Pazar, Nisch en Kraljevo
Alfa BK-Universiteit

Европски универзитет, Belgrado en Neusatz
Europese Universiteit

Теолошки факултет у Београду, Belgrado
Theologische Faculteit van Belgrado

Универзитет Metropolitan, Belgrado, Neusatz en Nisch
Grootstedelijke Universiteit

Универзитет Сингидунум, Belgrado, Maria-Theresiopel, Valjevo en Kamenitz
Singidunumuniversiteit

Универзитет Унион, Belgrado en Neusatz
Unionuniversiteit

Универзитет Унион-Никола Тесла, Belgrado en Kruševac
Union-Nikola Tesla-Universiteit

Универзитет у Новом Пазару, Novi Pazar, Nisch, Belgrado, Banstadt en Maria-Theresiopel
Universiteit van Novi Pazar

Универзитет Џон Незбит, Belgrado, Zaječar, Bačka Topola, Valjevo, Požarevac, Sombor en Vršac
John Naisbittuniversiteit

Universiteti Ndërkombëtar në Strugë / International University of Struga, Preševo
Internationale Universiteit van Struga

Hogescholen

Академија васпитачко-медицинских струковних студија, Kruševac, Ćuprija en Aleksinac
Academie voor Toegepaste Studies in Kleuteronderwijs en Geneeskunde

Академија струковних студија Београд, Belgrado
Academie voor Toegepaste Studies van Belgrado

Академија струковних студија Западна Србија, Užice en Valjevo
Academie voor Toegepaste Studies van West-Servië

Академија струковних студија Јужна Србија, Leskovac, Bujanovac, Prokuplje, Blace, Dimitrovgrad en Jagodina
Academie voor Toegepaste Studies van Zuid-Servië

Академија струковних студија Шабац, Šabac
Academie voor Toegepaste Studies van Šabac

Академија струковних студија Шумадија, Kragujevac, Kruševac, Trstenik en Aranđelovac
Academie voor Toegepaste Studies van Šumadija

Академија техничко-васпитачких струковних студија Ниш, Nisch, Pirot en Vranje
Academie voor Toegepaste Studies in Techniek en Kleuteronderwijzers Nisch

Академија техничко-уметничких струковних студија Београд, Belgrado
Academie voor Toegepaste Technische en Kunststudies van Belgrado

Академија техничких струковних студија Београд, Belgrado, Semlin, Požarevac, Valjevo en Neusatz
Academie voor Toegepaste Technische Studies van Belgrado

Београдска академија пословних струковних студија, Belgrado
Academie voor Toegepast Handelsstudies van Belgrado

Privéhogescholen

Висока пословна школа струковних студија Проф. др. Радомир Бојковић, Kruševac
Prof. dr. Bojković-Handelshogeschool voor Toegepaste Studies

Theologische seminaries

Богословија светог Саве, Belgrado
Theologisch Seminarie van de H. Sava

Гази Иса-бегова медреса Нови Пазар, Novi Pazar
Gazi Isa Beg-Sjariaschool van Novi Pazar

Српска православна богословија Светог Јована Златоустог у Крагујевцу, Kragujevac
Servisch-Orthodox Seminarie van de H. Jan van Zlatoöest in Kragujevac

Kosovo

Universiteiten

Universiteti i Gjilanit Kadri Zeka, Gnjilane
Kadri Zeka-Universiteit van Gnjilane

Universiteti i Pejës Haxhi Zeka / Univerzitet u Peći Hadži Zeka, Peć
Hadji Zeka-Universiteit van Peć

Universiteti i Prishtinës Hasan Prishtina, Priština, Kosovska Mitrovica, Djakovica, Prizren, Liplian en Uroševac
Hasan Prishtina-Universiteit van Priština

Universiteti i Prizrenit Ukshin Hoti, Prizren
Ukshin Hoti-Universiteit van Prizren

Универзитет у Приштини, Kosovska Mitrovica, Leposavić, Zvečan, Zubin Potok, Gračanica en Sušica
Universiteit van Priština

Privé-universiteiten

Fakulteti i Studimeve Islame / Ilahiyat Fakültesi, Priština
Faculteit voor Islamitische Studies

Kolegji Arbëri, Gnjilane
Arbërihogeschool

Kolegji Arena e Arsimit Bashkëkohor, Priština
AAB-Hogeschool

Kolegji Dardania, Priština
Dardaniahogeschool

Kolegji Evropian Dukagjini, Peć
Europese Dukagjinihogeschool

Kolegji FAMA, Priština, Prizren en Gnjilane
FAMA-Hogeschool

Kolegji Iliria, Priština
Illyriëhogeschool

Kolegji i Shkencave Mjekësore Rezonanca, Priština
Resonantiehogeschool voor Medische Wetenschappen

Kolegji Universum, Priština, Uroševac en Prizren
Universumhogeschool

Rochester Institute of Technology, Priština
Technologisch Instituut van Rochester

Universiteti për Biznes dhe Teknologji, Priština
Universiteit voor Handel en Technologie

Hogescholen

Akademia e Kosovës për Siguri Publike / Kosovska akademija za javnu bezbednost, Vučitrn
Kosovaarse Academie voor Openbare Veiligheid

Академија струковних студија косовско-метохијска, Leposavić en Zvečan
Academie voor Toegepaste Studies van Kosovo-Metohija

Theologische seminaries

Призренска православна богословија Св. Кирила и Методија, Prizren
Orthodox HH. Cyrillus- en Methodiusseminarie van Prizren

Vojvodina

Universiteiten

Универзитет у Новом Саду / Újvidéki Egyetem, Neusatz, Maria-Theresiopel, Zrenjanin en Sombor
Universiteit van Neusatz

Privé-universiteiten

Educons универзитет, Kamenitz
Educonsuniversiteit

Привредна академија у Новом Саду, Neusatz, Pančevo en Belgrado
Handelsacademie van Neusatz

Протестански теолошки факултет у Новом Саду, Neusatz
Protestantste Theologische Faculteit van Neusatz

Факултет за менаџмент, Syrmisch-Karlowitz
Faculteit voor Management

Hogescholen

Висока пословна школа струковних студија у Новом Саду, Neusatz
Handelshogeschool van Neusatz

Висока техничка школа струковних студија Зрењанин / Nagybecskereki Műszaki Főiskola, Zrenjanin
Technische Hogeschool Zrenjanin

Висока техничка школа струковних студија Суботица / Szabadkai Műszaki Szakfőiskola, Maria-Theresiopel
Technische Hogeschool Maria-Theresiopel

Висока техничка школа у Новом Саду, Neusatz
Technische Hogeschool Neusatz

Висока школа струковних студија за образовање васпитача Вршац / Şcoala universitară de studii de specialitate pentru instrurea educatorilor din Vârşeţ / Uče škola pale strukovno sikavipe vinajengo Vršac, Vršac
Pedagogische Hogeschool van Vršac

Висока школа струковних студија за образовање васпитача Сремска Митровица, Syrmisch-Mitrowitz
Pedagogische Hogeschool van Syrmisch-Mitrowitz

Висока школа струковних студија за образовање васпитача Суботица / Szabadkai Óvóképző Szakfőiskola, Maria-Theresiopel
Pedagogische Hogeschool van Maria-Theresiopel

Висока школа струковних студија за образовање васпитача у Кикинди, Kikinda
Pedagogische Hogeschool van Kikinda

Висока школа струковних студија за образовање васпитача у Новом Саду, Neusatz
Pedagogische Hogeschool van Neusatz

SMATSA Ваздухопловна академија, Vršac
Luchtvaartacademie van de Luchtverkeersleiding van Servië en Montenegro

Privéhogescholen

Gábor Dénes Főiskola, Maria-Theresiopel
Dénes Gáborhogeschool

Theologische seminaries

Богословија светог Арсенија Сремац у Сремским Карловцима, Syrmisch-Karlowitz
Theologisch Seminarie van de H. Arsenius Sremac van Syrmisch-Karlowitz

Bogoslovno sjemenište Augustinianum, Maria-Theresiopel
Bisschoppelijk Seminarie Augustinianum

Teološko-katehetski institut / Teológiai Katekétikai Intézete, Maria-Theresiopel
Theologisch-Katechetisch Instituut

Slovenië

Universiteiten

Evro-sredozemska univerza, Pirano
Euro-Mediterrane Universiteit

Fakulteta za informacijske študije v Novem mestu, Neustadtl
Faculteit voor Informatiestudies van Neustadtl

Fakulteta za organizacijske študije v Novem mestu, Neustadtl
Faculteit voor Organisatiestudies van Neustadtl

Fakulteta za zdravstveno Angele Boškin, Assling en Laibach
Angela Boškinfaculteit voor Gezondheidswetenschappen

Univerza na Primorskem / Università del Litorale, Capodistria, Pirano, Isola, Neugörz, Cilli, Marburg an der Drau en Bischofslack
Universiteit van de Zeekust

Univerza v Ljubljani, Laibach, Pirano, Cilli en Marburg an der Drau
Universiteit van Laibach

Univerza v Mariboru, Marburg an der Drau, Kötsch-Schleinitz, Krainburg, Cilli, Laibach, Gurkfeld, Wöllan en Rann
Universiteit van Marburg

Univerza v Novi Gorici, Neugörz, Wippach en Haidenschaft
Universiteit van Neugörz

Privé-universiteiten

Alma Mater Europaea, Laibach, Marburg an der Drau en Olsnitz
Europese Alma Mater

DOBA Fakulteta za uporabne poslovne in družbene študije Maribor, Marburg an der Drau
DOBA-Faculteit voor Toegepaste Handels- en Maatschappijwetenschappen van Marburg

Fakulteta za industrijski inženiring Novo mesto, Neustadtl
Faculteit voor Industriële Ingenieurswetenschappen van Neustadtl

Fakulteta za komercialne in poslovne vede, Cilli, Laibach, Marburg an der Drau, Neugörz, Olsnitz, Krain en Windischgrätz
Faculteit voor Handels- en Managementwetenschappen

Fakulteta za medije, Laibach
Faculteit voor Media

Fakulteta za psihoterapevtsko znanost Univerze Sigmunda Freuda v Ljubljani, Laibach
Faculteit voor Psychotherapeutische Wetenschappen van de Sigmund Freunduniversiteit in Laibach

Fakulteta za tehnologijo polimerov, Windischgrätz
Faculteit voor Polymeertechnologie

Fakulteta za uporabne družbene študije, Neugörz
Faculteit voor Toegepaste Sociale Studies

Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj Gradec, Windischgrätz
Faculteit voor Verpleegkunde en Maatschappijwetenschappen van Windischgrätz

International Executive Development Center, Veldes
Internationaal Centrum voor de Ontwikkeling van Leidinggevenden

Katoliški inštitut, Laibach
Katholiek Instituut

Mednarodna fakulteta za družbene in poslovne študije, Cilli
Internationale Faculteit voor Sociale en Handelsstudies

Mednarodna podiplomska šola Inštituta Jožef Stefan, Laibach
Internationale Postuniversitaire School van het Jožef Stefaninstituut

MLC Fakulteta za management in pravo Ljubljana, Laibach
MLC-Faculteit voor Management en Recht Laibach

Nova Univerza, Neugörz, Krainburg en Laibach
Nieuwe Universiteit

Podiplomska šola Znanstvenoraziskovalnega centra Slovenske akademije znanosti in umetnosti, Laibach
Postgraduate School van het Centrum voor Wetenschappelijk Onderzoek van de Sloveense Academie voor Wetenschap en Kunst

Univerza v Novem mestu, Neustadtl
Universiteit van Neustadtl

Hogescholen

Policijska akademija, Laibach
Politieacademie

Visoka šola za upravljanje podeželja Novo mesto, Neustadtl
Hogeschool voor Management en Landbouw Neustadtl

Privéhogescholen

B2 Visoka šola za poslovne vede, Laibach
B2-Handelshogeschool

BB Visoka šola za trajnostni razvoj, Laibach en Krainburg
BB-Hogeschool voor Duurzame Ontwikkeling

Gea College, Laibach, Portorose en Gonobitz
Gea-Hogeschool

IAM Visoka šola za multimedije, Laibach
Hogeschool voor Multimedia van het Instituut en Academie voor Multimedia

Mednarodna poslovna šola Ljubljana, Laibach
Internationale Handelsschool Laibach

Šola za risanje in slikanje, Laibach
School voor Tekenen en Schilderen

Visoka šola na Ptuju, Pettau
Hogeschool van Pettau

Visoka šola za gradbeno inženirstvo Kranj, Krainburg
Hogeschool voor Bouwkundige Ingenieurs Krainburg

Visoka šola za hotelirstvo in turizem Bled, Veldes
Hogeschool voor Hotelwezen en Toerisme Veldes

Visoka šola za proizvodno inženirstvo, Cilli
Hogeschool voor Nijverheidsingenieurs

Visoka šola za računovodstvo in finance, Laibach en Marburg an der Drau
Hogeschool voor Boekhouden en Financiën

Visoka šola za storitve, Laibach
Hogeschool voor Toegepaste Wetenschappen

Visoka šola za varstvo okolja, Wöllan
Hogeschool voor Milieubescherming

Visoka zdravstvena šola Celje, Cilli
Hogeschool voor Verpleegkunde Cilli

Visokošolski zavod fizioterapevtika, Zwischenwässern en Tüffer
Instelling voor Hoger Onderwijs in de Fysiotherapie

Visokošolsko središče Erudio, Laibach
Erudio-Hohgeschoolcentrum

Theologische seminaries

Bogoslovno semenišče Ljubljana, Laibach
Theologisch Seminarie Laibach

Slowakije

Universiteiten

Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši, Sankt Nikolaus in der Liptau
Generaal Štefanikacademie van de Strijdkrachten in Liptovský Mikuláš

Akadémia policajného zboru, Pressburg
Politieacademie

Akadémia umení v Banskej Bystrici, Neusohl
Kunstacademie van Neusohl

Ekonomická univerzita v Bratislave, Pressburg en Kaschau
Economische Universiteit van Pressburg

Katolická univerzita v Ružomberku, Rosenberk, Kaschau, Spišské Podhradie en Deutschendorf
Katholieke Universiteit van Rosenberk

Prešovská univerzita, Preschau
Universiteit van Preschau

Selye János Egyetem, Komorn
János Selye-Universiteit

Slovenská poľnohospodarská univerzita v Nitre, Neutra
Slowaakse Landbouwuniversiteit in Neutra

Slovenská technická univerzita v Bratislave, Pressburg, Tyrnau, Schemnitz, Deutschendorf en Dubnitz an der Waag
Slowaakse Technische Universiteit in Pressburg

Slovenská zdravotnícka univerzita, Pressburg en Neusohl
Slowaakse Medische Universiteit

Technická univerzita v Košiciach, Kaschau
Technische Universiteit van Kaschau

Technická univerzita vo Zvolene, Sohl en Schemnitz
Technische Universiteit van Sohl

Trenčianská univerzita Alexandra Dubčeka, Trentschin
Alexander Dubček-Universiteit van Trentschin

Trnavská univerzita, Tyrnau en Pressburg
Universiteit van Tyrnau

Univerzita Komenského v Bratislave, Pressburg, Sankt Martin en Neutra
Comeniusuniversiteit van Pressburg

Univerzita Konštantina Filozofa v Nitre, Neutra
Konstantijn de Wijsgeeruniversiteit van Neutra

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici, Neusohl en Deutschendorf
Matthias Beluniversiteit van Neusohl

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Kaschau
Pavl Jozef Šafárikuniversiteit van Kaschau

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave, Tyrnau
Sint-Kyrillos-en-Methodios-Universiteit van Tyrnau

Univerzita veterinarského lekárstva a fármacie v Košiciach, Kaschau
Universiteit voor Diergeneeskunde en Farmacie in Kaschau

Vysoka škola múzických umení v Bratislave, Pressburg
Pressburgse Hogeschool voor Muziek

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave, Pressburg
Pressburgse Hogeschool voor Schone Kunsten

Žilinská univerzita, Sillein en Sankt Nikolaus in der Liptau
Universiteit van Sillein

Hogescholen

Konservátorium v Bratislave, Pressburg
Conservatorium Pressburg

Privéhogescholen

Bratislavská medzinárodná škola liberálnych štúdií, Pressburg
Pressburgse Internationaal School voor Vrije Studies

City University of Seattle, Pressburg, Trentschin en Deutschendorf
Stedelijke Universiteit van Seattle

Dubnický technologický inštitút, Dubnitz an der Waag
Technologisch Instituut van Dubnitz

Hudobná a umelecká akadémia Jána Albrechta, Schemnitz
Ján Albrechtacademie voor Kunst en Muziek

Panevrópska vysoká škola, Sillein
Pan-Europese Hogeschool

Stredoeurópska vysoká škola v Skalici, Skalitz
Midden-Europese Hogeschool van Skalitz

Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach, Kaschau
Hogeschool voor Veiligheidsmanagement van Kaschau

Vysoká škola Danubius, Sládkovičovo
Danubiushogeschool

Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy, Pressburg
Hogeschool voor Economie, Management en Openbaar Bestuur

Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia, Preschau
Internationale Handelshogeschool ISM Slovakia

Vysoká škola medzinárodných a verejných vzťahov Praha, Pressburg
Praagse Hogeschool voor Internationale en Publieke Relaties

Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety, Pressburg en Skalitz
Sint-Elisabethhogeschool voor Gezondheidswetenschappen en Sociaal Recht

Niet-geaccrediteerde hogescholen

Technologický Inštitút A. Ruprechta, Sommerein
Technologisch Instituut A. Ruprecht

Theologische seminaries

Gréckokatolícky kňazský seminár biskupa Pavla Petra Gojdiča, Preschau
Grieks-katholiek Grootseminarie Bisschop Pavl Petr Gojdič

Kňazský seminár biskupa Jána Vojtaššáka v Spišskej Kapitule, Spišské Podhradie
Groot-Seminarie BIsschop Ján Vojtaššák in Zips

Kňazský seminár svätého Františka Xaverského, Badin
Groot-Seminarie Sint-Franciscus-Xaverius

Kňazský seminár svätého Gorazda, Neutra
Groot-Seminarie Sint-Gorazd

Kňazský seminár svätého Karola Boromejského v Košiciach, Kaschau
Groot-Seminarie H. Karel Borromaeus van Kaschau

Kňazský seminár sv. Cyrila a Metoda v Bratislave, Pressburg
Groot-Seminarie HH. Cyrillus en Methodius van Bratislava

Pravoslávny kňazský seminár, Preschau
Orthodox Groot-Seminarie

Spanje

Andaloesië, Ceuta en Melilla

Universiteiten

Universidad de Almería, Almería
Universiteit van Almería

Universidad de Cádiz, Cádiz, Algeciras, Jerez de la Frontera en Puerto Real
Universiteit van Cádiz

Universidad de Córdoba, Cordova, Belmez, Sevilla, Granada en Lucena
Universiteit van Cordova

Universidad de Granada, Granada, Ceuta en Melilla
Universiteit van Granada

Universidad de Huelva, Huelva en Palos de la Frontera
Universiteit van Huelva

Universidad de Jaén, Jaén, Linares en Úbeda
Universiteit van Jaén

Universidad de Málaga, Málaga, Ronda en Antequera
Universiteit van Málaga

Universidad de Sevilla, Sevilla, Osuna, Jerez de la Frontera en Bormujos
Universiteit van Sevilla

Universidad Internacional de Andalucía, Sevilla, Palos de la Frontera en Baeza
Internationale Universiteit van Andaloesië

Universidad Pablo de Olavide, Sevilla
Pablo de Olavide-Universiteit

Privé-universiteiten

Facultad de Teología de la Federación de Asambleas de Dios de España, La Carlota
Theologische Faculteit van de Spaanse Federatie van Pinkstergemeenten

Facultad de Teología San Isidoro, Sevilla
H. Isidorusfaculteit voor Godgeleerdheid

Universidad Loyola Andalucía, Cordova, Sevilla en Granada
Loyola-Universiteit van Andaloesië

Hogescholen

Conservatorio Superior de Danza Ángel Pericet de Málaga, Málaga
Hoger Ángel Pericet-Dansconservatorium van Málaga

Conservatorio Superior de Música de Málaga, Málaga
Hoger Muziekconservatorium van Málaga

Conservatorio Superior de Música Manuel Castillo, Sevilla
Hoger Manuel Castillo-Muziekconservatorium

Conservatorio Superior de Música Rafael Orozco, Córdoba
Hoger Rafael Orozco-Muziekconservatorium

Escuela de Arte Casa de las Torres, Úbeda
Casa de las Torres-Kunstschool

Escuela de Arte de Algeciras, Algeciras
Kunstschool van Algeciras

Escuela de Arte de Almería, Almería
Kunstschool van Almería

Escuela de Arte de Cádiz, Cádiz
Kunstschool van Cádiz

Escuela de Arte de Granada, Granada
Kunstschool van Granada

Escuela de Arte de Guadix, Guadix
Kunstschool van Guadix

Escuela de Arte de Huéscar, Huéscar
Kunstschool van Huéscar

Escuela de Arte de Jerez, Jerez de la Frontera
Kunstschool van Jerez

Escuela de Arte de Motril, Motril
Kunstschool van Motril

Escuela de Arte de San Telmo, Málaga
San Telmo-Kunstschool

Escuela de Arte de Sevilla, Sevilla
Kunstschool van Sevilla

Escuela de Arte Dionisio Ortiz, Cordova
Dionisio Ortiz-Kunstschool

Escuela de Arte Gaspar Becerra, Baeza
Gaspar Becerra-Kunstschool

Escuela de Arte José Nogué, Jaén
José Nogué-Kunstschool

Escuela de Arte León Ortega, Huelva
León Ortega-Kunstschool

Escuela de Arte Mateo Inurria, Cordova
Mateo Inurria-Kunstschool

Escuela de Arte Miguel Marmolejo, Melilla
Miguel Marmolejo-Kunstschool

Escuela Superior de Arte Dramático de Córdoba Miguel Salcedo Hierro, Cordova
Miguel Salcedo Hierro-Toneelhogeschool van Corodova

Escuela Superior de Arte Dramático de Málaga, Málaga
Toneelhogeschool van Málaga

Escuela Superior de Arte Dramático de Sevilla, Sevilla
Toneelhogeschool van Sevilla

Real Conservatorio Superior de Música Victoria Eugenia, Granada
Koninklijk Hoger Victoria Eugenia-Muziekconservatorium

Privéhogescholen

Escuela Autónoma de Dirección de Empresas, Málaga
Autonome School voor Bedrijfsbeheer

Escuela Superior de Comunicación, Granada
Hogeschool voor Communicatie

Instituto Superior de Ciencias Religiosas San Isidoro y San Leandro, Sevilla
Hoger Instituut voor Godsdienstwetenschappen H. Isidorus en H. Leander

Aragon

Universiteiten

Universidad de Zaragoza, Saragossa, Huesca, Teruel, La Almunia de Doña Godina en Jaca
Universiteit van Saragossa

Privé-universiteiten

Universidad San Jorge, Saragossa, Huesca, Villanueva de Gállego en Movera
Sint-Jorisuniversiteit

Hogescholen

Conservatorio Superior de Música de Aragón, Saragossa
Hoger Muziekconservatorium van Aragon

Escuela de Arte de Huesca, Huesca
Kunstschool van Huesca

Escuela de Arte de Teruel, Teruel
Kunstschool van Teruel

Escuela de Arte de Zaragoza, Saragossa
Kunstschool van Saragossa

Escuela Superior de Conservación y Restauración de Bienes Culturales de Aragón, Huesca
Aragonese Hogeschool voor het Behoud en de Restauratie van het Cultureel Erfgoed

Escuela Superior de Diseño de Aragón, Saragossa
Aragonese Hogeschool voor Design

Privéhogescholen

Centro de Estudios Superiores de la Fundación de San Valero, Saragossa
Centrum voor Hogere Studies van Sint-Valerusstichting

Centro de Estudios Superiores y Técnicos de Empresa, Saragossa
Centrum voor Hogere en Technische Bedrijfsstudies

Asturië

Universiteiten

Universidad de Oviedo / Universidá d'Uviéu, Oviedo, Gijón, Mieres en Avilés
Universiteit van Oviedo

Hogescholen

Conservatorio Superior de Música Eduardo Martínez Torner, Oviedo
Hoger Muziekconservatorium Eduardo Martínez Torner

Escuela de Arte de Oviedo, Oviedo
Kunstschool van Oviedo

Escuela Superior de Arte Dramático y Profesional de Danza del Principado de Asturias, Gijón
Toneelhogeschool en Beroepsschool voor Dans van het Vorstendom Asturië

Escuela Superior de Arte del Principado de Asturias, Avilés
Kunsthogeschool van het Vorstendom Asturië

Balearen

Universiteiten

Universitat de les Illes Balears, Palma de Mallorca, Ibiza en Alaior
Universiteit van de Balearen

Hogescholen

Conservatori Superior de Música i Dansa de les Illes Balears, Palma de Mallorca
Hoger Muziek- en Dansconservatorium van de Balearen

Escola d'Art d'Eivissa, San José
Kunstschool van Ibiza

Escola d'Art de Menorca, Mahón
Kunstschool van Menorca

Escola Superior d'Art Dramàtic de les Illes Balears, Palma de Mallorca
Toneelhogeschool van de Balearen

Escola Superior de Disseny de les Illes Balears, Palma de Mallorca
Designhogeschool van de Balearen

Baskenland

Universiteiten

Euskal Herriko Unibertsitatea / Universidad del País Vasco, Vitoria, Bilbao, San Sebastián, Portugalete, Lejona, Baracaldo en Éibar
Universiteit van Baskenland

Privé-universiteiten

Deustuko Unibertsitatea / Universidad de Deusto, Bilbao en San Sebastián
Universiteit van de Deusto

Espainiako Iparraldeko Teologia Fakultateko / Facultad de Teología del Norte de España, Vitoria
Noord-Spaanse Faculteit voor Godgeleerdheid

Mondragon Unibertsitatea / Universidad de Mondragón, Mondragón, Oñate, Escoriaza, Ordicia, Irún en San Sebastián
Universiteit van Mondragón

Hogescholen

Dantzerti - Euskadiko Arte Dramatiko eta Dantza Goi Mailako Eskola / Escuela Superior de Arte Dramático y Danza de Euskadi, Bilbao
Dantzerti - Baskische Hogeschool voor Toneel en Dans

Gasteizko Arte eta Diseinuko Goimailako Eskola / Escuela de Arte y Superior de Diseño de Vitoria, Vitoria
Kunst- en Designhogeschool van Vitoria

Musikene – Euskal Herriko Goi Mailako Musika Ikastegia / Centro Superior de Música del País Vasco, San Sebastián
Musikene - Hoger Muziekcentrum van het Baskenland

Canarische Eilanden

Universiteiten

Universidad de La Laguna, San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife en Puerto de la Cruz
Universiteit van La Laguna

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria, Arucas, Teguise, Arrecife en Puerto del Rosario
Universiteit van Las Palmas de Gran Canaria

Privé-universiteiten

Universidad Fernando Pessoa, Las Palmas de Gran Canaria
Fernando Pessoa-Universiteit

Hogescholen

Conservatorio Superior de Música de Canarias, Santa Cruz de Tenerife en Las Palmas de Gran Canaria
Hoger Muziekconservatorium van de Canarische Eilanden

Escuela de Arte de La Palma, Santa Cruz de La Palma
Kunstschool van La Palma

Escuela de Arte Pancho Lasso, Arrecife
Pancho Lasso-Kunstschool

Escuela de Arte y Superior de Diseño de Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria
Kunst- en Designhogeschool van Gran Canaria

Escuela de Arte y Superior de Diseño Fernando Estévez, Santa Cruz de Tenerife
Fernando Estévez-Kunst- en Designhogeschool

Privéhogescholen

Escuela de Actores de Canarias, Santa Cruz de Tenerife en Las Palmas de Gran Canaria
Toneelschool van de Canarische Eilanden

Escuela Superior de Comercio Exterior, Las Palmas de Gran Canaria
Hogeschool voor Buitenlandse Handel

Cantabrië

Universiteiten

Universidad de Cantabria, Santander en Torrelavega
Universiteit van Cantabrië

Universidad Internacional Menéndez Pelayo, Santander, Barcelona, Cuenca, Valencia, Santa Cruz de Tenerife, La Coruña, Pontevedra, Huesca en Sevilla
Internationale Menéndez Pelayo-Universiteit

Privé-universiteiten

Universidad Europea del Atlántico, Santander, Barcelona, San Sebastián de los Reyes, Valencia, Amposta, Sevilla, Santa Cruz de Tenerife, Huarte, Saragossa, Salamanca, León, Irún, Vigo, Lugo, Burgos en Bilbao
Europese Universiteit van de Atlantische Oceaan

Privéhogescholen

Escuela de Arte nº 1, Puente San Miguel
Eerste Kunstschool

Escuela Superior de Informática y Negocios, Santander
Hogeschool voor Informatica en Handel

Catalonië

Universiteiten

Universitat Autònoma de Barcelona, Barcelona, Cerdañola del Vallés, Sabadell, Manresa, San Cugat del Vallès, Tarrasa, Badalona en Mollet del Vallés
Autonome Universiteit van Barcelona

Universitat de Barcelona, Barcelona, Hospitalet de Llobregat, Tarrasa, Esplugas de Llobregat en Santa Coloma de Gramanet
Universiteit van Barcelona

Universitat de Girona, Gerona, San Pol de Mar, Barcelona, Salt en Tarrasa
Universiteit van Gerona

Universitat de Lleida, Lérida
Universiteit van Lérida

Universitat Politècnica de Catalunya, Barcelona, Villanueva y la Geltrú, Tarrasa, Manresa, San Cugat del Vallés, Mataró, Canet de Mar, Igualada en Casteldefels
Polytechnische Universiteit van Catalonië

Universitat Pompeu Fabra, Barcelona
Pompeu Fabra-Universiteit

Universitat Rovira i Virgili, Tarragona, Reus, Vilaseca en Tortosa
Rovira i Virgili-Universiteit

Privé-universiteiten

Ateneu Universitari Sant Pacià, Barcelona, San Cugat del Vallés, Gerona, Lérida, Tarragona, Palma de Mallorca en Vich
Universitair Atheneum Sint-Pacianus

Facultad Internacional de Teología – Instituto Bíblico y Seminario Teológico de España, Barcelona
Internationale Theologische Faculteit - Spaans Bijbelinstituut en Theologisch Seminarie

Universitat Abat Oliba, Barcelona
Abt Oliba-Universiteit

Universitat de Vic-Universitat Central de Catalunya, Vich en Manresa
Universiteit van Vich-Centrale Universiteit van Catalonië

Universitat Internacional de Catalunya, Barcelona en San Cugat del Vallés
Internationale Universiteit van Catalonië

Universitat Oberta de Catalunya [afstandsonderwijs]
Open Universiteit van Catalonië

Universitat Ramón Llull, Barcelona, Sabadell, Roquetas, Esplugues del Llobregat en San Cugat del Vallès
Ramón Llull-Universiteit

Hogescholen

Conservatori del Liceu, Barcelona
Conservatorium van het Lyceum

Conservatori Municipal de Música de Barcelona, Barcelona
Gemeentelijk Muziekconservatorium van Barcelona

Escola d'Art i Disseny de Tarragona, Tarragona
Kunst- en Designschool van Tarragona

Escola d'Art i Superior de Disseny Deià, Barcelona
Deià-Kunst- en Designhogeschool

Escola d'Art i Superior de Disseny Serra i Abella, Hospitalet de Llobregat
Serra i Abella-Kunst- en Designhogeschool

Escola Superior d'Art i Disseny de Vic, Vich
Kunst- en Designhogeschool van Vich

Escola Superior d'Art i Disseny d'Olot, Olot
Kunst- en Designhogeschool van Olot

Escola Superior d'Art i Disseny Llotja, Barcelona
Llotja-Kunst- en Designhogeschool

Escola Superior d'Art i Disseny Ondara, Tárrega
Ondara-Kunst- en Designhogeschool

Escola Superior d'Art i Disseny Pau Gargallo, Badalona
Pau Gargallo-Kunst- en Designhogeschool

Escola Superior de Música de Catalunya, Barcelona
Catalaanse Hogeschool voor Muziek

Institut del Teatre, Barcelona, Tarrasa en Vich
Toneelinstituut

Extremadura

Universiteiten

Universidad de Extremadura, Badajoz, Cáceres, Mérida, Plasencia en Almendrajelo
Universiteit van Extremadura

Hogescholen

Conservatorio Superior de Música de Badajoz, Badajoz
Hoger Muziekconservatorium van Badajoz

Escuela de Arte y Superior de Diseño de Mérida, Mérida
Kunst- en Designhogeschool van Mérida

Escuela Superior de Arte Dramático de Extremadura, Cáceres
Toneelhogeschool van Extremadura

Galicië

Universiteiten

Real Universidade de Santiago de Compostela, Sint-Jacob-van-Compostella en Lugo
Koninklijke Universiteit van Sint-Jacob-van-Compostella

Universidade da Coruña, La Coruña en El Ferrol
Universiteit van La Coruña

Universidade de Vigo, Vigo, Orense en Pontevedra
Universiteit van Vigo

Hogescholen

Conservatorio Superior de Música da Coruña, La Coruña
Hoger Muziekconservatorium van La Coruña

Conservatorio Superior de Música de Santiago de Compostela, Sint-Jacob-van-Compostella
Hoger Muziekconservatorium van Sint-Jacob-van-Compostella

Conservatorio Superior de Música de Vigo, Vigo
Hoger Muziekconservatorium van Vigo

Escola de Arte e Superior de Deseño de Ourense, Orense
Kunst- en Designhogeschool van Orense

Escola de Arte e Superior de Deseño Mestre Mateo, Sint-Jacob-van-Compostella
Meester Mateo-Kunst- en Designhogeschool

Escola de Arte e Superior de Deseño Ramón Falcón, Lugo
Ramón Falcón-Kunst- en Designhogeschool

Escola de Artes Pablo Picasso, La Coruña
Pablo Picasso-Kunstschool

Escola Superior de Arte Dramática de Galicia, Vigo
Toneelhogeschool van Galicië

Privéhogescholen

Escuela de Negocios Afundación, Vigo en La Coruña
De Stichting-Handelsschool

Kastilië en León

Universiteiten

Universidad de Burgos, Burgos
Universiteit van Burgos

Universidad de León, León en Ponferrada
Universiteit van León

Universidad de Salamanca, Salamanca, Ávila, Béjar en Zamora
Universiteit van Salamanca

Universidad de Valladolid, Valladolid, Palencia, Soria en Segovia
Universiteit van Valladolid

Privé-universiteiten

Facultad de Teología del Norte de España, Burgos, Valladolid, Sigüenza, Astorga, El Burgo de Osma, San Cristóbal de La Laguna en Las Palmas de Gran Canaria
Noord-Spaanse Faculteit voor Godgeleerdheid

Instituto de Empresa, Segovia
Handelsinstituut

Universidad Católica Santa Teresa de Jesús de Ávila, Ávila
Katholieke Sint-Theresa-van-Jezus-Universiteit van Ávila

Universidad Europea Miguel de Cervantes, Valladolid
Europese Cervantesuniversiteit

Universidad Internacional Isabel I de Castilla [afstandsonderwijs]
Internationale Universiteit Isabella van Kastilië

Universidad Pontificia de Salamanca, Salamanca, Madrid, Sint-Jacob-van-Compostella, Oviedo, Burgos en Valladolid
Pauselijke Universiteit van Salamanca

Hogescholen

Conservatorio Superior de Música de Salamanca, Salamanca
Hoger Muziekconservatorium van Salamanca

Escuela de Arte y Superior de Conservación y Restauración de Bienes Culturales de Ávila, Ávila
Kunstschool en Hogeschool voor het Behoud en de Restauratie van Cultuurerfgoed van Ávila

Escuela de Arte y Superior de Conservación y Restauración de Bienes Culturales de León, León
Kunstschool en Hogeschool voor het Behoud en de Restauratie van Cultuurerfgoed van León

Escuela de Arte y Superior de Conservación y Restauración de Bienes Culturales de Salamanca, Salamanca
Kunstschool en Hogeschool voor het Behoud en de Restauratie van Cultuurerfgoed van Salamanca

Escuela de Arte y Superior de Conservación y Restauración de Bienes Culturales de Valladolid, Valladolid
Kunstschool en Hogeschool voor het Behoud en de Restauratie van Cultuurerfgoed van Valladolid

Escuela de Arte y Superior de Conservación y Restauración de Bienes Culturales Mariano Timón, Palencia
Mariano Timón-Kunstschool en -hogeschool voor het Behoud en de Restauratie van Cultuurerfgoed

Escuela de Arte y Superior de Diseño de Segovia, Segovia
Kunst- en Designhogeschool van Segovia

Escuela de Arte y Superior de Diseño de Zamora, Zamora
Kunst- en Designhogeschool van Zamora

Escuela de Arte y Superior del Diseño Virgen del Mirón, Soria
Maagd van de Mirón-Kunst- en Designhogeschool

Escuela de Arte y Superior de Diseño y de Conservación y Restauración de Bienes Culturales de Burgos, Burgos
Kunstschool en Hogeschool voor Design en het Behoud en de Restauratie van Cultuurerfgoed van Burgos

Privéhogescholen

Escuela de Negocios de la Cámara de Valladolid, Valladolid
Managementschool van de Kamer van Valladolid

Kastilië-La Mancha

Universiteiten

Universidad de Castilla-La Mancha, Toledo, Cuenca, Albacete, Ciudad Real, Almadén, Talavera de la Reina en Puertollano
Universiteit van Kastilië-La Mancha

Hogescholen

Conservatorio Superior de Música de Castilla-La Mancha, Albacete
Hoger Muziekconservatorium van Kastilië-La Mancha

Escuela de Arte de Albacete, Albacete
Kunstschool van Albacete

Escuela de Arte de Guadalajara, Guadalajara
Kunstschool van Guadalajara

Escuela de Arte de Talavera, Talavera de la Reina
Kunstschool van Talavera

Escuela de Arte de Toledo, Toledo
Kunstschool van Toledo

Escuela de Arte José María Cruz Novillo, Cuenca
José María Cruz Novillo-Kunstschool

Escuela de Arte y Superior de Diseño Antonio López, Tomelloso
Antonio López-Kunst- en Designhogeschool

Escuela de Arte y Superior de Diseño Pedro Almodóvar, Ciudad Real
Pedro Almodóvar-Kunst- en Designhogeschool

Madrid

Universiteiten

Universidad Autónoma de Madrid, Madrid
Autonome Universiteit van Madrid

Universidad Carlos III de Madrid, Getafe, Leganés, Colmenarejo en Madrid
Karel III-Universiteit van Madrid

Universidad Complutense de Madrid, Madrid, San Lorenzo de El Escorial, Pozuelo de Alarcón, Aravaca en Aranjuez
Complutensische Universiteit van Madrid

Universidad de Alcalá, Alcalá de Henares en Guadalajara
Universiteit van Alcalá

Universidad Politécnica de Madrid, Madrid en Boadilla del Monte
Polytechnische Universiteit van Madrid

Universidad Rey Juan Carlos, Móstoles, Alcorcón, Madrid, Pozuelo de Alarcón, Fuenlabrada en Aranjuez
Koning Jan-Karel-Universiteit

Privé-universiteiten

Facultad Protestante de Teología de la Unión Evangélica Bautista de España, Alcobendas
Protestantse Theologische Faculteit van de Evangelisch-Baptistische Unie van Spanje

Seminario Evangélico Unido de Teología, El Escorial
Verenigd Evangelisch Seminarie voor Godgeleerdheid

Universidad a Distancia de Madrid [afstandsonderwijs]
Madrileense Universiteit voor Afstandsonderwijs

Universidad Alfonso X el Sabio, Villanueva de la Cañada en Madrid
Alfonso X de Wijze-Universiteit

Universidad Antonio de Nebrija, Madrid en Hoyo de Manzanares
Antonio de Nebrija-Universiteit

Universidad Camilo José Cela, Villanueva de la Cañada, Madrid en Oviedo
Camilo José Cela-Universiteit

Universidad Eclesiástica San Dámaso, Madrid en Granada
Kerkelijke Universiteit Sint-Damasus

Universidad Europea, Villaviciosa de Odón, Alcobendas, Valencia en La Otorava
Europese Universiteit van Madrid

Universidad Francisco de Vitoria, Pozuelo de Alarcón
Francisco de Vitoria-Universiteit

Universidad Pontificia Comillas de Madrid, Madrid en Ciempozuelos
Pauselijke Comillas-Universiteit van Madrid

Universidad San Pablo, Madrid en Alcorcón
Sint-Paulusuniversiteit

Hogescholen

Conservatorio Superior de Danza María de Ávila, Madrid
Hoger Dansconservatorium María de Ávila

Escuela de Arte Francisco Alcántara, Madrid
Francisco Alcántara-Kunstschool

Escuela de Arte La Palma, Madrid
La Palma-Kunstschool

Escuela de Arte nº 3, Madrid
Derde Kunstschool

Escuela de Arte nº 10, Madrid
Tiende Kunstschool

Escuela Superior de Canto de Madrid, Madrid
Madrileense Hogeschool voor Zang

Real Conservatorio Superior de Música de Madrid, Madrid
Koninklijk Hoger Muziekconservatorium van Madrid

Real Escuela Superior de Arte Dramático, Madrid
Koninklijke Hogeschool voor Toneelkunst

Privéhogescholen

Centro Superior de Enseñanza Musical Katarina Gurska, Madrid
Hoger Centrum voor Muziekonderwijs Katarina Gurska

CEV Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido, Madrid
CEV-Hogeschool voor Communicatie, Beeld en Geluid

Escuela Superior de Administración y Dirección de Empresas, Madrid
Hogeschool voor Bedrijfsbeheer

Escuela Superior de Música Reina Sofía, Pozuelo de Alarcón
Koningin Sofiahogeschool voor Muziek

Instituto de Empresa, Madrid en Segovia
Bedrijfsinstituut

Instituto Superior de Estudios Profesionales, Madrid
Hoger Instituut voor Beroepsstudies

Murcia

Universiteiten

Universidad de Murcia, Murcia, Lorca en Cartagena
Universiteit van Murcia

Universidad Politécnica de Cartagena, Cartagena
Polytechnische Universiteit van Cartagena

Privé-universiteiten

Instituto Teológico de Murcia, Murcia
Theologisch Instituut van Murcia

Universidad Católica San Antonio de Murcia, Murcia en Cartagena
Katholieke Sint-Antoniusuniversiteit

Hogescholen

Conservatorio Superior de Música de Murcia, Murcia
Hoger Muziekconservatorium van Murcia

Escuela de Arte de Murcia, Murcia
Kunstschool van Murcia

Escuela Superior de Arte Dramático de Murcia, Murcia
Toneelhogeschool van Murcia

Escuela Superior de Diseño de la Región de Murcia, Murcia
Designhogeschool van het Gewest Murcia

Navarra

Universiteiten

Universidad Pública de Navarra / Ezagutu Nafarroako Univertsitatea, Pamplona en Tudela
Openbare Universiteit van Navarra

Privé-universiteiten

Universidad de Navarra, Pamplona, San Sebastián, Madrid en Barcelona
Universiteit van Navarra

Hogescholen

Conservatorio Superior de Música de Navarra / Nafarroako Goi Mailako Musika Kontserbatorioa, Pamplona
Hoger Muziekconservatorium van Navarra

Escuela de Arte de Corella, Corella
Kunstschool van Corella

Escuela de Arte de Pamplona, Pamplona
Kunstschool van Pamplona

Escuela Navarra de Teatro / Nafarroako Antzerki Eskola, Pamplona
Navarrese Toneelschool

Rioja

Universiteiten

Universidad de La Rioja, Logroño
Universiteit van de Rioja

Privé-universiteiten

Universidad Internacional de La Rioja [afstandsonderwijs]
Internationale Universiteit van de Rioja

Hogescholen

Escuela de Arte y Superior de Diseño de La Rioja, Logroño
Kunst- en Designhogeschool van de Rioja

Valencia

Universiteiten

Universitat d'Alacant, Alicante, San Vicente de Raspeig en Elda
Universiteit van Alicante

Universitat de València, Valencia, Castellón de la Plana, Catarroja en Burjasot
Universiteit van Valencia

Universitat Internacional Valenciana [afstandsonderwijs]
Internationale Universiteit van Valencia

Universitat Jaume I, Castellón de la Plana
Jacob I-Universiteit

Universitat Miguel Hernández de Elx, Elche, Altea, Orihuela en San Juan de Alicante
Miguel Hernández-Universiteit van Elche

Universitat Politècnica de València, Valencia, Gandía, Alcoy, Játiva en Almusafes
Polytechnische Universiteit van Valencia

Privé-universiteiten

Facultad Adventista de Teología, Sagunto
Adventistische Theologische Faculteit

Facultat de Teologia Sant Vicent Ferrer, Valencia en Alicante
Sint-Vincentius-Ferrerfaculteit voor Godgeleerdheid

Universidad Cardenal Herrera, Moncada, Alfara del Patriarca, Castellón de la Plana en Elche
Kardinaal Herrera-Universiteit

Universitat Catòlica de València Sant Vicent Màrtir, Valencia, Carcagente, Godella, Játiva, Torrente, Burjasot en Alcira
Katholieke Universiteit van Valencia Sint-Vincent-de-Martelaar

Hogescholen

Institut Superior de Ensenyances Artístiques de la Comunitat Valenciana, Valencia, Alicante, Castellón de la Plana, Manises, Alcora, Alcoy en Orihuela
Hoger Instituut voor Kunstonderwijs van de Valenciaanse Gemeenschap

Federaal

Universiteiten

Centro Universitario de la Defensa, Saragossa, Marín, San Javier, Segovia, Valladolid, Toledo, Catalayud, Hoyo de Manzaneres en Aranjuez
Universitair Centrum voor Landsverdediging

Universidad Nacional de Educación a Distancia [afstandsonderwijs]
Nationale Universiteit voor Afstandsonderwijs

Privé-universiteiten

Berklee College of Music, Valencia
Berkleehogeschool voor Muziek

Centro Andaluz de Estudios Empresariales, Sevilla
Andaloesisch Centrum voor Bedrijfsstudies

Centro San Luis, Bilbao
Sint-Lodewijkscentrum

European Institute of Public Administration / Institut européen d'administration publique, Barcelona
Europees Instituut voor Openbaar Bestuur

European University, Barcelona
Europese Universiteit

Facultad de Teología San Estebán, Salamanca
Theologische Faculteit Sint-Stefaan

Instituto de Filosofía Edith Stein, Granada
Edith Steininstituut voor Wijsbegeerte

International University Study Centre, Barcelona
Internationaal Universitair Studiecentrum

Saint Louis University, Madrid
Universiteit van Saint Louis

Schiller International University, Madrid
Internationale Schilleruniversiteit

Suffolk University, Madrid
Suffolkuniversiteit

Hogescholen

Escuela General de Policía, Madrid
Algemene Politieschool

Privéhogescholen

Casa de Velázquez, Madrid
Huis van Velázquez

Centro de Estudios Superiores Industriales, Madrid en Barcelona
Centrum voor Hogere Nijverheidsstudies

Escuela de Arte y Diseño Sistema, Pamplona
Systeemhogeschool voor Kunst en Design

Escuela Europea de Sistemas Informáticos de Navarra, Pamplona
Europese School voor Informaticasystemen van Navarra

Escuela Superior de Gestión Comercial y Marketing, Madrid, Valencia, Pozuelo de Alarcón, Santander, Pamplona, Isla de la Cartuja, Campanillas, Bilbao, Murcia, Granada, Barcelona, Saragossa en Salamanca
Hogeschool voor Bedrijfsbeheer en Marketing

European School of Management, Madrid
Europese Managementschool

Instituto Superior de Medicinas Tradicionales, Barcelona
Hoger Instituut voor Traditionele Geneeswijzen

Theologische seminaries

Bilboko Seminario Diozesiarra / Seminario Diocesano de Bilbao, Bilbao
Diocesaan Seminarie van Bilbao

Centre de Estudis Teològics de Mallorca, Palma de Mallorca
Centrum voor Theologische Studies van Majorca

Centre Salesià de Estudis Teològics Martí Codolar, Barcelona
Salesiaans Codolarcentrum voor Theologische Studies

Centro de Estudios Teológicos Verbum Dei, Loeches
Verbum Dei-Centrum voor Theologische Studies

Centro Regional de Estudios Teológicos de Aragón, Saragossa
Gewestelijke Centrum voor Theologische Studies van Aragon

Centro Salesiano de Estudios Teológicos San Tomás, Madrid
Salesiaans Sint-Thomascentrum voor Theologische Studies

Centro Superior de Estudios Teológicos de Pamplona, Pamplona
Hoger Centrum voor Theologische Studies van Pamplona

Centro Teológico de Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Theologisch Centrum van Las Palmas

Centro Teológico San Augustín, Los Negrales
Theologisch Centrum Sint-Augustinus

Donostiako Seminario Diozesiarra / Seminario Diocesano de San Sebastián, San Sebastián
Diocesaan Seminarie van San Sebastián

Escuela de Teología Ortodoxa San Gregorio Palamás / Escola de Teologia Ortodoxa Sant Gregori Palamás, Barcelona
Sint-Gregorius-Palamas-School voor Orthodoxe Theologie

Estudio Teológico Agustiniano de Valladolid, Valladolid
Theologisch Seminarie van de Augustijnen in Valladolid

Estudio Teológico Claretiano, Madrid
Theologisch Seminarie van de Clarissen

Estudio Teológico de los Agustinos Recoletos, Marcilla
Theologisch Seminarie van de Teruggetrokken Augustijnen

Gasteizko Seminario Diozesiarra / Seminario Diocesano de Vitoria, Vitoria
Diocesaan Seminarie van Vitoria

Instituto Teológico San Estebán, Salamanca
Theologisch Instituut Sint-Stefanus

Royal and Pontifical English College of Saint Alban, Valladolid
Koninklijk en Pauselijk Engels Sint-Albanuscollege

Royal Scots College, Salamanca
Koninklijk Schots College

Seminari Conciliar de Barcelona, Barcelona
Conciliair Seminarie van Barcelona

Seminari Diocesà de Girona, Gerona
Diocesaan Seminarie van Gerona

Seminari Diocesà de l'Assumpció, Tortosa
Diocesaan Seminarie Maria-Hemelvaart

Seminari Diocesà de Lleida, Lérida
Diocesaan Seminarie van Lérida

Seminari Diocesà d'Orihuela-Alacant / Seminario Diocesano de Orihuela-Alicante, Alicante
Diocesaan Seminarie van Orihuela-Alicante

Seminari Diocesà d'Urgell, Seo de Urgel
Diocesaan Seminarie van Urgel

Seminari Diocesà Mater Dei / Seminario Diocesano Mater Dei, Castellón de la Plana
Diocesaan Seminarie Mater Dei

Seminari Major d'Eivissa, Ibiza
Groot-Seminarie van Ibiza

Seminari Major de Mallorca, Palma de Mallorca
Groot-Seminarie van Majorca

Seminari Major de Minorca, Ciudadela
Groot-Seminarie van Menorca

Seminari Major de Solsona, Solsona
Groot-Seminarie van Solsona

Seminari Major Interdiocesà de Tarragona, Tarragona
Interdiocesaan Groot-Seminarie van Tarragona

Seminari Major La Immaculada / Seminario Mayor La Inmaculada, Moncada
Groot-Seminarie de Onbevlekte

Seminario Conciliar de Madrid, Madrid
Conciliair Seminarie van Madrid

Seminario Conciliar de Santo Tomás y San Sebastián, Málaga
Conciliair Seminarie Sint-Thomas en Sint-Sebastiaan

Seminario Diocesano de Astorga, Astorga
Diocesaan Seminarie van Astorga

Seminario Diocesano de Barbastro-Monzón, Barbastro
Diocesaan Seminarie van Barbastro-Monzón

Seminario Diocesano de Cádiz y Ceuta, Cádiz
Diocesaan Seminarie van Cádiz en Ceuta

Seminario Diocesano de El Salvador, Logroño
Diocesaan Seminarie de Heiland

Seminario Diocesano de Huelva, Huelva
Diocesaan Seminarie van Huelva

Seminario Diocesano de Jaén, Jaén
Diocesaan Seminarie van Jaén

Seminario Diocesano de Lugo, Lugo
Diocesaan Seminarie van Lugo

Seminario Diocesano de Monte Corbán, Santander
Diocesaan Seminarie van Monte Corbán

Seminario Diocesano de Nuestra Señora de los Apóstoles, Getafe
Diocesaan Seminarie Onze-Lieve-Vrouw-van-de-Apostelen

Seminario Diocesano de Salamanca, Salamanca
Diocesaan Seminarie van Salamanca

Seminario Diocesano de San Cayetano, Ciudad Rodrigo
Diocesaan Seminarie Sint-Gaëtanus

Seminario Diocesano de San José, Burgos
Diocesaan Seminarie Sint-Jozef

Seminario Diocesano de San Juan de Ávila, Jerez de la Frontera
Diocesaan Seminarie Sint-Jan van Ávila

Seminario Diocesano de Santo Domingo de Guzmán, Burgo de Osma
Diocesaan Seminarie Sint-Dominicus

Seminario Diocesano de Segovia, Segovia
Diocesaan Seminarie van Segovia

Seminario Diocesano de Tenerife, San Cristóbal de La Laguna
Diocesaan Seminarie van Tenerife

Seminario Diocesano de Teruel, Teruel
Diocesaan Seminarie van Teruel

Seminario Diocesano de Valladolid, Valladolid
Diocesaan Seminarie van Valladolid

Seminario Maior Compostelano / Seminario Mayor Compostelano, Sint-Jacob-van-Compostella
Groot-Seminarie van Compostella

Seminario Maior de Ourense / Seminario Mayor de Orense, Orense
Groot-Seminarie van Orense

Seminario Maior de San Xosé / Seminario Mayor de San José, Vigo
Groot-Seminarie Sint-Jozef

Seminario Mayor de Alcalá de Henares, Alcalá de Henares
Groot-Seminarie van Alcalá de Henares

Seminario Mayor de Cáceres, Cáceres
Groot-Seminarie van Cáceres

Seminario Mayor de Ciudad Real, Ciudad Real
Groot-Seminarie van Ciudad Real

Seminario Mayor de Guadix, Guadix
Groot-Seminarie van Guadix

Seminario Mayor de Huesca, Huesca
Groot-Seminarie van Huesca

Seminario Mayor de Jaca, Jaca
Groot-Seminarie van Jaca

Seminario Mayor de la Inmaculada Concepción, Las Palmas de Gran Canaria
Groot-Seminarie van de Onbevlekte Ontvangenis

Seminario Mayor de la Inmaculada Concepción, Plasencia
Groot-Seminarie van de Onbevlekte Ontvangenis

Seminario Mayor del Inmaculado Corazón de María, Albacete
Groot-Seminarie van het Onbevlekt Hart van Maria

Seminario Mayor de San Froilán, León
Groot-Seminarie Sint-Froilanus

Seminario Mayor de San Fulgencio, Cartagena
Groot-Seminarie Sint-Fulgentius

Seminario Mayor de San Ildefonso, Toledo
Groot-Seminarie van Sint-Ildefons

Seminario Mayor de San Indalecio, Almería
Groot-Seminarie Sint-Indaletius

Seminario Mayor de San José, Palencia
Groot-Seminarie Sint-Jozef

Seminario Mayor de San Julián, Cuenca
Groot-Seminarie Sint-Julianus

Seminario Mayor de San Miguel, Pamplona
Groot-Seminarie Sint-Michiel

Seminario Mayor de San Pelagio, Córdoba
Groot-Seminarie Sint-Pelagius

Seminario Mayor de Santa Leocadia, Toledo
Groot-Seminarie Sint-Leokadia

Seminario Mayor de Sigüenza, Sigüenza
Groot-Seminarie van Sigüenza

Seminario Mayor de Tagaste, Los Negrales
Groot-Seminarie van Tagaste

Seminario Metropolitano de Oviedo, Oviedo
Aartsbisschoppelijk Seminarie van Oviedo

Seminario Metropolitano de San Antón, Badajoz
Aartsbisschoppelijk Seminarie Sint-Antonius

Seminario Metropolitano de San Cecilio, Granada
Aartsbisschoppelijk Seminarie Sint-Caecilius

Seminario Metropolitano de San Isidoro y San Francisco, Sevilla
Aartsbisschoppelijk Seminarie Sint-Isidorus en Sint-Franciscus

Seminario Metropolitano de Zaragoza, Saragossa
Aartsbisschoppelijk Seminarie van Saragossa

Spitsbergen

Universiteiten

Universitetssenteret på Svalbard, Longyearbyen
Universitair Centrum op Spitsbergen

Tsjechië

Universiteiten

Akademie múzických umění v Praze, Praag
Praagse Muziekacademie

Akademie výtvarných umění v Praze, Praag
Praagse Academie voor Schone Kunsten

Česká zemědělská univerzita v Praze, Praag
Boheemse Landbouwuniversiteit van Praag

České vysoké učení technické v Praze, Praag, Kladen en Tetschen
Boheemse Technische Hogeschool van Praag

Janáčkova akademie múzických umění v Brně, Brünn
Janáčevacademie voor Muziek van Brünn

Jihočeská univerzita, Böhmisch-Budweis
Universiteit van Zuid-Bohemen

Masarykova univerzita v Brně, Brünn
Masarýkuniversiteit van Brünn

Mendelova lesnická a zemědělská univerzita, Brünn en Eisgrub
Mendeluniversiteit voor Land- en Bosbouw

Ostravská univerzita, Ostrau
Universiteit van Ostrau

Policejní akademie České republiky v Praze, Praag
Tsjechische Politieacademie te Praag

Slezská univerzita v Opave, Troppau en Karwin
Silezische Universiteit van Troppau

Technická univerzita v Liberci, Reichenberg
Technische Universiteit Reichenberg

Univerzita Hradec Králové, Königgrätz
Universiteit Königgrätz

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, Aussig
Johannes de Evangelist-Purkyně-Universiteit van Aussig

Univerzita Karlova v Praze, Praag, Pilsen en Königgrätz
Karelsuniversiteit van Praag

Univerzita obrany v Brně, Brünn, Königgrätz en Vyškov
Universiteit voor Landsverdediging in Brünn

Univerzita Palackého v Olomouci, Olmütz
Palacký-universiteit van Olmütz

Univerzita Pardubice, Pardubitz, Böhmisch-Trübau, Leitomischl en Praag
Universiteit van Pardubitz

Univerzita Tomáše Bati v Zlíně, Zlín en Ungarisch-Hradisch
Tomáš Baťa-Universiteit van Zlín

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, Brünn
Diergeneeskundige en Farmaceutische Universiteit Brünn

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Ostrau
Mijnbouwhogeschool - Technische Universiteit Ostrau

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, Praag en Oberleutensdorf
Praagse Hogeschool voor Scheikundige Technologie

Vysoká škola ekonomická v Praze, Praag en Neuhaus
Economische Hogeschool van Praag

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, Praag
Praagse Hogeschool voor Industrieel Ontwerpen

Vysoké učení technické v Brně, Brünn
Technische Hogeschool van Brünn

Západočeská univerzita, Pilsen en Eger
Universiteit van West-Bohemen

Privé-universiteiten

Anglo-americká vysoká škola, Praag
Anglo-Amerikaanse Universiteit

LIGS University, Praag
LIGS-Universiteit

Metropolitní univerzita Praha, Praag, Pilsen, Reichenberg en Königgrätz
Grootstedelijke Universiteit Praag

Mezinárodní pražská univerzita / Международный Пражский Университет, Praag
Internationale Universiteit van Praag

Prague College, Praag
Praagse Hogeschool

University of New York in Prague, Praag
Universiteit van New York te Praag

Univerzita Jana Amose Komenského, Praag
Comeniusuniversiteit

Vysoká škola finanční a správní, Praag, Karlsbad en Brüx
Hogeschool voor Financiën en Management

Hogescholen

Konzervatoř Brno, Brünn
Conservatorium Brünn

Pražská konzervatoř, Praag
Praags Conservatorium

Vysoká škola polytechnická Jihlava, Iglau
Polytechnische Hogeschool Iglau

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Böhmisch-Budweis
Technische en Economische Hogeschool van Böhmisch-Budweis

Privéhogescholen

Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, Kuttenberg
Hogeschool voor Politieke en Maatschappijwetenschappen

Adventistický teologický institut, Praag en Sasau
Adventistisch Theologisch Instituut

Akademie Huspol, Kunowitz
Huspolacademie

Akademie Sting, Brünn
Stingacademie

Akcent College, Praag
Accenthogeschool

Architectural Institute in Prague, Praag
Architectuurinstituut in Praag

Art & Design Institut, Praag
Kunst- en Designinstituut

Business Institut, Praag
Handelsinstituut

Cambridge Business School, Praag
Handelsschool van Cambridge

Central European Management Institute, Praag
Midden-Europees Managementinstituut

CEVRO Institut, Praag
CEVRO-Instituut

CMC Graduate School of Business, Praag
Postgraduate Handelsschool CMC

Czech Management Institute, Praag
Tsjechisch Managementinstituut

Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku, Pisek
Miroslav Ondříček-Filmacademie van Pisek

Moravská vysoká škola Olomouc, Olmütz
Moravische Hogeschool Olmütz

Newton College, Praag en Brünn
Newtonhogeschool

Paneurópska vysoká škola, Praag, Brünn en Ostrau
Pan-Europese Hogeschool

Pražská vysoká škola psychosociálních studií, Praag
Praagse Hogeschool voor Psychosociale Studies

Škoda Auto vysoká škola, Jungbunzlau
Hogeschool van Škoda Auto

Soukromá vysoká škola ekonomická, Znaim en Praag
Economische Privéhogeschool

TC Business School, Praag
TC-Handelsschool

Unicorn výsoka škola, Praag
Eenhoornhogeschool

Výsoka škola Ambis, Praag en Brünn
Ambishogeschool

Vysoká škola aplikované psychologie, Theresienstadt
Hogeschool voor Toegepaste Psychologie

Vysoká škola ekonomie a managementu, Praag
Hogeschool voor Economie en Management

Vysoká škola evropských a regionálních studií, Böhmisch-Budweis en Freiberg in Böhmen
Hogeschool voor Europese en Gewestelijke Studies

Vysoká škola hotelová v Praze, Praag
Hogere Hotelschool in Praag

Vysoká škola Jagiellońská v Toruni, Ungarisch-Hradisch
Jagellonenhogeschool van Thorn

Vysoká škola kreativní komunikace, Praag
Hogeschool voor Creatieve Communicatie

Vysoká škola logistiky, Prerau en Praag
Hogeschool voor Logistiek

Vysoká škola mezinárodních a veřejnúch vztahů Praha, Praag
Praagse Hogeschool voor Internationale en Publieke Relaties

Vysoká škola obchodní a hotelová v Brně, Brünn
Hogeschool voor Handel en Hotelwezen van Brünn

Vysoká škola obchodní v Praze, Praag
Hogere Handelsschool van Praag

Vysoká škola podnikání a práva, Ostrau, Praag, Kladno, Karlsbad en Jungbunzlau
Hogeschool voor Bedrijfswezen en Recht

Vysoká škola Prigo, Havířov
Prigohogeschool

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Böhmisch-Budweis
Technisch en Economische Hogeschool van Böhmisch-Budweis

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra, Praag
Palestrahogeschool voor Lichamelijke Opvoeding en Sport

Vysoká škola zdravotnická, Praag
Hogeschool voor Gezondheidszorg

Theologische seminaries

Arcibiskupský kněžský seminář Olomouc, Olmütz
Aartsbisschoppelijk Grootseminarie Olmütz

Arcibiskupský seminář v Praze, Praag
Aartsbisschoppelijk Seminarie van Praag

Turkije

Universiteiten

Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Claudiopolis, Gerede, Mengen en Mudurna
Abant İzzet Baysaluniversiteit

Abdullah Gül Üniversitesi, Kaisareia
Abdullah Güluniversiteit

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Adana
Alparslan Türkeşuniversiteit voor Wetenschappen en Technologie van Adana

Adıyaman Üniversitesi, Adıyaman, Besni, Gölbaşı en Kahta
Universiteit van Adıyaman

Adnan Menderes Üniversitesi, Tralleis, Nazilli, Işıklı, Söke, Çine, Yenipazar, Kuyucak, Sultanhisar, Karacasu, İncirliova, Didim, Koçarlı, Bozdoğan
Meanderuniversiteit

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyon, Boldavin, Emirdağ, Sandıklı, Şuhut, Dinar, İşcehisar, Sincanlı, Çay, Sultandağı, Dazkırı, Bayat, Sinanpaşa en Başmakçı
Kocatepe-Universiteit van Afyon

Ağri İbrahim Çeçen Üniversitesi, Ağri
İbrahim Çeçenuniversiteit van Ağri

Ahi Evran Üniversitesi, Kırşehir, Çiçekdağı, Kaman en Mucur
Ahi Evranuniversiteit

Akdeniz Üniversitesi, Attaleia, Elmalı, Kumluca, Akseki, Korkuteli, Serik, Manavgat, Foinikos en Selinoes
Universiteit van de Middellandse Zee

Aksaray Üniversitesi, Aksaray, Ortaköy, Şereflikoçhisar en Güzelyurt
Universiteit van Aksaray

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Alanya
Alaaddin Keykubatuniversiteit van Alanya

Amasya Üniversitesi, Amasya en Merzifon
Universiteit van Amasya

Anadolu Üniversitesi, Dorylaion
Universiteit van Anatolië

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Ankyra
Hadji Bayram Veli-Universiteit van Ankyra

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Ankyra
Universiteit voor Sociale Wetenschappen van Ankyra

Ankara Üniversitesi, Ankyra, Beypazarı, Başkent, Kastamonu, Kalecik, Dikimevi, Cebeci en Dörtyol
Universiteit van Ankyra

Ardahan Üniversitesi, Ardahan
Universiteit van Ardahan

Artvin Çoruh Üniversitesi, Artvin, Hopa, Arhavi en Yusufeli
Çoruhuniversiteit van Artvin

Atatürk Üniversitesi, Erzurum, Aşkale, İspir, Narman, Oltu, Pasinler en Tercan
Atatürkuniversiteit

Balıkesir Üniversitesi, Balıkesir, Sındırgı, Ayvalık, Burhaniye, Havran, Edremit, Gönen, Dursunbey, Erdek, Susurluk, Savaştepe, Bigadiç, İvrindi en Manyas
Universiteit van Balıkesir

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Bandırma
17 Januari-Universiteit van Bandırma

Bartın Üniversitesi, Bartın
Universiteit van Bartın

Batman Üniversitesi, Batman
Universiteit van Batman

Bayburt Üniversitesi, Bayburt
Universiteit van Bayburt

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Bilecik, Bozüyük, Gölpazarı, Söğüt, Osmaneli en Pazaryeri
Şeyh Edebali-Universiteit van Bilecik

Bingöl Üniversitesi, Bingöl en Karakoçan
Universiteit van Bingöl

Bitlis Eren Üniversitesi, Bitlis, Ahlat, Tatvan, Adilcevaz en Hizan
Erenuniversiteit van Bitlis

Boğaziçi Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van de Bosporos

Bozok Üniversitesi, Yozgat, Akdağmadeni en Boğazlıyan
Bozokuniversiteit

Bülent Ecevit Üniversitesi, Zonguldak, Alaplı, Devrek, Herakleia, Çaycuma en Safranbolu
Bülent Ecevituniversiteit

Bursa Teknik Üniversitesi, Proessa
Technische Universiteit van Proessa

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Çanakkale, Ayvacık, Biga, Yenice, Bayramiç, Gallipoli, Çan, Ezine, Gökçeada en Lapseki
18-maart-Universiteit van Çanakkale

Çankırı Karatekin Üniversitesi, Çankırı en Kızılırmak
Karatekinuniversiteit van Çankırı

Çukurova Üniversitesi, Adana, Ceyhan, Kozan, Karaisalı, Kadirli, Karatas en Yumurtalık
Çukurova-Universiteit

Cumhuriyet Üniversitesi, Sivas, Yıldızeli, Divriği, Kangal, Zara, Şarkışla, Gürün, Suşehri en Gemerek
Universiteit van de Republiek

Dicle Üniversitesi, Amida, Çermik, Bismil, Çüngüş, Ergani en Silvan
Universiteit van de Tigris

Dokuz Eylül Üniversitesi, Smyrna, Urla, Seferihisar, Torbalı en Foça
9-september-Universiteit

Dumlupınar Üniversitesi, Kütahya, Gediz, Şaphane, Simav, Tavşanlı, Aslanapa, Altıntaş, Çavdarhisar, Domaniç, Emet, Hisarcık en Pazarlar
Dumlupınaruniversiteit

Düzce Üniversitesi, Düzce, Akçakoca, Cumayeri, Gümüşova, Çilimli, Gölyaka en Kaynaşlı
Universiteit van Düzce

Ege Üniversitesi, Smyrna, Pergamon, Çeşme, Tire, Ödemiş en Bornova
Universiteit van de Egeïsche Zee

Erciyes Üniversitesi, Kaisareia en Seyrani
Erciyesuniversiteit

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Erzincan en Refahiye
Binali Yıldırımuniversiteit van Erzincan

Erzurum Teknik Üniversitesi, Erzurum
Technische Universiteit van Erzurum

Eskişehir Teknik Üniversitesi, Dorylaion
Technische Universiteit van Dorylaion

Fırat Üniversitesi, Elazığ, Kemaliye, Keban en Meden
Eufraatuniversiteit

Galatasaray Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van Galatasaray

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Gaziantep en Şahinbey
Islamitische Universiteit voor Wetenschap en Technologie van Gaziantep

Gaziantep Üniversitesi, Gaziantep en Nizip
Universiteit van Gaziantep

Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Tokat, Erbaa, Turhal, Niksar, Zile, Reşadiye en Almus
Gaziosmanpaşa-Universiteit

Gazi Üniversitesi, Ankyra en İnebolu
Gazi-Universiteit

Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze
Technische Universiteit van Gebze

Giresun Üniversitesi, Giresun en Tirebolu
Universiteit van Giresun

Gümüşhane Üniversitesi, Gümüşhane en Kelkit
Universiteit van Gümüşhane

Hacettepe Üniversitesi, Ankyra en Polatlı
Hacettepe-Universiteit

Hakkâri Üniversitesi, Hakkari
Universiteit van Hakkari

Harran Üniversitesi, Edessa, Viranşehir, Suruç, Bozova, Birecik, Hilvan, Siverek, Ceylanpınar en Akçakale
Harranuniversiteit

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, Antiochië, Reyhanlı, Samandağ, Kırıkhan, Pirinçlik, Altınözü, Belen, Hassa, Payas en Yayladağı
Mustafa Kemaluniversiteit van Hatay

Hitit Üniversitesi, Çorum
Hettietenuniversiteit

Iğdır Üniversitesi, Iğdır
Universiteit van Iğdır

İnönü Üniversitesi, Malatya, Sürgü en Yakınca
İnönü-Universiteit

İskenderun Teknik Üniversitesi, Alexandretta, Dörtyol, Denizciler en Erzin
Technische Universiteit van Alexandretta

İstanbul Teknik Üniversitesi, Konstantinopel, Cerrahpaşa en Şişli
Technische Universiteit van Konstantinopel

İstanbul Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van Konstantinopel

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa, Konstantinopel
Universiteit van Konstantinopel in Cerrahpaşa

İzmir Bakırçay Üniversitesi, Menemen
Kaïkosuniversiteit van Smyrna

İzmir Demokrasi Üniversitesi, Smyrna
Democratie-Universiteit van Smyrna

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi, Smyrna
Kâtip Çelebiuniversiteit van Smyrna

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Smyrne
Smyrniotisch Hoger Instituut voor Technologie

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi, Ankyra en Konstantinopel
Academie van de Gendarmerie en de Kustwacht

Kafkas Üniversitesi, Kars, Kağızman en Sarıkamış
Universiteit van de Kaukasus

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Kahramanmaraş, Elbistan, Andırın, Afşin, Göksun en İslahiye
Imam Sütçü-Universiteit van Kahramanmaraş

Karabük Üniversitesi, Karabük
Universiteit van Karabük

Karadeniz Teknik Üniversitesi, Trebizonde, Hopa, Beşikdüzü, Vakfikebir, Fatsa, Akçaabat, Fatih, Maçka en Sümene
Technische Universiteit van de Zwarte Zee

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, Karaman
Mohammed Bey van Karaman-Universiteit

Kastamonu Üniversitesi, Kastamonu en İhsangazi
Universiteit van Kastamonu

Kilis Yedi Aralık Üniversitesi, Kilis
7 Decemberuniversiteit van Kilis

Kirikkale Üniversitesi, Kirikkale en Keskin
Universiteit van Kirikkale

Kırklareli Üniversitesi, Kırklareli en Lüleburgaz
Universiteit van Kırklareli

Kocaeli Üniversitesi, Nikomedeia, Umuttepe, Karamürsel, Derbent, Köseköy, Kandıra, Derince, Acısu, İhsaniye en Gölcük
Universiteit van Kocaeli

Konya Teknik Üniversitesi, Ikonion
Technische Universiteit van Ikonion

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kütahya
Universiteit voor Gezondheidswetenschappen van Kütahya

Malatya Turgut Özal University, Malatya, Battalgazi, Arapgir, Kale, Akçadağ, Darende, Doğanşehir, Hekimhan en Yeşilyurt
Turgut Özaluniversiteit van Malatya

Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Manisa, Akhisar, Demirci, Köprübaşı, Alaşehir, Salihli, Turgutlu, Ahmetli, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Saruhanlı, Kula, Soma en Sarıgöl
Celal Bayaruniversiteit van Manisa

Mardin Artuklu Üniversitesi, Mardin
Artoekidenuniversiteit van Mardin

Marmara Üniversitesi, Konstantinopel, Maltepe en Haydarpaşa
Marmara-Universiteit

Medeniyet Üniversitesi, Konstantinopel
Beschavingsuniversiteit

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Burdur en Bucak
Mehmet Akif Ersoy-Universiteit

Mersin Üniversitesi, Mersin, İçel, Gülnar, Tarsus, Anamur, Mut, Silifke en Erdemli
Universiteit van Mersin

Milli Savunma Üniversitesi, Ankara, Konstantinopel, Gaziemir, Balıkesir en Altınova
Universiteit voor Landsverdediging

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Konstantinopel
Mimar Sinanuniversiteit voor Schone Kunsten

Munzur Üniversitesi, Tunceli, Çemişgezek en Pertek
Universiteit van de Munzur

Muğla Üniversitesi, Muğla, Milas, Ula, Ortaca en Fethiye
Universiteit van Muğla

Muş Alparslan Üniversitesi, Muş
Alparslanuniversiteit van Muş

Namık Kemal Üniversitesi, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Saraylı en Şarköy
Namık Kemaluniversiteit

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Ikonion
Necmettin Erbakanuniversiteit

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Neapolis
Hadji Bektaş Veli-Universiteit van Neapolis

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Niğde, Bor, Ulukışla en Çamardı
Ömer Halisdemiruniversiteit van Niğde

Ondokuz Mayis Üniversitesi, Amisos, Bafra, Vezirköprü, Havza, Boyabat, Çarşamba en Kavak
19-mei-Universiteit

Ordu Üniversitesi, Ordu en Ünye
Universiteit van Ordu

Orta Doğu Teknik Üniversitesi / Middle East Technical University, Ankyra
Technische Universiteit van het Midden-Oosten

Osmangazi Üniversitesi, Dorylaion en Sivrihisar
Osmangazi-Universiteit

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, Osmaniye
Korkut Ata-Universiteit van Osmaniye

Pamukkale Üniversitesi, Denizli, Çivril, Serinhisar, Honaz en Bekilli
Pamukkale-Universiteit

Polis Akademisi, Gölbaşı
Politieacademie

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Rize en Fındıklı
Recep Tayyip Erdoğanuniversiteit

Sakarya Üniversitesi, Sakarya
Universiteit van Sakarya

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Sakarya, Akyazı, Arifiye, Ferizli, Geyve, Hendek, Karasu, Karapürçek, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Söğütlü en Tarakli
Universiteit voor Toegepaste Wetenschappen van Sakarya

Samsun Üniversitesi, Amisos en Kavak
Universiteit van Amisos

Selçuk Üniversitesi, Ikonion, Akşehir, Beyşehir, Çumra, Ermenek, Hadim, Ilgın, Cihanbeyli, Sarayönü, Seydişehir, Silifke-Taşucu, Kadınhanı, Güneysınır, Karapınar, Huplu, Bozkır, Kazım Karabekir, Taşkent en Kulu
Seldjoekidenuniversiteit

Siirt Üniversitesi, Siirt
Universiteit van Siirt

Sinop Üniversitesi, Sinope
Universiteit van Sinope

Şırnak Üniversitesi, Şırnak
Universiteit van Şırnak

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Sivas
Universiteit voor Wetenschap en Technologie van Sivas

Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta, Yalvaç, Eğirdir, Uluborlu, Sütçüler, Keçiborlu, Senirkent en Şarkikaraağaç
Süleyman Demireluniversiteit

Trakya Üniversitesi, Adrianopel, Keşan, Lüleburgaz, Havsa, Babaeski, Uzunköprü, Vize
Universiteit van Thracië

Türk Alman Üniversitesi / Türkisch-deutsche Universität, Konstantinopel
Turks-Duitse Universiteit

Türkiye Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Konstantinopel en Ankyra
Turkse Universiteit voor Gezondheidswetenschappen

Uludağ Üniversitesi, Proessa, Nicea, Karacabey, Yalova, Yenişehir, Orhangazi en İnegöl
Uludağuniversiteit

Uşak Üniversitesi, Uşak, Banaz, Eşme, Karahanlı, Sivaslı en Ulubey
Universiteit van Uşak

Yalova Üniversitesi, Yalova
Universiteit van Yalova

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Ankyra
Bajezid de Bliksemschichtuniversiteit

Yıldız Teknik Üniversitesi, Konstantinopel
Technische Yıldızuniversiteit

Yüzüncü Yil Üniversitesi, Van, Erciş, Gevaş en Özalp
Eeuwfeestuniversiteit

Privé-universiteiten

Acıbadem Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van Acıbadem

Akev Üniversitesi, Attaleia
Universiteit van de Stichting voor Cultuur en Onderwijs van Attaleia

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Alanya
Hamdullah Emin Paşa-Universiteit van Alanya

Altınbaş Üniversitesi, Konstantinopel en Hebdomon
Altınbaşuniversiteit

Anka Teknoloji Üniversitesi, Ankyra
Technologische Universiteit van Ankyra

Ankara Medipol Üniversitesi, Ankyra
Medipoluniversiteit van Ankara

Atılım Üniversitesi, Ankyra
Atılımuniversiteit

Avrasya Üniversitesi, Trebizonde
Universiteit van Eurazië

Bahçeşehir Üniversitesi, Konstantinopel
Bahçeşehiruniversiteit

Başkent Üniversitesi, Ankyra
Başkentuniversiteit

Beykent Üniversitesi, Konstantinopel
Beykentuniversiteit

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van de Bezmiâlemstichting

Bilkent Üniversitesi, Ankyra
Bilkentuniversiteit

Biruni Üniversitesi, Konstantinopel
Al-Biroeni-Universiteit

Çağ Üniversitesi, Yenice en Tarsus
Çağuniversiteit

Çankaya Üniversitesi, Ankyra
Universiteit van Çankaya

Doğuş Üniversitesi, Konstantinopel
Doğuşuniversiteit

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van de Sultan Mohammed de Veroveraarsstichting

Gedik Üniversitesi, Konstantinopel
Inbreukuniversiteit

Haliç Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van de Gouden Hoorn

Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Gaziantep
Hasan Kalyoncu-Universiteit

İbn Haldun Üniversitesi, Konstantinopel
Ibn Chaldoenuniversiteit

Işık Üniversitesi, Konstantinopel
Işıkuniversiteit

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, Konstantinopel
29 mei-Universiteit van Konstantinopel

İstanbul Arel Üniversitesi, Konstantinopel
Areluniversiteit van Konstantinopel

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van Ayvansaray in Konstantinopel

İstanbul Aydın Üniversitesi, Konstantinopel
Aydınuniversiteit van Konstantinopel

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Konstantinopel
Wetenschappelijke Universiteit van Konstantinopel

İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Esenyurt
Universiteit van Esenyurt-Konstantinopel

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Konstantinopel
Ontwikkelingsuniversiteit van Konstantinopel

İstanbul Kent Üniversitesi / Istanbul Kent University, Konstantinopel
Universiteit van Kent in Konstantinopel

İstanbul Kültür Üniversitesi, Konstantinopel
Culturele Universiteit van Konstantinopel

İstanbul Medipol Üniversitesi, Konstantinopel
Medipoluniversiteit van Konstantinopel

İstanbul Okan Üniversitesi, Akfırat
Okanuniversiteit van Konstantinopel

İstanbul Rumeli Üniversitesi, Konstantinopel
Roemelië-Universiteit van Konstantinopel

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, Konstantinopel
Sabahattin Zaimuniversiteit van Konstantinopel

İstanbul Şehir Üniversitesi, Konstantinopel
Stedelijke Universiteit van Konstantinopel

İstanbul Ticaret Üniversitesi, Konstantinopel
Handelsuniversiteit van Konstantinopel

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van de Nieuwe Eeuw te Konstantinopel

İstinye Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van Sosthenion

İzmir Ekonomi Üniversitesi, Balçova
Economische Universiteit van Smyrne

Kadir Has Üniversitesi, Konstantinopel
Kadir Hasuniversiteit

Karatay Üniversitesi, Karatay
Universiteit van Karatay

Koç Üniversitesi, Sariyer
Koçuniversiteit

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, Ikonion
Universiteit voor Voeding en Landbouw van Ikonion

Maltepe Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van Maltepe

MEF Üniversitesi, Konstantinopel
MEF-Universiteit

Nişantaşı Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van Nişantaşı

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi, Kocasinan
Nuh Naci Yazganuniversiteit

OSTİM Teknik Üniversitesi, Ankyra
Technische OSTİM-Universiteit

Özyeğin Üniversitesi, Konstantinopel
Özyeğinuniversiteit

Piri Reis Üniversitesi, Konstantinopel
Piri Reisuniversiteit

Sabancı Üniversitesi, Konstantinopel
Sabancı-Universiteit

Sanko Üniversitesi, Gaziantep
Sanko-Universiteit

TED Üniversitesi, Ankyra
Universiteit van het Turkse Opleidingsverbond

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Ankyra
Universiteit voor Economie en Technologie van de Unie van Kamers van Koophandel

Toros Üniversitesi, Mersin
Taurusuniversiteit

Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Ankyra
Universiteit van de Turkse Luchtvaartbond

Ufuk Üniversitesi, Ankyra
Horizonuniversiteit

Uluslararası Antalya Üniversitesi, Attaleia
Internationale Universiteit van Attaleia

Üsküdar Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van Scutari

Xavier University School of Medicine, Konstantinopel
Medische Faculteit van de Xaveriusuniversiteit

Yaşar Üniversitesi, Smyrne
Levensvatbare Universiteit

Yeditepe Üniversitesi, Konstantinopel
Yeditepe-Universiteit

Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Konstantinopel
Universiteit van de Nieuwe Eeuw

Yüksek İhtisas Üniversitesi, Ankyra
Hooggespecialiseerde Universiteit

Privéhogescholen

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu, Konstantinopel
Beroepshogeschool van Ataşehir

Avrupa Meslek Yüksekokulu, Konstantinopel
Europese Beroepshogeschool

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, Konstantinopel
Beykoz-Beroepshogeschool voor Logistiek

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu, Proessa
Faruk Saraç-Beroepshogeschool voor Design

Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu, Smyrna
Beroepshogeschool voor Luchtvaartpersoneel

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu, Konstantinopel
Conceptberoepshogeschool van Konstantinopel

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu, Konstantinopel
Beroepshogeschool van Şişli-Konstantinopel

Kapadokya Meslek Yüksekokulu, Nevşehir, Aksaray en Kaisareia
Kappadocische Beroepshogeschool

Verenigd Koninkrijk

Engeland

Universiteiten

Anglia Ruskin University, Cambridge, Chelmsford, Peterborough en King's Lynn
Ruskinuniversiteit van Anglia

Arts University Bournemouth, Bournemouth en Poole
Kunstuniversiteit van Bournemouth

Aston University, Birmingham
Universiteit van Aston

Bath Spa University, Bath
Universiteit Bath-Spa

Birmingham City University, Birmingham
Stedelijke Universiteit van Birmingham

Bishop Grosseteste University, Lincoln
Bisschop Grosseteste-Universiteit

Bournemouth University, Bournemouth, Poole en Christchurch
Universiteit van Bournemouth

Brunel University, Londen en Egham
Bruneluniversiteit

Buckinghamshire New University, High Wycombe, Chalfont Saint Giles en Great Missenden
Nieuwe Universiteit van Buckinghamshire

Canterbury Christ Church University, Kantelberg, Tunbridge Wells en Chatham
Kantelbergse Universiteit van de Kerk van Christus

Conservatoire for Dance and Drama, Londen, Bristol en Leeds
Conservatorium voor Dans en Toneelkunst

Coventry University, Coventry
Universiteit van Coventry

Cranfield University, Cranfield, Shrivenham en Silsoe
Universiteit van Cranfield

De Montford University, Leicester en Lincoln
De Montforduniversiteit

Edge Hill University, Ormskirk, Chorley en Liverpool
Universiteit van Edge Hill

Falmouth University, Falmouth en Penryn
Universiteit van Falmouth

Glasgow Caledonian University, Londen
Caledonische Universiteit van Glasgow

Guildhall School of Music and Drama, Londen
Guildhallschool voor Muziek en Toneel

Harper Adams University, Newport (Staffordshire)
Harper Adamsuniversiteit

Hartpury University, Gloucester
Hartpury-Universiteit

Imperial College of Science, Technology and Medicine, Londen
Rijkshogeschool voor Wetenschap, Technologie en Geneeskunde

Keele University, Keele
Universiteit van Keele

Kingston University, Londen
Universiteit van Kingston

Lancaster University, Lancaster
Universiteit van Lancaster

Leeds Arts University, Leeds
Universiteit voor de Kunsten van Leeds

Leeds Beckett University, Leeds
Beckettuniversiteit van Leeds

Leeds College of Music, Leeds
Muziekhogeschool van Leeds

Leeds Trinity University, Leeds
Heilige Drievuldigheidsuniversiteit van Leeds

Leo Baeck College, Londen
Leo Baeckhogeschool

Liverpool Hope University, Liverpool, Bury, Preston, Stockport, Ellesmere Port en Manchester
Hoopuniversiteit van Liverpool

Liverpool Institute for Performing Arts, Liverpool
Instituut voor Uitvoerende Kunsten van Liverpool

Liverpool John Moores University, Liverpool
John Mooresuniversiteit van Liverpool

Liverpool School of Tropical Medicine, Liverpool
School voor Tropische Geneeskunde van Liverpool

London Metropolitan University, Londen
Grootstedelijke Universiteit van Londen

London South Bank University, Londen
Londense Universiteit van de Zuidelijke Oever

Loughborough University, Loughborough
Universiteit van Loughborough

Manchester Metropolitan University, Manchester en Crewe
Grootstedelijke Universiteit van Manchester

Manchester School of Architecture, Manchester
School voor Architectuur van Manchester

Middlesex University, Londen
Universiteit van Middlesex

Newman University, Birmingham
Newmanuniversiteit

Norwich University of the Arts, Norwich
Kunstuniversiteit van Norwich

Nottingham Trent University, Nottingham
Trentuniversiteit van Nottingham

Open University [afstandsonderwijs]
Open Universiteit

Oxford Brookes University, Oxford
Brookesuniversiteit van Oxford

Plymouth College of Art, Pleimuiden
Kunsthogeschool van Pleimuiden

Ravensbourne University London, Londen
Ravensbourne-Universiteit Londen

Roehampton University, Londen
Universiteit van Roehampton

Rose Bruford College, Sidcup en Londen
Rose Brufordhogeschool

Royal Academy of Music, Londen
Koninklijke Academie voor Muziek

Royal Agricultural University, Cirencester
Koninklijke Landbouwuniversiteit

Royal College of Art, Londen
Koninklijke Kunsthogeschool

Royal College of Music, Londen
Koninklijke Hogeschool voor Muziek

Royal College of Surgeons of England, Londen
Koninklijke Engelse Hogeschool voor Heelkunde

Royal Northern College of Music, Manchester
Koninklijke Muziekhogeschool van Noord-Engeland

Saint Mary's University Twickenham, Londen
Maria-Universiteit van Twickenham

Sheffield Hallam University, Sheffield
Hallamuniversiteit van Sheffield

Southampton Solent University, Southampton
Solentuniversiteit van Southampton

Staffordshire University, Stoke on Trent, Stafford en Lichfield
Universiteit van Staffordshire

University College Birmingham, Birmingham
Universitair Centrum Birmingham

University for the Creative Arts, Kantelberg, Epsom, Farnham, Rochester en Maidstone
Universiteit voor Creatieve Kunsten

University of Bath, Bath en Swindon
Universiteit van Bath

University of Bedfordshire, Luton, Bedford, Aylesbury, Milton Keynes en Londen
Universiteit van Bedfordshire

University of Birmingham, Birmingham
Universiteit van Birmingham

University of Bolton, Bolton
Universiteit van Bolton

University of Bradford, Bradford
Universiteit van Bradford

University of Brighton, Brighton, Tunbridge Wells, Hastings, Eastbourne, Worthing en Haywards Heath
Universiteit van Brighton

University of Bristol, Bristol
Universiteit van Bristol

University of Cambridge, Cambridge
Universiteit van Cambridge

University of Central Lancashire, Preston, Whitehaven en Burnley
Universiteit van Midden-Lancashire

University of Chester, Chester en Warrington
Universiteit van Chester

University of Chichester, Chichester en Bognor Regis
Universiteit van Chichester

University of Cumbria, Lancaster, Carlisle, Penrith, Ambleside, Barrow in Furness, Whitehaven, Chislehurst, Kendal en Londen
Universiteit van Cumbria

University of Derby, Derby, Buxton, Leek en Cromford
Universiteit van Derby

University of Durham, Durham en Stockton-on-Tees
Universiteit van Durham

University of East Anglia, Norwich
Universiteit van Oost-Anglia

University of East London, Londen en Dagenham
Universiteit van Oost-Londen

University of Essex, Colchester en Loughton
Universiteit van Essex

University of Exeter, Exeter, Camborne, Truro en Penryn
Universiteit van Exeter

University of Gloucestershire, Cheltenham en Gloucester
Universiteit van Gloucestershire

University of Greenwich, Londen, Dartford, Chatham en West Malling
Universiteit van Greenwich

University of Hertfordshire, Hatfield, Saint Albans, Hertford en Watford
Universiteit van Hertfordshire

University of Huddersfield, Huddersfield, Barnsley en Oldham
Universiteit van Huddersfield

University of Hull, Kingston upon Hull, Scarborough en Doncaster
Universiteit van Hull

University of Kent, Kantelberg, Chatham en Wye
Universiteit van Kent

University of Leeds, Leeds, Yeovil en Wakefield
Universiteit van Leeds

University of Leicester, Leicester en Northampton
Universiteit van Leicester

University of Lincoln, Lincoln, Kingston upon Hull en Grimsby
Universiteit van Lincoln

University of Liverpool, Liverpool en Londen
Universiteit van Liverpool

University of London, Londen, Wye en Hatfield
Universiteit van Londen

University of Manchester, Manchester en Warrington
Universiteit van Manchester

University of Newcastle-upon-Tyne, Newcastle-upon-Tyne en Londen
Universiteit van Newcastle-upon-Tyne

University of Northampton, Northampton
Universiteit van Northampton

Uni